Hayatın İçinden Haberler…

Ankara Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2018 (En Başarılı Tavsiye Edilen ve En Uygun)

Ankara ve Çevresinde Saç Ekimi Düşünenler İçin Çok Özel Bir Haber Hazırladık. Ankara’daki Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve Doktorlarının Özel Listesi Haberimizde… Ankara’da Saç Ekimi Yaptırmadan Önce Kesinlikle Haberimizi Okumalısınız. Listelediğimiz Tüm Firmalar Son Derece Başarılı ve Kalitelidir. Kesinlikle İşinde Uzman Doktorlardan Oluşan Merkezlerdir.

Ankara Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2018 (En Başarılı Tavsiye Edilen ve En Uygun)
Bu haber 07 Temmuz 2018 - 14:37 'de eklendi ve 4.468 kez görüntülendi.

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için modern tıbbın birçok çözümü var. Bunlardan en bilineni FUE, FUT veya FUE Z yöntemleri ile saç ekimi yaptırmak. Ankara saç ekim firmaları arasından en güvenilir ve sağlıklı işlem yapanları bir araya getirdik. Fiyat ve işlem yöntemlerine göre en uygun olanını seçebilir ve yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Saç ekimi konusunda Türkiye dünyada en tanınan ülkelerden biridir. Estetik cerrahide ulaştığımız noktalar sayesinde yurt dışından insanlar dahi Türkiye’ye saç ektirmeye gelmekte. Özellikle Türkiye’nin ve Dünyanın sayılı Saç Ekimi Doktorları olan Profesör Doktor Tacettin Güçer, Doçent Doktor Serdar Gökrem, Operatör Doktor Bülen Cihantimur,Operatör Doktor Fatih Öktem, Dr. Hikmet Karayel gibi isimlerde Ankara’daki saç ekim merkezlerinden saç ekimi operasyonlarını yürütmektedir.

izmir saç ekim merkezleri , istanbul saç ekim merkezleri ve Türkiyenin en iyi saç ekim merkezleri değerlendirme haberlerimiz ile bölgenizdeki en iyi saç ekimi yapan merkezlerin ayrıntılarına ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Ankara Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2018

Saç ekim işlemi güvenli ve steril bir ortamda yapılmadığı takdirde hastanın saç derisini çok ciddi şekilde yıpratabilir ve bir daha ekim yapılamaz hale de getirebilir. Bu nedenle de saç ekimi yaptırılacak yeri seçerken çok dikkatli olunmalı. Ankara’daki en iyi saç ekim merkezlerini sıraladık.


Ankara International Saç Ekim Merkezi

Doçent Doktor Serdar Gökrem tarafından kurulan ve yönetilen International Saç Ekim Merkezi FUE yöntemiyle saç ekimi yapmaktadır. FUE yöntemi de tıpkı FUT gibi işlemektedir ancak enseden alınan kökler ekim yapılacak bölgeye yerleştirilmeden önce PRP işlemine tabii tutulur. PRP saç kökünün ve gövdesinin güçlendirilmesi için yapılan tıbbi bir işlemdir. Ardından saç derisine açılan kanallara greftler tek tek yerleştirilir. Bu işlem yaklaşık olarak 5-8  saat sürmektedir. Ankara saç ekim merkezleri arasında en hızlı operasyon süresini  FUE yöntemi ile saç ekimi yapanlar sunabilir; çünkü FUE yönteminde birden fazla kök aynı anda greft haline getirilebilmektedir. Ortalama operasyon bedelleri 5.000 TL’den başlamaktadır.

Ankara International Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres:
Kazım Özalp Mah. Uğur Mumcu Caddesi Numara: 6 Çankaya / Ankara
Telefon: 0 (312) 494 05 27


Naturel Hair Ankara Saç Ekim Merkezi

DHI ve FUE yöntemleri ile saç ekimi yapan Naturel Hair, Türkiye ve dünyada tanınan bir firmadır. DHI yöntemi, FUE’nin aksine saç derisinde kanal açılmasına gerek duyulmadan yapılmaktadır. Bu nedenle de çok daha az acılıdır, hatta hiç acı hissettirmez de denilebilir. DHI yönteminde saçsız bölgeye “kalem” adı verilen bir cihazla kökler tek tek aktarılır. İşlem yaklaşık 3 saatte tamamlanır ve sonrasında herhangi bir ağrı, kızarıklık vb. görülmez. FUE yönteminde olduğu kadar kalıcıdır. Hatta saç ekimi sonrasındaki seyrelmeler %10 oranında daha azdır. DHI tekniği ile ekimler 3.000 TL’den başlamaktadır. Dünya çapında birçok kişi sırf DHI yöntemiyle saç ektirmek için Natural Hair firmasını ziyaret ediyor. Yurt dışından gelen hastalar için Natural Hair anlaşmalı otellerde konaklama imkanı da sunmaktadır.

Tavsiye Haber:   Bilirkişi Nasıl Olunur? Bilir kişi Maaşları ve Başvuru Adresi

Naturel Hair Ankara Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres:
Yukarı Bahçelievler Mah, Aşkaabat Caddesi No: 59, Çankaya / Ankara
Telefon: 0 312 442 0 445


Este Anka Saç Ekim Merkezi

Este Anka, Profesör Doktor Tacettin Güçer ve ekibi tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Saç ekiminin riskli bir iş olduğunu belirten Prof. Dr. Güçer, bu ve benzeri estetik operasyonların uzmanları tarafından yapılmasını öneriyor. Eğer yanlış ellere güvenilirse maalesef geri dönüş çok zor olabilir. Ankara saç ekim kuruluşları arasında Este Anka öne çıkan bir kuruluştur. FUE tekniği ile ekim yapılmaktadır ve greft miktarına göre fiyat değişse de ortalama 5.000 TL bir ücretlendirme yapılmaktadır. Net bir fiyat almak isteyenler Este Anka ile iletişime geçip saçsız bölgenin fotoğrafını gönderebilirsiniz. Doktorlar tarafından incelenen fotoğraftan kaç tane greft gerekeceği tahmin edilebilir ve buna göre bir fiyat verilir.

Este Anka Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres:
Gaziosmanpaşa Mah, Uğur Mumcu Caddesi Numara: 98/5, Çankaya / Ankara
Telefon: 0(505) 563 72 47


Fehmi Armani Özel Ankara Cerrahi Merkezi

1998’de kurulan Fehmi Armani Saç Ekim Merkezi bugüne değin 15.000’den fazla saç ekip operasyonu gerçekleştirmiştir. 3 farklı yöntem ile saç ekimi yapılabilmektedir. DHİ, FUE ve FUT yöntemlerinden tercih edilen ile saç ekimi yapılabilir. Yönteme ve saçsız bölgenin büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Ortalama 6.000 TL’den başlayan fiyatlarla yeni ve ışıl ışıl saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Saç ektirmek isteyenlere çoğunlukla DHİ yöntemi tavsiye edilir. Acısız ve hızlı bir yöntemdir. FUE ve FUT’a göre kalıcılığı ve dayanıklılığı daha yüksektir. Bu nedenle de yurt içinden ve yurt dışından birçok kişi Prof. Dr. Fehmi Armani’nin uzmanlığına kendilerini emanet etmekte.

Fehmi Armani Özel Ankara Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres:
Aşağı Öveçler Mah. 1332. S. Numara: 15 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0312 236 00 77

Tavsiye Haber:   Hangi Bankanın Dolar Euro ve Altın Al Sat Aralığı (Makası) En Düşük

Elmas Ankara Saç Ekim ve Estetik Cerrahi Merkezi

Ankara saç ekim merkezleri arasında mikro FUE tekniğini en etkin şekilde uygulayan firma Elmas Estetik Cerrahi Merkezi’dir. Normal FUE tekniğinde alınan saç kökleriyle birlikte bölgedeki dokudan da parçalar alınmaktadır. Bu dokular, saç ekimi yapılacak bölgedeki dokularla uyuşamayıp sonradan seyrelmeye neden olabilmektedir. Ayrıca operasyon sonrasında iyileşme sürecini de uzatırlar. Mikro FUE’de ise saç kökü ile birlikte gelen doku miktarı yok denilecek kadar azdır. Bu sayede kanallara çok daha kesin ve sağlıklı şekilde nakil yapılabilmektedir. Elmas Saç Ekim Merkezi’nde ortalama saç ekim ücreti 7.000 TL’dir.

Elmas Ankara Saç Ekim ve Estetik Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres:
Mutlukent Mahallesi, Binsesin Sitesi, 1966. Cadde 1967. Sokak. Numara: 20 Ümitköy / Çankaya / ANKARA
Telefon: 0(312) 236 45 15


Dr. Hikmet Karayel Ankara Saç Ekim Merkezi

FUE ve FUT yöntemleri ile saç ekimi operasyonu gerçekleştiren Dr. Hikmet Karayel, alanında deneyim ve tecrübeye sahip bir isimdir. Birçok estetik cerrahi  kongresinde yer almış ve tıb derneğinde görevlendirilmiştir. Dr. Hikmet Karayel’in saç ekim merkezinde son teknoloji cihazlar ile FUE ve FUT teknikleri uygulanarak saç ekimi yapılabilmektedir. Operasyonlar genelde tek seferde 4 ile 8 saat aralığında sürmektedir. Operasyon sürecince hasta hiçbir ağrı hissetmemektedir. Ancak operasyon sonrasında birkaç gün boyunca aktivitelere dikkat edilmesi gerekir. Ardından da yepyeni saçlar ile mutlu hayatınızın kalanına devam edebilirsiniz. Operasyon ücretlendirmesi 3.000 TL’den başlamaktadır.

Dr. Hikmet Karayel Ankara Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres:
Kocatepe Mahallesi, İnkılap SK. Numara: 27 Kızılay / Ankara
Telefon: 0 (530) 884 4123 – 0 (312) 418 03 03


Fatih Öktem Ankara Saç Ekim Merkezi

Operatör Doktor Fatih Öktem ve ekibi F.U.T. ve F.U.E. teknikleri ile saçları dökülenlerin kurtarıcısı oluyor. Ankara saç ekim merkezi olarak kurulan ve  5.000 TL’den başlayan fiyatlarla garantili saç ekimi yapan firma, bugüne kadar yüzlerce kişiyi tedavi etmiştir. Saç dökülmesi aslında bir hastalık durumudur. Sağlıklı insanların saçlarında iklimden ve bakımdan dolayı değişimler olsa da dökülmelerin görülmemesi gerekir. Stresten, genetik aktarımdan dolayı saçlar dökülebilir. Neyse ki modern tıp bu sorunu kökünden çözüyor. Fatih Öktem’in uzmanlığı ile dökülen saçlarınızı geri getirebilir ve görünmek istediğiniz gibi görünebilirsiniz.

Tavsiye Haber:   Özel Hastane Doğum Ücretleri 2018(İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Tüm Hastaneler)

Fatih Öktem Ankara Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres:
Ümit Mahallesi 2432. Cadde Numara: 58/11 Ümitköy/Çankaya/Ankara
Telefon: 0(312) 240 39 99 – 0(312) 240 39 06


Tripaesthetic Ankara Saç Ekim Merkezi

2002’de kurulan ve Medical Park Ankara Hastanesi bünyesinde hizmet veren Tripaesthetic kurumu, saçlarını geri getirmek isteyenlere Türkiye’nin en yüksek teknolojili ve memnuniyet garantili saç ekim metodlarını sunmakta. Tripaesthetic’te FUT, FUE gibi bilindik yöntemlerle saç ekimi yapılabileceği gibi mikro FUE adı verilen ve dokulara zarar vermeyen yöntemle de saç ekimi yapılabilmekte. Ekimi yapılacak greft, yani saç kökü sayısı belirlenmeden net bir ücret verilemez ancak ortalama 7.000 TL gibi bir rakama saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Tripaesthetic Ankara Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres:
Kent Koop. Mahallesi. 1868. Sokak Numara: 15 Batıkent, Yenimahalle / Ankara
Telefon: 0312 666 86 21 veya 0532 722 02 33


Estetik International Ankara Saç Ekim Merkezi

Estetik International Operatör Doktor Bülen Cihantimur, Yücel Sarıaltın, Medine Kantürk, Rıza Kantürk, Murat Can gibi her biri birbirinden yetenekli ve deneyimli isimleri bir arasında bulunduruyor. Ankara saç ekim kuruluşları arasında en büyük ekibe sahip firma olduğu söylenebilir. Her metod ile her cilt tipine ve saça göre saç ekimi yapılabilmektedir. Operasyon ücretleri hakkında detaylı bilgi için iletişim kurabilirsiniz. Ortalama saç ekim bedelleri ise 8.000 TL’dir. Saç ekim operasyonu sonrasında herhangi bir komplikasyon yaşanması ihtimali çok düşüktür ve başarı oranı oldukça yüksek bir kuruluştur. Yanı sıra sakal, bıyık ve kaş ekimi, diğer estetik cerrahi operasyonları için de hizmet vermektedirler.

Estetik International Ankara Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres:
Kavaklıdere Mah. İran Cad. 6/3 Çankaya / ANKARA
Telefon: 444 77 07


Yukarıdaki saç ekim merkezleri tamamen forum ve internet üzerindeki yorumlardan derlenmiştir. Herhangi bir sorunuz, düzeltme isteğiniz yada bilgi için korkmazhaber34@gmail.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

24.10.1987 İstanbul Doğumlu.
Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Mezunu
Evli ve 3 Çocuk Babası / Uzmanlık Alanı : Gündem ve Siyaset
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
3 ADET YORUM YAPILDI
Cihan kayar9 Temmuz 2018 / 18:17 Cevapla

Bende Ankarada saç ekimi yapan firmaları araştırıyorum. Bilgi için teşekkürler. Fiyatları kontrol ettim doğru

Mahmut Yıldırım24 Eylül 2018 / 07:16 Cevapla

Ankara da Fatih Ökten e saç ekimi yaptırdım . çok başarılı bir doktor. Diğerlerine göre daha uygun fiyatlı. Ankara’da saç ekimi için bence ilk tercih olabilir kesinlikle bir gorunun. Kısaca aslında tam memur işi saç ekimi yapıyor. Ucuz ve kaliteli saç ekimi.

Adem1 Kasım 2018 / 18:57 Cevapla

Ankara da en iyi saç ekimi yapan doktor kim. Saç ekim merkezleri tamam ama en iyi doktorda önemli. Kellik ten bıktım. Artık saç ektirmek istiyorum. Ankara’da saç ekimi yaptıranlar yorum yazabilirsiniz

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
web counter free