Hayatın İçinden Haberler…

En İyi Protez Saç Firmaları (Ünlülerin Saç Protez Yaptırdığı Firmalar)

En İyi Protez Saç Yapan Firma Hangisi?, Ünlülerin Protez Saç Yaptırdığı Firma Hangisi?, En Kaliteli Protez Saç Hangi Firmada? En İyi Protez Saç Sistemi Hangisi? Protez Saç Yapan En Başarılı Firma Hangisi? en Anlaşılmaz protez Saç Yapan Firmalar? Tüm Sorularınızın Cevabı Haberimizde…

En İyi Protez Saç Firmaları (Ünlülerin Saç Protez Yaptırdığı Firmalar)
15.213
08 Ocak 2019 - 8:41

Saç dökülmesinin günümüzde 2 çözümü var. 1 Saç ekimi , 2 protez saç yöntemi. Saç ekimi yöntemi maalesef çok iyi sonuçlar vermemekte. Fakat protez saç iyi bir firmada yapıldığında muhteşem sonuçlar verebilmekte. Yüzlerce firma bulunmakta fakat bu firmaların bir çoğu Çin ve Tayland malı ürünler kullanmakta. Kullanılan protez saçlar ilk zamanlar güzel sonuçlar verirken 1. aydan sonra kirpi gibi saçlara dönüşmekte ve çirkin görüntüler oluşturmakta. Ayrıca kullandıkları yapıştırıcı ve bantlarda kafada kaşıntı ve iz yapabilmekte. Var olan saçlarınızı da maalesef tamamen dökmekte ve proteze muhtaç halde bırakmakta.

Tabi ki yüzlerce protez saç firmasının arasında bu işi düzgün yapan kaliteli malzeme kullanan ve iyi işler çıkaran firmalarda mevcut. Biz bu araştırmayı yaparken onlarca yorum ve kullanıcı ile görüştük ve ortaya güvenebileceğiniz protez saç firmalarını çıkardık. Tabi ki bu firmalar haricinde kaliteli işler yapan firmalar vardır. Fakat bizim ulaştığımız ve işini ehli yapan firmalardan bazılarını listeledik.

Protez Saç Yaptıracaklara Kısa Tavsiyeler;

Protez saç konusunda kesinlikle bu protez saç 3-5 yıl gider diyenlere inanmayınız. Bu gibi durumlarda lütfen yazılı olarak garanti belgesi alınız. Ayrıca firmalar protez saç sonrası bakım için bazen çok yüksek fiyatlar istemektedir. Bu nedenle en başta bakım ücretini de konuşmalısınız. Protez saça alışır mıyım? diye düşünmeyin kaliteli ve düzgün yapılmış bir protez saça 2 ile 15 gün arasında alışabilirsiniz. Protez saç dökülür mü? protez saçta dökülmektedir. Sonuçta insan saçı düğümleme yöntemi ile eklenmekte. Çift düğümleme tekniği kullanılıp kullanılmadığını kesinlikle protez yaptıracağınız firmaya sorun.
Saç Dökülmeniz Varsa Özel Haberimiz… Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyat İncelemesi İçin Tıklayın…

En İyi Protez Saç Firmaları 2019

Hairplus Protez Saç Merkezi

Piyasada bir çok ünlünün saç protezi bu firma sağladığı bilinmektedir. Özellikle Mustafa Ceceli , Bülent Serttaş ve Kemal Doğulu’nun saçları bu merkez tarafından yapılmakta. Ünlülerin bir çoğu protez saç konusunda bu firmaya güvenmekte. 10.000 ‘den fazla müşterileri olduğu bilinmekte. Son derece kaliteli ve güzel sonuçlar almaktalar. Ayrıca çok kaliteli saç protezleri kullanılıyor. 1999 yılından beri Saç Protezi sektöründe olan bir firmadır. Amerika’dan ithal saç protezi yapışkan kullanılmakta. Bu nedenle ilk tercihler arasında yer almakta. Ayrıca firma saç protezi yaptırdıktan sonra bakım konusunda da yardımcı olmaktalar. Tabi ki merkezlerinde protez saç sonrası bakım yapılıyor. Fakat ücretsiz bir eğitim ile protez saç bakımınızı evde kendinizde yapabilmenize olanak sağlanmakta. Hairplus Protez Saç Merkezi fiyatları ise ortalama 800 Dolar ile 3.000 dolar arasında değişmekte.
HairPlus İletişim Bilgileri:

HairPlus Genel Merkez
Adres: İstiklal Cad. No: 65 Ankara Han Kat:5  Beyoğlu / İSTANBUL
Telefon: (0212) 244 33 13

HairPlus Kadıköy Şubesi
Adres: Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Bazyar Apt. No:125 D:5 Kadıköy / İSTANBUL
Telefon: 0216 336 33 12


Hair Hotel Protez Saç ve Saç Simülasyonu Merkezi

Çeyrek Asırlık (25 yıl) tecrübesiyle Protez Saç Sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biridir. En son teknoloji ile özel olarak ürettirdiği tüm ürünlerini ve sabitleyicilerini Amerika’dan temin eden Hair Hotel’de, Kadın, Erkek ve Çocuklar için en uygun ve en yüksek kaliteli çözümler üretilmekte ve uygulanmaktadır.
Full Micro System tekniği ile %100 doğal bir görünüme kavuşturan Hair Hotel’in yüksek başarısının sırrı, bilgisinde, tecrübesinde ve saç sorunlarına çözüm üretme hususundaki yüksek kalite
standartlarından katiyen ödün vermemesinde yatmaktadır.Bilgisi ve Tecrübesiyle birçok irili ufaklı şirkete teknik danışmanlık, eğitim ve ürün desteği vermektedir. Hair Hotel Protez Saç firmasında fiyatlar 600$ ile 1500$ arasında değişmektedir.

Hair Hotel İletişim Bilgileri:

Adres : Büyükdere Cad. No:15 Ufuk Apt. Kat:2 34381 Şişli / İstanbul
Telefon : +90 212 213 88 89
Telefon : +90 533 063 19 07
E-Mail :  [email protected]


DemoHair Protez Saç Merkezi

Demohair saç protez merkezide isminden en çok söz edilen merkezlerden biri. Saç protezlerini Amerika’dan özel olarak getirtmekte. Özellikle “Quantum Hair System” Amerikan New Image Şirketi  tarafından son teknoloji ile üretilmekte ve en rahat en hafif ve en hava alan protez saç olduğu dile getirilmekte. Özellikle erken yağta saç dökülmesi yaşayanlara son derece güzel çözümler sunmakta. Ayrıca protez saçın altında bulunan kendi saçlarınızda bu sistem ile uzamaya devam etmektedir ve zarar görmemektedir. Yapılan protez saç istenilen renge boyana bilmekte ve istediğiniz kuaför işlemini yaptıra bilmektesiniz. Demohair Protez Saç uygulama fiyatları ise 700 Dolar ile 2500 Dolar arasında fiyatlara yapılmaktadır. Fiyatta en büyük etken ise kaplanacak alanın büyüklüğüdür.

DemoHair İletişim Bilgileri:

Demo Hair Genel Merkez
Adres: Merkez Mah., Abide-i Hürriyet Caddesi Abide Palas Apartmanı. No: 177 Kat: 3 D:9, Şişli/İstanbul
Telefon: 0212 224 05 80


Hairlife Protez Saç Merkezi

Türkiye’nin en eski saç protez firmalarından biridir. sadece Türkiye değil bir çok Avrupa ve Arap ülkesinden hastaları mevcut. Bioaqua Saçlandırma tekniği ile saç protezi işlemleri en doğal ve en anlaşılması zor işlemler yapılmakta. Suya çok dayanıklıdır. Sporcular için en ideal saç protezi denilebilir. Yüzde yüz insan saçından imal edilmektedir. Cildinize ve saçlarınıza tam uyumluluk sağlar. Kolay kolay deforme olmaz ve uzun sürelidir. Kuafördeki yapılan tüm işlemleri saçınıza yaptırabilirsiniz. Hairlife Saç Protez firması fiyatları ise 600 Dolar ile 2.200 dolara arasında değişmektedir.

Hairlife İletişim Bilgileri:

Hairlife Genel Merkez
Adres: Halaskargazi Caddesi Sadıklar II Apt.No:198 Kat:5 Şişli / İstanul
Telefon: +90212 219 16 00


NeoHair Protez Saç Merkezi

Türkiye’nin en çok tercih edilen saç protez firmalarından biridir. Ayrıca firma saç protezlerini Amerika’dan özel olarak getirtmektedir. Avrupa ve Arap ülkelerindeki yüzlerce insanı saç protezi ile tanıştırmıştır. Türkiye’de de bir çok müşterisi vardır. Saç protez uygulamaları konusunda son derece başarılı bir firmadır. Yapılan protezler neredeyse hiç anlaşılmayacak kadar kalitelidir. Bilindik ünlü müşterileri olmasa da internet üzerinde iyi yorumları bulunmaktadır ve protez saç yaptıranlar tarafından başarılı olduğu belirtilmektedir. NeoHair Protez Saç uygulama fiyatları ise 500 Dolar ile 1500 Dolar arasında fiyatlara yapılmaktadır. Fiyat değişkenliği ise tamamen alana ve saç protezinin kalitesine göre değişmektedir.

NeoHair İletişim Bilgileri:

Neohair Genel Merkez
Adres: Büyükdere Cad. No:16 Kat:3 Daire:5 Şişli/Istanbul
Telefon : 0212 296 26 26 / GSM :0554 120 35 20


HDC Protez Saç Merkezi

HDC markası protez saç firmaları arasında en eskilerden biri diyebiliriz. 1999 yılından bu yana hizmet vermektedir. Saç protezleri ise Amerika ve İtalya’dan gelmektedir. %100 insan saçından üretilmektedir. Ortalama 20 gün içinde gür doğal ve muhteşem saçlara sahip olabilirsiniz. Güvenilir bir firmadır. Bakım ücreti diğer firmalara göre daha uygundur. Yapılan saç protezi son derece doğal ve kaliteli bir görüntü sağlar. Anlaşılması çok zor uygulamalara imza atmaktadırlar. Ayrıca sadece saç protezi değil saç ekimi hizmeti de vermekteler. Tamamen hastanın durumuna göre çözüm sunmaktalar.

HDC İletişim Bilgileri:

HDC İstanbul Levent
Addres: Ülgen Sokak. No:100 Levent / İstanbul
Telefon: 0 212 280 88 55

Saç Dökülmeniz Varsa Özel Haberimiz… Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyat İncelemesi İçin Tıklayın…


Yukarıdaki haberimizle ilgili istek şikayet ve görüşlerinizi [email protected] mail adresine iletebilirsiniz. 24 Saat içinde gerekli dönüş yapılacaktır. 

Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; [email protected] e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır. / saç ekimi

web counter free