Hayatın İçinden Haberler…

En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2018-2019

Saç Ekimi Konusunda En İyi En Kaliteli Saç Ekim Merkezleri Listesi… Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları, En Başarılı ve en Çok Tavsiye Edilen Saç Ekimi Merkezi, Saç Ekimi Merkezi Fiyatları , Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri, İstanbul Ankara İzmir ve Bursa En İyi Saç Ekim Merkezleri… En İyi Saç Ekimi Yapan Merkezler ve Doktorlar,Türkiye’nin En İyi saç Ekim Merkezi ve Aklınıza Takılan Tüm Soruların Cevabı Özel Haberimizde…

En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2018-2019
Bu haber 10 Ocak 2019 - 16:03 'de eklendi ve 133.082 kez görüntülendi.

Kellik problemi Türkiye’de neredeyse 10 erkekten 6 sında görülmekte. Bu nedenle saç ekim merkezleri çok fazla sayıda bulunmakta. Fakat bir çok saç ekim merkezi son derece kalitesiz ve baştan sağma işler yaparak insanların hayallerini yok etmekte. Aslında Türkiye dünyadaki bir çok ülkeye göre saç ekimi konusunda ilk sıralarda yer alıyor. Almanya Hollanda Belçika ve bir çok Arap Ülkesinden Türkiye’ye saç ekimi için her yıl on binlerce insan gelmekte.

Kaliteli bir saç ekim merkezinde yapılan işlemler son derece başarılı sonuçlar vermekte. Türkiye’de en çok saç ekim merkezi İstanbul ‘da bulunmakta. Daha sonra sıralamayı Ankara ve İzmir takip etmekte. Kalite bakımından en iyi saç ekim doktorları da İstanbul ve Ankara’da bulunuyor. Bir çok Saç ekimi uzmanı ise anlaşmalı olduğu hastanelerde uygun koşullarda saç ekimi işlemini gerçekleştirmekte.

Saç ekim merkezleri konaklama dahil paketlerde sunabilmekte. Bu sayede İstanbul dışındaki illerde yaşayanlar içinde güzel bir tatil ve değişim imkanı mevcut. Hem saç ektiriyorsunuz hem kaliteli bir ekim yapılıyor hemde bir çok düzenlenen tura katılarak İstanbul Ankara İzmir’in tadını çıkarıyorsunuz. Bu gibi durumlarda 1 haftalık izin yeterli olmaktadır. 1 hafta sonunda normal yaşantınıza devam edebilmekte siniz.

izmir saç ekim merkezleri , istanbul saç ekim merkezleri , Antalya saç ekim merkezleri ve ankara saç ekim merkezleri değerlendirme haberlerimiz ile bölgenizdeki en iyi saç ekimi yapan merkezlerin ayrıntılarına ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca iğnesiz Saç Ekimi (iğnesiz anestezi saç ekimi) hakkında tüm ayrıntıları da sizin için araştırdık tıklayın…
Listemizi hazırlarken İnternet üzerinde en çok tavsiye edilen ve en çok konuşulan Saç Ekim Merkezlerini araştırdık.
Kesinlikle bu haberde herhangi bir reklam çalışması amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlıdır. En İyi Saç Ekim Merkezleri


Lale Keskin Saç Ekim Merkezi İstanbul

14 Yıldır Türkiye’nin önde gelen saç ekimi hastanelerinde 10.000’den fazla saç ekimi gerçekleştiren Lale Keskin tarafından kurulmuştur. Tıraşsız ve 3D saç ekimi gibi yenilikleri de Türkiye’ye getirmiştir. Fiyatları ekim bölgesine göre değişmek üzere 4.000 TL ile 9.000TL arasında değişmektedir. Genellikle Avrupa ve Arap ülkelerinden çok fazla saç ekimi hastası bulunmaktadır. Maksimum greft saç ekimi yapan bir saç ekimi merkezidir. Saç Ekiminde 3D ve maksimum greft ile çok doğal sonuçlar elde etmektedirler.

Lale Keskin Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Küçükbakkalköy Mah, Vedat Günyel Cad. Defne sokak No:32 Göztepe İstanbul
Telefon: +90 530 929 75 41


Dr. Kandulu Hair Center – Op. Dr. Hüseyin Kandulu Saç Ekim Merkezi İstanbul

Verdiği eğitimler ve yaptığı operasyonlarla dünyaca tanınmış estetik cerrahı Op. Dr. Hüseyin Kandulu saç ekimi konusunda dünyadaki en başarılı doktorlardan biridir. 15 senedir binlerce kişiye saç ekimi işlemi uygulayan Op. Dr Hüseyin Kandulu, kendisi de saç ekimi yaptırmıştır. En çok dikkat çeken nokta ise çok sıkı ve çok yüksek greft sayılarda saç ekimi gerçekleştire bilmesidir. Bu da diğer saç ekim merkezlerinden ayıran en büyük özelliğidir. Televizyonlardaki sağlık programlarında da sıkça görebileceğiniz ünlü saç ekimi doktorlarından biridir. Saç Ekimi fiyatları aslında her hasta için farklı olsa da ortalama olarak 7.000 TL ile 12.000 TL arasında değişmekte.

Dr. Hüseyin Kandulu Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13/5 Şişli/İstanbul

Telefon: +90 542 537 50 10


Dr. İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi İstanbul

Türkiye’nin saç ekimi konusunda en tecrübeli doktorlarından biridir. Neredeyse memnun olmayan hastası yoktur. Kaliteli ve estetik açıdan harika işler çıkarır. İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Fiyatı  Ortalama 9.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir. Tüm saç ekimi işlemleri kendi merkezinde yapmaktadır.

Dr. İlhan Serdaroğlu İletişim Bilgileri 

Adres: Bağdat Caddesi Ali Bor Apt. 433 Suadiye /İstanbul
Telefon: 0 216 445 00 45
Gsm: 0533 611 16 71


Transmed Saç Ekim Merkezi İstanbul

Saç ekiminde en son teknolojileri kullanan bir firmadır. Çok başarılı doktorları tek çatı altında birleştirmiştir. Öncelikle konuları estetik açıdan güzel duran sağlıklı bir saç ekimidir. Uzman Doktor Melike Külahçı tarafından çok başarılı saç ekim operasyonlarına imza atmışlardır. Ayrıca robotik saç ekimini de Türkiye’de ilk kullanan saç ekim merkezlerinden biridir. Transmed Saç Ekim Merkezi Fiyatları Ortalama 6.000 TL ile 11.000 TL arasında değişmektedir.

Transmed Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri 

Adres: Fulyalı sok. No:7 34330 Levent / İstanbul / Türkiye
Telefon : 0 212 281 13 00


Esteworld Saç ekim Merkezi İstanbul

2004 yılından beri saç ekimi konusunda hizmet vermekteler. İncelediğimizde saç ekimi yaptıran hastaların çok büyük bir çoğunluğu memnun ayrıldığı görülmekte. Estetik açıdan son derece güzel işler çıkarmaktadırlar. İstanbul da 3 adet şube ile hizmet vermektedir. Esteworld Saç Ekim Fiyatları ise Ortalama 5.000 TL ile 50.000 TL arasında değişmektedir. Sadece saç ekimi değil bir çok estetik cerrahi işlemleri yapmaktadırlar. Kadrolarında 20 ‘den fazla doktor bulunmaktadır. Tüm saç ekim işlemlerini kendi merkezlerinde yapmaktadırlar. Ücretsiz olarak saç analizi yapmaktadırlar.

Esteworld Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri : 

Adres : Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi No:7 Üsküdar / İstanbul
Telefon : 0 216 474 54 54


Asmed Hair Transplant – Dr. Koray Erdogan Saç Ekim Merkezi İstanbul

Dünyaca tanınmış bir saç ekim doktoru olan Koray Erdoğan saç ekimi konusunda en usta ellerden biri. Maddi olarak bir sıkıntınız yoksa kesinlikle kendisini tercih edebilirsiniz. Harika işler başarmıştır ve tüm dünyada saç ekimi konusunda tanınmış bir uzmandır. Dr. Koray Erdogan Saç Ekim Fiyatları Ortalama 20.000 TL ile 50.000 TL arasında değişmektedir. Bir çok ünlü sanatçı oyuncu ve iş adamının saç ekimini kendisi yapmıştır.

Asmed Hair Transplant – Dr. Koray Erdogan İletişim Bilgileri

Adres:Küçükbakkalköy Mahallesi Atilla Ilhan Cd No:29 Ataşehir/ Istanbul
Telefon : 0 216 464 11 11


Dr. Zekeriya KUL Saç Ekimi İstanbul

İstanbul Fulya’da Vital Hospital’de hizmet vermektedir. Türkiye’nin en estetik saç ekimini yapan doktorlarından biridir. Sadece saç ekimi değil bir çok estetik cerrahi yönteminde bulunmaktadır. Hastaları ile son derece samimi ve net bir şekilde konuşur. Op.Dr. Zekeriya KUL Saç Ekim Fiyatı Ortalama 8.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.

Dr. Zekeriya KUL İletişim Bilgileri

Adres : Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Caddesi  No:23 K:5 D:15  Vital Fulya Şişli/İstanbul
Telefon : 0 212 241 44 44


Dr. Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi Ankara

Ankara’nın en ünlü saç ekim doktorlarından biridir. Sadece saç ekimi alanında hizmet vermektedir. Hastalarından %98 ‘i memnun olarak ayrılmıştır. Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyatı  Ortalama 3.000 Euro ile 6.000 Euro arasında değişmektedir. 2003 yılından beri saç ekimi konusunda gelişmeleri takip ederek en kaliteli yöntemleri Türkiye’de başarıyla uygulamıştır.

Dr. Muttalip Keser İletişim Bilgileri

Adres: Cankaya Cad. 6/5 Cankaya / ANKARA
Telefon : 0 312 442 42 52
Gsm : 0 505 467 08 42


Doç. Dr. Serdar GÖKREM Saç Ekim Merkezi Ankara

Ankara’nın iyi bilenen ve saç ekimi konusunda son derece başarılı doktorlarından dır. Neredeyse tüm saç ekimi operasyonları başarılı sonuçlanmıştır. Doç. Dr. Serdar GÖKREM Saç Ekimi Fiyatı ortalama 5.000 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir. Saç ekimi konusunda en son teknolojiyi kullanmaktadır.Estetik görüntüye önem verir ve sık saç ekimi ile bilinmektedir.

Doç. Dr. Serdar GÖKREM İletişim Bilgileri

Adres: Kazım Özalp Mahallesi Uğur Mumcu Cad. No:6 Çankaya/Ankara
Tel : 0 312 494 0527
Gsm : 0 542 618 10 10


ClinicHair Saç Ekim Merkezi İzmir

İzmir’in en eski ve en tecrübeli saç ekim doktorlarının bulunduğu bir merkezdir. 1999 yılından beri saç ekimi konusunda İzmir’de hizmet vermektedirler. Prp tedavisi ve Mezoterapi hizmetleri de bulunmaktadır. ClinicHair Saç Ekim Merkezi Fiyatları Ortalama 5.000 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir. İzmir ve çevre illeri tarafından çok fazla rağbet görmektedir.

ClinicHair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: 1586/3 Sokak No:13 Bayraklı/İZMİR
Tel: 0850 333 4 722
Gsm : 0530 463 8315


Estetik International Saç Ekim Merkezi Bursa

Bursa ve çevresi için gidebileceğiniz en tecrübeli saç ekim uzmanlarının olduğu bir merkezdir. Sadece saç ekimi değil bir çok estetik operasyonu hizmeti vermektedir.  Estetik International Saç Ekim Merkezi Fiyatları Ortalama 4.000 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir.

Estetik International Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Dikkaldırım Cad. No:25 Çekirge / BURSA
Telefon: 444 7707


Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

Acıbabadem hastanesi saç ekimi konusunda da son derece kaliteli ve iyi bir hizmet sunmakta. Fiyat olarak diğer merkezler daha pahalı olsa da çok estetik ve başarılı saç ekimi operasyonları yapmakta. En iyi saç ekim hastanesi diyebiliriz. Acıbabadem hastanesi saç ekimi fiyatı 6.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. Saç ekim işlemlerini tamamen doktorlar tarafından yapılmaktadır. Neredeyse tüm Acbadem hastanelerinde saç ekim bölümü bulunmaktadır.

Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi İletişim Bilgileri:

Telefon : 444 55 44


Uygun Fiyatlı Diğer Saç Ekimi Yapan Merkezler

 1. Boğaziçi Saç Ekim Merkezi; 8000 köke kadar 2.500 TL.
 2. Civas Klinik Saç Ekim 2500 greft 3.500 TL.
 3. Armamed Saç Ekim 3000 greft 6.000 TL.
 4. Apex Saç Ekim 2500 greft 3.000 TL.
 5. Magic Saç Ekim 3000 greft 4000 TL.
 6. Kent Hastanesi Saç Ekim 2000 greft 3000 TL.

English Language For more information about Hair Transplantation


 

Yukarıdaki bilgiler özel olarak tüm forumlar ve saç ekimi yaptırmış kişilerin görüşlerinden derlenmiştir. Değişiklik ve firmalar hakkında bilgi için aşağıdaki yorum kısmına görüş öneri ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Düzeltme için : haber@korkmazhaber.com mail atabilirsiniz.

24.10.1987 İstanbul Doğumlu.
Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Mezunu
Evli ve 3 Çocuk Babası / Uzmanlık Alanı : Gündem ve Siyaset

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
86 ADET YORUM YAPILDI
Kenan yurt18 Ekim 2017 / 20:36 Cevapla

Bence en iyi sac ekim merkezi esteworld . cok basarili bir operasyon oldu. 5.500 TL Odedim. Ama degdi. Bence turkiyenin en iyi saç ekim merkezi esteworld . isteyene resim gonderiririm mailinizi yazin.

  Adnan25 Ekim 2017 / 18:23 Cevapla

  Merhaba,
  Sizden bilgi istiyorum Saç Ekimi konusunda,
  Ne kader gref ve kac seans ,
  Hangi doktor ilgilendi sizinle,
  Hücreti tabiiki,
  Teşekkürler

  Hikmet Toprak10 Kasım 2017 / 17:46 Cevapla

  Resminizi ve daha Detaili bilgi gönderirseniz nennen olurim

   bülent topcu18 Kasım 2017 / 11:47 Cevapla

   resminizi ve ayrıntılı bilgi gönderebilir misiniz.
   kaç greft

  İlter türkmen13 Kasım 2017 / 21:48 Cevapla

  Mailim ilterturkmen@m….. Konu hakkında daha detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim. Çok çok geçmiş olsun

  Serkan kara25 Kasım 2017 / 18:34 Cevapla

  Hayırlı akşamlar Kenan bey bende bumerkeze saç ekimi yaptırmak istiyorum Öner’iniz nedir ve önceki ile sonraki fotonuzdan atmanız mümkün mü teşekkürler

  Sedat Sabır30 Kasım 2017 / 23:23 Cevapla

  bende estewoldu araştırıyorum mümkünse resimleri atabilirmisniz ?
  sabir.sedat@gmail.com

  Hakan kul1 Aralık 2017 / 21:55 Cevapla

  Foto atma şansınız var mı acaba?

  Kadir10 Aralık 2017 / 21:56 Cevapla

  Saç ekiminizin resimlerini yollayabilirmisiz

  Emir Feda11 Aralık 2017 / 22:38 Cevapla

  Kenan bey önceki ve sonraki fotoğrafınızı gorebilirmiyim gerçekten etkili oldumu

  Abb trkylmz21 Aralık 2017 / 19:38 Cevapla

  Sorgunteam@hotmail.com bi resim atmanız mümkün mü

  Cengiz dursun11 Ocak 2018 / 14:59 Cevapla

  Resim gonderieimisin

  Emre kılıç17 Ocak 2018 / 22:45 Cevapla

  Merhaba ben çok yaptırmak istiyorum kafama da çok takiyorum kelligi inşallah benim icimi rahatatır eğer mümkünse fotoğraf yollayabilir misiniz..

  Emre kılıç17 Ocak 2018 / 22:49 Cevapla

  Merhaba ben çok yaptırmak istiyorum kafama da çok takiyorum kelligi inşallah benim icimi rahatatır eğer mümkünse fotoğraf yollayabilir misiniz..
  Emre.k_01@hotmail.com

  Burak Uzsüren18 Ocak 2018 / 18:11 Cevapla

  Arkadaşım merhaba bende esteworld de ekim yaptırmayı düşünüyorum resim gönderirsen çok memnun olurum

  Ali Çetinkaya30 Ocak 2018 / 21:38 Cevapla

  Resimleri rica ederim

  BAYRAM İNCEOĞLU6 Mart 2018 / 15:21 Cevapla

  Rica etsem detaylı resim atabilir misiniz?

  Fırat Kansu15 Nisan 2018 / 10:50 Cevapla

  Kenan bey merhaba yorumlara baktım malumunuz konu hakkında Bilgi almak istedim senden Esteword saç ekim merkezinin üç şubesi varmış hangisi daha iyi ve gerçekten tavsiye ediyor musınız çok önemli benim için lütfen ?

  SİNAN KAYA26 Nisan 2018 / 10:30 Cevapla

  kenan yurt bey merhaba öncesi ve sonrasının resimelrini gönderir misiniz

  Berk Özbay2 Mayıs 2018 / 01:19 Cevapla

  Ekim öncesi ve sonrası olarak gönderirsen memnun olurum

  Furkan11 Haziran 2018 / 22:12 Cevapla

  furkan.biner@hotmail.com adresine yollarmisiniz

  fırat çeken27 Haziran 2018 / 14:46 Cevapla

  Merhabalar saç ekimi sonrası resimleri yollarsanız sevinirim mailim firatceken@hotmail.com iyi günler

  Mert G.23 Ağustos 2018 / 17:01 Cevapla

  Sizce hangi doktoru secegim sac ekim icin?

  Sinan27 Ağustos 2018 / 00:04 Cevapla

  Kenan yurt bana resimlerinizi yollar mısınız

  İlker gönen13 Eylül 2018 / 16:23 Cevapla

  Saç ekim önce ve sonrası resim atabilirmisiniz

Erkan yurt18 Ekim 2017 / 20:41 Cevapla

Bence Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi transmed. Hem çok ilgililer hemde çok estetik saç ekiyorlar. Ben çok memnun kaldım. Yaklaşımları çok iyi. İstanbul da yaşıyorsanız çok sanslisiniz. Ben İzmir’den geldim 4 gün kaldım. En başarılı doktorlar bence transmed saç ekimi merkezinde…

hakan taş18 Ekim 2017 / 23:38 Cevapla

Ben çevre hastanesi nde saç ekimi yaptırdım. En iyi saç ekimi yapan merkez diyemem ama son derece ilgililer. 4.000 TL ödedim. Memnunmuyum derseniz eh diyebilirim daha güzel olabilirdi. En azından artık saçım var. Kel değilim. Saç ekimi hastane ortamı haricinde sakın başka yerde yaptırmayın..

Mehmet Yendal19 Ekim 2017 / 10:08 Cevapla

Saç ekimi yaptıracaksanız bence kesinlikle hastane ortamında saç ekimi yapılan yerleri tercih edin. İnternette araştırma yapmadan saç ekimi yaptırmayın. Ucuz saç ekimi yapan yerlere temkinli yaklaşın. İsmi duyulmuş doktorlara fazla para kaptırmayın. ve en önemlisi tavsiye edilen saç ekim merkezlerine gidin. en iyi saç ekim merkezleri türkiye’de bunu sakın unutmayın. Dünyanın hiçbir yerinde bizim kadar kaliteli saç ekimi yapılmamakta. Bu nedenle tüm dünya türkiye’de saç ektirmekte.

Adem20 Ekim 2017 / 18:19 Cevapla

Saç ektirecekseniz en iyi saç ekimi yapan merkez kesinlikle Acıbadem hastanesi … Çok başarılı ve estetik saç ekimi yapıyorlar

  Abdulkadir ulutel21 Şubat 2018 / 16:24 Cevapla

  Kusura bakmayın rahatsız ettim. Saçınızı acibadem hastanesinde ektirmişsiniz,sonuçlarından memnunmusunuz. Bir de hangi acibadem ve doktorunuzun ismini öğrenebilir miyim? Teşekkür ederim

   Sinan30 Ağustos 2018 / 20:26 Cevapla

   Sizde nerde ektiniz?

  Sinan30 Ağustos 2018 / 20:23 Cevapla

  Hangi acıbadem hastanesi. Bir kaç tane var ?

tufa navruz15 Kasım 2017 / 00:57 Cevapla

navruz34@gmail.com banada resimlerinizi gonderebilirseniz sevinirim

Adem bal15 Kasım 2017 / 07:11 Cevapla

Bende kellik konusunda son derece sıkıntı yım. Maalesef yıllardır saç ektirecekseniz istiyorum. Fakat kararsızım. En iyi saç ekimi yapan doktor kim sizce. Kimi onerirsiniz. Yardıminizi rica ediyorum İstanbul Ankara İzmir saç ekim merkezi farketmez. Ama bir kere yaptiricam iyi olsun….

Aydin18 Kasım 2017 / 12:54 Cevapla

Ben çevre hastanesi nde saç ekimi yaptırdım gayet memnunum çok ilgililer. Araplar çok fazla tercih ediyor. Tavsiye ederim en başarılı saç ekimi yapan hastanelerden biri…

  derman9 Ocak 2018 / 16:31 Cevapla

  1 yıldır okumadık makale websıtesı bırakmadım.30 a yakın sac ekım merkezı veya doktoru ıle yuz yuze gorustum.Bu sure zarfında hıperbarık sac ekım teknıgınden tutunda ıce graft, vb gıbı bır suru teknık duydum.Her konustugum doktor kendı teknıgının en ıyısı oldugunu soyluyordu.22 SUBATTA transmed ıle anlastım ve bakalım sonucu gorıcez. Bu arada su sıteye goz atın en tarafsız oldugunu dusundugum sac ekımı bılgı sıtesı zaten kendılerıde sac ekımı yapmıyorlarmıs bılgı edınme sıtesı baya bır makalelerı

  Baska bır konu olarak sıze sac ekımınden once sıgara ıcılmez dıyen oldumu?Bana bır ay once bırakmamın sonucları etkıleyecegı soyledı.Nasıl olcak bırakcam hıc bılmıyorum ve bu konu gercekten canımı sıkıyor

Ergün18 Kasım 2017 / 12:57 Cevapla

İstanbul dakika en iyi saç ekim merkezi bence transmed firması. Son derece ilgililer ve takip ediyorlar. Yani 1 sene boyunca ilgileniyorlar. Yardımcı oluyorlar en başarılı saç ekimi yapan firma bence İstanbul Ankara ve İzmir De saç nakil şubeleri bulunuyor tavsiyemdir ….

Mahmut aslan22 Kasım 2017 / 07:20 Cevapla

Merhaba arkadaşlar …. Ben yıllardır saç sorunu yaşayan biriyim. En sonunda saç ektiren. 10 yaş genclestim.pahali fakat Acıbadem bu işte çok iyi . En başarılı doktorlar orada olduğunu düşünerek saç ekimi yaptırdım. Son derece ilgililer . Neredeyse saçlarım çıkana kadar aradılar takip ettiler. Resim isteyene yollayabilirim. Mailinizi yazin

  Murat demir30 Kasım 2017 / 22:50 Cevapla

  Kardes s.a bende yaltircam ama bulamadim guvenilir bir kkinic rica etsem resim atabilirmisin onceai ve sonrasi

  Çağrı21 Aralık 2017 / 01:00 Cevapla

  Foto atarmısiniz

  Abb trkylmz21 Aralık 2017 / 19:40 Cevapla

  Sorgunteam@hotmail.com Resm atabilir misinz

  Emre kılıç17 Ocak 2018 / 22:53 Cevapla

  Emre.k_01@hotmail.com gönderirseniz çok sevinirim..

   Murathan Işık28 Ocak 2018 / 23:00 Cevapla

   Uzun yıllardır Esteworld de çalışıyorum. 6 yıl içinde yaklaşık 40.000 kişinin saçını ektik.Çoğu insanın kellik sorununa çare olduk. Olmaya da devam ediyoruz. İstediğiniz zaman bana mail olarak yazabilirsiniz. Her konuda yardımcı olmaya hazırım.

   murathan….k@gmail.com

  Ersin yilmaz17 Temmuz 2018 / 19:16 Cevapla

  Resim atarsan sevinirim

  Turan Bektaş5 Ağustos 2018 / 16:34 Cevapla

  Öncelikle merhaba mahmut bey.Saç çektirmeden önceki fotoğrafınızı ve ettirdikten sonraki fotoğrafınızı gönderirmisiniz.Ayrıca kaç greft kaç TL.

  İlker Gönen13 Eylül 2018 / 16:26 Cevapla

  Saç ekim öncesi ve sonrası resim atabilirmisiniz

İlker tatar23 Kasım 2017 / 07:05 Cevapla

Kellik çok büyük sıkıntı… Maalesef bu dert bende 18 yasimdan beri var. 3 yıldır en iyi saç nakil merkezi ni arastiriyorum. Fakat bir çoğu reklam yapmış. Kandırmaca hepsi. Ben saç ekimimi esteworld merkezinde yaptırdım. Muhteşem bir sonuç çıktı ortaya… Tavsiye ederim arkadaşlar.

  Serkan kara25 Kasım 2017 / 18:41 Cevapla

  İlker bey merhaba bende bu merkezde saç ektirmek düşünüyorum tavsiyeniz nedir ayrıca öncesi ile şimdiki hali foto atabilirmisiniz teşekkürler

  İlker gönen13 Eylül 2018 / 16:28 Cevapla

  Saç ekim önce ve sonrası foto atabilirmisiniz

Ersin bozkurt28 Kasım 2017 / 07:00 Cevapla

Arkadaşlar ucuza saç ekimi yapan kaliteli bir firma arıyorum. Tamam para ne kadar fazlaysa o kadar iyi olur deniyor ama eminim ucuz ve kaliteli saç ekim merkezleri De vardır. Maddi durumum iyi değil fakat kellik çok zor. Tavsiyeler bekliyorum… Teşekkürler

oğuz uğur28 Kasım 2017 / 07:08 Cevapla

Çok güzel bir haber yapmışsınız. Öncelikle teşekkürler… Ben de saç sorunu yaşıyorum. 24 yaşındayım ve ön taraflarim iyice açıldı. Üniversite okuyorum ve psikolojik olarak çok sorun oluyor. Sizce en iyi saç nakli yapan İstanbul firması hangisi?

Fatih yazgan1 Aralık 2017 / 20:44 Cevapla

Saç ekimi denildiğinde ilk akla gelen Muttalip keser ‘dir. Gerçekten adam sanat yapıyor ben ilk başlarda çok gergindim. Ama daha sonra beni çok rahatlattı. Tüm aşamaları tane tane anlattı. Operasyonu kendisi yapıyor . Bence en sağlam ve kaliteli saç ekim merkezi.

İsmet daltan5 Aralık 2017 / 12:51 Cevapla

Saç ekim merkezi arıyorsanız tek tavsiyem esteworld . Adamlar gerçekten çok iyi ilgileniyor. Ben ilk başlarda çok temkinli İdim ama sonra hı,Metin görünce rahatladım. Çok estetik bir saç ekimi oldu. İsteyen olursa resim atarım.

Tufan yasar10 Aralık 2017 / 23:34 Cevapla

Saç ekimi konusunda ben çok araştırma yaptım. Neredeyse 10 tane saç ekim merkezi gezdim. Bir çoğu gerçekten yalancı dolandırıcı. En son haberiniz gördüm ve buradaki saç ekim merkezlerini araştırdım. Size teşekkür ediyorum çünkü saç ekim tarihini sonunda aldım. Mutluyum saç ekimi sonrası da buraya yazarım . Saç ekim merkezi ismi şimdi vermicem işlemler bitsin yazarım.

İbrahim soykan19 Aralık 2017 / 06:58 Cevapla

Bence Türkiye nin değil dünyanın en iyi saç merkezleri İstanbul da. Doktor olarakta en başarılı saç ekimi yapan doktorlar bizimkiler. Saç ekim merkezi olarak İstanbul en doğru tercih.

Ertuğrul19 Ocak 2018 / 13:37 Cevapla

FBM Estetik Merkezi’ni koymamışsınız?

muhammed22 Ocak 2018 / 19:02 Cevapla

benim tavsiyem hair ajans sac ekim merkezi. ekildikten sonra sürekli irtibatta kaldılar cok ilgilendiler cok güzel ve doğal bir ekim oldu benden sonra 2 kuzenimi gonderdim aynı memnunıyeti onlarda gordü .

  ozan özkanlı5 Şubat 2018 / 11:26 Cevapla

  gecmiş olsun–bende serkan aygın clınıc da fue yontemı ile 3700 greft ektırdım 21 aralık 2017 de resımlerımı youtube de paylastım surec hakkında yorumlarınıza ihtiyacımız var tesekkur ederim youtube linki

Semih bocutcu13 Şubat 2018 / 00:39 Cevapla

Benim sorum proföser varmı saç ekim yapan kişi opr. Dr bahsetmiyorum profösör olursa daha iyi olur bide İstanbul’da

  hayri doğanay27 Şubat 2018 / 13:31 Cevapla

  bir cok firma arastırdım herkes gibi .bir cok firma var ve güvenemiyorsun ya hastanede yapılmıyor ya güvensizler ya referans veremiyorlar ..HAir ajans a yaptırdım arastrmalarım sonucu tüm sorularıma net cevap aldım ve gercekten verilen her sözü tuttular .Allah razı olsun cok korkuyordum kotu mü olur sonrası nasıl olacak diye ama cok memnunum .herkese de tavsiye ediyorum

İbrahim candan22 Şubat 2018 / 07:01 Cevapla

Ben çok araştırma yaptım saç ekimi konusunda. Son dönemde organik saç ekimini duydum. Büyük ihtimalle bu saç ekimi yöntemini denicem. Saç gerçekten çok önemli . Bu nedenle bu sorunu çözmek gerekiyor. Kellik hiç kimseye göre değil. Bana tavsiye edecek varsa lütfen yazsın . İstanbul Ankara İzmir Bursa vs kaliteli saç ekimi merkezi olsun hepsine giderim.

  hasan karatas28 Şubat 2018 / 14:35 Cevapla

  ibrahim kardeş ben Hair ajans saç ekim merkezine yaptırdım yeri istanbulda bana vermiş oldukları bilgileri işleri güven verdi .iyiki de gitmişim sonrasında da hep ilgilendiler ekip gondermediler sonuclarına da bak istersen en azından bi telefonla konus bilgi al derim…hayırlısı olsun hakımda karar verince yazarsın

Uğur sadıkoğlu4 Mayıs 2018 / 23:52 Cevapla

Merhaba ben saçlarım traş edilmeden saç ekimi yaptırmak istiyorum hafta sonuna randavu ve adres verirseniz muayeneye gelirim birde fiatlar nedir dönüş yaparsanız sevinir İstanbul Anadolu yakasındayım

Kerimcan yildiz30 Mayıs 2018 / 07:16 Cevapla

En iyi saç ekim merkezleri zaten listelenmiş. Buradan istediğiniz firmada saç ekimi yaptırabilirsiniz. Çünkü en başarılı saç ekim merkezleri bunlar. Hepsini araştırdım neredeyse hiç farkları yok.sadece fiyat farkları bulunmakta.

Kerim candan30 Mayıs 2018 / 07:27 Cevapla

Saç ekiminde aslında en başarılı yada en iyi diye bişey yoktur. Saç ekimi doktoru kadar saç ekimi yaptıracak kişininde saç kalitesi önemlidir. Hersey doktor değil.

Faruk Doğukan14 Haziran 2018 / 16:35 Cevapla

Bu listeye güvenerek Lale Keskin’e yaptırdım 6 ay önce. Çok güzel oldu saçlarım. Teşekkürler

  Emre karataş12 Ağustos 2018 / 01:25 Cevapla

  Kardeşim ben de kale keskine saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum Bilgi verir misin

Emrr değme22 Haziran 2018 / 07:20 Cevapla

Öncelikle çok teşekkürler. 2 yıldır saç ekimi merkezleri ni araştırıyorum. Artık yavaştan kararımı veriyorum. Clinichair sac ekim merkezi sanırım tercihim olacak.

Yağız bir5 Temmuz 2018 / 07:13 Cevapla

Size helal olsun . Diğer siteler gibi reklam amaçlı değil doğru düzgün insanlara bilgi vermissiniz. Bende saç ekimi merkezi arıyorum. Firmami buldum isim vermicem ama bu listedeki tüm firmalar sağlam. Ben hepsini araştırdım. Mail yazarsanız güveniyorsanız sizinle de paylaşırım. Buradan yazınca reklam olur .

  Emre karataş12 Ağustos 2018 / 01:18 Cevapla

  Kardeş bereye yaptırdın sana zahmet mail atar mısın sonuç nasıl oldu memnun musun detaylı Bilgi verirsen sevinirim

  Mehmet24 Ağustos 2018 / 00:07 Cevapla

  Kardeşim hangi firma olduğunu ve resimleri gönderirmisin..Bende fikir sahibi olurum ve hangi firmadan güvenilir hizmet alırım diye karar vermek istiyorum..
  Şimdiden Teşekkürler..
  mtmtmt58@hotmail.com.tr

Rıza simsek10 Temmuz 2018 / 07:13 Cevapla

Bende bu listedeki bir saç ekim merkezinde saç ekimimi yaptırdım. Listedeki tüm merkezler temiz ve güzel neredeyse sayenizde hepsini gezdim. Reklam olmasın diye isim vermiyorum. Ama isteyen mail adresini yazsın resimlerimide göndereyim fikir amaçlı

  Emre karataş12 Ağustos 2018 / 01:23 Cevapla

  Kardeş kime ekim yaptırdın sonuçtan memnun musun Bilgi verirsen sevinirim

  volkan27 Kasım 2018 / 23:19 Cevapla

  volkannkivrak@gmail.com kardeşim fotoğraflarını atarmısın ? saç ekimini nerden yaptırdın acaba

Erdi yılmaz17 Temmuz 2018 / 19:10 Cevapla

Lütfen 5 yıldır sac ekim merkezi arastiriyorum hicbiri tatmin edemedi lütfen dürüstce ekim yapmış arkadaşlar en iyi ekim yapabilen yer neresi

Celal yildirim26 Ağustos 2018 / 16:35 Cevapla

Bence en iyi saç ekim merkezi İstanbul da. Tavsiyem ise transmed

Ersin Güven7 Eylül 2018 / 10:28 Cevapla

Saç ekimi denildiğinde kesinlikle acıbadem hastanesi neden fiyat alın
İyi doktorları var. Ben orada saç ektirdim. İsteyene resim atarım. Çok hijyenik temiz bir ortamda saç ekimi yapıyorlar. Doktorlar tarafından ekiliyor saçlar hemşireler tarafından değil.

Atakan yıldız22 Eylül 2018 / 19:59 Cevapla

En iyi saç ekimi doktoru bence asmed Koray Erdoğan ama maalesef randevu çok zor zaten tüm ziyaretcileri yabancı fiyatlarida çok yüksek ama dünyanın en iyi saç ekim doktoru.

Aykut Çamoğlu24 Ekim 2018 / 10:15 Cevapla

Bence en iyi sac ekim merkezi ESTEWORLD. Yukarıda evet iyi yerler yazılmış çok araştırdım bende herkes saç ekimi yapıyor ama burada kalite deneyim tecrübe çok önemli bunlarda esteworld’de var. Kendim henüz ektiremedim maddiyattan dolayı ama kuzenim orada ektirdi ve operasyon gününde yanında bulundum şahit oldum ve ben kendim bile memnun kaldım ilgilerine 🙂 Yüzünüzü güldüren hastane diye reklamları var gerçekten de çok doğru ..

Yusuf Yıldırım1 Kasım 2018 / 19:06 Cevapla

Türkiye’nin en iyi saç ekimi yapan doktoru bence asmed Koray Erdoğan. Adam sanat yapıyor resmen. Fakat çok pahalı saç telini neredeyse 2.5 euro fiyat ile ekliyor. Fakat bence Türkiye’nin en iyi saç eken doktoru.

Doğan kaptan14 Kasım 2018 / 18:29 Cevapla

Allah sizden razı olsun. Tavsiyeleriniz inceledik ve karar verdim. Çok memnunum . İzmir’de olduğum için en iyi saç ekim merkezi konusunda clinichair i seçtim. Saçlarım çıkıyor çok iyi oldu. İsteyene resim atabilirim

Ahmet13 Aralık 2018 / 16:39 Cevapla

Ben arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum Mega Hair Trans’ı çok memnun kaldım fue yöntemi ile yapıldı ekimim 3. Aydan sonra sonuç almaya başladım. Saç ektirmek isteyenlere tavsiye ederim.

Wolf17 Aralık 2018 / 18:05 Cevapla

Ben İlhan Serdaroğlu’nda yaptım hiç memnun değilim

Alpaslan Aslan18 Aralık 2018 / 14:37 Cevapla

Bence benim de bizzat gitmiş olduğum Mega Hair Trans işlerinde en iyisi olan bi klnik ben çok memnun kaldım düşenenlere de tavsiyemdir

Ali Bedrettin10 Ocak 2019 / 07:21 Cevapla

2019 yılında bende saç ekimi yaptırıcam. Acaba yazinmi yaptirsam kısa doğrunmu . Saç ekimi ücretleri pahalandimi 2019 yılında.
Birde Allah rızası için tavsiyelerinizi bekliyorum hangi doktora saç ektireyim.

Huseyin12 Ocak 2019 / 00:01 Cevapla

Oncelikle haber icin site sahiplerine tesekkur ediyorum. Reklamsiz objektif bilgileri paylasmissiniz. Ben de 2019 yili icerisinde sac ekimi yaptirmayi planliyorum. Acibademden sac ekimi+prp icin teklif almistim oraya yaptiracagim sanirim. Ekimden sonra tekrar yazarim.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
web counter free