Hayatın İçinden Haberler…

Enpara Mobil ve İnternet Şube Giriş Yapılamıyor Sorunu Çözümü

Enpara Mobil Şube Hata Veriyor. Enpara.com İnternet Şubeden Giriş Yapamıyorum? Enpara Giriş Sorunları … Enpara İle İlgili Tüm Sorunların Çözümü Haberimizde…

Enpara Mobil ve İnternet Şube Giriş Yapılamıyor Sorunu Çözümü
1.554
05 Haziran 2017 - 16:57

Günümüzde en çok kullanılan internet şubeler arasında bulunan Enpara son dönemlerde sık sık giriş hataları vermeye başladı. Yetkilileri aradığımızda ise hepsi aynı cümleyi söylemekte “Sorun birazdan düzelecek” Fakat bazı dönemlerde bu sorun 1 saatten fazla sürmekte. Genellikle enpara kullanıcıları da bu konuda şikayetçi. Fakat söyle bir çözüm olabilmekte. Mobil şubede hata verdiğinde internet şubeyi denemelisiniz yada internet şube hata verdiğinde mobil şubeyi deneyin. Büyük ihtimal farklı sunucularda oldukları için iki seçenekten birinden giriş yapabiliyorsunuz. Bazı kullanıcılar aşağıdaki gibi uyarılara denk geldiklerinde hemen bankaya bir şey mi oldu? hesaplarımda sorun mu var gibi soru işaretleri kafasında oluşmakta. Kesinlikle hesaplarla ilgili sorun yok olduğunu bilmelisiniz. Aslında Tüm sorun Enpara da internet ve mobil hizmeti sağlayan sistemlerde.

enpara-mobil-sube-giris-yapilamiyor-cozumu
Enpara mobil şubede en sık raslanan hata “Üzgünüz şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Bize her zaman 0850 222 3663 Enpara.com Çözüm Merkezinden ulaşabilirisiniz.” şeklindeki hata. Aslında bu hata çıktığından müşteri hizmetlerini arasanız da maalesef çok uzun süre bekleyebiliyorsunuz. Bu gibi durumlarda yukarıda da dediğimiz gibi internet şubeden giriş yapmayı denemek ilk seçeneğiniz olmalıdır.

Ayrıca sık sık bu sorunla karşılaşıyorsanız kesinlikle müşteri hizmetlerine şikayetinizi dile getiriniz.
enpara-internet-sube-giris-yapilamiyor-cozumu
Yukarıda gördüğünüz uyarı ise Enpara Finanbank ‘ın internet şubesinde karşılaşılan hatadır. Bu hatayı gördüğünüzde mobil şubeden giriş yapmayı deneyiniz. Bu hatayı aldığınızda hesaplarınıza girilmiş anlamına gelmemektedir.

Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; [email protected] e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır. / saç ekimi

web counter free