Hayatın İçinden Haberler…

İnternet Kesintisi Arıza 19 Aralık 2016 Türk Telekom Arıza

19.12.2016 İnternet Kesintisi… TTnet İstanbul ve Çevresine internet hizmeti verilememekte. Türk Telekom Arızası 19 Aralık 2016… İnternet Kesintisi Nedeni… Tüm ayrıntılar Haberimizde…

İnternet Kesintisi Arıza 19 Aralık 2016 Türk Telekom Arıza
1.656
19 Aralık 2016 - 10:50

19 Aralık Pazartesi günü sadece İstanbul için söylense de bir çok ilde internet verilememekte. Türk Telekom yetkililer sayfa açma problemi olduğu ve yetkililerinin çalıştıklarını en kısa sürede çözüleceğini belirtiyorlar fakat 9:30 dan beri internet verilememekte.

İnternet kesintisinin ağırlıklı olduğu ilçeler ise Ümraniye, Kadıköy , Çekmeköy , Gebze, Kartal,Üsküdar  ve Bostancı. İstanbul’un Avrupa yakasında bazı bölgelerde internet hizmeti veriliyor.

Ayrıca Kocaeli bölgesinde de internet arızası yaşanmakta.

Alınan bilgilere göre İstanbul ve çevresi fakat Türkiye’nin bir çok ilinden kesinti olduğuna dair bilgiler gelmekte.


---Tanıtıcı Reklam---
!!! %100 Saç Çıkaran Sağlık Bakanlığı Onaylı Tek Mavi Serum !!!
orijinalmavisu

10:30 itibariyle; yetkililere hiçbir şekilde ulaşılamamaktadır. Türk Telekom 444 0 375 hattı muzik yayını vermekte ve işlem yapmamakta.

Herhangi bir siber saldırı olup olmadığı bilinmemekte. Fakat şu an görüntü türk telekom da büyük bir arıza olması görülmekte.

Bilgi almak için 444 0 375 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Fakat su an devamlı meşgul çalmakta.

Sorunun neden kaynaklandığı bilinmemekte.

Cep telefonları üzerinden internet erişimi sağlanabilmekte.

 

10:55 itibariyle; Kesinti hakkında ulaşılan Türk Telekom Yetkilisi internet hizmetinin kesintisi hakkında tam bir sebep verememekle birlikte ekiplerinin sahada çalıştıklarını ve kısa bir süre sonra düzeleceğini belirtiyorlar… İstanbul’da tamamına internet verilmemekte.

11:30 itibariyle; TTnet Türk Telekom müşteri hizmetlerine 444 0 375 numarasından ulaşıp bilgi alabildik. Bilgiye göre 19 Aralık 2016 Pazartesi günün saat 12:00 de internet hizmetinin düzeleceği belirtildi.

12:48 itibariyle; Türk telekom müşteri hizmetlerini aradığımızda internet kesinti sorununun 20 Aralık 2016 Saat 00:00 da düzeleceği bilgisi verilmektedir. Fakat arızanın nedeniyle ilgili herhangi bir bilgi verilmemiştir.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

    saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

    web counter free