Hayatın İçinden Haberler…

İstanbul Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2019 (En Başarılı ve En Uygun)

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezlerinin Bulunduğu Yer Tabi ki İstanbul. İstanbul Saç Ekim Merkezleri Konusunda İlk Sırada Yer Almakta. Sadece Türkiye Değil Dünyanın Saç Ekimi İçin İlk Tercihleri Arasında… Sizler İçin İstanbul Saç Ekim Merkezlerini İnceledik. Saç Ekim Fiyatları ve Merkezlerin Başarılarını Haberimizde Bulabilirsiniz.

İstanbul Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2019 (En Başarılı ve En Uygun)
Bu haber 11 Ocak 2019 - 14:09 'de eklendi ve 50.330 kez görüntülendi.

İstanbul saç ekimi konusunda Türkiye’nin değil neredeyse tüm Dünyanın saç ekim merkezi haline geldi. Sadece Türkiye’den değil Almanya,Fransa, Hollanda, Belçika gibi Avrupa ülkeleri ile Kuveyt, İran, Irak ve diğer arap ülkelerinden de yoğun şekilde saç ekimi için İstanbul’a gelen insanlar mevcut. Aslında İstanbul saç ekimi merkezleri dünya fiyatlarına ve kalitesi göre çok iyi denilebilecek yerde. Örnek vermek gerekirse Almanya’da sıradan bir saç ekim doktoru 5000 Euro ya saç ekimi yaparken İstanbul Saç Ekim merkezi fiyatları maksimum 3.000 Euro’ya hem otel masrafları hem İstanbul turistik ve tarihi yerler turları hemde en kaliteli doktorlarda başarılı sonuçlar alabiliyorsunuz. Saç ekim merkezleri şişli civarlarında çok fazla bulunmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu yakası Saç ekim merkezlerini sizin için araştırdık.

İstanbul saç ekim doktorları da kesinlikle dünya standartlarında diyebiliriz. Hem el becerisi olarak hemde eğitim olarak bir çok doktor saç ekimi konusunda inanılmaz güzel sonuçlar çıkarabilmekte.

Ayrıca İstanbul’daki saç ekim merkezlerinde her zaman en güzel ve en kaliteli saç ekim cihazları kullanılmakta. Amerika’da en son çıkan saç ekim robotu da İstanbul’daki bir kaç saç ekim merkezinde kullanılmakta.

Türkiyenin en iyi saç ekim merkezleri , izmir saç ekim merkezleri , Antalya saç ekim merkezleri ve Ankara saç ekim merkezleri değerlendirme haberlerimiz ile bölgenizdeki en iyi saç ekimi yapan merkezlerin ayrıntılarına ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin En iyi saç ekimi doktorları konumuzda sitemize eklendi. Saç ekimi yaptırırken iğneden korkuyorum diyorsanız  (iğnesiz anestezi saç ekimi) hakkında tüm ayrıntıları da sizin için araştırdık tıklayın…

Dünya’da isim yapmış bir çok Türk Saç Ekim Doktoru da bulunmakta.

Aşağıda belirtilen saç ekim merkezleri Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri arasında başı çekmektedir.

Sizler için En başarılı ve işini düzgün yapan İstanbul Saç Ekim Merkezlerini ve Fiyatlarını inceledik. Sıralama karışıktır fakat Saç ektirmeyi düşünüyorsanız kesinlikle aşağıdaki saç ekim merkezleri tercih etmenizde fayda bulunmakta. Liste kesinlikle tarafsız olarak hazırlanmıştır.

İstanbul Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2019

>>>İsveç Klinik Saç Ekim Merkezi

İsveç klinik saç ekimi ve diğer estetik konularında son derece başarılı bir hastane. Çok tecrübeli bir doktor kadrosuna sahipler. Fakat fiyat olarak diğer saç ekim merkezlerine göre biraz pahalı diyebiliriz. Ortalama fiyatları 4.000 TL ile 5.500 TL arasında değişmektedir. Fakat kalitesi fiyat ile doğru orantılı merkezlerden biridir. Teknolojiyi yakından takip etmekte ve son teknoloji cihazlarla saç ekimini yapmaktadır. Tüm saç ekimi uygulamaları estetik cerrahları tarafından yapılmakta.

Adres: 19 Mayıs Caddesi Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sokak, Şişli Plaza E Blok 1F/6 Cevahir Avm Arkası 34360, Şişli – İstanbul – Türkiye
Telefon : +90 212 215 5535


>>>Estecenter Saç Ekim Merkezi

Piyasada 13 senedir bulunan bir firma ve kaliteli saç ekimi yapmaktalar. Ortalama fiyatları 3.000 TL ‘den başlamakta ve saç ekim alanına göre 7.000 Tl ye kadar çıkmaktadır. Saç ekimi konusunda tüm ekip iyi eğitimli ve tecrübelidir. Genellikle Arap ülkelerinden çok sayıda hastası bulunmaktadır. Hastalarının büyük bir bölümünde başarılı saç ekimi sağlanmıştır. Kurumsal ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Adres : Fulya Mah. Hakkı Yeten Cad. Kıvanç Sok. No: 24, Şişli/İstanbul
Telefon : 444 1 596


>>>Transmed Saç Ekim Merkezi Dr. Melike Kulakçı

Saç ekimi konusunda araştırma yaparken belkide en çok ismini duyacağınız doktorlardan biride Melike Kulakçı’dır. Transmed bünyesinde 22 yılda 10.000 den fazla saç ekimi gerçekleştirmiş bir saç ekim merkezidir. Gelen hastaların çok büyük bir bölümü memnun ayrılmıştır. Merkez Saç ekimi konusunda yeni tüm teknolojileri çok yakından takip etmektedir. Saçsız alana göre ve donör durumuna göre farklı tedavi ve ekim yöntemleri sunmaktadır. Son derece estetik saç ekimlerine imza atmışlardır. Ücretsiz olarak saç analizi yapılmaktadır. Ortalama fiyatlar ekim yapılacak bölgeye bağlı olarak 3.000 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir.

Adres : Fulyalı Sok. No: 7 Levent / İstanbul
Telefon : 0212 281 13 00


>>>Hair Of İstanbul Saç Ekim Merkezi

Aslında 10 yıldır İstanbul’da saç ekimi yapan bir merkezdir. 10 yıl içinde 7.000 den fazla saç ekimi yaptıklarını bilinmekte. İstanbul’daki sayılı sadece saç ekimi yapan merkezlerden biridir. İşleri sadece saç ekimi ve saç sorunlarıdır. Fiyatları ekim bölgesine göre değişmek üzere 2.500 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir. Genellikle Avrupa ülkelerinden çok fazla müşterileri bulunmaktadır.

Adres : Ataköy Towers  7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme Sok. No;20 B Blok Kat:1 Ataköy/ İstanbul
Telefon : 444 5 430


>>>Rotalife Saç Ekim Merkezi İstanbul

İstanbul , Ankara ve İzmir’de şubeleri bulunan köklü bir saç ekim merkezidir. 2000 yılından beri saç ekimi konusunda hizmet vermektedir. İşlerinin sadece saç ekimi olması nedeniyle saç ekimi teknolojisini yakından takip etmekte ve ayak uydurmaktadırlar. Saç ekimi fiyatları 3.000 TL ile 6.000 TL arasında değişmektedir. İşlerini hakkıyla yapan ve başarılı sonuçlar alan bir firmadır.

Adres : M. Gürani Mah. Vatan Cad. No: 27/A Fatih İstanbul
Telefon : 0212 557 26 66


>>>Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

Hastane ortamında saç ekimi yaptırmak istiyorsanız kesinlikle Acıbadem Hastanesi ilk tercihiniz olmalıdır. Son derece steril ortamda ve işinde uzman estetik cerrahlar tarafından çok başarı saç ekimi operasyonlarına imza atmaktalar. Ayrıca saç ekiminden saçların çıkmasına kadar çok iyi bir şekilde kontrol ve muayene yapılmakta. Fiyatları ortalama 5.000TL ‘den başlamakta. Teknoloji konusunda kesinlikle dünyanın sayılı saç ekim merkezlerinden diyebiliriz. Saç ektirmeden önce kesinlikle fiyat almanızı tavsiye ederiz.

Adres: Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23, Fulya, Beşiktaş
Telefon: 444 55 44


>>>Çevre Hastanesi Saç Ekimi

Hastane ortamında saç ekimi yapılan nadir merkezlerden biridir. Saç ekiminde meydana gelecek komplikasyonlara karşı tecrübeli personeli bulunmaktadır. Fiyatı diğer saç ekim merkezlerine göre çok daha uygundur. Saç ekim ücretleri 4.500 TL den başlar ve 7.500 TL civarına kadar çıkabilmekte. Steril koşullarda saç ekimi işlemi yapılır. İstanbul saç ekimi merkezleri arasında çok fazla duyulmada da Almanya İngiltere gibi ülkelerden çok fazla hastaya saç ekimi yapmaktadır.

Adres: Cemal Sair Sokak. No:2 Mecidiyeköy/Şişli İstanbul
Telefon: 444 25 93


>>>Estethica Saç Ekim Merkezi

İstanbul ve çevresi için en iyi saç ekim merkezlerinden biri diyebiliriz. 2000 yılından beri saç ekimi konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca bir çok estetik ameliyatını da başarılı bir şekilde gerçekleştiren bir merkezdir. İstanbul’da 3 adet şubesi bulunmaktadır. Genellikle hastalar güler yüzle ayrılmaktadır. Fiyatları diğer saç ekim merkezlerine göre biraz yüksektir. Ortalama 4.000 TL den başlar ve 7.000 TL ye kadar çıkabilmektedir. İşlerini iyi yapan yenilikçi doktorlara sahipler.

Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi Işıklar Caddesi. No:28 Ataşehir / İstanbul
Telefon : +90 850 222 3845


>>>Newage Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi konusunda başarılı merkezlerden bir diğeri. Estetik açıdan muhteşem işler çıkarıyorlar. İnternet üzerinde kötü yoruma denk gelmedik. Fakat fiyat olarak diğer firmalara göre biraz pahalı. Saç ekimi fiyatları ortalama 4.500 TL ile 8.000 TL arasında değişmekte. Tüm saç ekimi uygulamaları estetik cerrahlar tarafından yapılmakta. Genellikle Arap ve Avrupa ülkelerinden çok sayıda hastaya saç ekimi yapmaktalar.

Adres: Fulya Teras Hakkı Yeten Caddesi. No:11 C1-67 Fulya / İSTANBUL
Telefon : 0 212 215 55 43


English Language For more information about Hair Transplantation


Haber ile ilgili görüş düzenleme ve önerileriniz için : haber@korkmazhaber.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

24.10.1987 İstanbul Doğumlu.
Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Mezunu
Evli ve 3 Çocuk Babası / Uzmanlık Alanı : Gündem ve Siyaset

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
35 ADET YORUM YAPILDI
Keriman aslan15 Aralık 2017 / 17:27 Cevapla

İstanbul saç ekim merkezi cenneti olmuş. sisli ve Bakırköy heleki saç ekim merkezi dolmuş. İstanbul’daki bende saç ekimi yaptirdigim yer İsveç klinik son derece temiz kaliteli ve güzel hizmet veriyorlar. Ben çok memnun kaldım isteyen olursa mail adresini bıraksın gönderirim ayrıntılı resimlerimi. Saç ekim fiyatı ise 6.500 TL

  Mehmet atmışdörtoğlu10 Şubat 2018 / 17:33 Cevapla

  Merhaba..ben de bugünlerde saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum, tepe bölgesinde ve üstlerde baya döküldü..acaba sizin saç ekiminiz nasıl geçti yani sonuç nasıl oldu, öncesi ve sonrası fotoğraf gönderebilir misiniz…teşekkürler

  Osman20 Mayıs 2018 / 16:11 Cevapla

  Resim alabilirmiyim

  hatice erol17 Ağustos 2018 / 20:42 Cevapla

  rica etsem bana resimleri atabilirmisniz bende isvec klinik ile gorusuyorum kararsizim

İlker aydin9 Şubat 2018 / 14:34 Cevapla

Bence Saç Ekim merkezin en başarılı olanları İstanbul da. Ben İzmir’de yaşıyorum fakat İstanbul da saç ekimi yaptirdim. Son derece başarılı ve iyi bir ekim oldu. Saç ekimi yaptıracaklar mail adreslerini yazarsa resim atarım. Buradan beceremedim.

  Hakan ŞENTÜRK14 Şubat 2018 / 17:44 Cevapla

  Sa kardeşim merhaba tafsiye ettiğin adres neresi bilgilendirir misin

  Erhan1 Mayıs 2018 / 11:34 Cevapla

  Selamlar saç ekimi yaptirmissiniz. Öncelikle güle güle kullanırsınız inşallah. Bende saç ektirmeyi düşünüyorum. Saç ekimi ile ilgili resimleri gönderebilir misiniz. Bir de memnun kaldınız mi

  Fatih MENTEŞ27 Haziran 2018 / 22:27 Cevapla

  Bilgi gönderebilirmisiniz

  Erkan ateş3 Temmuz 2018 / 06:03 Cevapla

  Resimlerinizi paylaşırsanız sevinirim,teşekkürler

  Cebrail Altındemir12 Ağustos 2018 / 19:03 Cevapla

  Saç ektirmeyi düşünüyorum. İlker Bey rica etsem resim atabilir misiniz? cebrailaltindemir@gmail.com

  Kenan çelikpençe14 Ağustos 2018 / 18:59 Cevapla

  Resim atabilirmisiniz bide nerde yaptırdınız öğrenebilirmiyim

  Kenan çelikpençe14 Ağustos 2018 / 19:05 Cevapla

  Resim alabilirmiyim rica etsem

Erdogan ateş23 Şubat 2018 / 07:29 Cevapla

Herkese selamlar İstanbul Ankara İzmir Bursa Antalya Adana gibi büyük illerde oturanlar ve maddi sorunu olmayanlar için kesinlikle en iyi en başarılı saç ekim merkezi esteworld saç ekim merkezi. Bende esteworld saç ekim merkezinde saç ektirmek çok memnunum. İsteyene resimde atabilirim. Reklam yapmıyorum.

  hakkı aktaş9 Nisan 2018 / 11:34 Cevapla

  Erdoğan bey merhaba, bende saç ektirmeyi düşünüyorum. saç ektirmeden ve ektirdikten sonraki resminizi gönderebilirmisiniz.

Kerim kalkan28 Şubat 2018 / 17:40 Cevapla

Organik saç ekimi yaptıran var mı ben çok araştırma yaptım fakat hiç bir yer bulamadım. Saç ekim merkezleri tamamen ticaret hane olmuş. Bana adam gibi bir saç ekim merkezi söyleyecek biri varmı?

İbrahim Yetkin1 Nisan 2018 / 13:21 Cevapla

Saç ekimi konusunda verdiğiniz bilgilere teşekkürler. 1 senedir sa ekimi araştırıyorum. Sonunda seçimimi yaptım. İsim vermicem ama listenizdeki saç ekim merkezlerinden biri. Kimsenin aklını karıştırmak istemiyorum . En iyi saç ekim merkezleri bence de istanbul’da.

  Mehmet26 Nisan 2018 / 16:57 Cevapla

  İbrahim Bey nerede ve kaç liraya ektirdiniz.Bilgi verirseniz memnun olurum.

Hüseyin yurt26 Nisan 2018 / 07:03 Cevapla

Saç ekiminde bence dunyada ilk sırada Türkiye ve İstanbul gelmekte. Almanya Hollanda Belçika Fransa ve bir çok Arap ülkesi Türkiye de saç ektirmek için neredeyse sırada. Bence dünyanın en başarılı saç ekim cerrahları bizde.

Mehmet Salih Ertepe4 Mayıs 2018 / 14:06 Cevapla

isveç klinik tek geçerim derim

Kenan yıldırım15 Mayıs 2018 / 06:56 Cevapla

Saç ekimi denildiğinde ilk akla gelecek merkez bence esteworld saç ekim merkezi. Son derece güzel yüzlü ve ilgililer. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Memnun kalırsınız. İsterseniz resim yollayabilirim . Resmen 10 yaş genclestim.

Taner25 Mayıs 2018 / 00:58 Cevapla

Allah razı olsun. Buradan bir arkadaş bana mail atmış saç ekimi sonrası resimlerini ona güvenerek saç ektirdim. Tavsiyelerine uygun. Şimdi harika oldu . 15 yaş genclestim. İsteyene resim atabilirim. Firma çalışanı değilim merak etmeyin.

  dursun12 Ağustos 2018 / 18:22 Cevapla

  iyi günler Taner bey fotoğraf gönderebilir misiniz birde nerde yaptırdınız?fiyatı ne kadar?

  Kenan çelikpençe14 Ağustos 2018 / 19:01 Cevapla

  Resim atabilirmisiniz nerde yaptirdiniz

  Yasemin bac28 Ekim 2018 / 12:54 Cevapla

  Taner bey merhabalar bende saç ekimi yatırmayı düşünüyorum..nerde yaptirdiniz ve gercekten memnun kaldinizmi doktorunuz kimdi ve fiyatları nasıldı acaba fotograg gonderebilirmisiniz yardımcı olursaniz çok sevnirim kafam cok karişik

Hüseyin kağıt30 Mayıs 2018 / 07:12 Cevapla

Saç ekimi merkezleri gerçekten çok iyi araştırılması gerekiyor. Bir kere yaptiracaksiniz sonuçta adam gibi olsun. Haberi yapana teşekkürler en iyi firmaları listelenmiş. Bende bu firmaların hepsi ile görüştüm. Aslında çok bir fark yok sadece saç ekimi ücretleri değişiyor kalite aynı. Hatta saç ekim ücretide firmanın bulunduğu yere göre bile fark gösteriyor. Bu nedenle kesinlikle önce doktoru araştırın. İnternetteki resimlere çok aldanmayin.

Kellige son30 Mayıs 2018 / 07:14 Cevapla

Yıllardır kellik sorunu yaşıyorum. Artık saç ektirmek istiyorum. Araştırmalarım devam ediyor şu kellik ten kurtulmak istiyorum. Saç ekim fiyatları 2018 ile birlikte uçmuş. Dolarda uçtu zaten . Saç ekimi kampanyası araştırıcam artık.

Kazım kartal5 Haziran 2018 / 17:28 Cevapla

İstanbul ismini vermek istemediğim bir yerde saç ekimi yaptırdım.ama maalesef hiç memnun kalmadım. Ünlü olan bir yer. Bu nedenle saç ekimi yaptırırken dikkat edin. Her firmaya güvenmeyen. Saç ekimi kampanyalarına inanmayın. Tek seansta 4000 üzeri greft ekilmesi çok zor fazla eklerim diyene inanmayın.

Alisher30 Haziran 2018 / 19:36 Cevapla

2000 grev fiyatini ogrenecek amac. Sonbaharin ortasinda basvuracak dusunce

Galip aktaş20 Temmuz 2018 / 07:34 Cevapla

Ben İstanbul da saç ekimi yaptırdım. Nerdeyse tamamen öldüm. Tepe komple açıktı. Doktorum 8 saatte tüm kafayı kapattı. Muhteşem oldu. Reklam yapmak istemiyorum isteyene resim atar bilgi veririm. Saç ekimi merkezleri bin adamı filan değilim. Sizleri en iyi anlayanlar dan biriyim.

  Cebrail Altındemir12 Ağustos 2018 / 19:07 Cevapla

  Merhaba Galip Bey,

  Saç ektirmeyi düşünüyorum bu konuda sizden öncesi ve sonrası şeklinde resim alabilir miyim acaba.
  Teşekkür ederim..

  Cebrail Altındemir12 Ağustos 2018 / 19:09 Cevapla

  Bu mail adresim resim bekliyor olacağım sizden.
  cebrailaltindemir@gmail.com

  Yalcin aydin15 Kasım 2018 / 17:09 Cevapla

  Merhaba sac ekimini nerede yaptrrnz ve memnun kaldnzmi acaba foto atablrmsnz

Barış aksas27 Ağustos 2018 / 08:58 Cevapla

Ben transmed saç ekim merkezinde saç ektirdim. Kesinlikle düşündüğümden daha iyi oldu. Reklam amaçlı söylemiyorum. Herkes gibi çok araştırma yaptım. Sonunda karar verdim. İsteyene resimleri yollarım neredeyse 10 yaş genclestim.

Gökhan yildiz27 Ağustos 2018 / 09:01 Cevapla

Ben saç ekimimi Melike kulahci ya yaptırdım. Transmed saç ekim merkezinde. Memnun kaldım fakat biraz pahalı. Saç ektiren yıl dusunenlere tavsiyemdir. Son derece başarılı bir saç ekimi oldu . Saç ekimi yaptıranların yorumlarına bakarak saç ekimi doktorunuzu seçin. Ben öyle yaptım. Fakat başka doktorlar da daha iyi olabilir iyice araştırmak gerekiyor. İsteyen mail bıraksın resimlerimi atayim

Ramazan Yıldızhan22 Ocak 2019 / 07:21 Cevapla

İstanbul’un en iyi saç ekim merkezi ve doktoru kim? Ne kadar istiyor saç ekimi icin. Para sıkıntım yok şükür.
Yaptırmışken İstanbul un en kaliteli saç ekimi yapan doktoruna yaptırmak istiyorum.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
web counter free