Hayatın İçinden Haberler…

Penis Uzatma Kalınlaştırma Büyültme Ameliyatları Fiyatları ve Tüm Ayrıntılar…

Teknolojinin de İlerlemesi İle Artık Ameliyatlar Hem Çok Hızlı Hemde Çok Risksiz Yapılmakta… Son Dönemlerde en Çok Yapılan Ameliyatlar Arasında Penis Uzatma Kalınlaştırma Büyültme Ameliyatları Büyük Bir Yer Kaplıyor… Penis Uzatma Kalınlaştırma Büyültme Ameliyatları Fiyatları Riskleri ve İyileşme Süreci Hakkında Tüm Ayrıntılar Haberimizde…

Penis Uzatma Kalınlaştırma Büyültme Ameliyatları Fiyatları ve Tüm Ayrıntılar…
Bu haber 02 Aralık 2016 - 9:37 'de eklendi ve 45.566 kez görüntülendi.

Penis uzatma kalınlaştırma büyültme ameliyatları nasıl yapılır?

Penis bir erkek için belki de işlevinden önce efsanesi ile ön plandadır. Daha büyük daha kalın daha iri daha güçlü olması erkeğin daha erkeksi olduğu anlamına gelir, Er kişi, erkek adam adamın hası sanki bir penisin daha büyük olması ile doğrudan alakalı gibi toplumda böyle bir kavram hâkimdir. Penisin boyu, uzunluğu, kalınlığı ve en önemlisi işlevselliği adına penis kalınlaştırma ve büyütme ameliyatı yapılmaktadır. Penislerin şekil bozuklukları boyut sorunlar, incelik sorunları ve olası eğrilikleri sebebi ile erkekler şikâyetçi olmakta ve penis ameliyatı için başvuru da bulunmaktadır.  Hastanın isteğine bağlı olarak penis boyu ameliyatı, penis kalınlaştırma ameliyatı, penis eğriliği düzeltme ameliyatı ve sünnet hatalarından kaynaklanan düzeltme ameliyatları yapılmaktadır.

penis-buyultme-kalinlastirma-ameliyati7
Normal penis boyutu bir bireyde ereksi yon olduğu durumlarda 13 – 14 cm olabilir. Sönük durumda ise 5 – 6 cm olabilir, ereksi yon ile enine büyürken hacmi artmakta uzamakta ve biraz da kalınlaşmaktadır. 12 cm üzerinde olan tüm penisler normal penis olarak kabul edilir. Bu açıdan 12 cm altında ki penisler de normal değil sorunlu grubuna girmektedir.  Normal kalınlığından ince olan penisler de erkekler de anksiyete yaratmakta ve bunun düzeltilmesi konusunda talepte bulunmaktadır. Sönük olan ince ve küçük penisler ereksi yon ile daha kalın ve uzun hale gelebilmektedir. En büyük penis sorunu, kısa olması, ince olması, kıvrık ve şekil bozukluğu olması tüylü yerlerde de aşırı yağlanma olması olarak haddelendirilebilir. Penis uzatma operasyonunda uygulanan yöntemde penis ile torbaların arasında ki mesafe artırılmakta böylece var olan ancak gözükmeyen penis taban kısımı uzamaya katkı sağlamaktadır.  Bu ameliyat ile hem sönük halde hem de erkesiyon halinde penisin uzadığını görebilirsiniz.  Burada yapılan ameliyat ile peniste işlevsellik, duyu haz, his ve orgazm da bir kayıp yaşanmamaktadır. Ayrıca bu tip durumlarda uzatma ameliyatları daha çok pupis kemiği ile penis kökü arasında ki derinin alt kısımı ile kemik arasında bulunan penisi asıcı kısım bağları suspansor ligamentşn kesilip pensin vücutta kalan bir kesimin dışarı çıkarılması ile daha uzun penis elde edilmesi anlamına gelecektir. Ancak bu durumda penisine reksiyon yaşanması durumunda penis stabilitesinde azalma meydana gelebilmektedir.  Bu yöntem uygulanmamakta ve tavsiye edilmemektedir.

Tavsiye Haber:   Zayıflayamayanlar Dikkat!Mutluluk Kaynağınızı Değiştirin!

penis-buyultme-kalinlastirma-ameliyati

Örneğin yapıla bazı sünnet durumlarında hatalar meydana gelmektedir. Mesela penis derisinin fazla alınması ile penisi de kısalma olabilir bu Z plastik, V-Y ilerletme yâda deri grefti kullanılıp penis derisi boyutu artırılarak çözülebilmektedir.

Örneğin bazı kilolu ve obezite bireylerde penis gömülü olabilir. Burada bölgede yer alan yağlar alınmakta ve penis görünürlüğünü artırıp uzama sağlanmaktadır. Yine penisin boyunu artırma adına penis ile skrotum bağlantısı uzatılmaktadır. Böylece penisin uzaması sağlanacaktır. Penis uzatma operasyonu bireyin çocuğu olması yada olmaması ile alakalı değildir zira penis boyundan ziyade erkeğin testislerinde üretilen spermin anne adayını yumurtalıklarına uzanması ile alakalıdır. Testisler sperm üretir penis bu üretimi iletir. Çocuğu olmayan bir erkeğin penisi büyütüldüğünde çocuğu olur gibi bir inanış doğru değildir. Penis uzatma operasyonu daha çok sexi cinsel ve orgazm olma ile alakalı bir yaklaşımın sonucu olarak erkeklerin partnerlerini memnun etmesi amacı ile istedikleri hem estetik hem de akticist bir istektir.

Penis uzatma kalınlaştırma büyültme ameliyatları iyileşme süreci ne kadardır?

Penis kalınlaştırma ameliyatında yağ enjeksiyonları, kompozit doku transferleri, dolgu maddeleri kullanılarak mevcut penisin uzatılması ve kalınlaştırılıp büyütülmesi sağlanmaktadır.  En sık kullanılan yağ enjeksiyonları olup bir yerden alınan yağlar yine başka bir yere alana aktarılmaktadır. Aktarılan bu yağlar % 40 oranında 6 ay içinde kalıcı olmaktadır. 6 aydan sonra kalan yağlar ise tamamen kalıcıdır. Aşırı yağ aktarmak yerine en ideal yağ penise aktarılarak penis boyu uzatılmaktadır. Yağlar burada liposuction tekniği ile alınmakta olup yağ alınan noktada hiçbir şekilde iz kalmamaktadır. Penis uzatma ve büyültme ameliyatı yaklaşık 90 dakika sürmektedir. Genel anestezi yerine sedasyon anestezi uygulanmakta ve hastaya hiçbir şey hissettirilmemektedir. Bu süreçte hastanın olaylara pozitif bakması, her şeyin olumlu açıdan değerlendirilmesi yönünde yaklaşımı son derece önemlidir. Zira testislerin mutluluk hormonları ile alakalı olduğunu ve bunun da penis boyuna oldukça fazla etki ettiğini herkesçe bilinmektedir.

Tavsiye Haber:   Isıl İşlem Görmüş Sucuk,Fermante Sucuk Nedir?Hangisi Almalı

penis-buyultme-kalinlastirma-ameliyati4

Penis uzatma kalınlaştırma büyültme ameliyatları fiyatları nedir?

Penis uzatma kalınlaştırma ve büyültme ameliyatında fiyatlar hastanın durumuna göre değişmektedir. Hastanın kısa, küçük, ince, yamuk veya kıvrık bir penise sahip olması ve uygulanacak tedavi metodu uygulanacak fiyat politikasında son derece önemlidir. Penis ameliyatları 600 – 2000 Dolar arasında değişmektedir. Bir estetik cerrahi olan bu ameliyat devlet hastanelerinde yapılmamakta olup özel sağlık merkezlerinde sadece ücretli olarak yapılmaktadır. Bu fiyatlarda hastada ani veya beklenmeyen gelişmelerin oluşması maliyetlerin yükselmesi anlamına gelmektedir. Zira kullanılan teknoloji ile hastanın isteklerine cevap verilirken hem malzeme hem de aşırı derece de işçilik maliyetleri ortaya çıkmaktadır.

penis-buyultme-kalinlastirma-ameliyati5

Penis uzatma kalınlaştırma büyültme ameliyatları riskleri nelerdir?

Penis ameliyatı sonrasında his kaybı olmayacaktır ancak enfeksiyon sorunları olabilir, penisde ağrı ve kızarıklıklar birkaç gün devam edebilir, bu durumda antibiyotik kullanmak gereklidir. Yağların alındığı yer de ise morluk ve şişlik oluşmaktadır. Bir de sünnet hataları nedeni ile eğri penis sorunları oluşmaktadır. Bu da penis kurvaturları öne arkaya yana doğru kaymakta ve yamukluk göstermektedir.  Bu durumda cinsel ilişki esnasında çiftler oldukça zorluk çekmektedir.  Penis uzatma operasyonunda operasyondan hemen sonra 30 gün boyunca mastürbasyon gibi zorlayıcı aktivitelerde yırtılma zedelenme ve şişlik gibi belirtilerin artmasına neden olacağı için mutlaka uzak durulmalıdır. Bu olası riskleri bireyin kendisi uzaklaştırmalıdır.

penis-buyultme-kalinlastirma-ameliyati2

Penis uzatma kalınlaştırma büyültme ameliyatları sonrası neler yapılmalıdır?

Penis uzatma kalınlaştırma ve büyütme ameliyatında hastaların ameliyat sonrası günlük yaşamına devam etmeleri önerilir. Herhangi bir izin kalmadığı ameliyatta penis ile torbaların arasında bir dikiş hattı bulunmaktadır. Ancak bu alan iyileşen bir alan olup iz bırakmaz ve kimse de burada ameliyat olduğunu asla anlamaz. Yalar genellikle karın veya popo Kısımından alınır. Şişliklerin olmaması ve ameliyat sonrası ereksi yon oluşmaması adına penis bir sargı ile 4 – 5 gün durmaktadır. Akabinde 15 gün boyunca penis şiş ve gergin şekilde olacaktır. Sonrasında şişlikler inmekte ve normalleşme başlamaktadır. 30 gün sonra artık penis normal olacak ve en sert en ateşli cinsel birleşmenizi yapabileceksiniz. 6 ay sonra ise penis ile alakalı bir soru işaretiniz kalmayacaktır.

24.10.1987 İstanbul Doğumlu.
Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Mezunu
Evli ve 3 Çocuk Babası / Uzmanlık Alanı : Gündem ve Siyaset
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
17 ADET YORUM YAPILDI
hakan gül17 Temmuz 2017 / 19:45 Cevapla

mrblar ben penis büyütme kalınlaştırma ameliyatı olmak istiyorumda ameliyattan çok korkuyorum bir sakıncası olur diye ameliyatın herhangi bir riski varmı ve fiyatı ne kadar ögrene bilirmiyim tş yaş 38

Özgür özbalik21 Temmuz 2017 / 01:42 Cevapla

Mrb penisimin ereksiyon hali 11 cm kalınlığı 10 cm büyütmek ve kalinlastrmk istyrm fiyat ve tavsiye edebileceginiz hastane varmı tsk

  Gladyus11 Aralık 2017 / 05:10 Cevapla

  Sorsalar 19.2 dersiniz 🙂

   Mücahit11 Ocak 2018 / 22:03 Cevapla

   Neden dokdorlar fiyattan bahsetmiyo insanları aydınlatmiyolar

    Ali a18 Nisan 2018 / 03:48 Cevapla

    Hakan Bey fiyattan önce gerçekten sagliklimi bunu bilmemiz lazım ikincisi bu kadar çok sıkıntılı hasta varsa neden fiyatları soylenmiyor ve daha uyguna çekilmiyor

Veysel21 Eylül 2017 / 14:41 Cevapla

35 yaşındayım benim penisin ince neyapa bilirim

  Veysel25 Kasım 2017 / 06:19 Cevapla

  Benim penisin ince bunun ameliyatı varmı fiyatı nedir

Aziz26 Aralık 2017 / 01:03 Cevapla

Penis boyum 12 Cm Daha büyüte bilinirmi imkanvarmı

  Sjfkkdkd1 Şubat 2018 / 16:10 Cevapla

  İş goruyormu peki 12 cm

Sezer yozgat10 Ocak 2018 / 23:20 Cevapla

Peniz buyutme ve kalinlastirma ameliyati

cemil aktaş24 Ocak 2018 / 22:23 Cevapla

iğneyle penis kalınlaştrma fiyatı nekadar

  F. Dinc19 Mart 2018 / 18:17 Cevapla

  Selamlar Ben penis büyütme ve Kalınlaştırma amaliyatı olmak istiyorum Bu amaliyat ücretleri ne kadar ve bu konuda’ki uzman Hastane listesi gönderebilirmisiniz?
  Teşekürler

Ali yılmaz4 Şubat 2018 / 12:42 Cevapla

Ben 53 yaşindayim 4 çocuğum var bağsur ameliyati oldum son 5 senede penisim küçüldü ameyayat olursam eski sağliğima gelirmiyim saygilae

Adnan özcan16 Şubat 2018 / 11:52 Cevapla

Penis büyültme ve kalinlastirmadan sonra belirli bir süreden sonra Eski haline dönüyormu yoksa kalicimi. Ve fiyati nekadardir tsk

t00754 Mart 2018 / 19:47 Cevapla

bana tam fiyat cikara bilirmisini hem uzatma hede kalinlasma ile ilgili birde kalpte siten var bu sorun olurmu

doğan çaran12 Nisan 2018 / 08:27 Cevapla

hocam benim penisim 10 santim ben lahasiz oluyorum buna care varmı

Ali a18 Nisan 2018 / 03:46 Cevapla

merhaba hocam Penis kalinlastirma operasyonu sağlık açısından bir sıkıntı yaratirmi ameliyat tan sonra riski ne kadar ve bu konuda daha detaylı bilgi vermenizi rica ediyorum fiyatı ne kadar bu konuyu düşünen hastaların bu tür bilgileri tamamen net bir şekilde öğrenmek istiyoruz saygilarimla

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
web counter free