Hayatın İçinden Haberler…

Şenay Yangel 2017 Burç Yorumları ve Özel Gelecek Tahminleri

Türkiye’nin En Ünlü Astrologlarından Şenay Yangel 2017 Yılını Değerlendirdi. Burçları 2017 Yılında Neler Bekliyor. Aşk İş ve Özel Hayatlarında Neler Yaşayacaklar… Çok Özel ve Çarpıcı 2017 Burç Yorumları Şenay Yangel ‘den Haberimizde…

Şenay Yangel 2017 Burç Yorumları ve Özel Gelecek Tahminleri
7.212
31 Aralık 2016 - 12:14

Tv ekranlarının en çok izlenen Astroloji Uzmanı Şenay Yengel sizin için 2017 yılını değerlendi. Uzman astrolog Şenay Yangel 2017 burçları özel olarak inceledi ve özel yorumlar yaptı. Tüm burçların Aşk Para Mutluluk Evlilik İş Kariyer gibi bir çok konuda burçları yorumladı. 2017 yılında haberimizi okumadan plan yapmayın… 2017 Yılında En Aktif Burçlar Oğlak ve Kovalar Olacak… En güvenilir burçlar is Başak ve Balık. En Akıllı burç Balık burcu olacak. Ayrıca 2017 yılı Başak ve Balık burçları için çok güzel bir yıl olması bekleniyor…2017 Yılının aşk hayatı en güzel geçecek burcu ise Aslan…

 

 

 

Şenay Yangel 2017 Koç Burcu Yorumları
senay-yangel-2017-oglak-burcu-yorumlari

Koç burçları ve yükseleni koç olanlar kariyerleri için yıl boyunca hedefledikleri yoldan ilerlemeye çalışabilirler. Azimli ve çalışkan koçlar arkadaş ve aileleri ile yaşadıkları sorunların üstesinden gelme konusunda bu yılda kendilerini gösterebilirler. 2017 koçlar için olumlu değişikliklerin bir bir yaşanacağı ve özellikle sorumluluk anlamında yapabileceklerinin üzerinde sorumluluk almamaya dikkat etmeleri gerekebilir. Yeni yılda tasarruf yeteneklerini arttıran koçlar maddi konularda finansal alanlardaki fırsatları başkalarından önce görebilirler ve değerlendirebilirler. Yıl içerisinde uzun vadede kullanabilecekleri maddi varlıkları edinme çabasına girebilir ve risk alabilirler. Yeni yılda yıldız haritanızın üzerinde yarattığı etki olumlu haberler almanıza yardımcı olabilir. Yazın yaşanabilecek cilt problemlerine dikkat etmeli ve beslenme şeklinizi değiştirmelisiniz.Şenay Yangel 2017 Boğa Burcu Yorumları
senay-yangel-2017-boga-burc-yorumlari

Yeni yılda gezegenlerin hareketleri siz boğa burcu ve yükseleni boğa olanları terfiye taşıyabilir. Yeni yıla umutla bakmanız ve olumlu düşünme gücünüzün etkisiyle aşk hayatınız yaşama kattığınız olumlu etkiden dolayı olumlu ilerleyebilir. İlişkisi olan boğa ve yükseleni boğa olanlar ilişkilerini bu sene evlilikle noktalaya bilirler. Evli boğalar ise evliliklerini canlı tutmaya ve evliliğinizin romantizm seviyesini arttırmaya çalışabilirler. Maddi konularda gereksiz harcamalardan kaçınması gereken boğalar yatırımları için uygun tarihleri yıldız haritalarından öğrenerek maddi adımlar atmaları gerekebilir. Eğitim anlamında tamamen yapılanmaya gideceğiniz bir yılda olabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleri, yabancı dil kursları gündeminize gelebilir. Aile bireyleriniz de yaşanabilecek bazı sağlık sorunları sizi olumsuz etkilese de şükretmeniz gereken bir yıl içinde olabilirsiniz.

Şenay Yangel 2017 İkizler Burcu Yorumları
senay-yangel-2017-ikizler-burc-yorumlari

Yeni yılda güvenebileceğiniz insan sayısında azalma olabilir. Bazı kopuklukları veya hataları telafi etmeye vakit bulamayabilirsiniz. Hata yapmak insanın doğasında vardır ve siz 2017 de önemli önemsiz bir çok konuda hata eğiliminde olabilirsiniz. Bu yıl en çok yapacağınız şey siz ikizler burcu ve yükseleni ikizler olanlar için özür dilemek olabilir. Geçmişte yaşadıklarınız geleceğinizi şekillendirmemeli ve önünüze bakmalısınız. İkili ilişkilerde iletişimin önemini bu yıl bir kez daha anlayabilirsiniz. Yeni iş imkanları bu yıl hiç çaba göstermeden sizleri bulabilir. Astrolojiye olan ilginiz hiç ummadığınız kadar artabilir. Bu durum arkadaş sayınızı ve çevrenizdekilerin size olan ilgisini de arttırabilir. Maddi konularda sıkıntılar sizi bekliyor olabilir. Kredi kartını düşünmeden kullanmanız maddi olarak zor günler yaşamanıza neden olabilir. Yabancı ülkelere ve dillere olan ilginizi bu yılda seyahatlerle arttırabilirsiniz. Genel anlamda sağlık sorunları yaşamayabilirsiniz sadece yoğun seyahat etmekten kişisel bakımınıza zaman ayıramayabilir siniz.

Şenay Yangel 2017 Yengeç Burcu Yorumları
senay-yangel-2017-yengec-burcu-yorumlari

Yeni yıl sizin için kısa süreli ilişkilerin yılı olabilir. Uzun ilişkilerden bunalan yengeç ve yükseleni yengeç olanlar artık kısa süreli flörtlere yönelerek zamanı geçirme derdinde olabilirler. İkili ilişkilerinde bu yıl güven vermeyen taraf siz olabilirsiniz. Kariyer anlamında şans kapılarınızın kapalı olduğu ve sabretmenin olgunluğuna erişebileceğiniz bir yılda olabilirsiniz. İş hayatınızda yolunda gitmeyen gidişat yeni yılın girmesiyle u dönüşü yapıp yükselişe geçebilir. Olmak istediğiniz yer ve mevki bu yılın sonunda sizin olabilir. Zevkleriniz de ve daha bir çok yönünüz de değişikliğe gideceğiniz bir yılda olabilirsiniz. Alacağınız kararlarda sergileyeceğiniz tutumlar olumlu sonuçlar doğurabilir. Ani çıkışlardan ve aşırı hırstan uzak durmalısınız. Dostluğun sizin için anlamı ve öneminin değişeceği hatta sizi bir çok yönden olgunlaşmaya zorlayabilecek değişiklikler kapınızda olabilir. 2017 siz yengeç ve yükseleni yengeç olanlar için değişimlerin oldukça fazla yaşanacağı bir yıl olabilir. Aile hayatınız ve sağlıkla ilgili herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağı bu yeni yılda kendinizi sevmeye devam edebilirsiniz.

Şenay Yangel 2017 Aslan Burcu Yorumları
senay-yangel-2017-aslan-burcu-yorumlari

Parasal konularda sıkıntılar yaşayabilir ve bu durum sizin normalden fazla gergin olmanıza neden olabilir. Yeni yılın ilk aylarında yaşanabilecek olan bu gerginliğiniz ikili ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir ve arkadaş çevrenizin azalmasına neden olabilir. Öğrenci ve eğitim sektöründe görev alan aslan burcu ve yükseleni aslan olanlar göz sağlığınıza bu sene çok dikkat etmelisiniz.Gözlerinizde oluşabilecek sulanma, kaşıntı ve kızarıklıklar önemli hastalıkların belirtisi olabilir bu nedenle dikkat etmenizde fayda var. Uzun zamandır görüşmediğiniz insanlarla yoğun ilişkiler içerisinde olabilirsiniz yeni yılda. Tüm ailenin bir arada olduğu sağlıklı ,mutlu bir yıl geçirebilirsiniz.

Şenay Yangel 2017 Başak Burcu Yorumları
senay-yangel-2017-basak-burc-yorumlari

Yeni yılda hayatınızda beklenmedik değişikliklere açık olmalısınız. İç dünyanızın sesine kulak verdiğiniz yeni yıl ortalarında yaşayabileceğiniz hayal kırıklıkları, ilişkilerde aldatma ve iş hayatınızda yaşanabilecek haksızlıklar geleceğe dair sizi umutsuzluğa yöneltmemeli aksine inatla umut etmeye ve dilemeye devam etmelisiniz. 2017 de iç benliğiniz gezegenlerin hareketlerinden olumlu yönde etkilenebilir.Etrafınızda ne kadar olumsuzluk olursa olsun siz olumluyu isteyin ki yaşam enerjinizin pozitif yönü olaylardan en az zararla çıkmanıza yardımcı olabilir. Uzan bir süre yeni yılda hayatınızda yeni kişiler tanımaya kapalı olabilirsiniz. Bu durum sizi yalnızlığa itebilir fakat bazen yalnızlık da iyi gelebilir. Aile büyüklerinizin ziyaretlerini aksatmamalı onların hayır dualarını almaya önem vermelisiniz.

Şenay Yangel 2017 Terazi Burcu Yorumları
senay-yangel-2017-terazi-burc-yorumlari

Eşinizin veya partnerinizin hayatında yaşanan olumlu gelişmeler sizi de iyi anlamda etkileyebilir. Yeni yılda siz terazi burcu ve yükseleni terazi olanlar zorlukları ve sıkıntıları nasıl lehinize çevireceğinizi fark edebilir ve bunu hayatınıza yayrak sizin için bir çok şeyi kolaylaştırabilirsiniz. Uzun zamandır sonuca kavuşmayan hukuksal davalarınız veya miras işleriniz yeni yılda sizin için olumlu sonuçlanabilir. Özellikle trafikte kurallara uymanız bu yıl sizin için büyük önem arz etmekte olabilir. İş hayatında işsiz olan teraziler uzun süreli bekleme döneminiz yeni yılın son çeyreğinde mutlu haberler ile yüzünüzü güldürebilir. Umutsuzluğun sona erdiği ve bir çok konuda refaha ulaşacağınız bir yıla hoş geldiniz. Evli teraziler evliliklerini bebek haberleri ile süsleyebilirler. Aile büyükleri ile ufak tefek iletişim problemleri yaşanabilir fakat arayı uzatmamak ve bağları onarmak ilk göreviniz olmalıdır.

Şenay Yangel 2017 Akrep Burcu Yorumları
senay-yangel-2017-akrep-burcu-yorumlari

Bu sene artık herkesi sırtından vurmak yerine dost edinmeye karar verebilirsiniz. Sadece kendinizi değil çevrenizdekileri de düşünerek hareket etmeye başlayabilirsiniz.Fedakarlığın önemini tecrübe ile yaşayarak öğreneceğiniz bir yıldasınız. Aşk hayatınız da iniş çıkışlar yaşanabilir ve artık doğru kararlar alma zamanınız geldi. İş ve kariyer hedeflerinize arkanızdan iş çevirenlerin farkına varmadığınız sürece yerinizde sayacak gibi görünüyorsunuz. Beslenmenize dikkat edeceğiniz ve sporu hayatınızda önemli bir noktaya koyacağınız bir yılda olabilirsiniz. Kardiyolojik rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz dikkat etmelisiniz.

Şenay Yangel 2017 Yay Burcu Yorumları
senay-yangel-2017-yay-burcu-yorumlari

2016 da gerçekleştiremeyeceğiniz tüm hayaller için şans kapılarınız gezegenlerin burcunuzda yarattığı olumlu enerji ile tüm bir yıl açık olabilir. Mantığınızın size kaybettirdiği konularda artık duygularınızla hareket edebilirsiniz. Evli olan yay burçları ve yükseleni yay olanlar eşinizin harcamalarına dikkat etmeli ve maddi konularda yüklü borçlar altına girmemelisiniz. Kredi çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. İlişkilerinizde doğru insanı bu yıl tesadüfler eseri bulabilirsiniz. Yeni yılın ilk çeyreğinde ufak gribal sağlık sorunları dışında tüm bir yıl sorunsuz bir sağlık yaşamına sahip olabilirsiniz.

Şenay Yangel 2017 Oğlak Burcu Yorumları
senay-yangel-2017-koc-burcu-yorumlari

2017 nin gelişi ile bolluk ve bereket kapılarınız sonuna kadar açılabilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızın monotonlaştığını hissettiğiniz dönemler olabilir fakat ilişkinizi canlı ve dinamik tutmak için yeni fikirler geliştirebilir ve yeniliklere açık bir döneme girebilirsiniz. Aile büyükleriniz de uzun süredir var olan rahatsızlıklar bu yılda olumsuz sonuçlar ve kötü haberler getirebilir. Ruhsal benliğinizin açlığının maneviyat olduğunun farkına varabilir ve kendinizi maneviyata yönelmiş olarak bulabilirsiniz. İş hayatınızda terfi ve takdir görmeniz sizi şımartsa da hedefleriniz de kararlılıkta olacağınız bir yılda olabilirsiniz.

Şenay Yangel 2017 Kova Burcu Yorumları
senay-yangel-2017-kova-burcu-yorumlari

Parasal konularda şansınız oldukça açık olabilir.Şans oyunlarını oynamayı deneyebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki hareketlilik hiç durmadan yeni yılda da devam etmekte olabilir. Aynı anda bir çok ilişki yaşadığınız gerçeği bu sefer gün yüzüne çıkabilir. İş ve kariyer hayatınızda oturtamadığınız planlarınızın rotası bu sene belli olabilir. Ekonomik kazançlarınızı bu yeni yılın ortalarında gayrimenkulle değerlendirmeniz size kazanç kapılarını aralayabilir. 2017 kısa seyahatlerinizin arttığı ve arkadaş çevrenizin genişlediği bir yıl olabilir. Alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıklarınızın sağlığınızda ortaya çıkardığı olumsuzluklar sizi bunları terk etmeye itebilir.

Şenay Yangel 2017 Balık Burcu Yorumları
senay-yangel-2017-balik-burcu-yorumlari

Duygusal boşluklarınızın nedeni ile yüzleşeceğiniz yeni yılda siz balık burçları ve yükseleni balık olanlar, ani ve fevri kararlardan kaçınmalı ve bu yılın özellikle ortalarında alacağınız her türlü karar da iki kere düşünmelisiniz. Maddi konularda gereksiz endişelere kapılmanız sizi strese sokabilir. Ekonomik durumunuzda olumsuz bir durumun görülmediği yeni yıl sizlere bereketli gelebilir. Önemli sağlık sorunlarınızın olmadığı,bolluk ve bereket kapılarınızın açık olduğu ailenizle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yılda olabilirsiniz. Siz iyi olanı ve pozitif olanı isteyin ki evrende sizin isteklerinize istediğiniz gibi yanıt versin.

Şenay Yangel’in Yorumlarından Derlenmiştir.

2017 Yılı Tüm Astroloji Uzmanlarının Yorumları

Susan Miller 2017 Burç Yorumları Analizi ve Gelecek Tahminleri

Dinçer Güner 2017 Burç Yorumları ve Gelecek Tahminleri

Zeynep Turan Burç Yorumları 2017 ve Gelecek Tahminleri

Nuray Sayarı 2017 Burç Yorumları ve Gelecek Tahminleri

Şenay Yangel 2017 Burç Yorumları ve Özel Gelecek Tahminleri

Tuğçe Işınsu 2017 Çok Özel Burç Yorumları ve Analizleri

Su Karakuş 2017 Burç Yorumları ve 2017 Yılı Özel Analizler

Hande Kazanova 2017 Burç Tahminleri ve Yıllık Özet Değerlendirmesi

Rezzan Kiraz 2017 Burç Yorumları ve Özel Burç Analizleri

Hülya Balıkavlayan 2017 Burç Yorumları ve Özel Tahminleri

Öner Döşer 2017 Burç Yorumları ve 2017 Yılı Burç Analizi

Astrolog Filiz Özkol 2017 Burç Yorumları ve Gelecek Analizleri

Hakan Kırkoğlu 2017 Burç Yorumları ve Özel Burç Analizleri

Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; [email protected] e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır. / saç ekimi

web counter free