Hayatın İçinden Haberler…

Skype Yazılanlar Gitmiyor? 20 Haziran 2017 Skype Bağlanmıyor? Skype Çökmesi

20.06.2017 Skype Çökmesi, 20 Haziran 2017 Skype Mesajlar Gitmiyor? 20 Haziran 2017 Skype Bağlantı Sorunu… Skype Neden Çöktü? Skype Neden Bağlanmıyor?

Skype Yazılanlar Gitmiyor? 20 Haziran 2017 Skype Bağlanmıyor? Skype Çökmesi
2.198
20 Haziran 2017 - 13:36

20 Haziran 2017 gecesinden başlayan ve gün içinde aralıklarla aynı sorun devam etmekte. Skype’ta yazılan yazılar beklemeye alınıyor ve gitmiyor. Login olmada ise herhangi bir sorun yaşanmıyor. Skype bağlantı sorununun Avrupa ve Amerika sunucularında yaşandığı belirtildi. Skype ‘tan yapılan herhangi bir açıklama olmasa da içeriden alınılan bilgiye göre sunucuların bir kısmının çöktüğü belirtilmekte. Türkiye’de ve bir çok ülkede işlerini skype üzerinden yapanlar ise mağdur durumda.

20.06.2017 Skype mesaj gönderim sorunu düzelmesi 18:00 civarını bulması bekleniyor.

Avrupada yaşayan bir çok Türk’te skype üzerinden haberleşme sağlamakta. Şuan onlara sıkıntı yaşamakta. Özellikle Almanya ve Fransa’da skype haberleşmesi tamamen durmuş vaziyette.

skype-yazilanlar-gitmiyor


---Tanıtıcı Reklam---
!!! %100 Saç Çıkaran Sağlık Bakanlığı Onaylı Tek Mavi Serum !!!
orijinalmavisu

Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; [email protected] e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free