Hayatın İçinden Haberler…

04 Kasım 2016 Twitter Facebook ve Youtube Erişimi Yavaşlığı ve Yasağı

04.11.2016 Cuma Günü Sosyal Medya Sitelerine Erişim Kısıtlanmıştır. Facebook ,Twitter ve Youtube Sitelerine Girişlerde Problemler Yaşanmakta.

04 Kasım 2016 Twitter Facebook ve Youtube Erişimi Yavaşlığı ve Yasağı
2.762
04 Kasım 2016 - 7:34

04 Kasım 2016 Cuma günü HDP ‘li milletvekillerinin gözaltına alınmasından sonra sosyal medya sitelerine erişim yasağı geldi. Erişim yasağı ile birlikte Facebook Twitter ve Youtube sitelerine girişler yapılamıyor. Avea yani Türk Telekom Mobil hat kullanıcılarının ise 3g ve 4g internet hizmeti şu an sağlanamıyor. Genel bir kesinti olarak bilgi verilse de VPN kullanımını engellemek için bu kesintinin olduğu söylenmekte. Doğu illerinde ise sabit bağlantı internet hatlarınında kesik olduğuna dair bilgiler gelmekte. Sosyal medya üzerinden herhangi bir toplanma ve gösteri organizasyonlarının engellemesi için için bu kesintinin yapıldığı tahmin edilmekte.

facebook-engellenmesi
Yukarıdaki görüntü sadece facebook değil,youtube ve twitter içinde geçerlidir.

İnterneti olan kullanıcılar VPN bağlantısı ile Facebook ve Twitter’a erişim yapabilmekteler. Vpn Uygulamaları İos Platformları için Apple Store, Android Platformları İçin Google Play ve Bilgisayar kullanıcıları için ise internet üzerinden indirme yapılabilmekte.

 


EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

    saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

    web counter free