Hayatın İçinden Haberler…

2016 Avon K8 Temmuz Kataloğu ve Yeni Avon Ürünleri

2016 Avon Temmuz Kataloğu Kampanya 8,Yeni Çıkan Parfümler,rujlar ve indirimli ürünler …

2016 Avon K8 Temmuz Kataloğu ve Yeni Avon Ürünleri
4.046
02 Haziran 2016 - 19:02

Avon K12 2016 Ekim Kataloğu Sitemize Eklemiştir. İncelemek için Tıklayın…

2016 Avon temmuz kataloğu k8,yeni çıkan parfümler ve daha bir çok yeni ürün ile 1-22 temmuz tarihleri arasında online olarak avon resmi sitesinde www.avon.com.tr de yayınlanacaktır.

2016 Avon kampanya 8 kataloğunda ilk defa sizlerle buluşacak yeni parfümler var. Avon k7 de sizlerle buluşan full speed max turbo edt bu katalogda da indirimli olarak sizlerle buluşuyor. Perceıve yeni parfümü Perceıve Oasis Edp ilk kez bu katalogda sizlerle buluşuyor. Perceıve Oasis edp içeriği; menekşe yaprakları,beyaz şakayık ve misk karışımı ile yumuşak ve bağımlılık yapacak bir koku. Avon kampanya 8 in yeni parfümlerinden biri de TTA Absolute Edp,kalıcı ve yoğun bir çiçek kokusu sizlerle. TTA Absolute Edp içeriği;bergamot,portakal çiçeği ve sandal ağacının harmanlandığı muhteşem bir çiçek kokusu.

2016 Avon temmuz kataloğunda yeni parfümlerin yanı sıra birbirinden güzel ve yeni makyaj ürünleri de sizlerle. Avon metalik eyeliner ,avon tırnak cilaları,avon bronz allıklar,avon yeni shine parlak rujlar,avon balm,avon güneş kremleri ve avon güneş koruyucuları,avon bronzlaştırıcılar,avon makyaj sabitleyicisi,avon saç bakım ürünleri ve daha bir çoğu 1-22 temmuz tarihleri arasında sizlerle buluşacak.Yazın muhteşem kombinler yapmak için birbirinden güzel takılar,rengarenk çantalar ve aksesuarlar ile Avon temmuz kataloğu bu yaza da damga vuracak.


2016 Avon temmuz kataloğu k8 indirimleri;

avon temmuz k8

Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free