Hayatın İçinden Haberler…

2016 Kırmızı Ruj Yılı Ve Ünlülerin Kırmızı Ruj Modası

2016 Kırmızı Ruj Yılı,Kırmızı Ruj Hangi Ünlüye Daha Çok Yakışıyor?,Kırmızı Ruj Modası Başlıyor…

2016 Kırmızı Ruj Yılı Ve Ünlülerin Kırmızı Ruj Modası
2.936
22 Nisan 2016 - 9:00

2016 kırmızı ruj yılı,2016 ruj rengi kırmızı ,2016 trendler arasında zirvede kırmızı ruj akımı ön plana çıkıyor.Her kadının gece ve gündüz makyajlarının vazgeçilmezi olan kırmızı rujlar her zaman ön plandaydı ama özellikle 2016 yılı kırmızı ruj yılı olarak anılacak gibi görünüyor.Geçtiğimiz sene ruj modasında kırmızı rujlar, bordo ruj ve mor ruj akımının biraz gölgesinde kalmış gibi görünse de genelde en çok tercih edilen ruj olma özelliğini,her kadında kırmızı bir ruj olmasından da anlıyoruz.

Kadın figürü deyince akla ilk gelen şeylerden biri de kırmızı rujdur.2016 yılında yapılan bir araştırmaya göre kırmızı en çok hangi kadına yakışır diye sorulmuş.Ve genelde alınan cevaplarda çoğunluk beyaz ten ve siyah saç ile beyaz ten ve sarı saçlı bayanlara en çok kırmızı rujun yakıştığı sonucu çıkmıştır.Merak edenler için belirtelim ki kırmızı ruj anketinde zirvede beyaz ten ve siyah saçlı bayanlar yer alıyor:)

Kırmızı ruj akımı 2016 ya damga vuracak gibi görünüyor.Gece yada gündüz şıklığının tamamlayıcısı olan kırmızı rujlar bu yıl en çok tercih edilecek ruj renkleri olarak ön plana çıkıyor.

2016 kırmızı ruj modası ile ilgili Türkiye de yapılan bir ankette kırmızı ruj en çok kime yakışıyor diye sorulmuş ve çıkan sonuçlar ilginizi çekebilir..Peki sizce kırmızı ruj hangi ünlüye daha çok yakışıyor?


Listenin başında yani zirvede Merve Boluğur  yer alıyor.

 

Kırmızı rujun en çok yakıştığı 2. isim Tuba Ünsal olarak ankette yerini alıyor.

 

Kırmızı rujun en çok yakıştığı 3. isim Serenay Sarıkaya olarak ankette yerini alıyor.

 

Kırmızı rujun en çok yakıştığı 4. isim Fahriye Evcen olarak ankette yerini alıyor.

 

Kırmızı rujun en çok yakıştığı 5. isim Ayşe Hatun Önal olarak ankette yerini alıyor.

 

 

Bilgi ve Reklam Çalışması İçin : korkmazhaber34@gmail.com Adresi ile iletişime Geçebilirsiniz. Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free