Hayatın İçinden Haberler…

2018 ‘de Bedelli Askerlik Çıkar mı? Bedelli Askerlikte Son Durum

Bedelli Askerlik 2018 Yılında Çıkacak mı? Bedelli Askerlik Ne Kadar Olacak? Bedelli Askerlikte Son Durum Nedir? Tüm Ayrıntılar Haberimizde…

2018 ‘de Bedelli Askerlik Çıkar mı? Bedelli Askerlikte Son Durum
2.619
06 Ocak 2017 - 23:05

2018 yılında bedelli askerlik konusu tekrar meclisin gündemine gelmesi bekleniyor. Binlerce kişi ise artık bedelli askerlikten faydalanmak istiyor. Hükumet bedelli askerlik şartlarında iyileşmeye gitmeyi planlamakta. Fakat bedelli askerlik ücreti 2018 yılında 50.000 TL olması bekleniyor ve indirim olması planlanmıyor.

Türkiye’de bedelli askerlik bekleyen kişi sayısı 1 Milyon civarında. Bir çok aile ve iş güç sahibi insan ise bedelli askerliği 4 gözle beklemekte. Bedelli askerlik yaş sınırı ise 1992 yılı öncesi doğumlu olanlara verilmesi bekleniyor. Hükumetten yapılan herhangi bir yaş açıklaması yok. Fakat piyasalarda yaşanan sıkıntı ve sıcak para ihtiyacı nedeniyle bedelli askerlik 2018 yılında çıkması kesin gibi görünmekte…

bedelli-askerlik-2017-cikacakmi

Aslında bedelli askerlik her çıktığında ülkemiz açısından iyi olmakta. Çok yüksek miktarda sıcak para girişi olmakta. Ayrıca Profesyonel askerlik ve askeri bütçe de bu sayede iyileşmekte ve terör ile baş edebilmek için maddi imkanlar artmaktadır. Ayrıca bir çok insan işinden gücünden olmamakta kaçak olarak yaşamaktan kurtulmaktadır. Ülke içinde 120.000 civarında asker kaçağı olduğu tahmin edilmekte.


Bedelli askerlik 2018 yılının haziran ayında meclise gelmesi bekleniyor ve Ağustos ayında bedelli askerlik ödemeleri yapılacağı belirtilmekte. Bankalarda bedelli askerlik kredileri için hazırlıklara başladılar.

Bazı kesimler ne kadarda paralı askerlik konusuna sıcak bakmasa da ülkemizin şu anki sıkıntılı durumundan çıkması için yapılması gereken bir çözüm.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN


    Reklam Şikayet ve Bilgi İçin
    WhatsApp Hattı: 0 505 336 85 77 / Whatsapp Hızlı İletişim
    Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.
    saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

    web counter free