Hayatın İçinden Haberler…

31 Aralık 2015 Perşembe Günü Okullar Tatil Olacak mı?

31 Aralık 2015 Perşembe Günü Okullar Tatil Olacak mı?
1.299
30 Aralık 2015 - 16:10

Yarın Okullar tatil mi? Herkes bu soruyu soruyor. Bir yandan 31 Aralık Yılbaşı olması bir taraftan yoğun bir kar yağışı beklentisi velileri tatil beklentisine sürükledi. Valilikten İstanbul için şu anlık bir açıklama yok. Bir açıklama halinde Sitemiz anında güncellenecek tir. Uzmanlara göre kar kalınlığı 31 aralık günü İstanbul’da 30 cm i bulabilir.

Valilik , Milli Eğitim bakanlığı yetkilileri ve Meteoroloji yetkilileri şu sıralarda bir toplantı yapmakta ve önümüzdeki saatlerde 31 aralık Perşembe gününü tatil edip etmeyeceklerini belirleyecekler.

21:00 Son Dakika: 31 Aralık 2015 Perşembe Günü İstanbul’da Okullar Perşembe günü Valilik kararı ile tatil edilmiştir. 


Tatil Olan iller:


Giresun, Rize, Nevşehir, Yozgat, Erzurum, Düzce, Karaman, Bolu, Hakkari, Tokat, Sivas, Çorum, Samsun, Karabük ve Kastamonu’nun bazı ilçelerinde okullar tatil edildi.

(Yeni iller eklendiğinde Güncellenecek tir Takipte Kalın.)

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

    saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

    web counter free