Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Yeni Yöntemler 2024 Ücretsiz ve Hilesiz

  Başkasının Whatsapp Mesajları Nasıl Okunur? , Sevgilinize Karınıza Kocanıza Ait Whatsapp Mesajlarını ,Yazışmalarını Nasıl Gizlice Okuyabilirsiniz? Başkasının Whatsapp Uygulamasını Nasıl Görebilirsiniz? Eş Dost Sevgilinin Whatsapp Mesajlarını Okuma Taktik ve Yöntemleri

  Günümüzde özellikle aldatmalar çok fazla artı. Tabi ki insanlarda sevgilisini arkadaşını takip etme isteği içinde herzaman bir his olarak durmakta. Özellikle güven biraz azalmışsa kesinlikle en büyük iletişim kaynağı olan whataspp yazışmaları çok fazla merak edilmekte. Sevgilinizin yada eşinizin Whatsapp  mesajlarını gizlice okumak ve şüphelerinizi gidermek için bir çok yöntem bulunmakta. Bunları sizin için listeledik. Fakat unutmayın aşağıdaki işlemler yasal olarak kanıt sayılmaz. Başkasının whatsapp yazışmaları o kişinin özelidir ve kanun nezdinde bu yapılan aslında suçtur. Bunu göz önüne alarak lütfen bu işlemleri yapınız. Aşağıdaki yöntemler ile karınızın kocanızın sevgilinizin whatsapp konuşmalarını gizli bir şekilde görebilirsiniz ve okuyabilirsiniz.  bu sayede eğer varsa sıkıntılı bir durum yol yakınken çözebilirsiniz. Google aramalarında özellikle Karımın whatsapp yazışmalarını nasıl görürüm, Kocamın whatsapp yazışmalarını nasıl izlerim, eşimin whatsapp görüşmelerini nasıl izlerim, sevgilimin whatsapp görüşmelerini nasıl okurum, başkasının whatsapp yazışmalarını okuma taktikleri gibi bir çok arama bulunmakta tüm bu soruların cevabı haberimizde…

  Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumanın 7 Yolu

  Başkasının Whatsapp mesajlarını okumak çoğu insan için merak edilen ve önemli sayılan konulardandır. Genellikle bu durum bir yakınımız veya sevgilimiz söz konusu olunca merak duygusu daha yoğun olur. Bu nedenle merak ettiğimiz bir kişinin Whatsapp mesajlarını okumak için yollar ararız. Bunun için birçok yol bulunur. Bu yolları merak ediyorsanız bu yazıda tüm bunlara cevap bulacaksınız.

  Whatsapp mesajlarını okumak için 7 ücretsiz yol bulunmaktadır. Bu yöntemler sayesinde istediğiniz kişinin Whatsapp mesajlarına çok kolay bir şekilde ulaşmanız mümkün olacaktır. Birinin Wattsup mesajları daha çok sevgili veya eş için merak edilse de ebeveynlerin çocuklarının güvenliğini için de yararlı olacaktır. Tüm bu nedenlerden dolayı merak ettiğiniz kişinin Whatsapp mesajlarını okumanın 7 yolunu sizin için derledik. Bu yöntemler sayesinde kolaylıkla istediğiniz kişilerin Whatsapp mesajlarını görüntüleyebileceksiniz.

  esimimn-whatsapp-yazismalarini-nasil-gorebilirim

  Google Drive ile Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma

  Başkasının Whatsapp mesajlarını okumak için Google drive uygulamasından faydalanabilir. Google drive telefonda bulunan Whatsapp mesajlarını düzenli olarak kaydederek herhangi bir istenmeyen durumda bu mesajların korunmasını sağlar. Bu sayede telefon değiştirdiğinizde veya telefon kaybetmeniz gibi durumlarda yeni bir cihazdan Whatsapp açmanız durumunda bu mesajları geri yüklemeniz mümkündür. Bu durumdan faydalanarak istediğiniz kişinin Whatsapp mesajlarını görmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca Google drive hem bilgisayar hem de telefon üzerinden kullanılabildiği için bu size bir avantaj sağlayacaktır.  Google drive yoluyla Whatsapp mesajlarını okumak için şu adımları takip etmelisiniz.

  • Öncelikle mesajları okumak istediğiniz telefondan Whatsapp’a girin ve ayarları açın.
  • Bu kısımdan sohbet yedeği kısmına giderek bu bölüme tıklayın.
  • Bu bölümde yedekleme yapılmak istenen mail adresi için bir kutucuk karşınıza çıkar.
  • Bu kutucuğa kendi mail adresinizi yazarak otomatik olarak yedeklenen mesajların sizin e posta adresinize gelmesi sağlanacaktır.
  • Yapılan bu yedekleme işlemi genellikle günlük, haftalık veya aylık şekilde olmaktadır. Ayarlar bölümünden nasıl yedeklenmesini istiyorsanız bunu seçebilirsiniz. Bu sayede yedeklenen mesajlar istediğiniz şekilde size gelecektir.
  • Google drive uygulaması hem telefonda hem de bilgisayarda kullanılabilen bir uygulama olmasından dolayı yedeklenen mesajları istediğiniz cihazdan okumanız mümkündür.

  Bazı Web Siteleri Aracılığıyla Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

  Günümüzde gelişen internet ağları sayesinde hemen hemen her konuda farklı web siteleri bulmak mümkündür. Bu internet siteleri ile bir başkasının Whatsapp mesajlarını okumak için de birçok farklı site ile karşılaşmak mümkündür. Bu siteler vasıtasıyla istediğiniz kişinin Whatsapp mesajlarını kolaylıkla okumanız mümkündür. Bu tarz bir siteye girdiğinizde genellikle mesajlarını okumak istediğiniz kişinin telefon numarası istenmektedir. Numarayı girdikten sonra istediğiniz kişilerin Whatsapp mesajlarını okuyabilirsiniz. Fakat sitenin güvenilir olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir.

  baskasina-ait-whatsapp-mesajlarini-okuma-yontemleri

  Mspy ile Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

  Whatsapp mesajlarını okumanın birbirinden farklı birçok yolu olduğu bilinmektedir. Fakat bunların içinde en dikkat çekeni ve nispeten daha güvenilir olanı mSpy uygulamasıdır. mSpy uygulaması Türkçe bir uygulamadır ve kullanımı oldukça kolaydır. Bu uygulamaya giriş yapılırken herhangi bir kod veya şifreye gerek duyulmaz bu sayede uygulamaya giriş yapmak gayet kolay olur. Fakat bu uygulama ücretli bir uygulamadır ve indirdiğinizde belli bir ücret ödemeniz istenir.

  Uygulamayı ücretli bir şekilde indirdikten sonra mesajlarını okumayı istediğiniz telefondan kısa ve basit bir ayar sayesinde telefondaki tüm Whatsapp mesajlarını okuyabilirsiniz. Üstelik bu uygulamanın en önemli avantajı da mesajlarını okuduğunuz kişinin hiçbir şekilde bunun farkına varmamasıdır. mSpy uygulamasını indirdikten sonra sizden bir e posta girmeniz istenir ve e postanıza mSpy üzerinden bir link yollanır. Bu link aracılığıyla başkasının Whatsapp mesajlarını okumak mümkün olur.

  Ayrıca bu linkten kişinin kiminle ne zaman konuştuğunun tüm bilgisine ulaşmak mümkün olur. Bu uygulama sadece Whatsapp mesajlarıyla sınırlı kalmayıp telefondaki tüm e postalar, sms, fotoğraflar, videolar yani kısacası kişinin tüm bilgilerine ulaşmış olursunuz. Bu uygulanmadan memnun kalmazsanız uygulamayı 14 gün içinde kaldırarak ödediğiniz paranın iadesini alabilirsiniz.

  baskasinin-whatsapp-yazismalarini-bilgisayardan-gorme

  Whatscan For Whatsapp Web İle Mesaj Okumak

  Bu uygulama sayesinde başkasının Whatsapp mesajlarını okumak mümkündür. Bu uygulamayı Android telefonlarda QR kod okutarak mesajlara erişim yapmanız yeterli olacaktır. Fakat bu yöntem gizlilik açısından birtakım sıkıntılara sahiptir. Yani mesajlarına baktığınız kişi mesajların okunduğunun farkına varabilir. Bu sebeple bu uygulama kullanıcılar tarafından pek fazla tercih edilmez.

  Yani mesajlarını okuduğunuz kişi sizin mesajlarınızı gördüğünü fark ederse bu sizi zora sokarak ilişkinizde zedelenmelere yol açabilir. İllaki bu uygulama vasıtası ile mesajları okumak istiyorsanız çok dikkatli olmanız gerekecektir.

  Highster Mobile Takip Yazılımı İle Whatsapp Mesajları Okumak

  Bu yöntem bir yazılımdır. Yani bu yazılım aracılığıyla istediğiniz kişinin Whatsapp mesajlarını görüntüleyebilirsiniz. Highstar mobile casus bir yazılım aracılığı ile istediğiniz kişinin Whatsapp mesajlarını görüntülemeyi sağlar. Fakat bu yazılımın Türkçe dil desteği olmaması sebebiyle bu uygulamayı kullanmak biraz zor olacaktır.

  Yani bu yazılım aracılığı ile başkasının Whatsapp mesajlarını okumak istiyorsanız temel bir İngilizce bilgisine sahip olmanız yeterli olacaktır. Dil bilginizin yeterli olmaması durumunda biraz zorlanma yaşayabilirsiniz.

  sevgilinin-whatsapp-yazismalarini-gorme

  Spoofing Yöntemi ile Whatsapp Mesajları Okumak

  Spoofing yöntemi diğer yöntemlerden biraz farklıdır. Bu yöntem teknik bilgiye sahip olmayı gerektirir. Bu yöntemde Whatsapp uygulamasının mac adresini bilmeniz ve bu mac adresi ile farklı bir cihazdan istediğiniz mesajları görüntüleyebilmenizi olanaklı kılar. Yani tek tapmanız gereken mesajlarını okumak istediğiniz kişinin Whatsapp mac adresini öğrenmektir. Mac adresi öğrenmek çok zor bir işlem değildir ve basit birkaç adımı takip ederek mac adresini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Mac adresi örenmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Şu adımları takip edin:

  Android İçin: Whatsapp mesajlarını okumak istediğiniz telefonun ayarlar kısmına gidin. Daha sonra telefon hakkında yazan kısma tıklayın. Durumu kontrol et ve Wifi Mac Adresi kısmına bakın. Böylelikle mac adresini öğrenmiş olacaksınız.

  Iphone İçin: Ayarlar-Genel-Hakkında-Wifi bu adımları takip ederek Iphone telefonun mac adresine kolaylıkla ulaşmanız mümkün olacaktır.

  baskasinin-whatsapp-yazismalarini-okuma

  QR Kod Yardımıyla Whatsapp Mesajları Okumak

  Whatsapp web uygulaması çoğu insanın kullandığı uygulanmalardan biridir.  Whatsapp web aracılığı ile telefonunuzdaki Whatsapp uygulamasını bilgisayarınıza yansıtarak Whatsapp bilgisayarınız üzerinden kullanabilirsiniz.

  Whatsapp web sitesine girmek için öncelikle Google üzerinden Whatsapp webe girip QR kodu taratarak bilgisayarınızdan Whatsapp açabilirsiniz. Tüm bu yöntemi bir başkasının Whatsapp mesajlarını okumak için de kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şeyler oldukça basittir.

  Öncelikle Whatsapp mesajlarını okumak istediğiniz kişinin telefonunu almalısınız ve buradan bilgisayarınızda Whatsapp Web sayfasına gelerek QR kodunu okutmalısınız. Kodu okuttuktan sonra kişinin Whatsapp ekranı bilgisayarınıza gelecektir ve buradan tüm mesaj bilgilerini okumanız mümkün olacaktır.

  Fakat bu yöntemin bir dezavantajı ise mesajını okuyacağınız kişinin telefonunda aktif internet bağlantısının bulunması gereklidir ve kişi Whatsapp bakarak buradan Whatsapp web uygulamasının aktif olarak kullanıldığını fark edecektir. Ve kendi telefonundan bunu fark ettiği takdirde çıkış yaparak uygulamayı sonlandırabilir. Bu yüzden garantili bir yöntem değildir ve yakalanma riskiniz oldukça yüksektir. Ayrıca Whatsapp Web’e girmeniz için mesajları okuyacağınız kişinin telefonundan QR kodu açasıya kadar telefon üzerinden mesajları okuyabilirsiniz.

  Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   Optimized with PageSpeed Ninja