enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bülent Börek Fiyatları 2021 (Porsiyon , Kilo ve Tepsi Fiyatları)

Bülent Börek Börek Fiyatları 2021 , Bülent Börek Kilo fiyatı, Bülent Börek Tepsi Börek Fiyatları 2021 , Bülent Börek Peynirli Börek Fiyatları , Bülent Börek Porsiyon Börek Fiyatları 2021

03.07.2021
0

Bülent Börek Fiyatları ve Detayları 2021

Bülent börek televizyonda reklamını gördüğünüzde her zaman canınız çekebilir. Bülent Börek fiyatları 2021 yılında kahvaltı için vazgeçilmez. Her şey pahalanmış iken Bülent börek size çok uygun fiyata çok kaliteli bir börek sunmakta. Çok uygun fiyata ailecek doyabilirsiniz.Hemde böreği ister porsiyon ister kilo ister tepsi halinde satın alabiliyorsunuz. Google üzerinde de Reklam her çıktığında Bülent Börek Börek Fiyatları 2021 , Bülent Börek Kilo fiyatı, Bülent Börek Tepsi Börek Fiyatları 2021 , Bülent Börek Peynirli Börek Fiyatları , Bülent Börek Porsiyon Börek Fiyatları 2021 aramaları artmakta.  Bülent börek özellikle son dönemde neredeyse Her ilde her ilçede şube açmaya başladı. Her şubesinde aynı kalitede börek sunmakta. Tek çeşit börek yapması ve kaliteli kullandığı peyniri ile harika bir tat sunmakta. Aslında Bülent böreğin böreğini Adanalılar iyi bilir. Aslında tam bir adana böreğidir. Fakat Bülent börek kalitesi ve kullandığı kaliteli un yağ ve peynir ile Adana böreğini çok daha popüler hale getirdiler.

Bülent böreği öncelikle sıcak tüketmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Bülent börek porsiyonu genel olarak 1 kişiyi rahatlıkla doyurmaktadır. Ayrıca 1 kilo aldığınız börekte 4 kişiyi çok rahat bir şekilde doyurmakta. Meşhur Adana Böreği artık aslında Bülent börek olarak İstanbul’da anılmakta. Özellikle bazı şubelerde pazar günleri kuyruk bile olmakta.

Fakat siz siz olun kesinlikle bu böreği sıcak yiyin. Soğuduğunda kesinlikle hiç tadı kalmamakta. Fakat sıcak sıcak yediğinizde harika . Yağı peyniri hamuru son derece uyumlu. Her şubede aynı tadı bulabiliyorsunuz.

Bülent Börek Fiyat Listesi 2021

Bülent Börek şubelerde kilo ile , Porsiyon olarak ve Tepsi ile satılmakta. Verilen küçük tepsiler için 15 TL büyük tepsiler için 30 TL depozito kesilmekte. Tepsiyi getirdiğiniz gibi anında ücretiniz geri iade ediliyor. Bülent börek kilo fiyatı 44 TL’dir.

   • Bülent Börek 1 Porsiyon (250 Gram) 11 TL(1 Kişi çok rahat Doya bilmekte)
   • Bülent Börek 1 Kilo Börek  44 TL (4 Kişi Rahatlıkla Doya bilmekte)
   • Bülent Börek 1 Tepsi ( 2 Kg – Küçük Tepsi) 88 TL (+15 TL Tepsi Depozitolu Alınmakta)
   • Bülent Börek 1 Tepsi (4,5 Kg -Büyük Tepsi) 198 TL (+30 TL Tepsi Depozitolu Alınmakta)

Yukarıdaki fiyatlar Bülent Börek 2021 Fiyatlarıdır. Fiyatlar değişirse güncelleme yapılacaktır. Temmuz 2021 ayı itibariyle güncel satış fiyatlarıdır. Herhangi bir başka satış bulunmamaktadır. Genellikle 20 kiloya kadar rahatlıkla herhangi bir şubeden börek alabilirsiniz. Toplu gün ve toplantılarınız için.

Yorumlar
 1. İsmail dedi ki:

  Bülent börek fiyatları bence çok uygun 2021 yılında bu kadar kaliteli ve temiz böreği bı fiyata yemek gayet iyi. Yağı tuzu kıvamı peyniri 10 numara gerçekten çok güzel . Yedikçe insanın yiyesi geliyor.