Çeşme Plajları Giriş Ücretleri 2020(Halk ve Beach Club Fiyatları)

Çeşmenin En Çok tercih Edilen Beach Clubları, Çeşmenin en Ünlü Beach Clubları, Çeşme Beach Club Giriş Fiyatları 2020, Bu senede bodrumdan Sonra Ünlü Ünsüz Herkes Çeşme sahillerine Akın Edecek… Aslında Fiyatların Pahalılığı ile Ünlü Çeşme Sahillerinde Yine Doluluk Oranı %100 lerde..Çeşme Plajları 2020 Yılına Hazır… Çeşme Sahilindeki Plajların Giriş Ücretlerini Halk Plajlarını Özel Beach Club Giriş Ücretlerini Sizin İçin Araştırdık…

2020 Yılı Yine Çeşme Plajlarının ve Çeşme Beach Clublarının Yılı Olacak… Çeşme yine her sene olduğu gibi bu senede en uğrak mekanlardan biri olacak. Çeşmede lüks bir otelde kalmayacak sanız kesinlikle plajlara gitmeniz gerekecek. Öncelikle 5 Yıldızlı tüm otellerin plajları mevcut. fakat 3 -4 yıldızlı veya kategori edilmemiş otellerin plajları yok. Bu nedenle gideceğiniz yeri iyi seçmelisiniz. Bütçeniz yüksek değilse….

Öncelikle çeşmeye gittiğinizde ne yapacağınıza karar vermelisiniz. sakin bir tatil güneşin ve denizin tadını çıkarmak mı yoksa biraz hovardalık bol eğlencemi? Aslında tamamen bu görüşünüze göre çeşme sahillerini seçebilirsiniz.

2020 bodrum beach giriş ücretleri konumuzu da incelemenizi tavsiye ediyoruz. Tatil yapacağınız bölgedeki plaj giriş ücretlerini ve plajların tanıtımını bulabilirsiniz….

Çeşme ve Çevresinde Nerede Denize Girilir Denizi Nasıl Merak Ediyorsanız Buraya Tıklayın… Ayrıntılı Çeşme Deniz Bilgisi

 


Bodrum Beach Club 2020 Giriş Ücretlerini ve Tanıtımlarını Merak Ediyorsanız Tıklayın…


aya-yorgi-plaji-ve-beach-clubler2

Çeşme’de bir çok otel oda kahvaltı olarak çalışmakta. Keyfine düşkün tatilciler için çeşme her şey dahil oteller haberimize bakabilirsiniz.

Alaçatı Aya Yorgi Plaji Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Denizi muhteşem sahili muhteşem . Ünlülerin akın ettiği localı beachler muhteşem… İçerisinde 9 civarında Beach Club bulunmakta.. Ortalama 100 TL ile 400 TL arasında giriş ücretleri var. Fakat çok eğlenceli güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Müzik hiç susmuyor eğlence tam gaz devam. Eğlencenin dorukta olduğu bir kaç plaj ve giriş ücretleri…

before-sunset-beach
Before Sunset Beach Club bunların en meşhurlarından. Before Sunset Beach Club Giriş ücreti kişi başı 100 TL . Şezlong ve şemsiyeniz sizi bekliyor. Fakat genellikle Full. Bu nedenle rezervasyon yaptırmanız gerekecek.
marrakech-beach-club
Marrakech Beach Club modern dekorasyonu ile göze hitap ediyor. Aya Yorgi plajlarının en gözdesi diyebiliriz ayrıca en pahalısı. Marrakech Beach Club Giriş Fiyatı 150 TL. Rezervasyonsuz giriş yapılamıyor. Giriş Fiyatına şezlong ve şemsiye dahildir.

cesme-sole-mare-beach-club
Sole&Mare Beach Club gündüz plaj gece ise Club konseptinde çalışmakta. Müzik hiç susmuyor. Eğlence tavan. Sole&Mare Beach Club Giriş ücreti 50 TL . rezervasyonsuz yer bulma ihtimaliniz var. Giriş Fiyatına şezlong ve şemsiye dahildir.

Tren Beach Club-cesme
Tren Beach Club 
aya yorgi koyunun yeni gözdelerinden. Tren Beach Club Giriş ücreti 200 TL ve araç ile gelirseniz 20 TL otopark ücreti mevcut. Fakat içerisi ayrı bir pahalı… Genellikle gençler tarafından tercih ediliyor. Rezervasyon ile giriş sağlanmakta. Gündüz gece devamlı dj eşliğinde partiler verilmekte… Genellikle Kerimcan Durmaz her hafta sahne almaktadır.

Kafepi Beach Club-cesme
Kafepi Beach Club 
Bize göre Aya Yorgi plajlarının arasında en kalitelisi ve en eğlencelisi. Gün boyunca ünlü djler ve sanatçılar ile her dakikası dolu dolu geçen zamanlar…Kafepi Beach Club  Giriş ücreti 120 TL . İçeride ise yeme içme maalesef çok pahalı… Deniz konusunda yorum bile yapmaya gerek yok. İnanılmaz temiz ve pırıl pırıl… Eğlencenin tadına varmak istiyorsanız kesinlikle Kafepi Beach Club sizin tek adresiniz olmalı… Giriş Fiyatına şezlong ve şemsiye dahildir.

Babylon Aya Yorgi-Beach-Club-Cesme
Babylon Aya Yorgi Beach Club 
Ağaçlar arasında huzurlu ve eğlenceli bir plaj keyfi yaşamak için doğru adres Babylon Aya Yorgi Beach Club tam size göre… Babylon Aya Yorgi Beach Club Giriş fiyatı kişi başı 120 TL’dir. Şezlong Şemsiye Pofidikler ücretsiz…


cesme-ilica-plaji
Çeşme Ilıca Plaji Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Çeşmenin en sakin denizi ılıca plajların dadır.Deniz olarak biraz sığdır. neredeyse 100 mt ilerlersiniz fakat su hala beliniz dedir. Küçük bir koy şeklindedir.2 km den uzun bir sahili vardır. Halk plajıdır. Ücretsiz olarak giriş yapılabilir. Şemsiye ve şezlong isterseniz 40 TL den kiralamaktadır. Tertemiz bir kumsalı pırıl pırıl bir denizi vardır. Su sıcaklığı diğer çeşme kıyılarına göre daha sıcaktır.

cesme-ilica-plaji2
Çeşme -Ilıca Plajında Hava Her Zaman Sıcak Ama Deniz Dalgalı Fakat Pırıl Pırıl…

cesme-plajlari-ilica
Ilıca Plajı Temmuz Ayında Tabi ki Çok Kalabalık…


Copacabana Beach Club-Cesme
Copacabana Beach Club Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Copacabana Beach Club Doğa Güzellikler ve Muhteşem bir deniz bir arada. Çeşmenin muhteşem denizi ve manzara ile birlikte sakin bir tatil keyfi yaşayacaksınız…Copacabana Beach Club  Giriş ücreti olarak ta çeşmenin en uygun giriş ücretine sahip 80 TL giriş ücreti ile şezlong ve şemsiye alabilmektesiniz.


cesme-altinkum-plaji
Altınkum Plajı Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Çeşme yarımadasının güney kısmında bulunmaktadır. 3.5 km civarında bir sahip şeridi bulunmakta. Altınkum adını kumların sarı ve pırıl pırıl olmasından almaktadır. Su diğer bölgelere göre biraz daha soğuktur. Fakat koy olmadığı için daha temizdir. Çeşme merkeze 10 km kadar mesafededir…Altınkum plajının halk kısmı ücretsizdir. Yine aynı şekilde şezlong ve Şemsiye için 50 TL civarında ödeme yapmanız gerekir. Otopark konusunda sıkıntılıdır.

Fun Beach Club-Cesme
Fun Beach Club 
Altınkum plajında yer alan dansçı kızların hiç eksik olmadığı eğlencenin günün her saati yaşandığı bir Beach. Fun Beach Club Giriş ücreti 150 TL ve içeride fiyatlar pahalı. Fakat verdiğiniz paraya değmekte. Gün boyu hiç sıkılmadan bol bol dans edebileceğiniz dansçı kızların showları ile unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Fly-Inn Beach Club-Cesme
Fly-Inn Beach Club 
çeşme sahillerinin en eğlenceli ve en büyük beach clublarından biridir Fly-Inn Beach Club Muhteşem localara sahiptir. Genellikle ünlüler ve kalburüstü bir gençliğe hitap eder. Kesinlikle ailecek gidilebilecek bir mekan değildir. Fly-Inn Beach Club Giriş ücreti 100 TL dir. İçerideki barlar ve cafeler son derece kaliteli ve pahalıdır.


cesme-pırlanta-plaji
Pırlanta Plaji Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

En güzel sörf aktivitelerinin yapılacağı ve denize girilebilecek en güzel yer diyebiliriz. Genellikle sörfçülerin tercih ettiği bir mekandır. Rüzgarı ve Dalgası hiç eksik olmaz. Windsurf ve Kitesurf aktiviteleri için kesinlikle tercih edilmelidir. Giriş ücreti 150 TL ‘dir. Pırlanta ismini ise kumların parlaklığından almaktadır.


dalyan-plaji
Dalyan Plajı Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Çeşmenin kuzeybatı bölümünde yer almaktadır. Merkeze 4 km civarında bir uzaklığı vardır. Değişik balıkların tadına bakmak isteyenler için birebirdir. Halk Plajı bölümü mevcuttur ve ücretsizdir. Üzerinde bir kaç Beach Club bulunmaktadır. Bunların giriş ücretleri de 50-100 TL arasında değişmektedir.


cesme-cark-plaji
Çeşme Çark Plajı Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Çeşmenin sörf için en uygun plajlarından ikincisi. Suyun derinliği neredeyse 300 mtre civarına kadar 1 metreyi geçmemekte. Sörfçüler bu sayede düştükleri gibi hemen kalkabilmekte. Yüzmeyi düşünenler için pek tavsiye edilecek bir plaj değildir. Genellikle Sörfçüler bulunmaktadır. Giriş ücret 60 TL dir.

Kocakarı Plajı-Cesme
Kocakarı Plajı Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Çeşmenin en eski ve en sakin plajlarından biridir. Halk Plajıdır. Giriş ücreti yoktur. Yanınızda gelirken Şemsiye ve Şezlong getirmeyi unutmayınız. Çevresinde tek işletme var oda rekabet olmadığı için son derece vasat. Fakat çeşme denizinin keyfini sakin bir ortamda çıkarmak istiyorsanız tam size göre bir plajdır. Genellikle yaşlı kesim ve aileler gelmektedir.


 

Dilaila-Beach-Cesme
Dilaila Beach Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Genellikle Beach partilerin mekanıdır. Denize girmek yerine eğlenmeye gelen 17- 22 yaş arası gençlerin ortak mekanıdır. Giriş ücreti 70 TL dir. Eğlenceli saatler geçirmek için kesinlikle kaliteli bir mekandır. Fiyatlar diğer plajlara göre çok makuldür.

Çeşme ve Çevresinde Nerede Denize Girilir Denizi Nasıl Merak Ediyorsanız Buraya Tıklayın… Ayrıntılı Çeşme Deniz Bilgisi

Saç Dökülmeniz Varsa Özel Haberimiz… Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyat İncelemesi İçin Tıklayın…

Çok uygun fiyatlara reklam vermek için Lütfen haber@korkmazhaber.com adresinden bize ulaşın.

İlgili Yazılar

23 yorum

Çeşme plajları gerçekten süper ve çok eğlenceli bayılıyorum bu plajlara … Tüm yaz burada olmak istiyorum …. Herkesi beklerim … Ayrıca tavsiye ılıca plajı dır.

[…] Çeşme Beach Club 2017 Giriş Ücretlerini ve Tanıtımlarını Merak Ediyorsanız Tıklayın&#823… […]

Talip kcn  -  16 Haziran 2017 / 04:29

Her sey iyi hoş da damsız giris oluyor mu peki ?

Ekrem Yılmaz  -  16 Haziran 2017 / 08:04

Çeşme Beach clublarının bir çoğunu damsız olarak girebilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı çıkmıyor. Fakat girişlerde tabi ki herkesi almıyorlar. Maalesef girişteki güvenlik önce kılık kıyafeti incelemekte. Yerine göre damsız almıyoruz diyebilmekteler.

Neslihan  -  16 Haziran 2017 / 07:18

Çok sağolun geçen senede sizden takip etmiştim. Çeşme plajları fiyatları konusunda çok düzgün ve ayrıntılı haber yapıyorsunuz. Gitmeden Çeşme beach giriş fiyatlarını bilmek iyi oluyor… Çeşmede görüşürüz temmuzda oradayım bekle beni Çeşme ….

Çeşme plajlarında damlı damsız istediğimiz gibi girebiliriz. Çeşme Beach club giriş ücretleri listesi için teşekkürler…

Melike Yaş  -  20 Haziran 2017 / 23:31

Çeşme plajları bekle beni geliyorum…. Çeşme plajlarına giriş ücretleri 2017 yılında çok yükselmiş ama yinede tüm yaz çeşmedeyim:) Herkesi beklerim bende

[…] Çeşme Beach Club 2017 Giriş Ücretlerini ve Tanıtımlarını Merak Ediyorsanız Tıklayın&#823… […]

Süpersiniz…. Böyle bir hizmet harika tüm çeşme plajlarini gezicem

Harikasınız resmen tüm çeşme deki plajları ve beach clublari listelemissiniz. Çeşme plajları çok harika… Xuma ya beklerim

Yalçın  -  6 Temmuz 2017 / 23:44

Arabamızı park edecek güvenli yerleri de belirtirseniz tadından yenmez;)

yıldız  -  8 Temmuz 2017 / 10:00

Boyalık giriş ücreti ne kadar bilginiz var mı acaba şenzlong ve şemsiye için sadece

Ekrem Yılmaz  -  8 Temmuz 2017 / 11:43

Boyalık plajında giriş ücretsizdir. Fakat şezlong ve şemsiye ücreti 20 TL ‘dir.

Merve taşır  -  5 Haziran 2018 / 07:15

Oh ne 2018 çeşme sezonu açılıyor. Eğlence bu senede çeşmede ben haftaya cesmedeyim 3 ay gelmem. Hergun eğlence hergun deniz. Çok seviyorum çeşme plajlarini. Akşam tüm çeşme beach clublarda happy hour eğlenceleri. Kendini genç hisseden herkes bu sene çeşmede olmalı. Çeşme plajlarini giriş ücretleri de neredeyse geçen sene ile aynı. Ayrica Çeşme beach club larin en iyisi tren beach club .

Neslihan Mert  -  5 Haziran 2018 / 09:49

Yaşasın yaz geldi. 2018 yazı çeşme bekle beni okul bitiyorrr geliyorum. Çeşme beach club larin bekleyin beni…. Eğlence müzik deniz kumsal güneş offff çok özlemişim. Çeşme plajları muhteşem ya. İnşallah çok eğleniriz.

Adem soylu  -  10 Haziran 2018 / 18:21

Çeşme ve Alaçatı beach club larina damsız giriliyor. Çeşme beach club larin sabah 10 da açılıyor bazı beach club lar gece 4 civarı kapanmakta.

Tatil Bodrum’da değil çeşmede yapılır. Her yer eğlence her yer müzik. Deniz harika ortam harika . Beach clublarda biraz pahalı olsa da kaliteli insanlar takılıyor. Buna değer zaten yılda 1 hafta tatil yapıyoruz bunda da gezelim yiyelim içelim. Çeşme plajları na herkesi beklerim.

Nurdan candan  -  6 Temmuz 2018 / 12:21

Çeşme plajlari yine süper bu hafta geliyorum çeşme bekle beni. Çeşme beach club larindan cikmicam . Geçen sene harika bir tatil yapmıştım. Bu senede harika geçer inşallah . Çeşme plajları giriş ücretleri de pahalanmamis gayet iyi

Berkcan yildiz  -  6 Temmuz 2018 / 12:24

Paran varsa karizma varsa kesinlikle çeşme beach leri eğlence müzik kızlar . En iyi ortam çeşme beach club lar da. Yaz denildiğinde ilk adres çeşme. Denizde bu sene harika

Kemal yurdal  -  7 Temmuz 2018 / 13:42

Çeşme plajlari 2018 de pahalanmis. Geçen seneye göre neredeyse %25 fark var. Ve eskisi kadar dolu değil partiler. Çeşme beach club lar bu sene zarar eder bence bir an önce fiyatlarını değiştirmeleri lazım

Hatice Yılmazer  -  13 Temmuz 2018 / 18:36

Gerçekten Çeşme şu ana kadar gittiğim en güzel yerlerden biri olarak kalacak her zaman, ve bu yazdığınız yazı ile gerçekten oralara tekrar gitmiş gibi bir hisse kapıldım. Tabii İstanbul’a taşınmamız ve şehir dışına çıkacak vakit bulamadığımızdan bizde burada bir şekilde servisle sarıyere felan gidiyoruz oralarda şimdilik idare ediyor ama ilk fırsatımda çeşmeye kaçacağım aklıma koydum yazı için teşekkürler devamı gelsin lütfen 🙂

Ayşe yildirim  -  6 Ağustos 2018 / 07:21

Çeşme bekle beni geliyorum. Çeşme beach club lar bekleyin. Bu sene geç kaldım ama 20 gün cesmedeyim. Eğlence başlıyor. Bekar olan herkesi beklerim gelin eğlenelim. Bu arada İstanbul çeşme yolculuk yapacaklar yazarsa iyi olur benide atın çeşmeye

Yaz gelse de artık çeşme plajlarında beach club larinda eğlenmek. 2019 yazı çok sıcak olacakmış. 2019 çeşme plajlarında bende varım. Geliyorum çeşme yazı bekle beni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.
saç ekimi / istanbul saç ekim merkezleri web counter free