Hayatın İçinden Haberler…

Dünya Göz Hastanesi Muayene Ücretleri 2020 (SGK ve Anlaşmalı Kurumlar)

Dünya Göz Hastanesi Etiler, Altunizade, Ataköy, Beylikdüzü, Bağcılar, Sultanbeyli, Pendik , Feneryolu ve Bağcılar Merkezlerinin 2020 Muayene Fiyatları, Dünya Göz Hastanesi SGK ve Anlaşmalı Kurumlar Muayene Ücretleri, Dünya Göz 2020 Fiyatları,

Dünya Göz Hastanesi Muayene Ücretleri 2020 (SGK ve Anlaşmalı Kurumlar)
9.367
02 Kasım 2019 - 20:48

Türkiye’nin en çok bilinen ve en çok tercih edilen göz hastanelerinden Dünya Göz Hastanesi . Bünyesinde 40 tan fazla Göz konusunda Uzman Profesör Doktor 30 Civarında Doçent Doktor ve 200 üzerinde en az 5 yıl tecrübeli uzman Operatör doktor bulunmakta. Dünya Göz Hastanesi özellikle kullandıkları en son teknolojiler ile çok başarılı sonuçlara imza atmakta. Göz konusunda Türkiye’nin en iyi doktorlarını bünyesinde barındırmakta. 500 Farklı tedavi yöntemi kullanarak görme problemlerini düzeltmektedir. Sadece Türkiye değil Dünyanın bir çok ülkesinden hasta gelmektedir. Dünya Göz Hastanesi Dünyada çok bilinen ve tercih edilen bir hastane haline gelmiştir.


Dünya Göz Hastanesi Muayene Ücretleri 2020

Dünya Göz Hastanesi Etiler Muayene Ücretleri 2020

Dünya Göz Hastaneleri Etiler Şubesinde Ücretler diğer şubelere göre biraz daha yüksek tutulmakta. Dünya Göz Hastaneleri Etiler Şubesinde SGK Anlaşmalı Muayene Ücreti 290 TL+ 15 TL yani 305 TL olarak ücretlendirilmekte. İsterseniz Hastanede bulunan Profesörlerden randevu alıp muayene olmak isterseniz muayene ücreti 480TL+15TL yani 495 TL ücret alınmakta. Bu ücretin içine tüm testler numara ve göz hakkındaki tüm kontroller dahildir. Muayeneye gittiğinizde tüm göz sorunlarınız ortaya çıkarılmaktadır.


Dünya Göz Hastanesi Ataköy Muayene Ücretleri 2020

Dünya Göz Hastaneleri Ataköy Şubesinde Ücretler Etiler şubesi ile aynı. Dünya Göz Hastaneleri Ataköy Şubesinde SGK Anlaşmalı Muayene Ücreti 290 TL+ 15 TL yani 305 TL olarak ücretlendirilmekte. İsterseniz Hastanede bulunan Profesörlerden randevu alıp muayene olmak isterseniz muayene ücreti 480TL+15TL yani 495 TL ücret alınmakta.Bu ücretin içine tüm testler numara ve göz hakkındaki tüm kontroller dahildir. Muayeneye gittiğinizde tüm göz sorunlarınız ortaya çıkarılmaktadır.

Dünya Göz Hastanesi Altunizade Muayene Ücretleri 2020

Dünya Göz Hastaneleri Altunizade Şubesinde Ücretler Etiler şubesi ile aynı. Dünya Göz Hastaneleri Altunizade Şubesinde SGK Anlaşmalı Muayene Ücreti 290 TL+ 15 TL yani 305 TL olarak ücretlendirilmekte. İsterseniz Hastanede bulunan Profesörlerden randevu alıp muayene olmak isterseniz muayene ücreti 480TL+15TL yani 495 TL ücret alınmakta.Bu ücretin içine tüm testler numara ve göz hakkındaki tüm kontroller dahildir. Muayeneye gittiğinizde tüm göz sorunlarınız ortaya çıkarılmaktadır.

Dünya Göz Hastanesi Bağcılar Muayene Ücretleri 2020

Dünya Göz Hastaneleri Bağcılar Şubesi Dünya Göz Hastaneleri arasında en uygun muayene ücretine sahip hastanelerinden biridir. Dünya Göz Hastaneleri Bağcılar Şubesinde SGK Anlaşmalı Muayene Ücreti 100 TL+ 15 TL yani 115 TL olarak ücretlendirilmekte. Hastanede bulunan Profesörlerden randevu alıp muayene olmak isterseniz muayene ücreti 215 TL+15 TL yani 230 TL ücret alınmakta.Bu ücretin içine tüm testler numara ve göz hakkındaki tüm kontroller dahildir. Muayeneye gittiğinizde tüm göz sorunlarınız ortaya çıkarılmaktadır.

Dünya Göz Hastanesi Beylikdüzü Muayene Ücretleri 2020

Dünya Göz Hastaneleri Beylikdüzü Şubesinde SGK Anlaşmalı Muayene Ücreti 200 TL+ 15 TL yani 215 TL olarak ücretlendirilmekte. Dünya Göz Hastaneleri Beylikdüzü Şubesinde profesör bulunmamaktadır. Uzman doktorlar hizmet vermektedir. Bu ücretin içine tüm testler numara ve göz hakkındaki tüm kontroller dahildir. Muayeneye gittiğinizde tüm göz sorunlarınız ortaya çıkarılmaktadır.

Dünya Göz Hastanesi Feneryolu Muayene Ücretleri 2020

Dünya Göz Hastaneleri Feneryolu Şubesinde SGK Anlaşmalı Muayene Ücreti 200 TL+ 15 TL yani 215 TL olarak ücretlendirilmekte. Dünya Göz Hastaneleri Feneryolu Şubesinde profesör bulunmamaktadır. Uzman doktorlar hizmet vermektedir. Bu ücretin içine tüm testler numara ve göz hakkındaki tüm kontroller dahildir. Muayeneye gittiğinizde tüm göz sorunlarınız ortaya çıkarılmaktadır.

Dünya Göz Hastanesi Pendik Muayene Ücretleri 2020

Dünya Göz Hastaneleri Pendik Şubesinde SGK Anlaşmalı Muayene Ücreti 145 TL+ 15 TL yani 160 TL olarak ücretlendirilmekte. Dünya Göz Hastaneleri Pendik Şubesinde profesör bulunmamaktadır. Uzman doktorlar hizmet vermektedir. Bu ücretin içine tüm testler numara ve göz hakkındaki tüm kontroller dahildir. Muayeneye gittiğinizde tüm göz sorunlarınız ortaya çıkarılmaktadır.

Dünya Göz Hastanesi Sultanbeyli Muayene Ücretleri 2020

Dünya Göz Hastaneleri Sultanbeyli Şubesi Dünya Göz Hastaneleri arasında en uygun muayene ücretine sahip hastanelerinden biridir. Dünya Göz Hastaneleri Sultanbeyli Şubesinde SGK Anlaşmalı Muayene Ücreti 100 TL+ 15 TL yani 115 TL olarak ücretlendirilmekte. Hastanede bulunan Profesörlerden randevu alıp muayene olmak isterseniz muayene ücreti 215 TL+15 TL yani 230 TL ücret alınmakta.Bu ücretin içine tüm testler numara ve göz hakkındaki tüm kontroller dahildir. Muayeneye gittiğinizde tüm göz sorunlarınız ortaya çıkarılmaktadır.


Dünya Göz Hastanesindeki Branşlar

GENEL GÖZ MUAYENESİ ,  KATARAKT ,LAZER VE GÖZ İÇİ LENS ,YAKIN GÖRME PROBLEMİ , RETİNA
GÖZ TANSİYONU (GLOKOM) , ÇOCUK GÖZ SAĞLIĞI ,ŞAŞILIK ,GÖZ TEMBELLİĞİ ,GÖZ ESTETİĞİ ,KORNEA HASTALIKLARI ,KONTAKT LENS ,NÖRO-OFTALMOLOJİ ,GÖZ İÇİ İLTİHAPLARI


Dünya Göz Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar

Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları:

Ethica Sigorta Tamamlayıcı, Eureko Tamamlayıcı, Groupama Sigorta Tamamlayıcı, Güneş Sigorta Tamamlayıcı, TÜRK NIPPON TAMAMLAYICI ,Unico Sağlık Tamamlayıcı, VAKIF EMEKLİLİK Tamamlayıcı, HDI Sıgorta Tamamlayıcı, Ziraat Sigorta A.Ş. Tamamlayıcı,ACIBADEM TAMAMLAYICI, Allianz Sigorta Tamamlayıcı, Anadolu Sigorta Tamamlayıcı, Axa Tamamlayıcı , Doğa Sigorta Tamamlayıcı, Ergo Tamamlayıcı, Halk Sigorta Tamamlayıcı ,Mapfre Tamamlayıcı , Ray Sigorta Tamamlayıcı ,Sompo Japan Tamamlayıcı,

Sağlık Sigortaları:

Acıbadem Sigorta, Ak Sigorta ,Allianz Sigorta  Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi Memurları Emekli Sandığı Vakfı
Anadolu Sigorta , ARTI YAŞAM, Avivasa Emeklilik ve Hayat A.Ş. , Axa Sigorta, BENEFİT GLOBAL , Borsa İstanbul
Demir Hayat Sigorta , Doğa Sigorta ,ECK Sağlık ve Asistans Hzm. San. Tic. A.Ş. ,Ergo Sigorta A.Ş. ,EUREKO SİGORTA ,Europ Assistance , Groupama Sigorta, Güneş Sigorta , Halk Sigorta, İstanbul Maliye Vakfı, İstanbul Sanayi Odası, İstanbul Ticaret Odası ,İtomemder, KATILIM EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş.  KÖPÜKKART, Mapfre Genel Sigorta, Marm Assistance, Medilab ,Medline ,MEDPOWER , Mondial Assistance, Net Risk Yönetimi ve Destek Hizmetleri ,Ray Sigorta A.Ş. , Remed Assistance ,SÜPER PAKET ,Türk Nippon Sigorta ,UNICO SİGORTA ,YCARD
Inter Partner Assistance Yrd.Ve Dest.Hzm Tic.Ltd ,Aegon Emeklilik ve Hayat (İPA) ,AIG Sigorta Aş & AIG Sigorta Hsbc Acil Tedaci Sigortası(İPA) ,Akbank (İPA)

Banka ve Sandıklar:

Akbank T.A.Ş Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı , Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi A.Ş. (Personel), Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. (Emekli+Çalışan) ,İ.M.K.B. Takas ve Saklama Bankası, Merkez Bankası Mensupları Sosyal Güvenlik ve Yard. Sand. Vakfı ,Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli ve Sağlık Sandığı Vakfı, T. Halk Bankası Emekli Sandığı Vakfı , T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve T. Halk Bankası, Türkiye Halk Bankası A.Ş ,Türkiye İş Bankası A.Ş.
Türkiye Odalar, Borsalar ve Birlik. Pers. Sig. Emekli Sand. Vakfı  ,T.C Ziraat Bankası A.Ş. , Fortis Bank A.Ş. , Mensupları Emekli Sandığı Vakfı ,GARANTİ BANKASI EMEKLİ YARDIM SANDIĞI VAKFI

Anlaşmalı Kurumlar:

Anayasa Mahkemesi Başkanlığı , Ankara Ticaret Odası , Borsa İstanbul A.Ş. ,HAKİMLER VE SAVCILAR KURULU
İstanbul Maliye Vakfı ,İstanbul Menkul Kıymetler Borsası ,İstanbul Sanayi Odası, İtomemder ,KKTC ,Merkesi Kayıt Kuruluşu A.Ş ,OYAK ,TC DANIŞTAY BAŞKANLIĞI , TC GENELKURMAY BAŞKANLIĞI ,TC SAYIŞTAY BAŞKANLIĞI , TC YARGITAY BAŞKANLIĞI ,TMSF Tasarruf Mevduatı ve Sigorta Fonu ,Türk Telekom Vakfı ,Türkiye Büyük Millet Meclisi


Reklam Şikayet ve Bilgi İçin
WhatsApp Hattı: 0 505 336 85 77 / Whatsapp Hızlı İletişim
Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.
saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free