En iyi Saç Ekim Merkezleri + 2024 Saç Ekimi Fiyatları

En İyi Saç Ekim Merkezleri 2024

En iyi saç ekim merkezleri Bu kelime sadece Türkiye’de değil Dünyada Herhangi bir ülkede de arama yapsanız ilk olarak karşınıza Türkiye’deki saç ekim merkezleri çıkacak. Dünya da saç ekimi denildiğinde ilk Akla Gelen ülke Türkiye. Tabi ki en iyi saç ekim merkezleri en başarılı saç ekim merkezleri Türkiye’de bulunmakta. Aslında bakıldığında Türk erkeklerinin %70 inde saç dökülmesi problemi olduğu yapılan araştırmalarla kanıtlanmış durumda. Tabi ki bu kadar ihtiyaç varsa çözüm içinde en iyileri olmalı. Bu nedenle aslında Türk saç ekim doktorları dünyanın en iyileri arasında. Tecrübeleri çok fazla ve diğer ülkelere göre daha önde olmaları kaçınılmaz. Türk doktorları ayrıca estetik konusunda gerçekten el becerisi olsun tecrübe olsun yetenek olsun son derece başarılı. Bu nedenle zaten Dünya da da resmen referans ile her gün onlarca saç ekimi için hasta Türkiye’deki en iyi saç ekim merkezlerini tercih etmekte.

En iyi saç ekim merkezleri denildiğinde Sadece Türkiye’de değil Tüm dünyada neredeyse ilk akla gelen doktorlar İstanbul , Ankara ve İzmir’de bulunmakta. Kellik problemi Türkiye’de neredeyse on erkekten altısında görülmekte. Bu nedenle saç ekim merkezleri çok fazla sayıda bulunmakta. Fakat bir çok saç ekim merkezi son derece kalitesiz ve baştan sağma işler yaparak insanların hayallerini yok etmekte. Aslında Türkiye dünyadaki bir çok ülkeye göre saç ekimi konusunda ilk sıralarda yer alıyor. Almanya Hollanda Belçika ve bir çok Arap Ülkesinden Türkiye’ye saç ekimi için her yıl on binlerce insan gelmekte. Son dönemde ise Türkiye saç ekimi konusunda dünyanın parlayan yıldızı diyebiliriz. Her gün onlarca Turist İstanbul’a saç ekimi yaptırmak için gelmekte ve çok memnun bir şekilde ayrılmakta. Saç ekimi İstanbul denildiğinde Tabi ki çok kaliteli doktorlar ve saç ekim merkezleri akıllara gelmekte. Bunların başında Hermest Saç Ekim Merkezi, Nimclinic ,Estefavor ,Asmed Saç ekim merkezlerini sayabiliriz.

Türkiye’nin Hatta dünyanın en iyi saç ekim doktorları ve saç ekim merkezleri Türkiye‘de olduğu artık tüm dünya tarafından doğrulanmakta. Özellikle doktorlarımızın kendine özel teknikleri ve %90 üzeri saç ekiminde başarılı sonuçları ile dilden dile tüm dünyada referansa sahip olduk. Saç ekiminde son teknolojilerden FUE ,DHI saç ekimi ,Sapphire FUE saç ekimi gibi tekniklere uzman doktorlarımızın el becerileri ve kabiliyetleri de eklenince ortaya son derece başarılı saç ekimi sonuçları çıkmakta.

Dünya tarafından Türkiye’nin saç ekimi için seçilmesinin en büyük ikinci nedeni ise saç ekimi fiyatları. 2024 yılında Avrupa’da saç ekimi fiyatları ortalama 4.000 Euro’dan başlamakta. Türkiye’de ise en pahalı saç ekimi yapan Koray Erdoğan bile 3.500 Euro seviyelerinde saç ekimi yapmakta. Yani Avrupa ‘da standart ve başarısı bile net bilinmeyen bir saç ekimine vereceğiniz para ile Türkiye’de hem konaklayabilir hemde Dünyanın en iyi saç ekimi uzmanlarından birine saç ekimi yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca İstanbul yada Diğer illerin güzelliklerini gezip görmekte yanınıza kar kalıyor.

Türkiye’de ve Dünyada Saç Ekimi konusunda Google aramalarında en çok aranan kelimeler ise en iyi saç ekim merkezleri, en iyi saç ekimi yapan merkezleri , en iyi saç eken doktorlar, en iyi saç ekimi yapan doktorlar gibi aramalar.Saç ekimi konusunda Dünya markası olan Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listemiz tamamen bağımsız bir şekilde hazırlanmıştır. Saç ekimi konusunda Türkiye’de yüzlerce seçenek olsa da iyi ve başarılı saç ekim merkezleri bir elin parmağını zor geçmekte. bu nedenle yaptığımız haberde en iyi en başarılı saç ekim merkezi listesi olarak sizlere sunduk.  Listemiz her yıl saç ekim merkezlerinin yorumlarına ve memnuniyetlerine göre düzenlenmektedir.

en-iyi-sac-ekim-merkezleri-istanbul-turkiye

En İyi Saç Ekim Merkezleri Listesi 2024

En iyi saç ekim merkezi denildiğinde Türkiye’de akla gelen bir elin parmakları kadar saç ekim merkezi bulunmakta. Bunlar hem yaptıkları saç ekimleri hemde tarafsız yorumlara göre Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri diyebiliriz.

 • Hermest Saç Ekimi Merkezi İstanbul
 • Nimclinic Saç Ekimi ve Estetik Merkezi
 • EsteFavor Saç Ekimi Merkezi
 • Zeymed Hair Clinic – Saç Ekim Merkezi İstanbul
 • Asmed Hair Transplant – Dr. Koray Erdoğan Saç Ekim Merkezi İstanbul
 • Dr. Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi Ankara
 • Dr Muhammet Özgehan TRİPAESTHETİC Kliniği
 • İnter Clinic Saç Ekim Merkezi
 • Dr. İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi İstanbul
 • Transmed Saç Ekim Merkezi İstanbul
 • Esteworld Saç ekim Merkezi İstanbul
 • Doç. Dr. Serdar GÖKREM Saç Ekim Merkezi
 • ClinicHair Saç Ekim Merkezi İzmir
 • Estetik International Saç Ekim Merkezi Bursa
 • Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

En İyi Saç Ekim Merkezleri Fiyatları 2024

Aşağıdaki listemiz saç ekimi konusunda en iyi yorumlara sahip firmaların listesidir. En iyi saç ekim merkezini arıyorsanız kesinlikle iyice okumalı ve aklınıza yatan firma ile görüşmeli ve karar vermelisiniz. Saç ekimi merkezi ararken en çok en iyi saç ekim merkezi diye aramalar öne çıksa da aramın doğru en kaliteli ve en doğru saç ekimi yapan doktorlar ve saç ekimi merkezleri olarak yapmak en doğrusu olacaktır. Türkiye’de maalesef saç ekimi ne kadar dünyanın merkezi olsa da merdiven altı yerlere dikkat edilmelidir. Biz bu yüzden bu listeyi hazırladık.

– Hermest Saç Ekim Merkezi İstanbul

17 Yıldır saç ekimi gerçekleştiren klinik, 2018 yılında die Welt tarafından “Avrupa’nın en iyi saç ekimini yapan saç ekim kliniği” ünvanına layık görüldü. Inovasyona çok önem Hermest Saç Ekim Merkezi, DHI, Safir ve Perkutan tekniklerinden daha verimli olan ve sadece bu klinikte uygulanan Unique Slit ile FUE saç ekimi yapmaktadır. Dünya’nın en başarılı saç ekimlerini gerçekleştiren klinikte ekilen saçların %99’a kadar çıkan tutma oranı bulunmakta yani ekilen saçlarda kayıp hiç olmuyor. Bu mükemmel başarı oranı sayesinde doğal görünen sıkı saç ekimleri yapmaktadır. Hermest Saç ekim merkezinin en öne çıkan özelliği ise traşsız saç ekimi konusunda harika sonuçlar alması. Türkiye ve Dünyadan bir çok hasta traşsız saç ekimi için Hermest merkezini tercih etmekte. Hermest Saç Ekim Merkezi Saç Ekimi Fiyatı 2024 yılı Ortalama 40.000 TL ile 50.000 TL arasında değişmektedir.

 Hermest Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Altunizade, Nuhkuyusu Cd No: 191 D:Kat:1 34662 Üsküdar/İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 534 664 15 15

Detaylı Bilgi için : https://www.hermestclinic.com/tr/


– Nimclinic Saç Ekimi ve Estetik Merkezi – İstanbul

Saç ekiminde riske girmeden saç ektirmek isteyenler için Nimclinic tek adres. %100 başarı oranına güvenilerek %100 memnuniyet garantili saç ekimi işlemleri gerçekleştirmekte. Özetle Nimclinic’te saç ekimi yaptırıp memnun kalmama ihtimaliniz yok. T.C Sağlık bakanlığından onaylı Nimclinic ile güvendesiniz. Bünyesinde estetik cerrahı, diş hekimi ve medikal estetik doktoru ile saç ekimi haricinde diğer estetik operasyonlarında da tercih edilebilecek kliniklerin en önünde yer almaktadır.Kişiye özel hizmet vererek en yüksek yoğunlukta, doğal ve sıkı saç ekimi ile kusursuz sonuçlar elde etmektedir.

Safir FUE ve DHI tekniklerini uygulayan Nimclinic’in saç ekimi fiyatları 2024 yılı 15.00-28.000 TL arasında değişmektedir.

Nimclinic İletişim Bilgileri
Telefon ve Whatsapp hattı: +90 546 747 1010
web adresi: www.nimclinic.com


zeymed-clinic-sac-ekim-merkezi

– Zeymed Hair Clinic – Saç Ekim Merkezi İstanbul

Zeymed Hair Clinic Türkiye’nin en Eski ve En tecrübeli Saç ekim merkezlerinden biridir. 10 Yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli uzman kadrosu ile Türkiye’den ve Dünyadan binlerce saç dökülmesi sorunu yaşayan hastanın yüzünün gülümsemesine ve kellik problemlerini ortadan kaldırarak hayatlarına bir renk katmıştır. Kadrosu yıllardır değişmeyen ve son derece başarılı doktor ve hemşireleri ile size saç ekimi konusunda en son teknolojileri kullanarak operasyonlarınızı gerçekleştirir. Bu sayede saç ekimi sonrasında hem en iyi sonuçları alırsınız hemde uzun süre yanınızda olacak size bilgi verebilecek bir saç ekim merkezinden hizmet almış olacaksınız. Zeymed Hair Clinic İstanbul Şişli Nişantaşında Özel Kliniğinde Hizmet vermektedir. Başarı yüzdesi %99 Civarındadır ve Müşteri yorumlarını incelediğinizde en çok önem verilen müşterilerin memnun ayrılmasıdır. Merkezde özellikle FUE Saç Ekimi, Sapphire Saç Ekimi ve DHI teknikleri ile saç ekim işlemleri hastaya uygun şekilde planlanır. Ayrıca merkezde Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi ve Kaş Ekimi de yapılmaktadır. Kişiye özel analiz yapılarak en doğal görünüm ve en iyi sonuç için kesinlikle Zeymed Hair Kliniği tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve ücretsiz analiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Zeymed Hair Clinic 2024 yılı ortalama saç ekimi fiyatları ise 17.000 TL ile 22.000 TL arasında değişmektedir.

Web: www.zeymedhairklinik.com
Adres:
Meşrutiyet Mah. Vali Konağı Cad. Hacı Mansur Sk. No:14 Nişantaşı / Şişli / İstanbul / TÜRKİYE
Whatsapp: +90 534 704 14 81

En iyi saç ekim doktorları

– Asmed Hair Transplant – Dr. Koray Erdogan Saç Ekim Merkezi İstanbul

Dünyaca tanınmış bir saç ekim doktoru olan Koray Erdoğan saç ekimi konusunda en usta ellerden biri. Maddi olarak bir sıkıntınız yoksa kesinlikle kendisini tercih edebilirsiniz. Harika işler başarmıştır ve tüm dünyada saç ekimi konusunda tanınmış bir uzmandır. Dr. Koray Erdogan Saç Ekim Fiyatları 2024 yılı Ortalama 50.000 TL ile 75.000 TL arasında değişmektedir. Bir çok ünlü sanatçı oyuncu ve iş adamının saç ekimini kendisi yapmıştır. En iyi saç ekim merkezi olarak bir çok ödül almıştır. Koray Erdoğan dünyaca tanınmış ve gerçekten dünyada sayılı saç ekim doktorlarından biridir . Bu nedenle maddi durumunuz iyi ise kesinlikle ilk tercih edilmesi gereken doktorlardan biridir.

Asmed Hair Transplant – Dr. Koray Erdogan İletişim Bilgileri

Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi Atilla Ilhan Cd No:29 Ataşehir/ Istanbul
Telefon : 0 216 464 11 11


– Dr. Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi Ankara

Ankara’nın en ünlü saç ekim doktorlarından biridir. Sadece saç ekimi alanında hizmet vermektedir. Hastalarından %98 ‘i memnun olarak ayrılmıştır. Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyatı 2024 yılı Ortalama 3.000 Euro ile 6.000 Euro arasında değişmektedir. 2003 yılından beri saç ekimi konusunda gelişmeleri takip ederek en kaliteli yöntemleri Türkiye’de başarıyla uygulamıştır.

Dr. Muttalip Keser İletişim Bilgileri

Adres: Cankaya Cad. 6/5 Cankaya / ANKARA
Telefon : 0 312 442 42 52
Gsm : 0 505 467 08 42


en-iyi-sac-ekim-merkezleri-2023

– Dr. Muhammet Özgehan TRİPAESTHETİC Kliniği

Türkiyenin en ünlü saç ekim cerrahlarındandır. Her hastasında kanalları kendi açar alımlarını kendi gerçekleştirir micro cerrahi fue saç ekimi konusunda  Strazburg FRANSADA İrkad eğitim merkezinde eğiticilikte yapmakta olan Dr. Muhammmet Özgehan 16 yılda  tüm dünyadan 5000′ e yakın hastayı saçlarıyla kavuşturmuştur onun kliniğinde TRİPAESTHETİC te her şey olması gerektiği gibidir. Ekim olduğu anlaşılmayan doğal ekim yönleri ve  ekim sıklığı ile ünlenmiş olan Dr Muhammet Özgehan ekimlerini tripaesthetic markasıyla gercekleştirmekte hastalarına ekim sonrası 1 yıllık süreyle prp ve saç aşısı desteğini ücretsiz sunmaktadır.

Kadınlarda saç ekimi, sakal ekimi,ve yanık scarlı  alanda saç ekimi konusunda en çok hasta sayısı ve en yüksek kök tutma oranı da  Dr Muhammet Özgehan’a aittir  ,Dr. Muhammet Özgehan kliniğinde  saç ekimi dışında Tüm saç hastalıklarının tanı ve tedavisini de gerçekleştirmektedir. Dr Muhammet Özgehan’ın Sac ve sakal ekim fiyatları 2024 yılı  11.000-22.000 TL arasında değişmekte olup 4.500-6.000 TL arasında kaş ekimi yapmaktadır. Tripaesthtic’de saç ekimi için gelen hastalara havaalanı transfer konaklama ve cevirmen desteği de sağlanmaktadır .

Dr Muhammet Özgehan TRİPAESTHETİC Kliniği İletişim Bilgileri:

Adres: Prof Ahmet Taner Kışlalı mah ilko sitesi 2800 sok No 6 ÇAYYOLU CANKAYA ANKARA
Telefon : +90312 241 07 41    Mobil :+90 532 722 02 33


en-iyi-sac-ekim-merkezi-inter-clinic

– İnter Clinic Saç Ekim Merkezi

İstanbul Ataşehir’de bulunan İnter Clinic Türkiye’nin en tecrübeli ve saç ekimi konusunda en son teknolojisine sahip merkezlerinden biridir. Bünyesindeki uzman ekip uzun yıllar saç ekimi sektöründe tecrübe edinmiş ve uzun yıllar İnter Clinic bünyesinde çalışanlardan oluşur. İnter Clinic 45 Ülkeden binlerce saç dökülmesi sorunu yaşayan hastayı saçlarına kavuşturmuştur. Saç ekimi konusunda kişiye özel uygulamaları bulunmaktadır. Traşsız saç ekimi ,Safir ve Kök hücre destekli saç ekimi gibi yöntemlerde uzmanlaşmış ve saç ektiren hastalar da memnuniyet neredeyse %100 ‘e ulaşmıştır.

Özellikle Türkiye’de yeni uygulanan ve hastalar tarafından çok tercih edilmeye başlanan uykuda saç ekimi yöntemi de İnter Clinic tarafından öne çıkan yöntemleri arasında yer almaktadır. Saç ekimi yaptıran hastalarla saç ekimi sonrasından da destek ve bilgilendirme kesilmemekte ve hastanın memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır. Bünyesindeki doktor kadrosu saç ekimi operasyonunda yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durumda hızlıca müdahale edebilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. İnter Clinic Saç ekim merkezinin tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biride budur.
İnter Clinic saç ekimi fiyatları 12.000 TL ile 17.000 TL arasında değişmektedir.

İnter Clinic Saç Ekimi Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Ataşehir/İstanbul
Telefon: +90 542 123 24 25
Web: www.clinicinter.com


en iyi saç ekim merkezleri 2021

– Dr. İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi İstanbul

Türkiye’nin saç ekimi konusunda en tecrübeli doktorlarından biridir. Neredeyse memnun olmayan hastası yoktur. Kaliteli ve estetik açıdan harika işler çıkarır. Türkiye’nin en çok yurtdışından saç  ekimi için gelen hasta listesine sahiptir. İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Fiyatı 2024 yılı Ortalama 16.000 TL ile 23.000 TL arasında değişmektedir. Tüm saç ekimi işlemleri kendi merkezinde yapmaktadır.

Dr. İlhan Serdaroğlu İletişim Bilgileri 

Adres: Bağdat Caddesi Ali Bor Apt. 433 Suadiye /İstanbul
Telefon: 0 216 445 00 45
Gsm: 0533 611 16 71


sac-ekim-merkezlerinin-en-iyisi

– Transmed Saç Ekim Merkezi İstanbul

Saç ekiminde en son teknolojileri kullanan bir firmadır. Çok başarılı doktorları tek çatı altında birleştirmiştir. Öncelikle konuları estetik açıdan güzel duran sağlıklı bir saç ekimidir. Uzman Doktor Melike Külahçı tarafından çok başarılı saç ekim operasyonlarına imza atmışlardır. Ayrıca robotik saç ekimini de Türkiye’de ilk kullanan saç ekim merkezlerinden biridir. Transmed Saç Ekim Merkezi Fiyatları 2024 yılı Ortalama 14.000 TL ile 19.000 TL arasında değişmektedir.

Transmed Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri 

Adres: Fulyalı sok. No:7 34330 Levent / İstanbul / Türkiye
Telefon : 0 212 281 13 00


saç ekimi için en çok tercih edilen merkezler

– Esteworld Saç ekim Merkezi İstanbul

2004 yılından beri saç ekimi konusunda hizmet vermekteler. İncelediğimizde saç ekimi yaptıran hastaların çok büyük bir çoğunluğu memnun ayrıldığı görülmekte. Estetik açıdan son derece güzel işler çıkarmaktadırlar. İstanbul da 3 adet şube ile hizmet vermektedir. Esteworld Saç Ekim Fiyatları 2024 yılı Ortalama 18.000 TL ile 32.000 TL arasında değişmektedir. Sadece saç ekimi değil bir çok estetik cerrahi işlemleri yapmaktadırlar. Kadrolarında 20 ‘den fazla doktor bulunmaktadır. Tüm saç ekim işlemlerini kendi merkezlerinde yapmaktadırlar. Ücretsiz olarak saç analizi yapmaktadırlar. Kaliteli ve Tecrübeli personeli ile güvenebileceğiniz saç ekim merkezlerinden biridir.

Esteworld Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri : 

Adres : Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi No:7 Üsküdar / İstanbul
Telefon : 0 216 474 54 54


– Doç. Dr. Serdar GÖKREM Saç Ekim Merkezi Ankara

Ankara’nın iyi bilenen ve saç ekimi konusunda son derece başarılı doktorlarından dır. Neredeyse tüm saç ekimi operasyonları başarılı sonuçlanmıştır. Doç. Dr. Serdar GÖKREM Saç Ekimi Fiyatı 2024 yılı ortalama 13.000 TL ile 18.000 TL arasında değişmektedir. Saç ekimi konusunda en son teknolojiyi kullanmaktadır.Estetik görüntüye önem verir ve sık saç ekimi ile bilinmektedir.

Doç. Dr. Serdar GÖKREM İletişim Bilgileri

Adres: Kazım Özalp Mahallesi Uğur Mumcu Cad. No:6 Çankaya/Ankara
Tel : 0 312 494 0527
Gsm : 0 542 618 10 10


en iyi saç ekim firmaları

– ClinicHair Saç Ekim Merkezi İzmir

İzmir’in en eski ve en tecrübeli saç ekim doktorlarının bulunduğu bir merkezdir. 1999 yılından beri saç ekimi konusunda İzmir’de hizmet vermektedirler. Prp tedavisi ve Mezoterapi hizmetleri de bulunmaktadır. ClinicHair Saç Ekim Merkezi Fiyatları 2024 yılı Ortalama 9.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir. İzmir ve çevre illeri tarafından çok fazla rağbet görmektedir.

ClinicHair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: 1586/3 Sokak No:13 Bayraklı/İZMİR
Tel: 0850 333 4 722
Gsm : 0530 463 8315


– Estetik International Saç Ekim Merkezi Bursa

Bursa ve çevresi için gidebileceğiniz en tecrübeli saç ekim uzmanlarının olduğu bir merkezdir. Sadece saç ekimi değil bir çok estetik operasyonu hizmeti vermektedir.  Estetik International Saç Ekim Merkezi Fiyatları 2024 yılı Ortalama 11.000 TL ile 18.000 TL arasında değişmektedir.

Estetik International Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Dikkaldırım Cad. No:25 Çekirge / BURSA
Telefon: 444 7707


en iyi saç ekimi yapan merkezler


– Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

Acıbabadem hastanesi saç ekimi konusunda da son derece kaliteli ve iyi bir hizmet sunmakta. Fiyat olarak diğer merkezler daha pahalı olsa da çok estetik ve başarılı saç ekimi operasyonları yapmakta. En iyi saç ekim hastanesi diyebiliriz. Acıbabadem hastanesi saç ekimi fiyatı 2024 yılı  20.000 TL ile 24.000 TL arasında değişmektedir. Saç ekim işlemlerini tamamen doktorlar tarafından yapılmaktadır. Neredeyse tüm Acıbadem hastanelerinde saç ekim bölümü bulunmaktadır. Gü

Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi İletişim Bilgileri:

Telefon : 444 55 44


Uygun Fiyatlı Diğer Saç Ekimi Yapan Merkezler

  1. Boğaziçi Saç Ekim Merkezi; 8000 köke kadar 9.500 TL.
  2. Civas Klinik Saç Ekim3.000 greft 8.500 TL.
  3. Armamed Saç Ekim 3000 greft 10.000 TL.
  4. Apex Saç Ekim 2500 greft 10.000 TL.
  5. Magic Saç Ekim 3000 greft 10.000 TL.
  6. Kent Hastanesi Saç Ekim 2000 greft 9.000 TL.


Saç Ekimi Hakkında Tüm Sorularınızın Cevapları

[wp-faq-schema accordion=1]

Kaliteli bir saç ekim merkezinde yapılan işlemler son derece başarılı sonuçlar vermekte. Türkiye’de en çok saç ekim merkezi İstanbul ‘da bulunmakta. Daha sonra sıralamayı Ankara ve İzmir takip etmekte. Kalite bakımından en iyi saç ekim doktorları da İstanbul ve Ankara’da bulunuyor. Bir çok Saç ekimi uzmanı ise anlaşmalı olduğu hastanelerde uygun koşullarda saç ekimi işlemini gerçekleştirmekte.

Saç ekim merkezleri konaklama dahil paketlerde sunabilmekte. Bu sayede İstanbul dışındaki illerde yaşayanlar içinde güzel bir tatil ve değişim imkanı mevcut. Hem saç ektiriyorsunuz hem kaliteli bir ekim yapılıyor hemde bir çok düzenlenen tura katılarak İstanbul Ankara İzmir’in tadını çıkarıyorsunuz. Bu gibi durumlarda 1 haftalık izin yeterli olmaktadır. 1 hafta sonunda normal yaşantınıza devam edebilmekte siniz. 2022 yılında pandemi dönemi ile birlikte bir çok saç ekim merkezi fiyatlarını 2024 ile aynı tutmaya çalışacak. Fakat euro ve dolardaki artışlara bağlı bir miktar artış gözlenebilir.2024 saç ekimi merkezleri konusunda çok fazla tavsiye öneri sitesi bulunmakta. Fakat bir çoğu maalesef reklam kokan siteler. Buna çok dikkat etmek gerekmekte.

En İyi Saç Ekim Merkezleri Fiyatları 2024

Saç Ekim Merkezi Minimum Saç ekim Fiyatı Maksimum Saç Ekim Fiyatı
Hermest Saç Ekimi Merkezi 7.000 TL 11.000 TL
Nimclinic Saç Ekimi 7.500 TL 12.000 TL
EsteFavor Saç Ekimi Merkezi 15.000 TL 50.000 TL
Asmed Saç Ekimi 40.000 TL 70.000 TL
Dr. Muttalip Keser 30.000 TL 12.000 TL
Heva Clinic Saç Ekim Merkezi 10.000 TL 15.000 TL
Dr Muhammet Özgehan TRİPAESTHETİC Kliniği 9.000 TL 24.000 TL
Dr. İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi 10.000 TL 19.000 TL
Transmed Saç Ekim Merkezi 12.000 TL 18.000 TL
Esteworld Saç ekim Merkezi 12.000 TL 55.000 TL
Doç. Dr. Serdar GÖKREM 9.000 TL 19.000 TL

Saç Ekimi Nedir? 

Saç dökülmesi ve belirli bölgelerde meydana gelen saç kaybı gibi durumlar günümüzde birçok insanın yaşadığı sorunlar arasındadır. Saç dökülmesinin ve saç kaybının birçok sebebi vardır: Stres, depresyon, gebelik ve doğum, genetik hastalıklar, saçkıran, yaş alma vb. birçok etken saç kaybına sebep olabilir. Saç ekimi tedavisinde öncelikle hastanın neden saç kaybettiğinin anlaşılması ve buna en uygun tekniğin seçilmesi oldukça önemlidir. Hastalar gerekli sağlık kontrolleri ardından en uygun tekniğin belirlenmesi ile tedaviye alınır. Tedavide uygulanan yöntemin doğru olması %90 oranında başarı sağlamaktadır.

Saç Ekimi Nedir Nasıl Yapılır?

Saç ekimi genellikle kozmetik bir operasyon gibi düşünülse de cerrahi bir operasyondur ve tıbbi işlemler gerektirir. Bu işlemlerin öncesinde saç dökülmesinin sebepleri araştırılır. Hastalara yapılan farklı tahliller sonucunda saç kaybının geri dönüşü olup olmadığının anlaşılması önemlidir. Eğer hastanın saç dökülmesini önleyecek bir tedavi mümkünse saç ekimi yapılmadan bu şekilde tedavi izlenir. Ancak saç kaybının geri dönüşü olmaması halinde saç ekimi olarak adlandırılan cerrahi işleme başlanır.

Saç ekimi yöntemleri ve teknikleri gelişen teknoloji ile gelişim göstermiş ve günümüzde oldukça etkili yöntemler izlenmeye başlanmıştır.

Saç ekimi nasıl yapılır: Temel olarak hastanın kendi saçından alınıp saç kaybı yaşadığı bölgeye cerrahi operasyon ile nakledilmesi işlemidir. Operasyon öncesinde kişilerin kurumsal klinikleri, alanında uzman cerrahları tercih etmesi, işlemlerin başarılı sonuçlar vermesi için en önemli etkenlerden biridir. Genç, yaşlı veya orta yaşlı birçok insanda meydana gelen saç kaybı sorununun sebepleri anlaşıldıktan sonra en etkili yöntem, alanında uzman kişilerce belirlenerek hastanın tercihine bırakılır. Bu aşamada doğru yöntemin belirlenmesi başarılı sonuçlar alınmasını sağlayacaktır.

en-iyi-sac-ekimi-sonuclari-2023

Lazer Saç Ekimi Yöntemi

Saç ekimi uygulamalarının başlangıcı çok eski tarihlere dayanmakla birlikte modern temelleri 1952 yılında atılmaya başlamıştır. Farklı uygulamalar sonucunda günümüzde kullanılan saç ekim teknikleri ortaya çıkmış ve insanların sağlıklı saçlara kavuşması oldukça kolay hale gelmiştir.

Makrografing, flep gibi yöntemlerin ardından modern, kolay ve kalıcı bir teknik olan lazer saç ekimi yöntemi kullanılmaya başlanmıştır. Lazer saç ekimi şu şekilde yapılır: Kişinin saç kaybı yaşadığı bölgeye nakledilmek üzere önceden belirlenen donör bölgeden saç kökleri alınır. Bu işlem anestezi ile yapılan cerrahi bir uygulamadır. Saç kökleri alındıktan sonra “minimal invaziv” teknikle saç kaybının yaşandığı bölgeye nakledilir.

 • Lazer saç ekimi tedavisi; genç, orta yaşlı ve yaşlı kişilere uygulandığı gibi kadın ve erkeklere uygulanmasında sakınca yoktur.
 • Lazerle yapılan tedavide kan damarları pıhtılaştığı için kanama olmaz.
 • Greft alımı %95 oranında olabilir.
 • Günümüzde kullanılan en kalıcı ve modern tekniklerden biridir.
 • Seans süresi (kişinin saç kaybına bağlı olarak) 3-8 saat arasında olabilir.
 • Tedavi sonrasında saçların uzaması ortalama 3-6 ay arasındadır.

hair-transplant-turkey

Oksijenli Saç Ekimi Yöntemi

Sağlıksız saçların insanların sosyal yaşamlarını da etkilemesi kalıcı çözümlerin alınmasını gerekli kılmıştır. Bu nedenle geliştirilen saç ekim teknikleri kişilerin en kısa sürede sağlıklı saçlara kavuşması için uygulanmaktadır. Oksijenli saç ekim yöntemi de saç ekimi sonrasında kısa sürede iyileşme yaşanması açısından büyük önem taşır. Bu nedenle günümüzde daha çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.

Oksijenli saç ekimi nasıl yapılır: Operasyon öncesinde kişinin kulak arkasındaki sağlıklı kıl kökleri alınır ve besleneceği sıvı içerisinde bir süre bekletilir. Bu sürede hasta dinlenmeye alınır. Beslenme sıvısında bekleyen kıl kökleri kuvvetlenir ve hastanın kafasında ekim yapılacak alana kanallar çizilir. Cerrahi operasyon ardından iyileşme sürecinin ortalama 10 gün daha kısa sürdüğü gözlemlenmiştir.

Oksijenli saç ekimi yönteminin amacı kıl köklerinin yerine daha kolay uyum sağlamasıdır. Kıl kökleri yerleşmek için oksijene ihtiyaç duyar. Bu yöntemle yapılan ekim işlemlerinde kıl kökleri kolay bir şekilde tutunur, kan temizlenir ve hastanın nefes alması daha kolaydır. Oksijen uygulandıktan sonra fonksiyonlar rahat bir şekilde tamamlanır ve hastasosyal yaşamına kısa süre içerisinde dönebilir.

Organik Saç Ekimi Yöntemi

Organik saç ekimi; kök hücre enjeksiyonu ile gerçekleştirilir ve hastanın kendi yağ dokusundan hazırlanan kök hücreler kullanılır. Bu tedavi saç ekiminde verimsiz alan olması halinde alanı verimli hale getirmeyi amaçlayan önemli gelişmelerden biridir. Saç olmayan bölgelerde zamanla yağsızlık sorunu meydana gelir ve kıl kökleri beslenmez. Bu tedavi yöntemi, kıl köklerinin doğal bir şekilde beslenmesini ve verimli hale gelmesini sağlar. Kalıcı bir yöntemdir, başarı oranının %96 olduğu kanıtlanmıştır. Uygulandığı hastalar genellikle kellik sorunu yaşayan veya saçkıran gibi rahatsızlıklar sebebi ile saç kaybı yaşayan insanlardan oluşur.

Robotik Saç Ekimi Yöntemi

Saç ekim teknikleri geçmişten bu yana büyük ilerlemeler kaydedilen ve günümüzde kesin sonuçlar alınan cerrahi operasyonlardır. Robotik saç ekim yöntemi de FUE yönteminin bir çeşidi olarak uygulamaya girmiş, diğer yöntemlere kıyasla yoğun ve hızlı işlemler yapılmasını sağlamıştır. Robotik saç ekimi yönteminin uygulanışına bakıldığında klasik yöntemlerle aynı olduğu söylenebilir.

Hastanın verimli saç bölgesi donör bölge olarak kullanılır ve verimsiz alanlara ekim yapmak amacı ile kıl kökleri alınır. Alınan kökler saç kaybı yaşanan bölgede açılan kanallara yerleştirilir. Bu işlem klasik işlemlerin aksine tamamen teknolojiye dayalı hızlı ve pratiktir. Tedavide kullanılan saç ekim robotu ile saç kökleri arasındaki boşluklar, saçın açısı ve hangi yönde çıktığı, derinliği gibi faktörlerin tümü özel büyüteçler sayesinde görüntülenir. Bu saç ekim yönteminde hata payının tamamen ortadan kalkmasını sağlayan akıllı cihazlar kullanılır.

Tıraşlı/Tıraşsız Saç Ekimi Teknikleri

Saç ekimi sonrasında ekim yapılan alandaki saçların uzaması zaman aldığı gibi tıraş edilen bölgelerin de uzaması zaman alır ve hastanın sosyal yaşamını etkiler. Bu nedenle en çok merak edilen konulardan biri tıraşsız saç ekiminin mümkün olup olmadığıdır. Saç ekim teknikleri arasında yer alan DHI tekniği kazıtma işlemi yapılmadan operasyonların gerçekleştiği gelişmiş yöntemdir. Tıraşsız saç ekim tekniğinde hastanın saçlarının seyrek olması, ekim yapılacak alanın dar olması gerekir.

DHI tekniği ile yapılan tıraşlı saç ekiminde ise kulak arkasında görünmeyecek bir alan tıraş edilir. Bu yöntem genellikle uzun saçlı hastalarda tercih edilir ve tıraş edilen alan uzun saçlar sayesinde kapanır. Donör alandan kıl kökü alındığı için tedavi sonrasında kabuklanır ve saçlar yavaş yavaş uzar. Ancak görünmediği için hastanın sosyal yaşamını etkilemez. Her iki tedavi yönteminde de iyileşme süresi kısadır.

Saç Ekimi Öncesinde ve Sonrasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Saç ekimi öncesi dikkat edilmesi gerekenler:

 • Saç ekimi öncesinde ilk olarak dökülme sebepleri belirlenmelidir.
 • Hastanın kaybolan saçlarının geri dönüşü yoksa cerrahi operasyon yapılmalı, aksi takdirde saçların yeniden çıkması için tedavi izlenmelidir.
 • Saç ekimi yapılacak hastane ya da kliniklerin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması, uzman hekimlerce yapılması gerekir.
 • Saç ekim alanının temiz ve steril olması önemlidir.

Saç ekimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler:

 • Saç ekimi tıbbi müdahale gerektirdiği için işlem sonrasında hastanın birtakım yorucu fiziksel aktiviteleri yapmaması önerilir.
 • İşlem sonrasında baş ağrısı ve kızarıklık gibi komplikasyonların meydana gelmesi doğaldır. Ancak ciddi ve uzun süreli durumlarda mutlaka doktora bilgi verilmelidir.
 • Saç ekimi lokal anestezi ile gerçekleştirildiği için işlem esnasında hasta ağrı hissetmez. Ancak anestezi etkisi geçtikten sonra donör bölgede ağrı meydana gelebilir. Bu durumda doktorun verdiği kremler dışında ilaçların kullanılması uygun değildir.
 • Operasyon sonrasında 3 gün boyunca donör bölge bandajlı kalır. Yıkanması için en az 3-4 gün geçmesi gerekir.
 • Saç ekimi sonrasında hastanın terleyeceği, fazla enerji sarf edeceği fiziksel aktiviteleri yapmaması gerekir. İşlemden sonraki 5-10 gün içinde cinsel ilişkiye girilmemesi tavsiye edilir.

Türkiye’nin en iyi protez saç firmaları ve protez saç fiyatları 2024 , protez saç bakım ücretleri 2024 ,protez saç kullanan ünlüler haberlerimizi de okuyun…

Saç Ekimi Konusunda Daha Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın…


Yukarıdaki bilgiler özel olarak tüm forumlar ve saç ekimi yaptırmış kişilerin görüşlerinden derlenmiştir. Değişiklik ve firmalar hakkında bilgi için aşağıdaki yorum kısmına görüş öneri ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Düzeltme için : haber@korkmazhaber.com mail atabilirsiniz.

152 Yorumlar

 1. Bence en iyi sac ekim merkezi esteworld . cok basarili bir operasyon oldu. 5.500 TL Odedim. Ama degdi. Bence turkiyenin en iyi saç ekim merkezi esteworld . isteyene resim gonderiririm mailinizi yazin.

  1. Merhaba,
   Sizden bilgi istiyorum Saç Ekimi konusunda,
   Ne kader gref ve kac seans ,
   Hangi doktor ilgilendi sizinle,
   Hücreti tabiiki,
   Teşekkürler

  2. Mailim ilterturkmen@m….. Konu hakkında daha detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim. Çok çok geçmiş olsun

  3. Hayırlı akşamlar Kenan bey bende bumerkeze saç ekimi yaptırmak istiyorum Öner’iniz nedir ve önceki ile sonraki fotonuzdan atmanız mümkün mü teşekkürler

  4. Merhaba ben çok yaptırmak istiyorum kafama da çok takiyorum kelligi inşallah benim icimi rahatatır eğer mümkünse fotoğraf yollayabilir misiniz..

  5. Arkadaşım merhaba bende esteworld de ekim yaptırmayı düşünüyorum resim gönderirsen çok memnun olurum

  6. Kenan bey merhaba yorumlara baktım malumunuz konu hakkında Bilgi almak istedim senden Esteword saç ekim merkezinin üç şubesi varmış hangisi daha iyi ve gerçekten tavsiye ediyor musınız çok önemli benim için lütfen ?

   1. Saç ekimi öncesi sonrası tarafsiz olarak yorumlarım var. En iyi saç ekim merkezi konusunda fikrin olabilir. Mailine iletirim.

 2. Bence Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi transmed. Hem çok ilgililer hemde çok estetik saç ekiyorlar. Ben çok memnun kaldım. Yaklaşımları çok iyi. İstanbul da yaşıyorsanız çok sanslisiniz. Ben İzmir’den geldim 4 gün kaldım. En başarılı doktorlar bence transmed saç ekimi merkezinde…

 3. Ben çevre hastanesi nde saç ekimi yaptırdım. En iyi saç ekimi yapan merkez diyemem ama son derece ilgililer. 4.000 TL ödedim. Memnunmuyum derseniz eh diyebilirim daha güzel olabilirdi. En azından artık saçım var. Kel değilim. Saç ekimi hastane ortamı haricinde sakın başka yerde yaptırmayın..

 4. Saç ekimi yaptıracaksanız bence kesinlikle hastane ortamında saç ekimi yapılan yerleri tercih edin. İnternette araştırma yapmadan saç ekimi yaptırmayın. Ucuz saç ekimi yapan yerlere temkinli yaklaşın. İsmi duyulmuş doktorlara fazla para kaptırmayın. ve en önemlisi tavsiye edilen saç ekim merkezlerine gidin. en iyi saç ekim merkezleri türkiye’de bunu sakın unutmayın. Dünyanın hiçbir yerinde bizim kadar kaliteli saç ekimi yapılmamakta. Bu nedenle tüm dünya türkiye’de saç ektirmekte.

 5. Saç ektirecekseniz en iyi saç ekimi yapan merkez kesinlikle Acıbadem hastanesi … Çok başarılı ve estetik saç ekimi yapıyorlar

  1. Kusura bakmayın rahatsız ettim. Saçınızı acibadem hastanesinde ektirmişsiniz,sonuçlarından memnunmusunuz. Bir de hangi acibadem ve doktorunuzun ismini öğrenebilir miyim? Teşekkür ederim

 6. Bende kellik konusunda son derece sıkıntı yım. Maalesef yıllardır saç ektirecekseniz istiyorum. Fakat kararsızım. En iyi saç ekimi yapan doktor kim sizce. Kimi onerirsiniz. Yardıminizi rica ediyorum İstanbul Ankara İzmir saç ekim merkezi farketmez. Ama bir kere yaptiricam iyi olsun….

 7. Ben çevre hastanesi nde saç ekimi yaptırdım gayet memnunum çok ilgililer. Araplar çok fazla tercih ediyor. Tavsiye ederim en başarılı saç ekimi yapan hastanelerden biri…

  1. 1 yıldır okumadık makale websıtesı bırakmadım.30 a yakın sac ekım merkezı veya doktoru ıle yuz yuze gorustum.Bu sure zarfında hıperbarık sac ekım teknıgınden tutunda ıce graft, vb gıbı bır suru teknık duydum.Her konustugum doktor kendı teknıgının en ıyısı oldugunu soyluyordu.22 SUBATTA transmed ıle anlastım ve bakalım sonucu gorıcez. Bu arada su sıteye goz atın en tarafsız oldugunu dusundugum sac ekımı bılgı sıtesı zaten kendılerıde sac ekımı yapmıyorlarmıs bılgı edınme sıtesı baya bır makalelerı

   Baska bır konu olarak sıze sac ekımınden once sıgara ıcılmez dıyen oldumu?Bana bır ay once bırakmamın sonucları etkıleyecegı soyledı.Nasıl olcak bırakcam hıc bılmıyorum ve bu konu gercekten canımı sıkıyor

 8. İstanbul dakika en iyi saç ekim merkezi bence transmed firması. Son derece ilgililer ve takip ediyorlar. Yani 1 sene boyunca ilgileniyorlar. Yardımcı oluyorlar en başarılı saç ekimi yapan firma bence İstanbul Ankara ve İzmir De saç nakil şubeleri bulunuyor tavsiyemdir ….

 9. Merhaba arkadaşlar …. Ben yıllardır saç sorunu yaşayan biriyim. En sonunda saç ektiren. 10 yaş genclestim.pahali fakat Acıbadem bu işte çok iyi . En başarılı doktorlar orada olduğunu düşünerek saç ekimi yaptırdım. Son derece ilgililer . Neredeyse saçlarım çıkana kadar aradılar takip ettiler. Resim isteyene yollayabilirim. Mailinizi yazin

  1. Kardes s.a bende yaltircam ama bulamadim guvenilir bir kkinic rica etsem resim atabilirmisin onceai ve sonrasi

   1. Uzun yıllardır Esteworld de çalışıyorum. 6 yıl içinde yaklaşık 40.000 kişinin saçını ektik.Çoğu insanın kellik sorununa çare olduk. Olmaya da devam ediyoruz. İstediğiniz zaman bana mail olarak yazabilirsiniz. Her konuda yardımcı olmaya hazırım.

    murathan….k@gmail.com

  2. Öncelikle merhaba mahmut bey.Saç çektirmeden önceki fotoğrafınızı ve ettirdikten sonraki fotoğrafınızı gönderirmisiniz.Ayrıca kaç greft kaç TL.

 10. Kellik çok büyük sıkıntı… Maalesef bu dert bende 18 yasimdan beri var. 3 yıldır en iyi saç nakil merkezi ni arastiriyorum. Fakat bir çoğu reklam yapmış. Kandırmaca hepsi. Ben saç ekimimi esteworld merkezinde yaptırdım. Muhteşem bir sonuç çıktı ortaya… Tavsiye ederim arkadaşlar.

  1. İlker bey merhaba bende bu merkezde saç ektirmek düşünüyorum tavsiyeniz nedir ayrıca öncesi ile şimdiki hali foto atabilirmisiniz teşekkürler

 11. Arkadaşlar ucuza saç ekimi yapan kaliteli bir firma arıyorum. Tamam para ne kadar fazlaysa o kadar iyi olur deniyor ama eminim ucuz ve kaliteli saç ekim merkezleri De vardır. Maddi durumum iyi değil fakat kellik çok zor. Tavsiyeler bekliyorum… Teşekkürler

 12. Çok güzel bir haber yapmışsınız. Öncelikle teşekkürler… Ben de saç sorunu yaşıyorum. 24 yaşındayım ve ön taraflarim iyice açıldı. Üniversite okuyorum ve psikolojik olarak çok sorun oluyor. Sizce en iyi saç nakli yapan İstanbul firması hangisi?

 13. Saç ekimi denildiğinde ilk akla gelen Muttalip keser ‘dir. Gerçekten adam sanat yapıyor ben ilk başlarda çok gergindim. Ama daha sonra beni çok rahatlattı. Tüm aşamaları tane tane anlattı. Operasyonu kendisi yapıyor . Bence en sağlam ve kaliteli saç ekim merkezi.

 14. Saç ekim merkezi arıyorsanız tek tavsiyem esteworld . Adamlar gerçekten çok iyi ilgileniyor. Ben ilk başlarda çok temkinli İdim ama sonra hı,Metin görünce rahatladım. Çok estetik bir saç ekimi oldu. İsteyen olursa resim atarım.

 15. Saç ekimi konusunda ben çok araştırma yaptım. Neredeyse 10 tane saç ekim merkezi gezdim. Bir çoğu gerçekten yalancı dolandırıcı. En son haberiniz gördüm ve buradaki saç ekim merkezlerini araştırdım. Size teşekkür ediyorum çünkü saç ekim tarihini sonunda aldım. Mutluyum saç ekimi sonrası da buraya yazarım . Saç ekim merkezi ismi şimdi vermicem işlemler bitsin yazarım.

 16. Bence Türkiye nin değil dünyanın en iyi saç merkezleri İstanbul da. Doktor olarakta en başarılı saç ekimi yapan doktorlar bizimkiler. Saç ekim merkezi olarak İstanbul en doğru tercih.

 17. benim tavsiyem hair ajans sac ekim merkezi. ekildikten sonra sürekli irtibatta kaldılar cok ilgilendiler cok güzel ve doğal bir ekim oldu benden sonra 2 kuzenimi gonderdim aynı memnunıyeti onlarda gordü .

  1. gecmiş olsun–bende serkan aygın clınıc da fue yontemı ile 3700 greft ektırdım 21 aralık 2017 de resımlerımı youtube de paylastım surec hakkında yorumlarınıza ihtiyacımız var tesekkur ederim youtube linki

 18. Benim sorum proföser varmı saç ekim yapan kişi opr. Dr bahsetmiyorum profösör olursa daha iyi olur bide İstanbul’da

  1. bir cok firma arastırdım herkes gibi .bir cok firma var ve güvenemiyorsun ya hastanede yapılmıyor ya güvensizler ya referans veremiyorlar ..HAir ajans a yaptırdım arastrmalarım sonucu tüm sorularıma net cevap aldım ve gercekten verilen her sözü tuttular .Allah razı olsun cok korkuyordum kotu mü olur sonrası nasıl olacak diye ama cok memnunum .herkese de tavsiye ediyorum

 19. Ben çok araştırma yaptım saç ekimi konusunda. Son dönemde organik saç ekimini duydum. Büyük ihtimalle bu saç ekimi yöntemini denicem. Saç gerçekten çok önemli . Bu nedenle bu sorunu çözmek gerekiyor. Kellik hiç kimseye göre değil. Bana tavsiye edecek varsa lütfen yazsın . İstanbul Ankara İzmir Bursa vs kaliteli saç ekimi merkezi olsun hepsine giderim.

  1. ibrahim kardeş ben Hair ajans saç ekim merkezine yaptırdım yeri istanbulda bana vermiş oldukları bilgileri işleri güven verdi .iyiki de gitmişim sonrasında da hep ilgilendiler ekip gondermediler sonuclarına da bak istersen en azından bi telefonla konus bilgi al derim…hayırlısı olsun hakımda karar verince yazarsın

 20. Merhaba ben saçlarım traş edilmeden saç ekimi yaptırmak istiyorum hafta sonuna randavu ve adres verirseniz muayeneye gelirim birde fiatlar nedir dönüş yaparsanız sevinir İstanbul Anadolu yakasındayım

 21. En iyi saç ekim merkezleri zaten listelenmiş. Buradan istediğiniz firmada saç ekimi yaptırabilirsiniz. Çünkü en başarılı saç ekim merkezleri bunlar. Hepsini araştırdım neredeyse hiç farkları yok.sadece fiyat farkları bulunmakta.

 22. Saç ekiminde aslında en başarılı yada en iyi diye bişey yoktur. Saç ekimi doktoru kadar saç ekimi yaptıracak kişininde saç kalitesi önemlidir. Hersey doktor değil.

 23. Bu listeye güvenerek Lale Keskin’e yaptırdım 6 ay önce. Çok güzel oldu saçlarım. Teşekkürler

 24. Öncelikle çok teşekkürler. 2 yıldır saç ekimi merkezleri ni araştırıyorum. Artık yavaştan kararımı veriyorum. Clinichair sac ekim merkezi sanırım tercihim olacak.

 25. Size helal olsun . Diğer siteler gibi reklam amaçlı değil doğru düzgün insanlara bilgi vermissiniz. Bende saç ekimi merkezi arıyorum. Firmami buldum isim vermicem ama bu listedeki tüm firmalar sağlam. Ben hepsini araştırdım. Mail yazarsanız güveniyorsanız sizinle de paylaşırım. Buradan yazınca reklam olur .

  1. Kardeş bereye yaptırdın sana zahmet mail atar mısın sonuç nasıl oldu memnun musun detaylı Bilgi verirsen sevinirim

 26. Bende bu listedeki bir saç ekim merkezinde saç ekimimi yaptırdım. Listedeki tüm merkezler temiz ve güzel neredeyse sayenizde hepsini gezdim. Reklam olmasın diye isim vermiyorum. Ama isteyen mail adresini yazsın resimlerimide göndereyim fikir amaçlı

 27. Lütfen 5 yıldır sac ekim merkezi arastiriyorum hicbiri tatmin edemedi lütfen dürüstce ekim yapmış arkadaşlar en iyi ekim yapabilen yer neresi

 28. Saç ekimi denildiğinde kesinlikle acıbadem hastanesi neden fiyat alın
  İyi doktorları var. Ben orada saç ektirdim. İsteyene resim atarım. Çok hijyenik temiz bir ortamda saç ekimi yapıyorlar. Doktorlar tarafından ekiliyor saçlar hemşireler tarafından değil.

 29. En iyi saç ekimi doktoru bence asmed Koray Erdoğan ama maalesef randevu çok zor zaten tüm ziyaretcileri yabancı fiyatlarida çok yüksek ama dünyanın en iyi saç ekim doktoru.

 30. Bence en iyi sac ekim merkezi ESTEWORLD. Yukarıda evet iyi yerler yazılmış çok araştırdım bende herkes saç ekimi yapıyor ama burada kalite deneyim tecrübe çok önemli bunlarda esteworld’de var. Kendim henüz ektiremedim maddiyattan dolayı ama kuzenim orada ektirdi ve operasyon gününde yanında bulundum şahit oldum ve ben kendim bile memnun kaldım ilgilerine :) Yüzünüzü güldüren hastane diye reklamları var gerçekten de çok doğru ..

 31. Türkiye’nin en iyi saç ekimi yapan doktoru bence asmed Koray Erdoğan. Adam sanat yapıyor resmen. Fakat çok pahalı saç telini neredeyse 2.5 euro fiyat ile ekliyor. Fakat bence Türkiye’nin en iyi saç eken doktoru.

 32. Allah sizden razı olsun. Tavsiyeleriniz inceledik ve karar verdim. Çok memnunum . İzmir’de olduğum için en iyi saç ekim merkezi konusunda clinichair i seçtim. Saçlarım çıkıyor çok iyi oldu. İsteyene resim atabilirim

 33. Ben arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum Mega Hair Trans’ı çok memnun kaldım fue yöntemi ile yapıldı ekimim 3. Aydan sonra sonuç almaya başladım. Saç ektirmek isteyenlere tavsiye ederim.

 34. Bence benim de bizzat gitmiş olduğum Mega Hair Trans işlerinde en iyisi olan bi klnik ben çok memnun kaldım düşenenlere de tavsiyemdir

 35. 2019 yılında bende saç ekimi yaptırıcam. Acaba yazinmi yaptirsam kısa doğrunmu . Saç ekimi ücretleri pahalandimi 2019 yılında.
  Birde Allah rızası için tavsiyelerinizi bekliyorum hangi doktora saç ektireyim.

 36. Oncelikle haber icin site sahiplerine tesekkur ediyorum. Reklamsiz objektif bilgileri paylasmissiniz. Ben de 2019 yili icerisinde sac ekimi yaptirmayi planliyorum. Acibademden sac ekimi+prp icin teklif almistim oraya yaptiracagim sanirim. Ekimden sonra tekrar yazarim.

 37. Jui vuis venu ole Paris ol frome i’jou fait nosen men gnell ole cheveuk en turkquiı il lulauiot une personne qui pazel français

 38. Size çok teşekkür ediyorum. Sayenizde saç ekimimi yaptırdım. Saç ekimi konusunda son derece güzel bir doktor buldum. Hiç aklımda yoktu sitenizden gördüm saclarimla mutluyum artık darısı herkesin başına kesinlikle saç ektirin.

 39. Öncelikle en iyi saç ekim merkezlerinin listesi için teşekkürler. Çok işime yaradı.ben esteworld saç ekim merkezi nde saç ektirdim son derece güzel oldu isteyene resim yollarım

 40. Saçlarım hala dökülüyor ve seyrek bi hala geldi saç dökülmem devam ederken saç ekimi yaptırmalımıyım sizce yoksa saç dökülmesinin durmasını mı beklemeliyim beni bilgilendirirseniz sevinirim yorumlarınızı bekliyorum

 41. Çok saolasin. En iyi saç ekim merkezleri mi ararken size denk geldim clinic hairde saçımı ektirdim. Çok memnunum. Bildiğiniz genclestim resmen. Listedeki tüm doktorlar bence çok iyi

 42. Saç ekimi Türkiye diye aratınca sitenize denk geldim.guzel hizmet veriyorsunuz. Çok gezmeden tüm doktorları inceledim. Karar verdim gibi. Yaa İstanbul’da saç ekimi yaptırıcam inşallah.almayadan selamlar

 43. Saç ekimi merkezleri çok güzel listelenmiş. Arastirdigim tüm saç ekim merkezleri burada var. Büyük kolaylık oldu benim için. Saç ekimi düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Dolaşmadan tüm doktorlara ulaşabiliyorsunuz.

 44. Bende saç ektirmek istiyorum. Çok uzun zamandır araştırıyorum. Listenizdeki tüm saç ekim merkezleri ile gorustum. Daha karar veremedim en iyi saç ekim merkezleri arasında en iyisi hangisi yardımcı olurmusunuz

 45. En iyi saç Ekim merkezi araştırırken sitenize denk geldim. Gerçekten de çok güzel listelemissiniz. Benim listeme uygun . Almanya’dan gelicem. Almanya’da doğru düzgün saç ekim merkezi yok. İstanbul’a gelmem gerekecek. Alman bir çok arkadaşımda benden sonra saç ekimi için İstanbul’a gelmek istiyor. Bana bilgi verirseniz sevinirim

 46. Tüm yorumlari okudum. En iyi saç Ekim merkezi hangisi bir türlü bulamadım. Herkes birini övüyor. Sizin sitenizde neopital öne çıkıyor bilmiyor bana yardımcı olun lütfen.

 47. Neopital İlhan Serdaroğlu ve hermest saç ekim merkezi hangisi daha iyi saç ekiyor. Ektirenler bana yardımcı olabilir mi? Kafayı yedim saç ekim merkezi aramaktan

 48. Saç ekimi için çok iyi araştırın. En iyi saç Ekim merkezleri konusunda iyi araştırın. Bu site güzel bir şekilde yayınlamış. %90 mantıklı. Ama yinede saç ektirecekseniz ektirenlerin görüşlerini kesinlikle alın. Çok ciddi bir iş bu saç ektirmek
  . Sakın iyi araştırmadan yaptirmayin.

 49. Kesinlikle dünyanın en iyi saç Ekim merkezleri İstanbul’da. Almanya’da Ekim yaptıran arkadaşlarım var rezalet hepsi saç ekimi düzeltmesi için İstanbul’a gelmek istiyor. Saç rkiminde ev azından dünya markasiyiz

 50. Saç ekimi denildiğinde acibadem hastanesini herkes övüyor fakat maalesef iyi değil . Bence en iyisi Koray hoca. Pahalı olsada yinede bir kere yaptırılıyor saç ekimi o yüzden bence en iyi saç Ekim doktoru Koray Erdoğan

 51. Ne çok saç ekim merkezi varmış. Ben bu kadar olduğunu bilmiyordum. Herkes saç ekmeye başlamış maşallah . Yakında benimde yanlar şakak lr açılıyor. Saç ekimind ihtiyacım olacak gibi görünüyor. paraya kıyıp en iyi saç Ekim merkezinde saç ektiricem. Sizde öyle yapın.

 52. Ben aylardır en iyi saç Ekim merkezini arıyorum. Pandemi sürecinde en dikkat eden en iyi saç Ekim merkezi neresi arkadaşlar. Saç ektirmem gerekiyor artik lütfen yardımcı olun.

 53. Çok detaylı bilgi vermisssiniz. Pandemide saç ekimi merkezleri çok hijyrnik olmalı. En iyi saç ekim merkezleride çok önemli. Ben saçımı ektirdigimde maalesef ufak bir mikrop kaptım. O yüzden çok dikkat edin. Sitenize teşekkürler.

 54. En iyi saç ekim merkezi listenizi çok beğendim. Geçen sene sizin listenizden bir firmaya saç ektirdim çok memnun kaldım saçlarıma kavuştum. . Güzel liste yapmışsınız çok teşekkürler. Saç ekimi için kesinlikle bu gibi listelere bakılmalı ve karar verilmeli.

 55. Bende saç Ekimi yaptırmak istiyorum. Hangi saç ekim merkezlerini tavsiye edersiniz. Para sorun değil önemli olan kaliteli saç ekimi yapsın. Ben en iyi saç ekim merkezlerini incelediğimde Koray Erdoğan ilk sırada çıkıyor hep. Çokmu pahalı gercekten

 56. Ben pandemide saç ektirmek İstiyorum. Fakat güvenemiyorum. En güvenilir en steril saç ekim merkezi neresi arkadaşlar bu

 57. En iyi saç ekim merkezlerini listelemissiniz. Çok başarılı en azından reklam korkmuyor. En iyi ve en başarılı saç ekim merkezleri sıralamanın bana göre çok iyi. teşekkürler

 58. En iyi saç ekim merkezleri haberini herkes yapmış fakat sizin kadar doğru yapan görmedim öncelikle teşekkürler. Hermes saç ekim merkezinde sizin sayenizde saç ektirdim. Çok memnun kaldım teşekkürler.

 59. 6 ay önce Promed Clinic’te saç ekimi yaptırdım. Saçlarımın önleri baya açıktı şu an çok dolgun gözüküyor. Çalışanların çok ilgili ve gerçekten kaliteli bir yer. Herkese tavsiye ederim.

  1. Aaa siz de mi? Ben de orada saç ektirdim. Ve ayrıca PRP yaptırdım ve aşırı memnun kaldım ilgiden alakadan. Çünkü daha önce fiyat aldığım yerlerle bazı sorunlar yaşamıştım, Promed çalışanlarıyla hiç yaşamadım. Çok kibarlar, istediğim her an hala ulaşabiliyorum. Ben saç ektireli 1 yılı geçti, çok memnunum. Şok dökülmeleriniz olduı mu, bi de ilk yıkamanızı klinikte yaptılar değil mi sizin de?

 60. En iyi saç ekim merkezi arartiriken sitenize denk geldim. Gerçekten en iyi merkezleri ve doktorları secmissiniz. Benim sorum şu ben İstanbul’da saç ekimi yaptırmak istiyorum fakat İzmir’de oturuyorum bana yakın otel vs tavsiye edilir mi rahat edermiyin otel odasında.

 61. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listelenmiş. Bende bunların bir çoğu ile görüştüm hatta ilk 10 firmayla yüzyüze görüştüm. Hepsi işinin ehli hepsi çok iyi davrandı fiyatlar çok değişken ortalama fiyat vermeniz iyi olmuş. Benim tepem tamamen kel bu nedenle bana 10.000 ile 18.000 TL arasında fiyat istediler. Saç ekimi için cokmu bilmiyorum ama gerçekten çok başarılı firmalar gibime geldi. Ama hala kararsızım

 62. Ya saç ektiren arkadaşlar bana bı tavsiye verin lütfen. İyice kel kalıyorum saç ekimi yaptırmam lazim. En iyi en kaliteli saç ekim merkezi neresi? Herkes bı yer yazmış ama ben de bilgi istiyorum mail adresim yakupterni@gmail.com teşekkürler desteğiniz icin

 63. İstanbul’daki en iyi saç ekim merkezi neresi bir türlü karar veremedim. Hepsini araştırıyorum ama yok maalesef çok kararsiniz. Saç ekimi fiyatları coşmuş resmen asgari ücretli biri saç ektirmek için en az 10 ay para biriktirmesi lazım yemeden içmeden. Bana hem en uygun hemde en kaliteli saç ekim merkezi lazım. Tavsiyelerinizi beklerim.

 64. 2022 de sac ekimi yaptirmak istiyorum. Fiyatlari ve verdiginiz firmalari inceledim. 3 tanesini sectim bakalim.

 65. 2023 yılında saç ektirmeyi düşünüyorum. Artık kellik canımı çok sıkıyor. Psikolojik olarak rahat değilim. Bu kadar doktor ve saç ekim merkezi varken ektirmemek hata bence.

 66. Bana görede liste güzel hazırlanmış. Özellikle saç ekim merkezlerinin en iyileri saçilmiş. Türkiye’de 300 üzerinde saç ekim merkezi var ama gerçekten kaliteli iş yapan en fazla 20 tane saç ekim merkezi var. Bu nedenle güzel lsite begendim. Bende saç ekimimi zaten bu listedeki Muhammet hocaya yaptırmıştım. Son derece güzel sonuçlar aldım.

 67. Ben tüm yorumları okudum bir çok saç ekim merkezi var ama bence en iyisi Koray Erdoğan . Bir araba parasını gözder çıkarmak gerekiyor ama adam yapıyor. Tüm dünyadan deli gibi saç ekimi için gelen var. Adamın maşallahı var neredeyse cari acığı kapatacak :)

 68. saç ekimi için sayfanızı devamlı inceliyorum. Her aramamda maşallah karşıma çıkıyorsunuz. Karar verdim bakalım genellikle yorum yazanlar hep bilindik yerleri seçmiş ben estefavoru denicem. Avrupa yakasında oturuyorum. Anlaşamazsam Esteworld ü denicem bakalım. Sonuçları yazarım. Saten burası forum gibi olmuş herkes bir yorum yazıyor

 69. Bende 2 senedir saç ekimi yaptıricam. En iyi saç ekim merkezlerini araştırıyorum. En kısa zamanda artık saç ektiricem. Kellik zor arkadaş

 70. Kışın saç ekimi yaptirsam etkisi olurmu? Sıcaklarda saç ektirecegime kışın ektiriririm daha iyi. Kışın saç ektiren varmı aranizda

 71. Bu kellikten vallah bıktım sıkıldım.. Saç ekimi tek çarem. Protez saç denedim. Fakat yok protez saç bana göre değil çok kaşıntı yaptı ektiricez mecbur.

 72. Saç ektirmek çok can acitiyormu? En iyi saç ekim merkezi bile olsa o acı olacak sanırım. Ben 1 yıldır araştırıyorum hala karar vermedim çok zor iş bu saç ekimi

 73. Saç ekimi ile ilgili tüm yorumları okudum. En iyi saç ekim merkezleri konusunda güzel bir çalışma yapmışsınız teşekkürler.

 74. Saç ektirdim ben buradaki bir firmaya reklam olmasın ama Koray Erdoğan ekti. Çok memnun kaldım. Paranız varsa en iyi saç eken doktor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir