Erciyes Kayak Merkezi Fiyatları 2024 (Otel , Kayak Takımı Kiralama Ücretleri)

Erciyes Kayak Merkezi Giriş Fiyatları 2024

Erciyes Kayak Merkezi aslında Türkiye’nin değil dünyanında kayak pistleri arasında ilk sıralarında yer almakta. Özellikle her sene binlerce Turist kaymak için Erciyes kayak merkezine gelmekte. Hem ulaşımın kolay olması hemde bir çok kayak pistinin olması erciyes kayak merkezini seçmek için en önemli sebeplerden. Dünya standartlarında teleferik ve yeni başlayanlar için güvenilir çok iyi seviyede kayak yapanlar için ise tehlikeli sınıfına sahip pistleri ile kesinlikle kayak konusunda ilk tercih edeceğiniz merkezlerden biri. Özellikle Ulaşım konusunda son derece kolay olması da çok önemli bir faktör. Ayrıca harika bir temiz hava ve muhteşem kaliteli otelleri ile kış tatili için vazgeçilmez bir ortam. Özellikle İç Anadolu Bölgesinde yaşayanlar için kışın harika bir tatil imkanı sunmakta. Tabi ki sadece İç Anadolu değil Türkiye’nin her yerinden binlerce ziyaretçi almakta. Türkiye’nin en büyük kayak pistleri Erciyes kayak merkezindedir. Ayrıca Kayak ekipmanı kiralama fiyatları 2024 yılında Türkiye’deki en uygun fiyatlara kiralamaktadır. Erciyes Kayak merkezi konaklama olarak ta son derece fiyatları uygundur. Bu nedenle çok fazla tercih sebebidir. Kayak merkezi teleferik ücretleri 2024 Kayseri Belediyesi tarafından işletilmekte ve herkesin kullanabilmesi için fiyatlar uygun tutulmakta. Özellikle daha önce hiç kayak yapmamış ve kayak eğitimi almak isteyen kişiler içinde kayak ve snowboard dersleri veren onlarca yer ve hoca bulabilirsiniz.

Erciyes Kayak Merkezi Özellikle kış aylarında ve sömester tatilinde %100 doluluk oranına ulaşmakta. Bu nedenle otellere erken rezervasyon yapmanızda fayda var. Kaçamak için yada güzel bir kış tatili karlar içinde yürümek yada kaymak için kafa dinlemek için kesinlikle en doğru tercih Erciyes Kayak Merkezi.

erciyes-kayak-merkezi-giris-ucretleri

Bu Konu ile ilgili Google Aramalarında En Çok Arananlar İse; Erciyes Kayak Merkezi Giriş Fiyatları 2024, Erciyes Kayak Merkezi Nerede? ,Erciyes Kayak Merkezine Nasıl Gidilir? Erciyes Kayak Merkezine Araba ,Minibüs ve Teleferik İle Ulaşım ,Erciyes Kayak Merkezine Teleferik Fiyatları 2024, Erciyes Kayak Merkezi Yemek Fiyatları, Erciyes Kayak Merkezi Açılış Kapanış Saatleri 2024, Erciyes Kayak Merkezi Teleferik Uzunlukları, Erciyes Kayak Merkezi Pist Uzunlukları, Erciyes Kayak Merkezi Kayak Ekipmanı Kiralama Fiyatları, Kayseri Erciyes Kayak Merkezi Konaklama Otel Fiyatları, Erciyes Kayak Merkezi Kar Kalınlığı

Erciyes Kayak Merkezi Nerede?

Aslında Özellikle iç Anadolu bölgesinden uzakta yaşayanlar için ilk sorulardan biri Erciyes Kayak Merkezi Nerede? sorusu olmakta. Tabi ki Erciyes Kayseri ilimizin bir ilçesi. Türkiye’nin en büyük dağlarından biridir. Erciyes daği Türkiye’nin 5. büyük dağıdır. Erciyes daği aslında sönmüş volkanik bir dağdır. Dağ aslında iki tepeden oluşmakta ve biri büyük erciyes diğeri küçük erciyes olarak adlandırılır. Erciyes dağında kışın kayak yapabilirsiniz fakat yazında piknik için çok fazla tercih edilmektedir. Erciyes Kayak Merkezi nereye bağlı? sorusunun cevabı da Kayseri ilidir.

Erciyes Kayak Merkezine Nasıl Gidilir?

Erciyes Kayak Merkezine ulaşım son derece kolaydır. Özellikle çevre illerden yada İstanbul gibi uzak illerden gelecekseniz Uçak yolculuğu ile gelebilirsiniz. Ayrıca Otobüs ile yada arabanız ile de kolaylıkla gelebilirsiniz. Erciyes Kayak Merkezine 25 km yakınlıkta Kayseri Erkilet Hava limanı bulunmaktadır. Ayrıca Kayseri merkeze ortalama 20 km ‘dir ve şehir merkezinden ulaşım son derece kolaydır. Tabelalar ile çok basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aracınızla şehir dışından gelecekseniz Hisarcık kasabasını navigasyonunuza yazarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz de şehir içinde bulunan otellerde konaklama yapabilir gün içinde ortalama 2-3 sefer servisler bulunur ve bu servisleri kullanarak kayak merkezine ulaşabilirsiniz.

Kış aylarında Erciyes Kayak Merkezine çıkan tüm yollar açıktır. Belediye ekipleri devamlı temizleme çalışması yapmaktadır. Çok nadir ağır hava koşullarında yollar kısa süreli kapansa da hızlı bir şekilde ulaşıma açılmaktadır.

Erciyes Kayak Merkezine Araba İle Ulaşım

Erciyes Kayak Merkezine araba ile ulaşım son derece kolaydır. Günümüzde navigasyon ile çok hızlı ve en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Fakat navigasyon kullanmıyorsanız İstanbul ve çevresinden gelecekseniz Bolu Ankara yolundan, Sinop ve çevresinden gelecekseniz Çorum Yozgat Yolundan Antalya , Muğla Adana taraflarından gelecekseniz Konya yolu üzerinden Kayseri İstikametinden gelebilirsiniz. Kayseri şehir merkezine ulaştıktan sonra Hisarcık yönünde ilerleyin ve sonrasında da Tekir yaylasına çıkan tabelaları takip etmeniz yeterlidir.

Erciyes Kayak Merkezine Minibüs Otobüs İle Ulaşım

Erciyes merkezin bir çok sokağından ve mahallesinden Minibüsler ve Otobüsler Erciyes Kayak merkezine ulaşım sağlamaktadır. Minibüsler belirli saatlerde ulaşım sağlamaktadır. Ulaşım sabah saat 06:30 da başlar ve 22:00 a kadar devam etmektedir. Kadir Has Kongre Merkezi Önünden 18. Caddeden, Hunat ve Sivas Caddesinden geçen Minibüsler Erciyer Kayak merkezine ulaşımı sağlamaktadır.

Erciyes Kayak Merkezine Teleferik İle Ulaşım

Aslında en güzel ulaşım yöntemi erciyes kayak pistine teleferik ile yapılmaktadır. Hem doğanın tadını çıkarmak hemde bulutların içinde dağın zirvelerine çıkmak için en güzel yöntemlerden biridir. Erciyes kayak pistinde bir çok pist bulunduğu için bir çokta teleferik bulunmaktadır. Bölgede 19 adet teleferik sistemi bulunmakta. Bölgede en yükske rakıma ulaşan teleferik Ottoman adlı teleferiktir. Ayrıca En uzun teleferik sitemi isse Divan adlı Teleferik ile yapılmaktadır. Teleferiklerden biri Erciyes Hacılar Kapıdan kalkar ve Lifos Cafede son bulur. Son derece eğlenceli bir yolculuktur.

Develi Kapıda Teleferikleri : Kültepe , Kaniş Teleferikleridir.

Hacılar Kapı : Lifos Gondol , Karakulak , Hitit , Kartın , Yürüyen Bant

Hisarcık Kapı : Sırt , Yalçın , Keven , Divan , Ottoman , T-Bar

Tekir Kapı : Zümrüt ve Tekir Gondol

erciyes-kayak-merkezi-telesyej-fiyatlari

Erciyes Kayak Merkezine Teleferik Fiyatları 2024

Erciyes Kayak merkezi teleferik fiyatları çıkış sayınıza göre değişmektedir. Fiyatlar Kayseri Belediyesi tarafından belirlenmektedir. Kayseri kayak merkezine giriş ne kadar? sorusu çok fazla sorulmakta. Fiyatlar genellikle Türkiye’deki kayak merkezlerine göre daha uygundur. Fiyatlar 13 yaş üzeri ve 0-12 yaş arası için belirlenir. Sezon başında alınan biletler sezon içinde kullanılmalıdır yeni sezona devredilmez. Biletleri birden fazla kişi aynı anda kullanma hakkı bulunmaktadır. Bilet iadesi olumsuz hava koşulları yada öngörülemeyen durumlar haricinde kabul edilmemektedir. Alınan biletlerde herhangi bir sigortalanma işlemi bulunmaktadır. Biletlerin kaybedilmesi halinde yenisi verilmemektedir.

Bilet sahipleri tesislerin kurallarına uymak zorundadır. Başkalarının güvenliğini tehlikeye sokacak hareketlerde bulunanların biletleri iptal edilmekte ve tesis kullanımı yasaklanmaktadır. Normalde bir kayakçı ortalama günde 14-15 çıkış yapabilmektedir. Tüm gün kaymanın tadını çıkaracaksanız bu kadar satın almak mantıklıdır.

Bölgede 2024 Erciyes Kayak merkezi teleferik fiyatları ; 

Kayakçılar için;

1 Çıkış 13 Yaş üzeri Yetişkin Kayakçı için 17 TL 0-12 Yaş İçin 84 TL

7 Çıkış 13 Yaş üzeri Yetişkin Kayakçı için 85 TL 0-12 Yaş İçin 320 TL

14 Çıkış 13 Yaş üzeri Yetişkin Kayakçı için 120 TL 0-12 Yaş İçin 400 TL

30 Çıkış 13 Yaş üzeri Yetişkin Kayakçı için 225 TL 0-12 Yaş İçin 680 TL

50 Çıkış 13 Yaş üzeri Yetişkin Kayakçı için 350 TL 0-12 Yaş İçin 860 TL

100 Çıkış 13 Yaş üzeri Yetişkin Kayakçı için 650 TL 0-12 Yaş İçin 1150 TL

Yayalar için ise ;

1 Çıkış 13 Yaş üzeri Yetişkin Kayakçı için 12 TL 0-12 Yaş İçin 139 TL

Yürüyen Bant Fiyatları ;

5 Çıkış için 165 TL

10 Çıkış için 190 TL

erciyes-kayak-merkezi-yeme-icme-fiyatlari

Erciyes Kayak Merkezi Yemek Fiyatları

Erciyes kayak merkezinde Enfes Anadolu yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Kayseri mutfağı zaten harika bir mutfak muhteşem tatları olan Sucuğu , Pastırması ve Mantısı ile sizi muhteşem bir ziyafet sunabilir. Özellikle Erciyes kayak merkezinde yemek fiyatları son derece uygundur. Ortalama kişi başı 250 TL ile 390 TL arasında fiyatlara rahatlıkla doyabilirsiniz. Tatlıcılar da ise 80 TL ile 140 TL arasında enfes tatlılarla kapanış yapabilirsiniz. Bir çok alanda mangal restoranları mevcut. Burada sucuk ekmek yemeden kesinlikle dönmemenizi tavsiye ederim.

Erciyes Kayak Merkezi Açılış Kapanış Saatleri 2024

Kayseri Erciyes Kayak merkezindeki Teleferik tesislerinin açılış kapanış saatlerini aşağıdan öğrenebilirsiniz. Kar yağışı ve hava durumuna göre saatler değişebilmektedir fakat genel olarak aşağıdaki saatler geçerlidir.

BÖLGE MEKANİK TESİS AÇILIŞ SAATLERİ KAPANIŞ SAATLERİ
DEVELİ KAPI Açılış Kapanış Saatleri KÜLTEPE Teleferik Tesisi 09.00 17.00
KANİŞ Teleferik Tesisi 09.00 17.00
TEKİR KAPI Açılış Kapanış Saatleri TEKİR GONDOL Teleferik Tesisi 09.00 17.00
ZÜMRÜT Teleferik Tesisi 09.30 16.00
TEKİR BANT Teleferik Tesisi 09.00 17.30
HİSARCIK KAPI Açılış Kapanış Saatleri KEVEN Teleferik Tesisi 09.00 17.00
DİVAN Teleferik Tesisi 09.30 16.00
TBAR Teleferik Tesisi 09.00 17.00
SIRT Teleferik Tesisi 09.00 16.30
YALÇIN Teleferik Tesisi 09.30 16.30
KARAKULAK Teleferik Tesisi 09.30 16.30
HİSARCIK BANT Teleferik Tesisi 09.00 17.30
HACILAR KAPI Açılış Kapanış Saatleri LİFOS Teleferik Tesisi 09.00 17.00
KARTIN Teleferik Tesisi 09.30 16.30
HİTİT Teleferik Tesisi 09.30 16.00
HACILAR BANT Teleferik Tesisi 09.00 17.30

erciyes-kayak-merkezi-teleferik-fiyatlari

Erciyes Kayak Merkezi Teleferik Uzunlukları

1) Lifos Gondol Teleferik Sistemi Uzunluğu 2.495m Başlangıç Rakımı 2.088m Bitiş Rakımı 2.636m
2) Karakulak Teleferik Sistemi Uzunluğu 1.589m Başlangıç Rakımı 2.444m Bitiş Rakımı 2.641m
3) Sırt Teleferik Sistemi Uzunluğu 1.434m 2.270m Başlangıç Rakımı Bitiş Rakımı 2.601m
4) Yalçın Teleferik Sistemi Uzunluğu 902m Başlangıç Rakımı 2.430m Bitiş Rakımı 2.598m
5) Keven Teleferik Sistemi Uzunluğu 1.853m Başlangıç Rakımı 2.266m Bitiş Rakımı 2.607m
6) Hitit Teleferik Sistemi Uzunluğu 2.225m Başlangıç Rakımı 2.429m Bitiş Rakımı 2.939m
7) Kültepe Teleferik Sistemi Uzunluğu 2.173m Başlangıç Rakımı 2.225m Bitiş Rakımı 2.637m
8) Kaniş Teleferik Sistemi Uzunluğu 985m Başlangıç Rakımı 2.222m Bitiş Rakımı 2.405m
9) Divan Teleferik Sistemi Uzunluğu 2.736m Başlangıç Rakımı 2.268m Bitiş Rakımı 2.931m
10) Ottoman Teleferik Sistemi Uzunluğu 1.613m Başlangıç Rakımı 2.922m Bitiş Rakımı 3.346m
11 )T-Bar Hisarcık Teleferik Sistemi Uzunluğu Başlangıç Rakımı 510 m2.270m Bitiş Rakımı 2.377m
12) Zümrüt 1.500m Teleferik Sistemi Uzunluğu Başlangıç Rakımı 2.380m Bitiş Rakımı 2.790m
13) Kartın 808m Teleferik Sistemi Uzunluğu 2.429m Başlangıç Rakımı Bitiş Rakımı 2.636m
14) Tekir Gondol Teleferik Sistemi Uzunluğu 1.602m Başlangıç Rakımı 2.209m Bitiş Rakımı 2.466m

Erciyes Kayak Merkezi Pist Uzunlukları

Erciyes Kayak Merkezinde 34 adet pist bulunmaktadır. Bunlardan 13 tanesi alıştırma pisti olarak geçen kolay pistler , 15 tanesi orta düzey yeni başlayanlar ve orta seviye kayakçılar için olan pistler ve 6 tanesi de zor kategorisinde olan dik ve iyi kaymayı bilmeyenler için tehlikeli statüsündeki pistlerdir. Alıştırma pistleri genellikle yeni ve kayak yapmayı bilmeyenler için çok uygundur.

 • Kolay Olarak nitelendirilen Pistler 240 Metre ile 2800 metre uzunluklarında
 • Orta dereceli olarak nitelendirilen pistler 250 ile 2600 metre uzunluğunda
 • Zor dereceli olarak nitelendirilen pistler ise 1100 metre ile 4200 metre uzunluğunda değişen pistlerden oluşmaktadır. Pist açılış kapanış saatleri 09:00 ile 17:00 arasında açılıp kapanmaktadır. Bu saatler dışında tehlikeli ve yasaktır. Pistlerde genellikle 20 ve üzerinde güvenlik personeli çalışmakta. Güvenlik ekipleri acil durumlarda özel araçları ile müdahale edebilmektedir. Kayak eğitimi için özel hocalarda bulunmaktadır. Bu eğitimlerin fiyatlarını da haberimizde bulabilirsiniz.

Erciyes Kayak Merkezi Kayak ve Snowboard Eğitim Fiyatları

Erciyes Kayak Merkezinde kayak ve snowboard eğitimi için bir çok seçenek bulabilirsiniz. Merkezde 100’e yakın tecrübeli hoca bulunmakta. Fiyatlar genellikle kişi sayısına göre değişmekte. Tek başınıza eğitim düşünürseniz fiyat biraz yüksektir. Fakat 4 kişi eğitim almak isterseniz fiyatlar gayet makul olabilmektedir.

Erciyes Kayak Merkezi Kayak Dersleri Fiyatları;

Bir ile 4 kişi için kayak eğitimi fiyatları 2250 TL ile 3500 TL arasında değişmektedir. 5 kişi ve üstü kayak eğitimi alacaksanız ortalama fiyatlar 1850 TL civarına kadar düşmektedir.

Erciyes Kayak Merkezi Snowboard Dersleri Fiyatları;

Bir ile 4 kişi için Snowboard eğitimi fiyatları 2350 TL ile 2600 TL arasında değişmektedir. 5 kişi ve üstü kayak eğitimi alacaksanız ortalama fiyatlar 1875 TL civarına kadar düşmektedir.

erciyes-kayak-merkezi-kayak-ekipman-fiyatlari

Erciyes Kayak Merkezi Kayak Ekipmanı Kiralama Fiyatları

Erciyes Kayak Merkezinde kaymak için doğru ve güvenilir ekipmanlara sahip olmanız gerekiyor. Özellikle kendi ekipmanlarınız yoksa bölgede bir çok kayak ekipmanı kiralayan firma bulunmaktadır. Bunlar Covid 19 tedbirlerine uygun şekilde kiralama yapmaktadır. Ayrıca otellerde de kayak montu kızak pantolon gibi kıyafetleri kiralayabilirsiniz.

Erciyes Kayak Merkezinde kiyak ekipmanları günlük kiralama fiyatları ;

 • Kayak veya Snowboard günlük kiralama fiyatı 240 TL ile 355 TL arasında,
 • Kızak kiralama 240 TL ile 350 TL arasında
 • Uygun Kıyafetleriniz yoksa Pantolon ve Mont kiralama 330 TL
 • Uykun Kar Gözlüğü 180 TL
 • Kayak Eldiveni 180 TL
 • Kayak için korumalı kask 180 TL den kiralayabilirsiniz.

Tüm ekipmanları Erciyes kayak merkezinde kiralamak isterseniz günlük ortalama 820 TL ile 980 TL arasında bir ücret ödersiniz.

Erciyes Kayak Merkezi Telesiyej Fiyatları

Erciyes Kayak Merkezinde telesiyej sistemi de bulunmaktadır. Kayak merkezinde iki tür telesiyej bulunur bunlardan biri gondan tarzında üstü kapalı taşıma yapan telesiyej ikincisi ile teski denilen üstü açık mekanik tesislerdir. Erciyes Kayak Merkezinde Telesiyej fiyatları ise

Yayalar için 82 TL Kayakçılar için 97 TL 0-12 yaş arası kayakçılardan 64 TL ücret alınmakta. Çıkış sayıları arttıkça ortalama fiyatlar düşmektedir.

Kayseri Erciyes Kayak Merkezi Konaklama Otel Fiyatları

Erciyes Kayak Merkezine gelecekseniz konaklama seçeneğiniz çok fazla. Oteller ve pansiyonlar bütçenize göre bir çok seçeneği bulunmakta. Erciyes kayak merkezinde Miranda Del Lago, Ramada Otel, ,Grand Eras Otel gibi seçenekler mevcut. Hepsi gayet iyi ve memnun kalacağınız otellerdir. Fiyatlar ise hafta içi kişi başı 2400 TL ile 2600 TL arasında, Haftasonu fiyatları ise 2450 TL ile 2700 TL arasında değişmekte. Oteller genellikle her şey dahil yada tam pansiyon olarak hizmet vermekte.

Şehir merkezinde ise hem daha uygun fiyatlı oteller hemde daha çok seçeneğiniz bulunuyor. Özellikle Ommer Otel , Novotel Hotel, Raddisson Blue , Fier Otel gibi bir çok seçeneğiniz bulunmakta. Bu otellerde gecelik kalmak isterseniz 2.200 TL ile 3.400 TL arasında fiyat ödersiniz. Neredeyse tüm otellerin önünden Erciyes kayak merkezine minibüs geçmekte. Hatta bazı şehir merkezi otellerinde kayak merkezi ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Otel yerine Erciyes kayak merkezinde çadır ve kamp yapmak için ortalama çadırlar boyutlarına göre 540 TL ile 760 TL arasında haftalık kiralamak isterseniz 2.200 TL ile 2.300 TL arasında değişmekte.

erciyes-kayak-merkezi-ulasim

Erciyes Kayak Merkezi 2024 Sezonu Ne Zaman Açılıyor?

Erciyes kayak merkezi 2024 sezonu Kasım ayının 15 inde kar durumuna göre açılacak. Fakat havaların daha erken soğuması durumunda Açılış tarihi ekim başına çekilebilir. Tamamen bölgedeki hava şartlarına göre açılış tarihi belirlenmekte. Sitemizi arada ziyaret ederek net tarihi öğrenebilirsiniz. Fakat önceki senelerden edindiğimiz bilgiye göre ortalama olarak Kasım ayının ortasında açılması muhtemel görünmekte. Erciyes Kayak Merkezi 2024 sezonu açıldı mı? sorusu çok fazla sorulsa da yukarıda belirttiğimiz gibi

Erciyes Kayak Merkezinde Neler Var?

Erciyes kayak merkezi son teknoloji ile donatılmış ve uygulanmış çok güvenli sınıfında olan 18 adet mekanik tesis bulunmakta. ayrıca 34 adet 105 km civarında kayak pistleri bulunuyor. Bu kayak pistleri herkese hitap edecek şekilde planlanmış. Özellikle yeni başlayanlar için dahil bir çok seçenek mevcut. Orta ve zor dereceli pistleri de bulunmakta. Hem profesyonel kayakçılar için hemde yeni başlayanlar için ideal. Ortalama günlük 27.000 kişiye hizmet verecek şekilde planlanmış. Kayak merkezinde ayrıca bir çok cafe otel ve eğlence mekanı bulunmakta. Şömine önünde romantik saatler geçireceğiniz acıktığınızda mangal da sucuk yiyebileceğiniz , Kayseri özel geleneksel yemekleri tadabileceğiniz bir çok mekan bulunmakta.

erciyes-kayak-merkezi-konaklama-fiyatlari

Erciyes kayak merkezi SkiPass Ücretleri

Erciyes kayak merkezinde tüm ekipmanları ve mekanik tesisleri kullanabilmek için skiPass kartına ihtiyacınız var. Bu kartı bölgedeki bir çok giriş kapısında alabilirsiniz. Turnikelerden geçiş için bu kart kullanılmakta ve içine para yükleyebilmektesiniz. Bu kart ile teleferik ve telesiyej tek çıkış fiyatı 97 TL , Yürüyen bandlarda 5 çıkış ücreti ise 165 TL olarak ücretlendirilmekte.

Kayseri Erciyes Kayak Merkezi Telefon Numarası

Kayseri Erciyes kayak merkezi hakkında tüm bilgileri telefon numarasından öğrenebilirsiniz. Tüm fiyat ve kar kalınlığı durumu gibi bilgileri bu telefon hattından ulaşabilirsiniz.

Kayseri Erciyes Kayak Merkezi telefon numarası 0352 342 39 17 

erciyes-kayak-merkezi-ucretleri

Erciyes Kayak Merkezi Canlı Kamera İzleme

Kayseri Erciyes kayak merkezini canlı olarak izleyebilir kar durumunu görebilirsiniz.  Bu konuda Kayseri belediyesi erciyes kayak merkezi için özel bir sistem ile 7/24 internet üzerinden izlemenizi sağlamakta.

Erciyes Kayak Merkezi Kar Kalınlığı

Kayseri Erciyes kayak merkezinde kar kalınlığı çok fazla değişkenlik göstermemekte. Genellikle Kasım ayında 60 ile 100 Cm arasında olmaktadır. Aralık ayında 120 Cm civarındadır. Ocak ve Şubat aylarında ortalama olarak 100 ile 140 cm arasında değişmektedir. Mart aylarında ise kar kalınlığı 100 cm civarına düşer.


Diğer Kayak Merkezleri İnceleme Yazılarımız

Aşağıdaki makalelerimizde Türkiye’deki En İyi kayak merkezleri ile ilgili tüm detayları bulabileceksiniz. Kayak merkezleri giriş ücretleri otel fiyatları ulaşım fiyatları günübirlik ne kadara mal olacağını, Teleferik Fiyatlarını hatta Kar kalınlıklarına kadar Tüm detaylara ulaşabilirsiniz. İstediğiniz makaleye tıklayarak inceleyebilirsiniz.


 

10 Yorumlar

 1. Geri bildirim: Davraz Kayak Merkezi Fiyatları 2021/2022 (Otel , Kayak Takımı Kiralama Ücretleri) - Doğru ve Güncel Hayattan Haberler
 2. Geri bildirim: Kartalkaya Kayak Merkezi Fiyatları 2021/2022 (Giriş ,Otel , Kayak Takımı Kiralama Ücretleri) - Doğru ve Güncel Hayattan Haberler
 3. Geri bildirim: Uludağ Kayak Merkezi Fiyatları 2021/2022 (Giriş ,Otel , Kayak Takımı Kiralama Ücretleri) - Doğru ve Güncel Hayattan Haberler
 4. Geri bildirim: Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatları 2021/2022 (Giriş ,Otel , Kayak Takımı Kiralama Ücretleri) - Doğru ve Güncel Hayattan Haberler
 5. Geri bildirim: Çambaşı Kayak Merkezi Fiyatları 2021/2022 (Giriş ,Otel , Kayak Takımı Kiralama Ücretleri) - Doğru ve Güncel Hayattan Haberler
 6. Geri bildirim: Palandöken Kayak Merkezi Fiyatları 2021/2022 (Giriş ,Otel , Kayak Takımı Kiralama Ücretleri) - Doğru ve Güncel Hayattan Haberler
 7. Geri bildirim: Kartepe Kayak Merkezi Fiyatları 2021/2022 (Giriş ,Otel , Kayak Takımı Kiralama Ücretleri) - Doğru ve Güncel Hayattan Haberler
 8. Geri bildirim: Ilgaz Kayak Merkezi Fiyatları 2021/2022 (Giriş ,Otel , Kayak Takımı Kiralama Ücretleri) - Doğru ve Güncel Hayattan Haberler
 9. Geri bildirim: Yıldızdağı Kayak Merkezi Fiyatları 2021/2022 (Giriş ,Otel , Kayak Takımı Kiralama Ücretleri) - Doğru ve Güncel Hayattan Haberler
 10. iyi günler, benim adım Yana, en yüksek kategoride kayak ve snowboard eğitmeniyim, 10 yıldan fazla deneyime sahibim. Ekibinize katılmak ve tatil yerinizde çalışmak istiyorum. Bunun için neye ihtiyacım var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir