Hayatın İçinden Haberler…

İç Doktorunuza Kulak Verin!!

Rahatsızlıklarınızın Asıl Sebeplerini,Tedavilerde Erken Teşhisleri İçinizdeki Doktora Kulak Vererek Ulaşabilirsiniz…

İç Doktorunuza Kulak Verin!!
1.513
25 Şubat 2016 - 11:57

Doktorlar şuna inanır,hasta her zaman yalancıdır.Çünkü hasta hissettiğini söyleyerek asıl rahatsızlığın temel sebebini görmezden gelebilir.İç doktorunuza yani kendinize kulak verin.İstemsiz olarak içinizdeki doktor o anki rahatsızlığınız için size uyarılarda bulunup bu duruma çare bulmaya çalışacaktır.Bir yeriniz ağrıdığında ağrısın  dursun diyemiyor ve hemen çare bulmaya çalışıyoruz ya işte bu içinizdeki doktordur.Dizi ağrıyan bir kişinin dizinde birçok problem olabilir,kas zayıflaması ,menüsküs vb.Bunlar olmamasına rağmen devamlı bir ağrı hissediyorsa bunun asıl sebebi sindirim sisteminizin düzenli ve sağlıklı çalışmamasından dolayı oluşan hızlı kilo alma ve vücudun ağırlaşması durumu olabilir.Kendinizi dinler ve takibe alırsanız bunu kolaylıkla fark edebilirsiniz hatta bir çok önemli rahatsızlığı önceden fark edebilir ve tedavi aşamasına erken atılabilirsiniz.

İnsan vücudunun temel savunma mekanizması psikolojisidir.Uzmanlar,iyi bir çocukluk geçirmiş ve sevgi ile şekillenmiş sağlam bir psikolojiye sahip insanların bağışıklık sistemleri de kuvvetli oldukları kanısına varmıştır.

Çocukluğundan gelen psikolojik sorunlar ve yaşın ilerlemesiyle artan hayat mücadelesi,hayat şartları ve sıkıntılar psikolojinizde yüklenmelere sebep olur.Bu durum sizi psikolojik anlamada zayıf bırakmakla kalmaz,bağışıklık sisteminizin de zayıflamasına sebep olur.Çok hafif bir grip bile sizi yatağa düşürebilir.Kimi insanlarda kanseri bile psikolojileriyle yenebilir.

 


Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free