Evleneceksen Gel Tolga Kimdir? Boyu Kilosu Yaşı ve Mesleği

Evleneceksen gel 16 Aralık 2016 Cuma günü yeni bir yakışıklı damat adayı Tolga programda bulunan bir gelin adayı için talip olarak geldi. Almanya’dan Evleneceksen Gel programına için gelen Tolga son zamanlarda programda Nurullah Solmaz Aşkını bitiren kişi olarak bilinen Gözdenur ‘a talip olarak geldi. Talip olduğunu açıklaması üzerine Nurullah’tan Tepki alan Tolga son kararı Gözdenur’a bıraktı. Günlerce Nurullah için göz yaşı döken Gözdenur Nurullah’ında baskısı altında kalarak kendisine talip olarak gelen Tolga’yı en başından Reddetti. İstanbul’da akrabalarının yanında kalan Tolga’nın programda başka bir gelin adayına talip olup olmayacağı yada adaylarını aramak için orada kalıp kalmayacağı şu an için belirsiz.

evleneceksen-gel-nurullah-gozdenur-tolga

Evleneceksen Gel Tolga’nın yaşı 25 yaşında. Daha önce bir evlilik yapmamış ve Almanya’da mesleği Futbolcu. Evleneceksen Gel Tolga’nın boyu 1.84 cm. Evleneceksen Gel Tolga’nın kilosu 78 . Göz Rengi ise koyu kahve.

Evleneceksen Gel Tolga aradığı eş adayındaki kriterleri :  Doğal çok fazla makyaj yapmayan duygusal ve kendine güvenen uzun boylu aile değerlerine önem veren kendisinin yanına yakışabilecek taliplerini bekliyor. Evlendikten sonra Almanya’da yaşayabilecek taliplerin başvurularını bekliyor.

evleneceksen-gel-tolga-fotografi

İleri ki zamanlarda Nurullah’ın aşkından karşılık bulamayan Gözdenur Nurullah’a inat olsun diye Tolga’ya tekrar bir şans verebilir mi ? Gözdenur’un taliplerinin zamanla arttığını gören Nurullah Gözdenur’un kıymetini anlayıp ona döner mi?

Evleneceksen Gel Tolga İnstagram Hesabı en kısa sürede eklenecektir.

Evleneceksen Gel Tolga Galeri:

evleneceksen-gel-tolga-instagram evleneceksen-gel-tolga-2 evleneceksen-gel-tolga-foto-2

Yorum

  1. Geri bildirim: Evleneceksen Gel Kaan Güvenilir Kimdir, Yaşı, Boyu, Kilosu? - Hayatın İçinden Haberler...Hayatın İçinden Haberler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir