Fue Saç Ekimi İstanbul

Özellikle erkeklerin sorunu olan saç dökülmesine saç ekimi merkezimiz ile son veriyoruz. İlk olarak önlerde başlayan açılmalar, daha sonra tepeye geçer ve günden güne saç kaybı yaşandığı fark edilir. Aynı durum sadece erkeklerde değil, bayanlarda da sıklıkla görülür. Kişilerin fiziksel görüntüsünü bozan bir sorundur. Ancak bu durum genelde psikolojik bir hal alır. İşte bu aşamada kişiler çözümü saç ekiminde bulacaktır.

 

Saç Ekim Yöntemleri
Gelişen teknoloji sayesinde saç ektirmek artık çok daha kolay ve zahmetsizdir. Özellikle tıraşsız yöntemlerin uygulanabilmesi kişileri rahatlatmaktadır. Saç kaybı yüksek boyutlarda ise tıraşlı yöntemler kullanılırken, daha sınırlı ise tıraşsız yöntemle doğal bir görüntü sağlanarak ekim yapılmaktadır. Önlerdeki açılmaların yanı sıra yara ya da yanık gibi daha özel sebeplerle yaşanan saç kayıplarında bu yöntem kullanılmaktadır.

En iyi saç ekim merkezleriAvrupa Yakası Saç ekim Merkezleri, izmir saç ekim merkezleri , Antalya saç ekim merkezleri ve Ankara saç ekim merkezleri değerlendirme haberlerimiz ile bölgenizdeki en iyi saç ekimi yapan merkezlerin ayrıntılarına ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.Türkiye’de saç ekimi fiyatları 2021 rakamları ve Türkiye’nin En iyi saç ekimi doktorları konumuzda sitemize eklendi. Saç ekimi yaptırırken iğneden korkuyorum diyorsanız  (iğnesiz anestezi saç ekimi) hakkında tüm ayrıntıları da sizin için araştırdık tıklayın…

2021 Saç Ekimi Fiyatları Güncellendi .Okumak İçin Tıklayın

Tedavi Süreci
Hastalar için ön muayene yapıldıktan sonra seanslar halinde tedavi yapılmaktadır. kliniğimizde çalışan uzman hekimlerin kontrolünde saç ekim süreci planlanmakta ve hastalar bilgilendirilmektedir. Bu sayede süreç sorunsuz ilerleyecektir. Seanslar sona erdikten sonra yaklaşık 3 aylık süreçte yeni saçlarınızı görmeye başlayacaksınız. 6 ay sonra ise artık saçlarınıza istediğiniz şekli vererek kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Saç Ektirme Fiyatları
Saç ekimi işlemi artık kolayca ve az maliyetle yapılabilen bir işlemdir. Bu sayede saç ekim fiyatları da bütçeleri yormayacak cinstendir. Saç ekimi merkezimiz sizin için sunduğu kalite ve uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.
Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren saç ektirme merkezi yapmış olduğu her çalışma sayesinde ihtiyaç duyduğunuz durumlarda kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Saç dökülmesi problemi yaşayanlar özellikle kellik sorununa karşı yapılacak olan ekim işlemleri sayesinde istedikleri sonucu elde edebilirler. Uzun süre kalıcı etki elde edilecek şekilde yapılan uygulamalar daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır.

Saç Ekimi Uygulaması 
Yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ile yapılacak olan “Dhi Saç Ekimi” uygulaması işlemleri başarılı şekilde uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Gerekli analizlerin yapılmasının ardından gün içerisinde tamamlanan uygulama sonrasında hastalar taburcu edilmektedir. Herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmadan dökülen saç kökleri saç ekimi sonrasında yeniden daha gür ve canlı bir şekilde çıkmaktadır.

 

Kesintisiz Hizmet 
Bütün illerimizde hizmet almak isteyenler için bünyemizde kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Yapılacak görüşmeler sayesinde özellikle belirtmiş olduğunuz noktalara yapılan kontrollerin ardından en uygun miktarı göre uygulama yapılmaktadır. Tek tek yapılacak olan uygulama sayesinde daha yüksek başarı oranı elde edilmektedir. Alanında uzman olan ekip tarafından yapılan çalışmalar sorunsuz şekilde tamamlanmaktadır.

Ekilecek olan saç köküne göre belirlenecek olan saç ekimi fiyatları üzerinden hizmet verilmektedir. Fiyatlar konusunda yapılacak görüşmeler yapılan kontrollerin ardından en uygun fiyat seçeneğinin belirlenmesini sağlamaktadır. Seyrek ya da sık görünüm elde etmek isteyenler için ekim işlemi ense bölümündeki güçlü saç kökleri ile istenilen miktara göre yapılmaktadır.

2 Yorumlar

  1. Merhaba ben nadide kalas eşime saç ekimi yaptırdık sevgili aslı tarcan saç ekimine gerçekten kocam sanki bambaşka birisi oldu bu yönde ben bile uzaktan tanıyamam teknik olarak çok başarılı operasyon yapılmış ayrıca fiyatı konusunda bütün kolaylıkları tanıyorlar pişman olmazsınız mutlaka gidin en azından saç analizi ve saç muayenesini ücretsiz olarak yaptırır ne gerekiyorsa size o uygulanır.

    Yani demek istediğim saç ekimi yapılamayacak birine saç ekeriz demiyorlar. İşlerini hakkıyla yapan bir firma.

  2. Merhaba ben Sırma bundan yaklaşık 5 ay önce saç ekimi konusunda nişanlımı ikna etmeye çalışıyordum ve internet üzerinden saç ekimi merkezlerini hatta yorumlarını okumaya başladım.

    Inanın çok şaşırdım! Nedeni Aslıtarcan saç ekimi merkezinde karar kılmıştık şimdi ise siteyi burada görünce ne kadar otireter ve firmasal olarak çalıştıklarını şimdi daha iyi anladım.

    Bir çok şirket var ama ben bakırköyde oturduğum için ve işcilik konusunda aslı hanımın çalışma şeklini çok beğendim devamlı olarak işinin arkasında bakırköy incirli ethica hastanesinde hizmet vermekteler ve gerçekten çok steril bir ortam var.

    Şuan nişanlımın saçları neredeyse çıktı sadece tepe bölgelerinde azıcık yavaş büyüyor oda zamanla dolacağını aslı hanımlar söylediler kendilerine çok ama çok teşekkür ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir