enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

iGaranti Avantajları,Faiz Oranları ,Hesap Açmak ve Devlet Güvencesi

İgaranti Garanti Bankasının Yeni Hizmeti. Aslında Garanti bankasından Ayrı Bir Sistem Olsa da Banka Bünyesinde. İgaranti Sayesinde Bir Çok Avantaja Sahip Oluyorsunuz. İgaranti Masrafsız Şubesiz Bankacılık Sektörüne Yeni Bir Soluk Getiriyor. İgaranti İle İlgili Tüm Soruların Cevapları Haberimizde…

02.08.2016
0

Hızlı İçerik Rehberi

İgaranti Nedir?

Garanti bankası Türkiye’nin teknoloji kullanımı açısından en öncü bankalarından biridir. Banka günden güne dijitalleşen dünya ve mobil ara yüzlere geçiş yapan bankacılık sektörünün önemli hizmetlerini tek çatı altında İGaranti çatısı altında toplamıştır. Peki İGaranti nedir? Sorusunu biraz daha açarsak karşımıza neler çıkmaktadır diyenler için: İGaranti bankada alabileceğiniz tüm hizmetleri para yatırma ve çekme hariç o an internetinizin bulunduğu yerden yapmanıza olanak tanıyan bilgisayarlar ve mobil cihazlar için hizmet veren bir sistemdir. Bu sistem hem bankacılık işlemlerinize olanak tanır hem de sistemi kullanarak garanti bankasının sürpriz hediyeleri kazanma olasılığınız olur. Her gün farklı bir fırsatı müşterilerine sunan İGaranti avantajları nelerdir? Sorusunun cevabı ise bankaya gitmekle uğraşmadan havale eft fatura gibi birçok işlemi olduğunuz yerden yapabilmeniz en büyük avantaj olacaktır. Uygulama sizin vereceğiniz talimatlar doğrultusunda önemli tarihleri sizin için hatırlatır. Dilerseniz ödemelerinize otomatik öde talimatı verebileceğiniz gibi dilerseniz sadece uygulamanın sizi uyarmasını da sağlayabilirsiniz.

İgaranti Hesap Nasıl Açılır?

iGaranti tüm garanti bankası müşterilerinin kullanabileceği bir uygulama olmakla beraber. kullanıma başlamak için fiziki bir garanti bankası hesabına ihtiyacınız vardır. Size en yakın garanti bankasına giderek bir vadesiz banka hesabı açtırarak garanti bankası avantajlarından yararlanmaya başlamanız mümkündür. Ayrıca İGaranti bankası hesabına sahip olmak için dilerseniz banka içinde bireysel müşteri temsilcisi ile bu işlemi gerçektleştirebileceğiniz gibi dilerseniz atma ve internet üzerinden de bu işlemi kolay ve yönlendirici menüler sayesinde kendi başınıza da yapabilirsiniz. Ayrıca hesabı kendi başınıza açacaksanız mutlaka telefon numaranızın garanti bankası sistemlerinde kayıtlı olması gerekmektedir. Aksi taktirde onay mesajı gelmesi ve şifre işlemleri yapmanız güvenliğiniz için mümkün kılınmamaktadır.  İGaranti hesabı nasıl açılır? Sorusu için bu iki yönlendirme dışında bir seçenek bulunmamaktadır.
İgaranti-hesap-acamak

İgaranti Avantajları Nelerdir?

İgaranti şubesi bankanın dijitalleşmiş ve cebinize girmiş halidir. İster mobil telefonlardan ister tablet bilgisayarlardan isterseniz de bilgisayarlarınızdan İgaranti hesabınızı kullanabilirsiniz. İgaranti hesabının avantajları nelerdir? Sorusu son dönemde oldukça sık karşılaşılan sorular arasında bulunsa da bu konuyu en iyi özetleyen durum özgür bankacılık olacaktır. Sıra beklemeden trafik sigortasından fatura işlemlerine kadar para havalesinden uluslar arası para gönderme işlemlerine varıncaya kadar fiziki bankada yer alan bütün işlemleri yapmanızın mümkün olduğu bir noktadır. İgaranti size sadece hesabınız para yatırma hizmeti sunamaz bunun dışında her işlem o an neredeyseniz parmaklarınızın ucunda olacaktır. Son yıllarda git gide daha büyük markaları anlaşma ağına dahil eden garanti bankası ödemelerinizi fiziki para kullanmadan İgaranti uygulamasından kolayca yapabilmenize olanak tanır. İgaranti uygulaması ile kredi kartı bilgileriniz hesap bilgileriniz kolayca erişiminize ve işlem yapmanıza olanak tanımaktadır.
İgaranti-havale-eft-ucretleri

İgaranti Faiz Oranları:

                İgaranti Garanti bankasının yeni yüzü olmakla birlikte İGaranti faiz oranları ödemeler ve hesap birikimleri için çok farklı faiz uygulamaları bulundurmaktadır. Sadece İGaranti uygulamasına özel yatırım hesapları açabilir ve bu hesaplarda sizin istediğiniz miktarlarda birikime başlayabilirsiniz İgaranti hizmetlerinden biri olan İVadeli hesap açılışınızda ilk açılışa özel %19,7 Oranında benzersiz bir faiz teklifi size sunulmaktadır. Teklif hesabınıza yatıracağınız ilk 500 Türk lirası için geçerli olmakla beraber 32 gün vadeli hesap içinde tutulması durumunda geçerli olacaktır. Yani paranızın vadesi 32 gün sonra dolmaktadır. Hem kısa vadede büyük kar getiren hem de kısa vadede kazanç sağlayabileceğiniz bir yöntemi size sunmaktadır. Tüm bu işlemler ve daha fazlası İGaranti uygulaması içerisinde sizleri beklemektedir.
İgaranti-mevduat-faiz-oranlari

İgaranti Devlet Güvencesi ve Garantisi:

İgaranti Garanti Bankasının bünyesinde çalışan bir sistem. İgaranti üzerinde bulunan tüm paranız aslında Garanti Bankası güvencesinde. İgaranti de bulunan paranızın 100.000 TL lik kısmı ise Devlet güvencesinde bulunmaktadır. Daha yüksek mevduat hesapları ise Garanti Bankasının teminatı altındadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.