Hayatın İçinden Haberler…

İstanbul Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2020 (En Başarılı ve En Uygun)

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezlerinin Bulunduğu Yer Tabi ki İstanbul. İstanbul Saç Ekim Merkezleri Konusunda İlk Sırada Yer Almakta. Sadece Türkiye Değil Dünyanın Saç Ekimi İçin İlk Tercihleri Arasında… Sizler İçin İstanbul Saç Ekim Merkezlerini İnceledik. Saç Ekim Fiyatları ve Merkezlerin Başarılarını Haberimizde Bulabilirsiniz.

İstanbul Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2020 (En Başarılı ve En Uygun)
63.257
28 Aralık 2019 - 14:09

İstanbul saç ekimi konusunda Türkiye’nin değil neredeyse tüm Dünyanın saç ekim merkezi haline geldi. Sadece Türkiye’den değil Almanya,Fransa, Hollanda, Belçika gibi Avrupa ülkeleri ile Kuveyt, İran, Irak ve diğer arap ülkelerinden de yoğun şekilde saç ekimi için İstanbul’a gelen insanlar mevcut. Aslında İstanbul saç ekimi merkezleri dünya fiyatlarına ve kalitesi göre çok iyi denilebilecek yerde. Örnek vermek gerekirse Almanya’da sıradan bir saç ekim doktoru 5000 Euro ya saç ekimi yaparken İstanbul Saç Ekim merkezi fiyatları maksimum 3.000 Euro’ya hem otel masrafları hem İstanbul turistik ve tarihi yerler turları hemde en kaliteli doktorlarda başarılı sonuçlar alabiliyorsunuz. Saç ekim merkezleri şişli civarlarında çok fazla bulunmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu yakası Saç ekim merkezlerini sizin için araştırdık.

İstanbul saç ekim doktorları da kesinlikle dünya standartlarında diyebiliriz. Hem el becerisi olarak hemde eğitim olarak bir çok doktor saç ekimi konusunda inanılmaz güzel sonuçlar çıkarabilmekte.

Ayrıca İstanbul’daki saç ekim merkezlerinde her zaman en güzel ve en kaliteli saç ekim cihazları kullanılmakta. Amerika’da en son çıkan saç ekim robotu da İstanbul’daki bir kaç saç ekim merkezinde kullanılmakta.

Türkiyenin en iyi saç ekim merkezleri , izmir saç ekim merkezleri , Antalya saç ekim merkezleri ve Ankara saç ekim merkezleri değerlendirme haberlerimiz ile bölgenizdeki en iyi saç ekimi yapan merkezlerin ayrıntılarına ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.Türkiye’de saç ekimi fiyatları 2019 rakamları ve Türkiye’nin En iyi saç ekimi doktorları konumuzda sitemize eklendi. Saç ekimi yaptırırken iğneden korkuyorum diyorsanız  (iğnesiz anestezi saç ekimi) hakkında tüm ayrıntıları da sizin için araştırdık tıklayın…


2020 Saç Ekimi Fiyatları Güncellendi .Okumak İçin Tıklayın

Dünya’da isim yapmış bir çok Türk Saç Ekim Doktoru da bulunmakta.

Aşağıda belirtilen saç ekim merkezleri Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri arasında başı çekmektedir.

Sizler için En başarılı ve işini düzgün yapan İstanbul Saç Ekim Merkezlerini ve Fiyatlarını inceledik. Sıralama karışıktır fakat Saç ektirmeyi düşünüyorsanız kesinlikle aşağıdaki saç ekim merkezleri tercih etmenizde fayda bulunmakta. Liste kesinlikle tarafsız olarak hazırlanmıştır.

İstanbul Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2020

>>>Hermest Saç Ekim Merkezi İstanbul

17 Yıldır saç ekimi gerçekleştiren klinik, 2018 yılında die Welt tarafından “Avrupa’nın en iyi saç ekimini yapan saç ekim kliniği” ünvanına layık görüldü. Inovasyona çok önem Hermest Saç Ekim Merkezi, DHI, Safir ve Perkutan tekniklerinden daha verimli olan ve sadece bu klinikte uygulanan Unique Slit ile FUE saç ekimi yapmaktadır. Dünya’nın en başarılı saç ekimlerini gerçekleştiren klinikte ekilen saçların %99’a kadar çıkan tutma oranı bulunmakta yani ekilen saçlarda kayıp hiç olmuyor. Bu mükemmel başarı oranı sayesinde doğal görünen sıkı saç ekimleri yapmaktadır. Hermest Saç Ekim Merkezi Saç Ekimi Fiyatı Ortalama 5.000 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir.

Hermest Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Altunizade, Nuhkuyusu Cd No: 191 D:Kat:1 34662 Üsküdar/İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 534 664 15 15


>>>Transmed Saç Ekim Merkezi Dr. Melike Kulakçı

Saç ekimi konusunda araştırma yaparken belkide en çok ismini duyacağınız doktorlardan biride Melike Kulakçı’dır. Transmed bünyesinde 22 yılda 10.000 den fazla saç ekimi gerçekleştirmiş bir saç ekim merkezidir. Gelen hastaların çok büyük bir bölümü memnun ayrılmıştır. Merkez Saç ekimi konusunda yeni tüm teknolojileri çok yakından takip etmektedir. Saçsız alana göre ve donör durumuna göre farklı tedavi ve ekim yöntemleri sunmaktadır. Son derece estetik saç ekimlerine imza atmışlardır. Ücretsiz olarak saç analizi yapılmaktadır. Ortalama fiyatlar ekim yapılacak bölgeye bağlı olarak 3.000 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir.

Adres : Fulyalı Sok. No: 7 Levent / İstanbul
Telefon : 0212 281 13 00


>>>Rotalife Saç Ekim Merkezi İstanbul

İstanbul , Ankara ve İzmir’de şubeleri bulunan köklü bir saç ekim merkezidir. 2000 yılından beri saç ekimi konusunda hizmet vermektedir. İşlerinin sadece saç ekimi olması nedeniyle saç ekimi teknolojisini yakından takip etmekte ve ayak uydurmaktadırlar. Saç ekimi fiyatları 3.000 TL ile 6.000 TL arasında değişmektedir. İşlerini hakkıyla yapan ve başarılı sonuçlar alan bir firmadır.

Adres : M. Gürani Mah. Vatan Cad. No: 27/A Fatih İstanbul
Telefon : 0212 557 26 66


>>>Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

Hastane ortamında saç ekimi yaptırmak istiyorsanız kesinlikle Acıbadem Hastanesi ilk tercihiniz olmalıdır. Son derece steril ortamda ve işinde uzman estetik cerrahlar tarafından çok başarı saç ekimi operasyonlarına imza atmaktalar. Ayrıca saç ekiminden saçların çıkmasına kadar çok iyi bir şekilde kontrol ve muayene yapılmakta. Fiyatları ortalama 5.000TL ‘den başlamakta. Teknoloji konusunda kesinlikle dünyanın sayılı saç ekim merkezlerinden diyebiliriz. Saç ektirmeden önce kesinlikle fiyat almanızı tavsiye ederiz.

Adres: Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23, Fulya, Beşiktaş
Telefon: 444 55 44


>>>Çevre Hastanesi Saç Ekimi

Hastane ortamında saç ekimi yapılan nadir merkezlerden biridir. Saç ekiminde meydana gelecek komplikasyonlara karşı tecrübeli personeli bulunmaktadır. Fiyatı diğer saç ekim merkezlerine göre çok daha uygundur. Saç ekim ücretleri 4.500 TL den başlar ve 7.500 TL civarına kadar çıkabilmekte. Steril koşullarda saç ekimi işlemi yapılır. İstanbul saç ekimi merkezleri arasında çok fazla duyulmada da Almanya İngiltere gibi ülkelerden çok fazla hastaya saç ekimi yapmaktadır.

Adres: Cemal Sair Sokak. No:2 Mecidiyeköy/Şişli İstanbul
Telefon: 444 25 93


>>>Estethica Saç Ekim Merkezi

İstanbul ve çevresi için en iyi saç ekim merkezlerinden biri diyebiliriz. 2000 yılından beri saç ekimi konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca bir çok estetik ameliyatını da başarılı bir şekilde gerçekleştiren bir merkezdir. İstanbul’da 3 adet şubesi bulunmaktadır. Genellikle hastalar güler yüzle ayrılmaktadır. Fiyatları diğer saç ekim merkezlerine göre biraz yüksektir. Ortalama 4.000 TL den başlar ve 7.000 TL ye kadar çıkabilmektedir. İşlerini iyi yapan yenilikçi doktorlara sahipler.

Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi Işıklar Caddesi. No:28 Ataşehir / İstanbul
Telefon : +90 850 222 3845


>>>Newage Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi konusunda başarılı merkezlerden bir diğeri. Estetik açıdan muhteşem işler çıkarıyorlar. İnternet üzerinde kötü yoruma denk gelmedik. Fakat fiyat olarak diğer firmalara göre biraz pahalı. Saç ekimi fiyatları ortalama 4.500 TL ile 8.000 TL arasında değişmekte. Tüm saç ekimi uygulamaları estetik cerrahlar tarafından yapılmakta. Genellikle Arap ve Avrupa ülkelerinden çok sayıda hastaya saç ekimi yapmaktalar.

Adres: Fulya Teras Hakkı Yeten Caddesi. No:11 C1-67 Fulya / İSTANBUL
Telefon : 0 212 215 55 43

Haber ile ilgili görüş düzenleme ve önerileriniz için : haber@korkmazhaber.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Reklam Şikayet ve Bilgi İçin
WhatsApp Hattı: 0 505 336 85 77 / Whatsapp Hızlı İletişim
Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.
saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free