Hayatın İçinden Haberler…

İstanbul’daki En İyi İngilizce Kursları ve Fiyatları 2020(Yorumlar İnceleme ve Tavsiye)

En İyi İngilizce Kursu, 2020 İngilizce Kursu Fiyatları,İstanbul’daki Dil Okulları Fiyatları ,İstanbuldaki En İyi İngilizce Kursu, İstanbuldaki En İyi Dil Okulları, İngilizce Kursu Tavsiyeleri, İngilizce Kurlarının En İyisi Hangisi?İstanbul’da ingilizce Kurs Tavsiye ve Yorumları… İngilizce Kursuna Başlayacaksanız Özel Haberimizi Kesinlikle Okuyun…

İstanbul’daki En İyi İngilizce Kursları ve Fiyatları 2020(Yorumlar İnceleme ve Tavsiye)
3.310
09 Aralık 2019 - 17:17

Günümüzde artık olmazsa olmazların başında İngilizce eğitimi gelmekte. Fakat ingilizce öğrenmek ilk başlarda insanlara zor gelse de aslında çok zor bir konu değil. Özellikle iyi ingilizce kurlarına kayıt olursanız kesinlikle kısa sürece ingilizce öğrenebilirsiniz. Türkiye’de artık çocuklar için ingilizce kursları da açılmaya başladı. 7 ile 10 yaş arasında çocuklara özel ingilizce kursları bulunmakta. Tabiki ingilizce okulda maalesef öğrenilememekte. Bu nedenle Özellikle İstanbul ingilizce kurları ve Dil okulları konusunda başkent olmuş durumda.

İstanbul’da ingilizce kursları özellikle şişli, osmanbey, bakırköy,beşiktaş,maltepe,pendik gibi bölgelerde bulunmakta. Tabi ki en çok seçenek şişli ve bakırköyde ilçelerinde bulunmakta.

İngilizce kursları çok pahalı olduğu için ingilizce kursuna yazılacaksanız çok iyi araştırmanız gerekmekte. Hem zamanınız hemde paranız boşa gidebilir. Zaten İstanbulda ingilizce kursu denildiğinde en başarılı en kaliteli firma sayısı 1 elin parmaklarını geçmemekte. Sizler için istanbuldaki en iyi en iyi öğreten ingilizce kurlarının listeledik. Ayrıca güncel 2020 ingilizce kurs fiyatlarınıda derledik.


İstanbul’daki En İyi En Başarılı İngilizce Kurları (Dil Okulları)

Amerikan Kültür İngilizce Kursları

Dünyanın en büyük Etiğim kurumlarından biridir Amerikan Kültür Dil Okulları. 107 yıldır dünyada 1.5 milyon kadar kişiye ingilizce öğretmişlerdir. Ayrıca Tüm dünyada 600 üzerinde şubesi bulunmaktadır. Levent , Maslak , Beşiktaş , Şişli, Kadıköy,Ümraniye,Kartal gibi merkezi ilçelerde şubeleri bulunmaktadır. Bu şubelerden en öne çıkan merkezi ise Beşiktaş ilçesinde bulunan merkezdir. Neredeyse tüm kuriyerler memnun ayrılmaktadır. Bu nedenlede bizimde listemizde ilk sırada yer almakta. Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi ve Kurumsal İngilicez için ayrı kurslar açmaktalar. Amerikan Kültür Dil Okulları incelediğimizde son derece olumlu yorumlarla karşılaştık. Gönül rahatlığı ile kayıt olabilirsiniz.

Amerikan Kültür Dil Okulları fiyatları 2020 yılında ortalama 4.500 TL ile 6.500 TL arasında değişmektedir. Tabi ki fiyatlarda pazarlık yeteneğiniz kesinlikle önemli. Esnek davranılabilmektedir.


British Time İngilizce Kursu

Türkiye’nin en eski ve en tecrübeli ingilizce kurlarının başında gelmektedir. Neredeyse 15 üzerinde şubesi bulunmaktadır. Mecidiyeköy Avcılar , Bakırköy ve Kadıköy ilçelerindeki merkezleri son derece başarılı eğitimler vermektedir. Giden kursiyerler son derece memnun ayrılmaktadır. Özellikle İş ingilizcesi konusunda çok başarılı kurslar vermektedir. Kişiye özel ingilizce ile bire bir şeklinde eğitim verebilmekteler. Öğrenme Garantili eğitim verilmektedir. Yani kurların sonunda başarısız olursanız ücretsiz olarak aynı kuru tekrar alma hakkınız bulunmaktadır. Milli E-ğitim Bakanlığına bağlı bir kurs merkezidir. Denetlenmektedir. genellikle Haftasonu kurları yada hafta içi 19:10 ile 21:40 arasında kurs saatleri bulunmaktadır.British Time ingilizce kursu yorumlarını incelediğimizde çok fazla şikayet görmedik. Sadece devamsızlık konusunda kesinlikle çok ciddiler. Bu nedenle devamsızlığa çok dikkat etmek gerekiyor. İngilizce eğitimi konusunda ise son derece başarılı bir kurs merkezi.

Toefl IBT Sınavı, IELTS Sınavı,YDS Kursu, Kurumsal İngilizce, İş İngilizcesi, PTE Academic (Pearson Test of English) gibi seçeneklerde kurs programları bulunmaktadır. British Time İngilizce Kurslarında fiyatlar ise son derece değişkendir. Özellikle gittiğinizde pazarlık yapmanızı kesinlikle öneriyoruz. British Time İngilizce Kurs Fiyatları 2020 yılı itibariyle 3.000 TL den başlamakta ve 5.000 TL civarına kadar çıkmaktadır.


English Time İngilizce Kursu

İstanbul’da yaşıyorsanız kesinlikle bir şubesinin önünden geçmişsinizdir. Türkiye’nin önde gelen ingilizce kurslarından biridir. İşinin ehli türk ve İngiliz Hocaları bulunmaktadır. Üst seviye ingilizce kurslarında İngiliz hocalar tarafından dersler işlenmektedir. Türkiye’nin öğretmen kadrosu en çok olan kurslarından biridir. 30 ‘dan fazla şubesi bulunmaktadır.Kişiye özel ingilizce , İş ingilizcesi, Toefl IBT Sınavı, IELTS Sınavı,YDS Kursu gibi kursları bulunmaktadır. Kurs 0’dan başlayarak en üst seviyede ingilizce eğitimini sağlamaktadır. Kurslar sonunda başarısız olursanız yeniden ücretsiz kursa katılım sağlayabiliyorsunuz. Hafta sonu , Hafta içi ve Akşamları olmak üzere 3 çeşit eğitim saati bulunmakta. English Time İngilizce Kursu yorumlarını incelediğimizde genellikle fiyat pahalı olduğundan şikayet edilmekte. Fakat eğitiminden genel olarak herkes memnun ve sorunsuz olarak ingilizce öğrenebildiklerini dile getirmekte.

English Time İngilizce Kurslarında da fiyatlar ise son derece değişkendir. Görüşmeye gittiğinizde pazarlık yapmanızı kesinlikle öneriyoruz. English Time İngilizce Kurs Fiyatları 2020 yılı itibariyle 3.500 TL den başlamakta ve 5.500 TL civarına kadar çıkmaktadır.


Just English Dil Okulları

En çok tercih edilen ingilizce kurslarından biridir. Just English Dil Okulları. Özellikle İngiliz hocaları ile tüm kurslarda eğitim vermektedir. Şişli, Beşiktaş, Kadıköy gibi bir çok ilçede şubeleri bulunmaktadır. Kişiye özel ingilizce , İş ingilizcesi, Toefl IBT Sınavı, IELTS Sınavı,YDS Kursu gibi kursları alabilirsiniz. Just English Dil Okulları yorumlarını incelediğimizde son derece başarılı ve kaliteli bulduğumuzu söylemek gerekir. Şikayetler genellikle başlangıç seviyelerinde ingiliz öğretmenler oldu için biraz tutukluk yaşanabildiği fakat ileriki seviyelerde son derece başarılı eğitimler olduğu. Kurslar sonunda başarısız olursanız yeniden ücretsiz kursa katılım sağlayabiliyorsunuz.

Just English Dil Okulları ingilizce kurs fiyatları ise 4.000 TL ile 5.000 TL arasında değişmekte. Yine belirtmek gerekirse kesinlikle iyi bir pazarlık yapmalısınız.


Berlitz İstanbul İngilizce Kursu

İstanbul’da sadece 1 şubesi bulunan Berlitz İstanbul İngilizce Kursu son derece kaliteli ve özgün bir ingilizce eğitimi sunmakta. Genellikle diğer kurslara göre en pahalısı olduğunu söyleyebiliriz. Berlitz İstanbul İngilizce Kursu kişiye özel ingilizce , İş ingilizcesi, Toefl IBT Sınavı, IELTS Sınavı,YDS Kursu gibi kursları alabilirsiniz. Yabancı menşeili bir eğitim merkezidir. tüm hocaları ingiliz asıllıdır ve anadilleri ingilizcedir. İstanbul Şişli’de bulunmaktadır. Tüm ilçelerden rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Berlitz İstanbul İngilizce Kursu yorumlarını incelediğimizde memnun kalacağınız görülmekte. Haftasonu, Hafta içi ve Haftaiçi akşam kurs saatleri bulunmaktadır. Kendilerine özel sistematik bir eğitim yöntemleri vardır.

Berlitz İstanbul İngilizce Kursu fiyatları ise 5.000 TL ile 7.000 TL arasında değişmekte.


Dilko English

1997 yılından bei İngilizce eğitimi veren Türk markasıdır. Dilko English Mecidiyeköy, Bakırköy, Altunizade gibi ilçelerde şubeleri bulunmaktadır. TOEFL Kursu,IELTS Kursu, PTE Hazırlık Kursu,BULATS Kursu, GMAT Kursu, TOEIC Kursu, SAT Kursu, GRE Kursu,YDS-YÖKDİL Kursu, Proficiency Kursu gibi tum sınavlara yönelik eğitim verilmektedir. Dilko English yorumlarını incelediğimizde olumsuz bir kaç yorum haricinde gayet başarılı bir kurs olduğu belirtilmekte. Haftasonu, Hafta içi ve Haftaiçi akşam kurs saatleri bulunmaktadır.Ayrıca kişiye özel birebir ingilizce eğitimide verilmektedir.

Dilko English ingilizce kurs fiyatı 3.500 TL ile 4.000 TL arasında değişmektedir.


Cambridge Academy İngilizce Kursu

İstanbul’da Şişli, Beşiktaş ve Başakşehir’de şubeleri bulunmaktadır. Özel dersler konusunda son derece başarılı bir eğitim kurumudur. kişiye özel ingilizce ,Cambridge Academy İngilizce Kursu İş ingilizcesi, Toefl IBT Sınavı, IELTS Sınavı,YDS Kursu gibi bir çok kurs açmaktadır. Cambridge Academy İngilizce Kursu yorumlarını incelediğimizde olumsuz yorumlara denk gelmedik. Tek olumsuzluk yabancı menşeili bir firma olduğu için fiyatlarının diğer ingilizce kurslarına göre biraz yüksek kalması ve ödeme konusunda çok fazla esnek olmaması.

Cambridge Academy İngilizce Kursu fiyatları ise 5.500 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir.


Reklam Şikayet ve Bilgi İçin
WhatsApp Hattı: 0 505 336 85 77 / Whatsapp Hızlı İletişim
Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.
saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free