Hayatın İçinden Haberler…

Kilyos Plajları Giriş Ücretleri 2020 ve Tavsiyeler (Halk ve Beach Club Fiyatları)

Kilyos Plajları 2020 Yılı Giriş Ücretleri Ne Olacak? Kilyosta Hangi Beachlere Gidilmeli? Kilyos Aile Plajları ve Giriş Fiyatları Nelerdir? Kilyosun En Gözde Mekanı Neresi? Tüm Ayrıntılar Özel Haberimizde…

Kilyos Plajları Giriş Ücretleri 2020 ve Tavsiyeler (Halk ve Beach Club Fiyatları)
101.617
01 Kasım 2019 - 4:00

2020 Yılında da İstanbul’da denize girebileceğiniz en iyi deniz ve plajlar tabi ki Kilyos’ta sizleri bekliyor. Kilyos hem istanbul’a çok yakın olması hemde temiz bir denize sahip olması nedeniyle İstanbul’luların yazın vazgeçilmez mekanlarından biri haline gelmektedir. Kilyos Plajlarında her kesim için seçenekler bulunmakta. Ücretsiz plajlardan tutun giriş ücreti 80 TL yi bulan plajlara kadar bir çok seçenek bulunmaktadır. İstanbul’da yaşıyorsanız tatil için İstanbul dışına çıkamıyorsanız sizin için en iyi tercih Kilyos Plajları olacaktır. Sizler için Kilyos plajlarını hakkında tüm ayrıntıları Öğrendik. İstanbul Avrupa yakasında en temiz ve en güzel deniz kıyıları…  Kilyos bölgesinde bulunan Ünlü ve Kaliteli Beach Club Listesi… İstanbul Anadolu yakasında oturuyorsanız şile plajları haberimizi de inceleyin.


Çeşme Beach Club 2020 Giriş Ücretlerini ve Tanıtımlarını Merak Ediyorsanız Tıklayın…


Tırmata Beach Club&Balık:
Tirmata-Beach-giris-ucreti

Kilyos plajları denildiğinde ilk akla gelen Tırmata Beach Club&Balık … Kilyosun en kaliteli beach club ‘ı diyebiliriz. Kilyos bölgesinde rahatça denize girmek istiyorsanız kesinlikle ilk tercihiniz olması gereken bir plajdır. Gündüz bir çok aktivitesi ve gecede partileri ile çok ünlüdür. İstenirse sezonluk kart çıkarılarak tüm yaz boyunca istediğiniz zaman gidebilirsiniz. Ayrıca balık konusunda da son derece usta ellere sahip aşçıları ile balık yemenin tadını çıkarabilirsiniz…Ayrıca Damsız giriş yapılmamaktadır. Bölgenin en lüks beach club’ı olma yönünde ilerlemektedir.

Tırmata Beach Club&Balık 2020 Yılı Giriş Ücreti Hafta içi 40 TL ,Hafta Sonu ve Bayramlarda 60 TL ,7-14 Yaş 20 TL ‘dir . Otopark ücretsizdir.

Tırmata Beach Club&Balık Adres Bilgileri:
Tatlı Su Cad. No:1 Kilyos, Sarıyer
+90 212 201 2861Babylon Kilyos Plajı:

Babylon-Kilyos-Plaji-giris-ucreti

Babylon Kilyos Plajı Kilyosun yeni sayılabilecek plajlarından biridir. Fakat gündüz ve gece eğlenceleri ile son zamanlarda çok popüler hale gelmiştir. Deniz bölgesi biraz dalgalı ve yosunludur. Fakat güneşlenmek için son derece elverişli bir plajdır. İstanbul’da haftasonu bir kaçamak istiyorsanız kesinlikle tercihinizi Babylon Kilyos Plajından yana kullanmalısınız. Otopark sıkıntısı bulunmaktadır. Orta yaş kesim genellikle takılmaktadır. Ailecek gidilebilecek bir mekandır.

Babylon Kilyos Plajı 2020 Yılı Giriş Ücreti : 30 TL ‘dir . Otopark ücretsizdir.

Babylon Kilyos Plajı Adres Bilgileri:
Restoran Demirciköy Mevki Kilyos Yolu Kilyos, Sarıyer
+90 212 377 03 30


Burç Beach:
Burc-Beach-giris-ucreti

İstanbul’lu gençlerin en çok takıldığı mekanlardan biridir. Denizinden dalgası eksik olmaz. Yüzmek biraz sıkıntılıdır. İyi yüzme bilmeniz gerekmektedir. Genellikle takılan insanlar seviyeli ve düzgün insanlardır. İçeride yeme içme diğer beachlere göre biraz daha pahalıdır. Ortalama kişi başı 40-50 TL civarına karnınızı doyurabilirsiniz.  Ayrıca kaliteli müzik istiyorsanız sizin için idealdir. Gündüzleri eğlenceli aktiviteler bulunmaktadır. Geceleri ise çok özel partiler düzenlenmektedir.

Burç Beach 2020 Yılı Giriş Ücreti : 50 TL ‘dir . Otopark ücretsizdir.

Burç Beach Adres Bilgileri:
Sarıtepe Kampüsü Kilyos, Sarıyer
+90 212 203 09 11


Suma Plajı:
Suma-Plaji-giris-ucreti

Suma Plajı Kilyosun gözde beachlerinden biri. Popüler olmasının en büyük sebebi ise hayvan dostlarımızla rahatlıkla keyifli bir gün geçirebiliyorsunuz. Gündüz gece hiç bitmeyen eğlenceli partileri ile gün nasıl geçiyor anlamazsınız. Genellikle gençlerin uğrak yeri. Ailecek gelinecek bir yer değil. Elektronik müzik ağırlıklı çalmaktadır. Hafta sonları çok kalabalık olabilmekte. Bu nedenle yer sıkıntısı çekilebiliyor.

Suma Plajı 2020 Yılı Giriş Ücreti : 50 TL ‘dir . Otopark ücretsizdir.

Suma Plajı Adres Bilgileri:
Gümüşdere Mah. Boğaziçi Kampüs Yolu No:1/A Kilyos, Sarıyer
+90 212 203 0863


Solar Beach:
solar-beach-giris-ucreti

Kaliteli zaman geçirmek istiyorsanız Solar Beach tam size göre. Genellikle gençlerin takıldığı mekandır. Yemekleri kaliteli fakat pahalıdır. Müzik sesi hiç kesilmez. Eğlenceli aktiviteler ile zaman nasıl geçer anlamazsınız. Kilyos’un en temiz ve en dalgalı denizi bu plajda diyebiliriz.

Solar Beach 2020 Yılı Giriş Ücreti : 60 TL ‘dir . Otopark 15 TL dir.

Solar Beach Adres Bilgileri:
Turban Yolu 4 Kilyos
+90 212 244 87 37


High Beach Club:
High-Beach-Club-giris-ucreti

Kilyos’un en pahalı Beach Club ‘ı diyebiliriz. Fiyat ile doğru orantılı olarak içerideki insan kaliteside diğer plajlara göre daha yüksektir. Temiz bir kumsal , diğer plajlara göre daha az dalgalı deniz ve daha kaliteli bir ortam istiyorsanız High Beach Club tam size göre… Ayrıca bir çok deniz sporu aktivitesi yapabilirsiniz.

High Beach Club 2020 Yılı Giriş Ücreti : 60 TL ‘dir . Otopark 15 TL

High Beach Club Adres Bilgileri:
Tatlısu Cd. No:4 Kilyos, Sarıyer
+90 533 967 46 71


Baykuş Plajı:
baykus-plaji-giris-ucreti

Kilyos’un en sakin plajlarından biridir. İstanbul’un gürültüsünden uzaklaşıp sakin güzel bir kaçamak yapmak için ideal. Genellikle Gençler tarafından ugrak bir yerdir. Üniversite gençlerin takıldığı mekan diyebiliriz aslında. Yemeklerin fiyatları son derece uygundur. Denizi kilyos olduğu için tabi ki dalgalıdır. Ayrıca çadır ile kamp yapabilme imkanı da sunmaktadır. Çadır fiyatlarıda uygundur.

Baykuş Plajı 2020 Yılı Giriş Ücreti : 50 TL ‘dir . Otopark 10 TL

Baykuş Plajı Club Adres Bilgileri:
Kısırkaya Mevkii Kilyos, Sarıyer


Gümüşdere Plajı:
Gümüsdere-Plaji-giris-ucreti

Sakin ve rahatça denize girebileceğiniz bir plaj arıyorsanız Gümüşdere Plajı tam size göredir. Giriş ücreti olmadığı için herkes rahatlıkla girebilmektedir. Otopark konusunda ücret alınmaktadır.

Gümüşdere Plajı 2020 Yılı Giriş Ücretsizdir . 

Gümüşdere Plajı Adres Bilgileri:
Kilyos, Sarıyer


Kısırkaya Köyü Plajı:
kisirkaya-plaji-giris-ucreti

En güzel Kilyos plajlarından biridir. Yosunsuz denizanası olmayan temiz bir denize sahiptir. Düğün çekimleri için güzel manzaralara sahiptir. Genellikle erkek ziyaretçileri çoktur. Bu nedenle ailecek pek gidilmesi tavsiye edilmez. Hafta sonları son derece kalabalık olmaktadır. Gelirken şemşiyenizi getirmeyi unutmayın. Çünkü şemsiye kiralayabileceğiniz bir yer maalesef yok.

Kısırkaya Köyü Plajı  2020 Yılı Giriş Ücretsizdir . 

Kısırkaya Köyü Plajı  Adres Bilgileri:
Kısırkaya, Sarıyer (Kilyos)


Sizin İçin Diğer Plajların Giriş Ücretlerinide Hazırladık. Mutlaka İnceleyin

Çeşme Plajları Giriş Ücretleri 2020

Bodrum Plajları Giriş Ücretleri 2020

Büyükada Plajları Giriş Ücretleri 2020

Şile Plajları Giriş Ücretleri 2020

Kilyos Plajları Giriş Ücretleri 2020


Saç Dökülmeniz Varsa Özel Haberimiz… Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyat İncelemesi İçin Tıklayın…

Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free