Hayatın İçinden Haberler…

Protez Saç Fiyatları 2020 ve Protez Saç Sonrası Bakım Ücretleri

2020 Saç Protez Fiyatı Nedir? En Kaliteli Saç Protezi Fiyatı Nedir? 2020 Saç Protezi Bakım Ücreti Nedir? , Protez Saç Kaça Yapılıyor?

Protez Saç Fiyatları 2020 ve Protez Saç Sonrası Bakım Ücretleri
41.084
28 Aralık 2019 - 9:44

Günümüzde kadınlar kadar erkeklerde artık dış görünüşlerine çok önem vermekte. Hem sosyal çevre olarak hemde aynaya baktığında güne pozitif başlamak için dış görünüş erkekler içinde son derece önemli.Günümüzde ise erkeklerin en büyük sıkıntılarından biri saç dökülmesi. Saç dökülmesi maalesef insanları sosyallikten uzaklaştırmakta ve psikolojik olarak etkilemektedir. hatta bazı insanlar kel oldukları için dışarı bile çıkmak istememektedir. Aslında insan kendini olduğu gibi sevmeli ve hayatına saç dökülmesini takmadan devam etmelidir. Fakat günümüzde artık keller içinde bir çok çözüm bulunmakta. Özellikle saç ekimi günümüzde son derece revaçta.

Fakat saç ekimi bazen olumlu sonuçlar vermemekte. Özellikle saçsız bölge büyük ise saç ekimi maalesef çim adam olmaktan öteye gitmemekte. Fakat son zamanlarda ise ünlülerin de kullandığı protez saç yani kafaya sabitlenen saçlar çok öne çıkmış durumda. Saç dökülmeniz çok fazla ise ve saç ekimi ile kapatılamayacak kadar büyük bir bölge ise kesinlikle protez saç çözüm olabilmekte. Protez saçlar ise fiyat olarak son derece değişkenlik göstermekte. Saç protezi firmaları genellikle İstanbul ,Ankara İzmir, Bursa ve Diyarbakır gibi büyük illerde bulunmakta.

Türkiye’nin en iyi protez saç firmaları ve protez saç kullanan ünlüler ve protez saç bakım ücretleri 2020 haberlerimizi de okuyun…


Resimdeki uygulama kesinlikle insan saçından yapılmış bir protezdir. Ve ayırt edilmesi imkansız diyebiliriz. Türkiye’de yapılmış bir uygulamadır.

Protez saç aslında gerçek insan saçından yapılmakta ve bu nedenle çok uzun süre kalitesini koruyabilir. Ama kesinlikle kaliteli yerlerde ve kaliteli protez saç kullanan firmalarda saç protezinizi yaptırmalısınız.

Saç protezi firmaları genellikle istanbul ,Ankara İzmir, Bursa ve Diyarbakır gibi büyük illerde bulunmakta.

Maalesef bazı gazete ve dergilere ilan veren küçük firmalar 500 ile 700 TL arasında protez saç fiyatı belirtmekte ve uygulamaktadır. Fakat kesinlikle bu protez saç çin ve tayland gibi ülkelerden gelmekte ve yapay malzemeden üretilmektedir. Bu nedenle saç protezi yaptıracaksanız kesinlikle gerçek ve uygulamasını gördüğünüz saç protez firmalarını tercih etmelisiniz.

2020 Protez Saç Fiyatları

2020 yılında bir çok protez firması fiyatlarına zam yaptı özellikle büyük firmalarda bu zamlar neredeyse %20 ‘yi buldu. Tabi ki birde protez saç sonrası bakım ücretleri de arttı.Özellikle protez saç bakım ücreti ortalama fiyatı 2020 yılı itibariyle minimum 110 TL ile 150 TL arasında değişmekte. Bu bakım ücretine saç kesimi bantların yenilenmesi,protez bakımı ve saçsız alının temizliği dahil. Günümüzde bazı firmalar ise Çin mali bant ve yapışkanlar kullanabilmektedir. Bu firmaları tavsiye etmemekle birlikte ortalama ücretleri 50 TL ile 110 TL arasında değişmektedir. Lütfen Protez saç bakımı yaptırdığınız firmaların malzemelerinin markasına ve kalitesine dikkat ediniz.

Peki gelelim internet üzerinde artık 350 TL ye bile yapıldığı iddaa edilen protez saçların fiyatlarına. Aslında söyle başlamak gerekiyor. Protez saç yaptırırken saçın ömrü ve protez saç kalitesi her şeyden önemli. Çünkü artık o protez sizinle 7X24 yaşayacak. Bu nedenle bilindik protez saç firmalarını tercih etmeniz gerekmekte. Ucuz diye aldığınız protez 3 ay içinde kafanızda kirpi şeklinde durabilir. Sonra bunun rezilliği sizi daha fazla üzecektir.

Peki 2020 yılı protez fiyatları neler? Neredeyse Türkiye’de 100’den fazla protez saç merkezi bulunmakta. Bunların hepsi ayrı ayrı fiyatlar vermekte. Piyasada ilk sırada olan bir kaç firmanın protez ücreti ise 3.000 TL den başlamakta ve 6.500 TL civarına kadar çıkmakta.

Bilindik ve tercih etmeniz gereken protez saç firmaları ise Hairhotel, Novahair,Hdc hair ve Hairlife gibi eski ve köklü saç protezi firmalarıdır.. Bu firmalar genellikle ünlülerin protez saçlarını da yapmaktadır. Bu nedenle ilk tercihler arasında olabilir.
Reklam Şikayet ve Bilgi İçin
WhatsApp Hattı: 0 505 336 85 77 / Whatsapp Hızlı İletişim
Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.
saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free