Hayatın İçinden Haberler…

Protez Saç Kullanan Ünlüler Listesi (Öncesi ve Sonraları)….

Saç Yakışıklılığın En Büyük Etkeni… Ünlüler de Öncelik Görünüş Olduğu İçin Saç Sorunu Yaşayan Bir Çok Ünlü Protez Saç Çözümüne Başvuruyor… Bunların Başında ise Oğuzhan Koç, Mustafa Ceceli ,Tolga Karel Gibi Ünlü İsimler Yer Alıyor… İşte Protez Saç Kullanan Ünlüler…

Protez Saç Kullanan Ünlüler Listesi (Öncesi ve Sonraları)….
56.109
19 Aralık 2019 - 11:59

Günümüzde kellik büyük problem hele ki göz önünde bulunan bir mesleğiniz varsa. Bir çok ünlü saç dökülmesinden muzdarip ve bununla baş etmek için bir çok yöntem deniyorlar. Fakat hiçbir ekim yada ilaç tedavisi güzel görünümlü saçları sağlamamakta… Aslında kel bir çok sanatçıda var fakat hem psikolojik hemde hayran kitlesini arttırmak için saçlı olmak şart gibi:)

Türkiye’ de çok başarılı protez saç uygulamaları yapılmakta. Tabi ki ünlüler en kaliteli saç protez merkezlerini tercih etmekteler. Neredeyse bu protez saçlar hiç belli olmamakta… Fakat bazı açılardan da saç protezi kendini belli etmektedir.

Türkiye’nin en iyi protez saç firmaları ve protez saç fiyatları 2020 ve protez saç bakım ücretleri 2020 haberlerimizi de okuyun…

İşte saç protezi kullanan ünlüler…


Şarkıcı Oğuzhan Koç’un Saçları:

Evet belki hayal kırıklığına uğradınız ama Oğuzhan Koç’un saçları protez. 2015 yılı civarında saç dökülmesi ile baş edemeyen Oğuzhan Koç protez saç kullanmaya karar vermiş. Son derece güzel ve estetik duran yeni saçları yakışıklılığına da yakışıklılık katmış durumda.
işte Oğuzhan Koç’un eski hali ve yeni protez saçları:
oguzhan-koc-saclari-protez-sac


Şarkıcı Mustafa Ceceli’nin Saçları:

Evet Protez Saç kullanan diğer bir ünlü ise Mustafa Ceceli… Mustafa Ceceli saç sorununu fazlasıyla yaşayan ünlülerden . genç yaşında başlayan saç dökülmesi söhret yollarında engel olma ihtimali yüzünden Saç Protezi yaptırmış. Çok daha genç ve yakışıklı bir görüntüye bürünmüştür. Hayran ve seven kitlesi de bu yakışıklı haliyle çok daha fazla artmıştır.
İşte Mustafa Ceceli’nin eski hali ve yeni protez saçları:
Mustafa-Ceceli-saclari-protez-sac


Oyuncu Tolga Karel’in Saçları:

Öncelikle protez kullandığını saklamayan ünlülerden Tolga Karel. Zaten Survivor yarışmasında da protezini çıkarıp yarışmıştı. Tolga Karel ‘ a ne kadarda kellik yakışsa da işinin gereği olarak o da Protez saçtan vazgeçemeyen ünlülerden. Tolga Karel portezli saçları ile daha çok iş fırsatı yakaladığını belirtiyor. Protez saçlı hali ile protez saçsız kel hali arasındaki farkı görebiliyor musunuz. Neredeyse bambaşka bir insan olmuş.
İşte Tolga Karel’in eski hali ve yeni protez saçları:
tolga-karel-saclari-protez-sac


Müzisyen Kemal Doğulu’nun Saçları:

Kemal Doğulu ‘da saç problemi yaşayan ünlülerden . Çok genç yaşta genetik olarak saçları dökülmüştür. Bir çok tedavi yöntemine rağmen genetik dökülmelerle baş edemeyen Kemal Doğulu çözümü protez saçta bulmuştur. Protez saç kullanan ünlüler arasında en iyi ve fark edilmeyen protez saça sahiptir.
İşte Kemal Doğulu ‘nun eski hali ve yeni protez saçları:
kemal-dogulu-saclari-protez-sac


Oyuncu Nuri Alço Saçları:

Emektar oyunculardan Nuri Alço’nun sarı saçları zamana karşı koyamamış ve dökülmüştür. Saçları döküldüğünde iş teklifi neredeyse hiç gelmemiştir. Fakat Protez Saç yaptırdıktan sonra hem iş teklifleri hemde eski popüleritesine kavuştu. Kesinlikle Protez saçlı hali daha iyi.
İşte Nuri Alço ‘nun  eski hali ve yeni protez saçları:
nuri-alco-saclari-protez-sac

Bu ünlüler dışında bir çok ünlüde protez saç kullanmaktadır. Bunlardan bir kaçı ise Eski oyunculardan Mahmut Hekimoğlu, Modacı Muammer Ketenci,Eski Futbolcu Suat Kaya ,Şarkıcı Cenk Eren ve Fatih Ürek tir.

Türkiye’nin en iyi protez saç firmaları ve protez saç fiyatları 2020 ve protez saç bakım ücretleri 2020 haberlerimizi de okuyun…


Saç ekimi Konusunda Hazırladığımız Saç Ekim Merkezleri İnceleme Konusunada bakmanızı Tavsiye Ederiz.

Türkiye’deki En iyi Saç Ekim Merkezleri Sıralaması için Tıklayın


Reklam Şikayet ve Bilgi İçin
WhatsApp Hattı: 0 505 336 85 77 / Whatsapp Hızlı İletişim
Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.
saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free