enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Senin Bankan Nedir? Avantajları,Faiz Oranları ,Hesap Açmak

Kuveyt Türk Senin Bankan Ayrıcalıkları Hakkında Tüm Ayrıntılar Özel Haberimizde… Kuveyt Türk Senin Bankan Avantajları , Kuveyt Türk Senin Bankan Hesap Nasıl Açılır?

03.08.2016
0

Hızlı İçerik Rehberi

Kuveyt Türk Senin Bankan nedir?

                Hızla gelişen teknoloji insanların ihtiyaçlarını şekillendirip değiştirmeye ve ortaya çıkan sonuçlar ve sorunlara yeni çözümler üretmeye devam ediyor. Bu sebeple gelişen teknoloji kargonuzun nerede olduğundan paranızın nerede olduğuna kadar birçok farklı alanda anlık bilgi sahibi olmanızı mümkün kılıyor. Yüksek veri kapasiteleri bankaların kendilerini hem güvenle hem de kullanışlı uygulamalar ile internette temsil etmesine olanak tanımış durumda. Android cihazlar mobil telefonlar tabletler ya da İOS cihazlar telefonlar tabletler fark etmeksizin bankalar hizmet alanlarını genişletiyor. Kuveyt Türk senin bankan nedir? Sorusu da bu genişlemenin sonunda ortaya çıkmış sorulardandır. Senin bankan Kuveyt Türk müşterilerinin fiziki bir şubeye ihtiyacı olmadan mobil cihazlar ve bilgisayarlar için web sayfası üzerinden bütün bankacılık işlemlerinde olanak tanıdığı ortak çatının ismidir.

Senin bankan hesap nasıl açılır?
senin-bankan-hesap-acma

                Senin bankan nasıl açılır? Kuveyt Türk müşterilerinin kafasını kurcalayan temel sorunlardan olsa da sorunun cevabı oldukça kolay ve basittir. Öncelikle olarak yasal bir kimlik sahibi olmanız ve Kuveyt Türk bankasında bir vadesiz banka hesabınızın olması yeterlidir. Sonrasında çok zor olmayan ve çok kısa sürede yapacağınız birkaç basit adım sonrasında senin bankan hesabına kavuşmanız mümkün olacaktır. Senin bankan hesabı size oldukça farklı ve kolay bir dünyanın kapısını aralayacaktır. Fakat bu farklı kapıyı kullanabilmek için mutlaka kullandığınız telefon numaranızın Kuveyt Türk bankasında güncellenmiş ve kişisel bilgilerinizin arasında yer alıyor olması zorunludur. Zira gerek web sayfası gerek mobil uygulamalar sizin sisteme erişiminiz ve hesabınızı görüntülemeniz için sms bildirimi ile şifre paylaşımınızı gerçekleştirmektedir. Bu yönü ile son derece güvenli ortam sunan bu sistem geleceğin bankacılığı olması gözü ile her geçen gün geliştirilmeye devam edilmektedir.

Senin bankan avantajları nelerdir?
senin-bankan-kampanyalari

 Kuveyt Türk bankası bankacılık sektörünün en köklü kuruluşlarından olması yanı sıra içinde barındırdığı yabancı sermaye ile müşterilerine her zaman kaliteli ve farklı hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji bazı temel zorunlulukları ortadan kaldırmıştır. Bunlardan en önemlisi gelişen E-devlet teknolojisi sayesinde artık birçok işlemin devlet kurumlarına gidilmeden halledilebildiği gerçeğidir. Aynı işlem Kuveyt Türk bankasının kullandığı sistemide içine almaktadır. Müşteri hiçbir fiziki bankaya ihtiyaç duymadan sadece Senin bankan uygulamasını ya da web sayfasını kullanarak faturalarını trafik sigortasını trafik cezalarını para transferlerini hatta yurt dışı para transferlerini yapabilmektedir. Bu yönü ile müşterileri için olağan üstü zaman kazandıran uygulama ya da web sayfası sadece internet bağlantısının olduğu noktalarda kullanılabilmektedir. Hiçbir zaman unutmak ve son dakika şoku yaşamak mümkün olmayacaktır. Çünkü senin bankan hizmeti isteğiniz doğrultusunda faturalarınızı size hatırlatacak ve isteğiniz doğrultusunda ödemelerini yapacaktır. Geleceğin bankacılık hizmeti olan Senin bankan bu yönü ile büyük avantaj sağlamaktadır.

Senin bankan faiz oranları

                Kuveyt Türk faizsiz kazanç felsefesi üzerine kurulmuş ve müşterilerine faiz getirisi sunmayan bir kuruluştur. Bu banka müşterilerinin yatırımlarını sanayi kuruluşlarına kredi olarak vermekte ve o noktalardan gelen paranın karşılığında belirli bir pay vermeyi planlamıştır. Bu yönü ile bakıldığında ilk başta cazibesini kaybetse de ciddi anlamda aydan aya değişen yüksek kazançlar dini inançlar doğrultusunda hesabınıza aktarılmaktadır. Senin bankan faiz oranları tamamen değişiklik göstermekte olup ayrıntılı bilgi ve kazanç hesaplamanız şubeniz aracılığı ile kolayca halledilmektedir. Senin bankan hizmetleri günden güne büyüyen ve güncellenen yüzlerce farklı sektörü kapsayan bir ağı sizlerin kullanımına sunacaktır.
senin-bankan-hesaplari

Kuveyt Türk Senin Bankan Devlet Garantisi ve Güvencesi:

Senin Bankan hizmeti Kuveyt Türk Bankasının sağladığı bir hizmettir. Yatırılan Mevduatlarda Kuveyt Türk Bankasının Teminatı altındadır. Ayrıca 100.000 TL ye kadar kısmı da devlet güvencesi ve garantisi altındadır. 100.000 TL üstü mevduatlarda ise yaşanılacak bir sıkıntıda Kuveyt Türk Bankasının Devlette bulunan teminatından karşılanacaktır. Kuveyt Türk Senin Bankan Şubesiz Masrafsız Bankacılığı rahatlıkla kullabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.