Hayatın İçinden Haberler…

Su Karakuş 2020 Burç Yorumları ve 2020 Yılı Özel Analizleri

Su Karakuş 2020 Özel Burç Yorumları Derlemesi…Burçları 2020 Ylılnda Neler Bekliyor? Burçların Aşk Kariyer Para Durumları Ne Olacak? Özel Haberimizde…

Su Karakuş 2020 Burç Yorumları ve 2020 Yılı Özel Analizleri
6.433
04 Aralık 2019 - 16:22

Ünlü Astroloj Su Karakuş genellikle Tarot ile Burçlar arasında bağlantı kurarak tahminler yapmaktadır. Genellikle tahminleri çok başarılı bir astrolog tur. Su Karakuş’un çok özel teknikleri bulunmaktadır ve bu sayede çok daha doğru ve özel tahminleri olmaktadır. Su Karakuş aslında Türkiye’nin en eski astrolojlarından biridir. Bir çok tarot ve astroloji dalında eğitimler almıştır. Bir çok dergide ve gazetede burç yorumları ile ilgili yazılar yazmıştır. Su karakuş 2020 burç yorumlarını sizin için derledik.

Su Karakuş 2020 ‘ de İkizler, Koç, Boğa ,Aslan, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Akrep, Oğlak ,Kova ,Balık burçlarının bu yeni yıldaki etkileri ve çok özel yönlerini sizler için değerlendiriyor.

Su Karakuş 2020’de Burçların Aşk Para Sağlık  ve Evlilik Üzerindeki Etkilerini Yorumluyor:


 Su Karakuş 2020 Koç Burcu Yorumu
su-karakus-2017-koc-burcu-yorumlari

İş hayatınızda yeni yılda büyük fırsatlar kapınızı çalabilir. Hedeflerinizin değişebileceği, maddi manevi anlamda kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir yılda olabilirsiniz. İlişkilerdeki sorunların uzun zamandır kaynağının arayışı yeni yılda son bulabilir. Zaman zaman monotonlaşabilen fakat genel olarak hareketli sayılabilecek bir aşk hayatınız olabilir.

Su Karakuş 2020 Boğa Burcu Yorumu
su-karakus-2017-boga-burcu-yorumlari

Boğa burcu ve yükseleni boğa olanlar yeni yılda hedefleriniz için normalden fazla çaba göstermeniz gerekebilir. İş ortamınızda yaşanabilecek huzursuzlukların sizi etkilemesine isin vermediğiniz takdirde işinizde başarılı olabilirsiniz. Maddi konularda plan ve projelerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Uzun süredir var olan sağlık sorunlarınız da sağlık açısından bu yıl olumlu gelişmeler sağlanabilir.

Su Karakuş 2020 İkizler Burcu Yorumu
su-karakus-2017-ikizler-burcu-yorumlari

Yeni yılda siz ikizler burcu ve yükseleni ikizler olanlar daha fazla alışmanız ile kazanç kapılarınızı aralayabilirsiniz. Bu yıl ve önümüzdeki yıllarda başarılı olabilirsiniz. Finansal yatırımlarda riskten uzak durmanız gereken bir yılda olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ve aile hayatınızda tek eksiğiniz olan anlayış bu yıl sizinle olabilir ve ilişkilerinizde ve aile bağlarınızda olumlu etkiler yaratabilir.

Su Karakuş 2020 Yengeç Burcu Yorumu
su-karakus-2017-yengec-burcu-yorumlari

Kendinizde eksik bulduğunuz bir çok yönü yeni yılda tamamlayabilir ve iş hayatında başarılı olma konusunda adımlar atabilirsiniz. Fiziksel görünüşünüzden memnuniyetsizlik duyabileceğiniz bir yılda olabilirsiniz. Spora yönelebilir ve fiziksel olarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Maddi konularda düşünmeden adımlar atılmaz ise sorunsuz bir yıl içinde olabilirsiniz.

Su Karakuş 2020 Aslan Burcu Yorumu
su-karakus-2017-aslan-burcu-yorumlari

Maddi konularda sizi zorlayacak harcamalar içine girebilirsiniz. Yeni yılda siz aslan burcu ve yükseleni aslan olanlar yıl içerisinde bir çok konuda eksiklerinizi yerine getirmeyi başarabilirsiniz. Hayaliniz kurduğunuz ilişkiye ulaşabileceğiniz, yeni arkadaş ortamlarına girebileceğiniz genel olarak güzel bir yıl içinde olabilirsiniz.

Su Karakuş 2020 Başak Burcu Yorumu
su-karakus-2017-basak-burcu-yorumlari

Hayatınızın düzene girdiği aşk, iş, eğitim hayatınızda sizi zorlayacak pek bir şeyin olmadığı rahat bir yılda olabilirsiniz. Sadece olumsuzluklara takılı kalmamayı öğrenmeniz gereken bunları kendinize sorun haline getirmemeniz gereken bir yıldasınız. Hayata bakış açınız daha bir gerçeklik kazanabilir. Kendinize zaman ayırabileceğiniz vakitleri yaratacağınız sizin için güzel bir yıl içinde olabilirsiniz.

Su Karakuş 2020 Terazi Burcu Yorumu
su-karakus-2017-terazi-burcu-yorumlari

Ortaklıkların kurulabileceği ve daha fazla çalışmak için çaba harcamanız gereken bir yılda olabilirsiniz. İş hayatınızın çok yoğun olabileceği ve kendinize zaman ayıramamaktan dolayı yıl genelinde bedensel ve ruhsal yorgunluk oldukça fazla hissedilebilir. Ufak sağlık sorunları yaşayabilirsiniz dikkate almanızda fayda olabilir.

Su Karakuş 2020 Akrep Burcu Yorumu
su-karakus-2017-akrep-burcu-yorumlari

Yeni yılın ilk yarısı hayal ettiğiniz ve düşündüğünüz gelişmelerin gerçekleşmemesi durumunda motivasyon ve öz güveninizin düşmesine neden olabilir. Maddi konularda beklenilen kazançların sağlanamaması da sizi sıkıntıya sokabilir. Yeni yılın ikinci yarısı aşk, iş ve maddi konularda gelişmeler söz konusu olabilir. Gelecekten umudunuzu kesmediğiniz takdirde yeni yıl size olumlu güzelliklerle gelebilir.

Su Karakuş 2020 Yay Burcu Yorumu
su-karakus-2017-yay-burcu-yorumlari

İş ve özel hayatınızda beklentilerinizin arttığı, strese bağlı sinirsel sorunlar yaşayabileceğiniz, maddi kazançlar ile tasarrufunuzu artırabileceğiniz biraz hareketli birazda denge sorunu olan bir yıl içerisinde olabilirsiniz. Hayatınızda farklı alanlardaki bu dengesiz hareketlilik yeni yılın son aylarına doğru rayına oturmaya başlayabilir, sağlık,iş ve özel hayatınızda istediğiniz duruma ulaşabilirsiniz.

Su Karakuş 2020 Oğlak Burcu Yorumu
su-karakus-2017-oglak-burcu-yorumlari

Finansal konularda riskli işlerden uzak durmanız gereken bir yılda olabilirsiniz. Sosyal ortamınızın genişlediği,eğlenceli bir yıla hoş geldiniz. Oğlak ve yükseleni oğlan olanlar içe dönük yapınız bu yeni yılda dışa dönebilir ve sizin iletişiminizi en üst seviyelere taşıyabilir. İş ve kariyer alanında terfiler yüzünüzü güldürebilir. Fazla kilolara dikkat etmeli ve yıl içerisinde önlem almaya çalışabilirsiniz.

Su Karakuş 2020 Kova Burcu Yorumu
su-karakus-2017-kova-burcu-yorumlari

Yeni yılda size değer veren insanların arttığı, yeni arkadaşlıkların başladığı, ilişkilerde çözümlenemeyen sorunların yeni yılda çözüme ulaştığı bir yılda olabilirsiniz. Sizin için bu yıl çok fazla şey yapılabilir. Aileniz, arkadaşlarınız ve ilişki yaşadığınız insanlar tüm bir yıl size gereğinden fazla ilgi ve sevgi gösterebilirler. Maddi konularda düşünmeden kurulan ortaklıklar sizi zarara uğratabilir. Finansal yatırımların yılın sonunda yapılması size fayda sağlayabilir.

Su Karakuş 2020 Balık Burcu Yorumu
su-karakus-2017-balik-burcu-yorumlari

Daha önce kırgınlık yaşadığınız kişilerle yeni yılda barış sağlanması söz konusu olabilir. İş ve finansal konularsa sıkıntınızın olmadığı rahat bir yıl içerisinde olabilirsiniz. İş ortamındaki yükselişiniz ortamda rekabeti arttırabilir. Başarı kapılarınızın açık olduğu sağlam adımlar atacağınız bir yıl içerisinde olabilirsiniz. Sağlık anlamında gribal sorunlar ve özellikle troit sorunları yaşanabilir kontrollerinizi aksatmamalısınız.

Su Karakuş’un yorumlarından Derlenmiştir.

2020 Yılı Tüm Astroloji Uzmanlarının Yorumları

Rezzan Kiraz 2020 Burç Yorumları ve Özel Burç Analizleri

Nuray Sayarı 2020 Burç Yorumları ve Gelecek Tahminleri

Susan Miller 2020 Burç Yorumları Analizi ve Gelecek Tahminleri

Tuğçe Işınsu 2020 Çok Özel Burç Yorumları ve Analizleri

Dinçer Güner 2020 Burç Yorumları ve Gelecek Tahminleri

Zeynep Turan Burç Yorumları 2020 ve Gelecek Tahminleri

Şenay Yangel 2020 Burç Yorumları ve Özel Gelecek Tahminleri

Su Karakuş 2020 Burç Yorumları ve 2020 Yılı Özel Analizler

Hande Kazanova 2020 Burç Tahminleri ve Yıllık Özet Değerlendirmesi

Hülya Balıkavlayan 2020 Burç Yorumları ve Özel Tahminleri

Öner Döşer 2020 Burç Yorumları ve 2020 Yılı Burç Analizi

Filiz Özkol 2020 Burç Yorumları ve Gelecek Analizleri

Hakan Kırkoğlu 2020 Burç Yorumları ve Özel Burç Analizleri


Reklam Şikayet ve Bilgi İçin
WhatsApp Hattı: 0 505 336 85 77 / Whatsapp Hızlı İletişim
Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.
saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free