Hayatın İçinden Haberler…

Traffic2cash.xyz /org / net Google Spam Trafiğinden Kurtulma

Traffic2cash.xyz /org / net Google Spam Trafiğinden Kurtulma
1.940
07 Ocak 2016 - 13:51

Google Analitik te site istatistiklerinizde göreceğiniz Traffic2cash.xyz den gelen bazı hitler görebilirsiniz. Bu hitler tamamen spam üzerine kurulmuş hitlerdir. Bu şekilde kendi sitelerine hit sağlamayı ve aliexpress gibi sitelerden size ürün satmayı amaçlamış spam siteleridir. Zaten giriş yaptığınızda da sitede herhangi bir bilgi olmadığını göreceksiniz.

Yapmanız Gerekenler:
1. Öncelikle Google analitik ten Yönetici Kısmına Tıklayın. Sonra Tüm Filtreler kısmına gelin. Sonra Filtre Ekle Butonuna Basın.
google-analitik-spam-engelleme-1
2. Aşağıdaki gibi bir ekran açılacak. Filtre Adı kısmına Traffic2cash.xyz yazın.  Daha sonra Önceden Tanımlı kısmını seçin.
Yanındaki kısma Ana Makine Adı trafiği yazın ve diğer bölümüde şuna eşit i seçin
Ana Makina Adı Kısmına Traffic2cash.xyz yazın ve Ekle Basın ve En son olarak Kaydet‘ e basınız.
google-analitik-spam-engelleme-3

Bilgi ve Reklam Çalışması İçin : korkmazhaber34@gmail.com Adresi ile iletişime Geçebilirsiniz. Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free