Hayatın İçinden Haberler…

Türk Telekom Yeni Faturalı Hat Fiyatları 2020/2021 ( Yeni Sim Kart Ücreti )

Türk Telekom Faturalı Hat Fiyatları 2020/2021,Türk Telekom Faturalı Hat Güncel Ücretleri, Yeni Türk Telekom Faturalı Hat Fiyatları 2020,Türk Telekom Faturalı Yeni Hat Fiyatları 2020

Türk Telekom Yeni Faturalı Hat Fiyatları 2020/2021 ( Yeni Sim Kart Ücreti )
250
11 Eylül 2020 - 17:18

Türkiye’nin üçüncü büyük Operatörlerinden olan Türk Telekom Yeni hat ücretleri 2020 yılında diğer operatörlere göre en yüksek fiyata sahip olarak öne çıkmakta. Özellikle son dönemlerde hat ücretleri bazı Türk Telekom şubelerinde 200 TL civarında ücretler istendiği bilinmekte. Fakat kesinlikle bu ücreti ödeme memelisiniz.

Türk Telekom Yeni Faturalı hat ücretsiz olarak sadece hat taşıma durumunda yapabilirsiniz. Üzerinize eski bir hat varsa ve duruyorsa bunu Türk Telekom Şubelerine gelerek kolaylıkla Türk Telekom üzerine ücretsiz olarak taşıyabilirsiniz. Türk Telekom son 3 seneye kadar faturalı hatları ücretsiz olarak vermekte idi. Fakat son dönemlerde diğer operatörlerle birlikte bu ücretli hat furyasına katıldı.

Türk Telekom özellikle kamu çalışanları tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Zaten abonelerinin %40’ını kamusal hat kullanan müşterileri bulunmakta. Fakat tabi çok fazla uygun fiyatlı kampanyaları olması ve fiyatlarının diğer operatörlere göre son derece uygun olması Türk Telekom hatlarının tercih edilmesini sağlamakta. Ayrıca Türk Telekom hattı için bol internetli paketleri ve bolce internet veren sil süpür uygulaması da Türk Telekom yeni faturalı hat almak için önemli sebeplerden biri.


Türk Telekom Yeni Faturalı Hat Ücreti  2020 / 2021 : 130 TL’ dir .

Bazı Türk Telekom şubeleri ise 200 TL civarında ücret istemektedir. Kesinlikle bu gibi rakamlara itiraz ediniz ve Türk Telekom şirketinin belirlediği fiyat olan 130 TL ücret ile Türk Telekom faturalı hattınızı alınız.  Ayrıca Türk Telekom’dan bağımsız olarak  telsiz ücreti olan yıllık 34 TL size 12 ay boyunca hattınıza bölünecektir. Bu rakam tamamen devlete ödenmektedir.

Türk Telekom Yeni Hat Süreci Nasıl İşliyor?

Türk Telekom hattı alacaksanız öncelikle ya Türk Telekom internet sitesinden yeni hat almak istiyorum linkinden bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Yada en garantisi olan bir Türk Telekom bayisine gidip hızlıca hattınızı alabilirsiniz. Türk Telekom Bayilerinden hemen hattınızı alıp aktif ettirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Gereken evraklar ise sadece ikametgah kağıdı yeterlidir.Yada kendi üzerinize bir fatura varsa fatura ile de hattınızı alabilirsiniz. Faturada adres bulunması yeterli. yada ikametgahınızı  E-devletten ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Hattı ilk aldığınızda herhangi bir ücret ödemezsiniz ve Türk Telekom faturalı hat ücreti ilk faturanızda yansır.

Türk Telekom hattınız olsa da 10 adet hat üzerinize alabilirsiniz. Hatların tüm sorumluluğu kullanıcıya aittir.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN


    Reklam Şikayet ve Bilgi İçin
    WhatsApp Hattı: 0 505 336 85 77 / Whatsapp Hızlı İletişim
    Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.
    saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

    web counter free