Hayatın İçinden Haberler…

Türkiye’nin En İyi ve En Başarılı Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları

Türkiye’nin Sağlık Turizminin En büyük Payı Saç Ekimi Operasyonlarından Gelmekte. Türkiye Dünyanın Saç Ekim Merkezi Haline Gelmekte. Gerek Doktorlarının Başarılı Operasyonları Gerekse Fiyat Olarak Dünyada İlk Tercihlerden Biri Türkiye. Türkiye’de saç Ekimi Yaptırmak İsteyen Herkese Yol Gösterecek Bir Haber Hazırladık. Türkiye’nin En İyi En Başarılı Saç Ekimi Yapan Doktorlarını Listeledik.

Türkiye’nin En İyi ve En Başarılı Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları
8.571
29 Aralık 2019 - 23:02

Türkiye dünyada saç ekimi konusunda ilk 3 içine girmiş durumda. Gerek en yeni teknolojiyi kullanmaları gerekse de el becerisi yüksek estetik doktorları ile dünyada saç ekimi yaptırmak isteyenler arasında ilk sırayı almış durumda. Özellikle saç ekimi fiyatları konusunda dünyada Türkiye kesinlikle ilk tercih olarak görülmekte. Arap ülkeleri tarafından son derece rağbet görmekteyiz. Tabi ki bu tercihin ilk sebebi dünyaca tanınmış saç ekimi doktorlarımızın olması ikinci büyük sebebi ise diğer ülkelere göre fiyat farkı. Örnek vermek gerekirse Amerika’da saç ekimi greft ücretleri 4 Dolar ile 7 dolar arasında değişmekte. Yani Türkiye haricinde bir ülkede saç ektirme maliyeti ortalama 6.000 Dolar ile 15.000 Dolar arasında değişmekte. Avrupa ülkelerinde ise Saç ekimi ücretleri 2020 yılında greft başına 2 Euro ile 5 Euro arasında yapılmakta. Ortalama bir saç ekimi operasyonu Avrupa ülkelerinde Ortalama 5.000 Euro ile 12.000 Euro arasında değişmektedir. Türkiye’de ise bu fiyatlar 2020 yılında greft başına 1 Dolar ile 3 dolar arasında değişmektedir. Türkiye’de saç ekimi fiyatı 2020 yılı itibariyle 1.500 Dolar ile 5.000 Dolar arasında değişmektedir. Türk Lirası olarak düşündüğünüzde 7.000 TL ile 35.000 TL arasında fiyatlara doktorun tecrübesine ününe ve kullandığı ekipmanlara göre değişen ücretler bulunmaktadır.

Türkiyenin en iyi saç ekim merkezleri , izmir saç ekim merkezleri , istanbul saç ekim merkezleri  ve ankara saç ekim merkezleri değerlendirme haberlerimiz ile bölgenizdeki en iyi saç ekimi yapan merkezlerin ayrıntılarına ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Saç ekimi yaptırırken iğneden korkuyorum diyorsanız  (iğnesiz anestezi saç ekimi) hakkında tüm ayrıntıları da sizin için araştırdık tıklayın…


Sizler için Türkiye’nin En İyi saç Ekimi Doktorları Listeledik. Liste tamamen İnternet üzerindeki tarafsız yorumlardan derlenmiştir. Listemizde sadece en iyi doktorlar yer almaktadır.


Türkiye’nin En İyi En Başarılı Saç Ekim Doktorları Saç Ekimi Fiyatları

Asmed Hair Transplant Dr. Koray Erdoğan – İstanbul

Türkiye’nin dünyada tanınmış bir numaralı saç ekimi doktoru diyebiliriz. Hatta abartıyorsunuz diyebilirsiniz ama dünyada ilk 5 saç ekimi doktoru arasına girebilir. Öyle ki saç ekimi yaptırmak için 6 ay bekleme ihtimaliniz var. Sıra çok zor geliyor. Genellikle Arap ve Avrupa ülkelerinden gelen hastalar ilk sırada yer alıyor. Dr. Koray Erdoğan Saç Ekimi konusunda duayen. Dünyanın bir çok ülkesinde Saç Ekimi konusunda seminerler vermekte ve uzman konuşmacı olarak katılmakta. Türkiye’nin En Pahalı Saç Ekimi Operasyonlarını gerçekleştirmekte. 2020 Dr. Koray Erdoğan Saç Ekimi fiyatı greft başına 2.5 Dolar ile 3 Dolar arasında değişiyor. Ve Genel bir saç ekimi 5.000 dolar ile 8.000 Doları buluyor. Fakat araştırdığımız kadarıyla Dr. Koray Erdoğan’a saç ekimi yaptırıp memnun olmayan yok. Bu nedenle para konusunda sıkıntınız yoksa ilk kapısını çalacağınız saç ekimi doktorlarının başında gelmekte.

Asmed Hair Transplant Dr Koray Erdoğan İletişim Bilgileri :

Adres: Ataşehir Atatürk Mahallesi, Sedef Cd. No:1/1, 34758, Istanbul, Turkey
Telefon : +90 216 464 11 11


Dr. Hakan Doğanay Saç Ekimi Merkezi İstanbul – Antalya

Dr. Hakan Doğanay Türkiye’de saç ekimi konusunda en tanınmış doktorlardan biri. Saç ekimi Kaş ve Sakal ekimi konusunda son derece başarılı sonuçlara imza atmakta. Özellikle Antalya’ya tatil için gelen Turistlerin ilk tercihi olmakta. Hem tatil yapıp hemde saçlarına kavuşmak isteyen Avrupalı ve Arap turistlerin ilk tercihlerinden biri. 2002 yılında beri saç ekimi yapmakta ve her zaman son teknolojiyi kullanmakta. Dr. Hakan Doğanay Saç ekimi konusunda dünyada söz sahibi doktorlar arasındadır. Tüm saç ekimi operasyonlarını tam teşekküllü Özel Lara Anadolu Hastanesinde gerçekleştirmektedir. 2020 Dr. Hakan Doğanay Saç Ekimi fiyatları ise ortalama olarak 2,500 Dolar ile 4,000 Dolar arasında değişmektedir. Antalya ve çevresinde hem tatil yapıp hemde saç ektirmeyi düşünüyorsanız kesinlikle Dr. Hakan Doğanay’dan randevu almalısınız. İnternet üzerinde Dr. Hakan Doğanay Saç Ekimi yaptıranların yorumlarını incelediğimizde kesinlikle memnun kalacağınızdan şüphemiz yok.

Dr. Hakan Doğanay İletişim Bilgileri :

Adres : Özel Lara Anadolu Hastanesi Lara /ANTALYA
Tel: 0532 313 41 98


Dr Muhammet Özgehan TRİPAESTHETİC Kliniği

Dr. Muhammet Özgehan Saç ekimi konusunda ülkemizde ve Avrupa’da en önde gelen  isimlerdendir. Pek çok dünyaca  ünlü politikacı ,sanatçı ve sporcuya saç ekimi gerçekleştirmiştir . Doğal ekim yönleri ve ekim sıklığı ile ünlenmiş olan Dr. Muhammet Özgehan kadınlarda saç ekimi ,sakal ekimi ve yanık skarına saç sakal ekimi konusunda en çok hastayı içeren ve en başarılı sonuçlara sahip işinde son derece uzman bir doktordur. Saç ekimiyle ilgili  Uluslararası pek çok konferansta konuşmacı ve yönetici olan Dr. Muhammet Özgehan’ın saç ekimiyle ilgili work shoplarına çeşitli ülkelerden çok sayıda doktor katılmaktadır. Ankara’da kendi kliniği olan Tripaesthetic’te ekimlerin yapan Dr. Muhammet Özgehan ayrıca özel hastaları için İstanbul’da ve yurt dışında da ekimler gerçekleştirmektedir . Saç ekiminde yüksek standartları uygun fiyatlarla sunan Dr Muhammet Özgehan ülkemizde saç ekimi kalitesinin artmasına ve bu sektörde dünya çapında ülkemizin markalaşmasına önemli katkıları vardır.

Dr. Muhammet Özgehan kliniğinde  saç ekimi dışında Tüm saç hastalıklarının tanı ve tedavisini de gerçekleştirmektedir. Dr. Muhammet Özgehan’ın Sac ve sakal ekim fiyatları  7.000-20.000 TL arasında değişmekte olup kaş ekimi fiyatları 2.500-4.000 TL  arasında değişmektedir.

Dr Muhammet Özgehan TRİPAESTHETİC Kliniği İletişim Bilgileri:

Adres: Prof Ahmet Taner Kışlalı mah ilko sitesi 2800 sok No 6 ÇAYYOLU CANKAYA ANKARA
Telefon : +90312 241 07 41    Mobil :+90 532 722 02 33


Arenamed Saç Ekim Merkezi Serkan Aydın -İstanbul

Serkan Aydın özellikle saç ekimi yaptırmayı düşünenlerin ilk tercih ettiği isimlerden biridir. Diğer Ünlü saç ekimi doktorlarına göre daha uygun fiyatlı olması daha çok tercih edilmesinin sebebidir. son derece güvenilir ve uzman işinin ehli doktorlarımızdan biridir. Türk hastaları çok fazladır. Avrupa’dan da saç ekimi için talep görmektedir. Özellikle Almanya Belçika gibi ülkelerden çok fazla saç ekimi operasyonu yaptığı hastası bulunmaktadır. Serkan Aydın 12 kişilik uzman bir ekip ile saç ekimi işlemlerini yürütmektedir. 2020 Dr. Serkan Aydın Saç Ekimi fiyatları ise ortalama olarak 2,000 Dolar ile 3,500 Dolar arasında değişmektedir.

Arenamed Saç Ekim Merkezi Serkan Aydın  İletişim Bilgileri :
Adres: İstanbul-Akasya AVM Acıbadem
Tel : 0534 073 11 35


Dr. İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi -İstanbul

Dr. İlhan Serdaroğlu Türkiye’nin en ünlü Estetik Cerrahlarından biridir. Sadece Saç ekimi değil bir çok estetik konusunda operasyonlar yapmaktadır. Televizyon kanallarından sık sık görebileceğiniz ünlü bir doktordur. Geçmişi başarılarla doludur. Bir çok estetik ile ilgili Uluslararası derneğe üyedir. Türk hastaları genellikle ağırlıktadır. Saç Ekimi operasyonlarını Tam teşekküllü hastanelerde yapmaktadır. 2020 Dr. İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi fiyatları ise ortalama olarak 2,000 Dolar ile 4,000 Dolar arasında değişmektedir.

Dr. İlhan Serdaroğlu İletişim Bilgileri :

Adres: Bağdat Caddesi Ali Bor Apt. No: 433 Suadiye – İSTANBUL
Telefon : 0 216 445 00 45


Medical Hair Dr Sibel Ulusan – İstanbul / İzmir

Türkiye’de saç ekimi yapan nadir bayan doktorlardan biride Sibel Ulusan’dır. 5000 Greft üzeri saç ekimi yapan ender doktorlardandır. Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin en çok tercih ettiği doktorlardan biridir. Yüzlerce başarılı saç ekimi işleminde bulunmuştur. Türkiye’de ve Dünyada bir çok seminere katılmış eğitimler vermiştir.  2020 Dr. Sibel Ulusan Saç Ekimi fiyatları ise ortalama olarak 1,500 Dolar ile 3,000 Dolar arasında değişmektedir.

Medical Hair Dr Sibel Ulusan İletişim Bilgileri :

Adres: Fulya Mah. Gülseren Sok. – No: 12 – Şişli / İstanbul
Telefon : +90 (232) 465 15 45


Dr. Serkan AYGIN Saç Ekimi Kliniği  DHi Saç Ekim Merkezi – İstanbul

Türkiye’nin ilk saç ekim ekibinde yer alan Serkan Aygın saç ekimi konusunda en tecrübeli Türk doktorlardan biridir. Safir FUE ve DHI tekniklerini ile Türkiye’de estetik açıdan en iyi sonuçları veren saç ekimi operasyonları yapmaktadır. Yaptığı tüm saç ekimi operasyonları bir sanat eseri olarak görmektedir. Avrupa’nın bir çok ülkesinden hasta kabul etmektedir. Dünyada Saç Ekimi Konusunda En çok tanınan Türk doktorlardan biridir. Saç ekimi yaptırmayı düşündüğünüzde ilk tercihleriniz arasında kesinlikle yer alacak bir isimdir. 2020 Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi fiyatları ise ortalama olarak 2,500 Dolar ile 4,000 Dolar arasında değişmektedir.

Dr. Serkan AYGIN Saç Ekimi Kliniği İletişim Bilgileri :

Adres: Merkez Mh. İstiklal Sokak No:11/A Key Plaza, Şişli
Telefon: +90 555 100 4040


Vital Fulya Dr Zekeriya Kul – İstanbul

Türkiyede kendine özel teknikleri ile saç ekimi yapan Zekeriya Kul çok başarılı sonuçlara imza atmaktadır. Türkiye’nin en tecrübeli ve en eski estetik cerrahlarından biridir. Sadece saç ekimi konusunda değil Meme Estetiği, Burun Estetiği ve Vücut şekillendirme ameliyatları da yapmaktadır. N.I.T.(Needle Implantation Technique) kendisine özel tekniğe verdiği isimdir. Bu yöntemi ile saç çizgisi son derece doğal ve estetik görülmektedir. Dünyada saç ekimi konusunda isim yapmış Türk doktorlardan biridir. 2020 Dr. Zekeriya Kul Saç Ekimi fiyatları ise ortalama olarak 2,000 Dolar ile 3,000 Dolar arasında değişmektedir.

Dr. Zekeriya Kul Saç Ekimi Kliniği İletişim Bilgileri :

Adres: Teşvikiye Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi No:23 K:5 D:15 Vital Fulya, 34365 Şişli/İstanbul
Telefon: +90 212 241 44 44


İnternational Saç Ekim Merkezi Doç. Dr. Serdar Gökrem -Ankara

Ankara ve çevresinde saç ekimi için en iyi tercihlerin başında Serdar Gökrem gelmektedir. Saç ekimi konusunda Doçent Doktor unvanı ile saç ekimi yapan nadir doktorlardan biridir. Son derece estetik ve doğal saç ekimi operasyonları yapmaktadır. Türkiye’de yüzlerce saç ekimi operasyonu gerçekleştirmiştir. 2020 Doç. Dr. Serdar Gökrem Saç Ekimi fiyatları ise ortalama olarak 1,500 Dolar ile 3,000 Dolar arasında değişmektedir.

Doç. Dr. Serdar Gökrem Saç Ekimi Kliniği İletişim Bilgileri :

Adres: Kazım Özalp, Uğur Mumcu Caddesi No:6 Çankaya / Ankara
Telefon: 0312 494 0527


Dr. Muttalip Keser – Ankara

Türkiye’de saç ekimi doktorlarının en eskilerinden biridir. Saç ekimleri neredeyse anlaşılmayacak estetikliğe ve doğallığa sahiptir. Almanya ve İtalya ve İngiltere’den çok fazla saç ekimi için gelen hastası vardır. Özellikle İtalya ve Almanya’da çok fazla bilinmektedir. 2020 Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi fiyatları ise ortalama olarak 2,500 Dolar ile 3,500 Dolar arasında değişmektedir.

Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Kliniği İletişim Bilgileri :

Adres: Çankaya Caddesi No: 6/5 ANKARA Çankaya Türkiye
Telefon: +90 505 467 08 42

2020 Saç Ekimi Fiyatları Güncellendi .Hangi Saç Ekim Merkezi ve Doktor Ne Kadara Saç Ekiyor… Saç Dökülmeniz Varsa Okumak İçin Tıklayın

Reklam Şikayet ve Bilgi İçin
WhatsApp Hattı: 0 505 336 85 77 / Whatsapp Hızlı İletişim
Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.
saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free