Hayatın İçinden Haberler…

WarCraft: The Beginning Filmi Konusu ve Türkçe Fragmanı

70 Milyondan fazla kullanıcısı olduğu tahmin edilen WarCraft oyunu sinemaya uyarlandı. 20 Haziranda Sinemalarda…

WarCraft: The Beginning Filmi Konusu ve Türkçe Fragmanı
1.622
25 Aralık 2015 - 9:41

Milyonlarca oyun severe Müjde. WarCraft: The Beginning 20 Haziran 2016 ‘da vizyonda…
Tükçe olarak Filmin Adı WarCraft : İki Dünyanın İlk Karşılaşması…
WarCraft: The Beginning Konusu:
WarCraft: The Beginning farklı ırkların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyayı vizyona taşıyor. Ork savaşçılarının ülkeleri yok olmuş ve zor durumdadırlar. Hayatta kalanlar yeni bir koloni oluşturmaya çalışmaktadır. Azeroth krallığının yanıbaşında bir uygarlık kurmak istemektedirler. Azeroth krallığı barışçıl ortamdan yana olsa da yanlarındaki bu savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkım bekler, diğeri de yok olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu karşıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler.
Filmin yönetmenliğini Duncan Jones üstlenmiştir, oyuncu kadrosu Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer, Rob Kazinsky ve Daniel W gibi isimlere yer verilmiştir.

 

Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free