Hayatın İçinden Haberler…

Çeşme Plajları Giriş Ücretleri 2019(Halk ve Beach Club Fiyatları)

Bu senede bodrumdan Sonra Ünlü Ünsüz Herkes Çeşme sahillerine Akın Edecek… Aslında Fiyatların Pahalılığı ile Ünlü Çeşme Sahillerinde Yine Doluluk Oranı %100 lerde..Çeşme Plajları 2019 Yılına Hazır… Çeşme Sahilindeki Plajların Giriş Ücretlerini Halk Plajlarını Özel Beach Club Giriş Ücretlerini Sizin İçin Araştırdık…

Çeşme Plajları Giriş Ücretleri 2019(Halk ve Beach Club Fiyatları)
Bu haber 30 Haziran 2018 - 8:23 'de eklendi ve 383.510 kez görüntülendi.

2019 Yılı Yine Çeşme Plajlarının ve Çeşme Beach Clublarının Yılı Olacak… Çeşme yine her sene olduğu gibi bu senede en uğrak mekanlardan biri olacak. Çeşmede lüks bir otelde kalmayacak sanız kesinlikle plajlara gitmeniz gerekecek. Öncelikle 5 Yıldızlı tüm otellerin plajları mevcut. fakat 3 -4 yıldızlı veya kategori edilmemiş otellerin plajları yok. Bu nedenle gideceğiniz yeri iyi seçmelisiniz. Bütçeniz yüksek değilse….

Öncelikle çeşmeye gittiğinizde ne yapacağınıza karar vermelisiniz. sakin bir tatil güneşin ve denizin tadını çıkarmak mı yoksa biraz hovardalık bol eğlencemi? Aslında tamamen bu görüşünüze göre çeşme sahillerini seçebilirsiniz.

2019 bodrum beach giriş ücretleri konumuzu da incelemenizi tavsiye ediyoruz. Tatil yapacağınız bölgedeki plaj giriş ücretlerini ve plajların tanıtımını bulabilirsiniz….

 

 


Bodrum Beach Club 2019 Giriş Ücretlerini ve Tanıtımlarını Merak Ediyorsanız Tıklayın…


aya-yorgi-plaji-ve-beach-clubler2Çeşme’de bir çok otel oda kahvaltı olarak çalışmakta. Keyfine düşkün tatilciler için çeşme her şey dahil oteller haberimize bakabilirsiniz.

Alaçatı Aya Yorgi Plaji Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Denizi muhteşem sahili muhteşem . Ünlülerin akın ettiği localı beachler muhteşem… İçerisinde 9 civarında Beach Club bulunmakta.. Ortalama 40 TL ile 50 TL arasında giriş ücretleri var. Fakat çok eğlenceli güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Müzik hiç susmuyor eğlence tam gaz devam. Eğlencenin dorukta olduğu bir kaç plaj ve giriş ücretleri…

before-sunset-beach
Before Sunset Beach Club bunların en meşhurlarından. Before Sunset Beach Club Giriş ücreti kişi başı 50 TL . Şezlong ve şemsiyeniz sizi bekliyor. Fakat genellikle Full. Bu nedenle rezervasyon yaptırmanız gerekecek.
marrakech-beach-club
Marrakech Beach Club modern dekorasyonu ile göze hitap ediyor. Aya Yorgi plajlarının en gözdesi diyebiliriz ayrıca en pahalısı. Marrakech Beach Club Giriş Fiyatı 60 TL. Rezervasyonsuz giriş yapılamıyor. Giriş Fiyatına şezlong ve şemsiye dahildir.

cesme-sole-mare-beach-club
Sole&Mare Beach Club gündüz plaj gece ise Club konseptinde çalışmakta. Müzik hiç susmuyor. Eğlence tavan. Sole&Mare Beach Club Giriş ücreti 50 TL . rezervasyonsuz yer bulma ihtimaliniz var. Giriş Fiyatına şezlong ve şemsiye dahildir.

Tren Beach Club-cesme
Tren Beach Club 
aya yorgi koyunun yeni gözdelerinden. Tren Beach Club Giriş ücreti 60 TL ve araç ile gelirseniz 20 TL otopark ücreti mevcut. Fakat içerisi ayrı bir pahalı… Genellikle gençler tarafından tercih ediliyor. Rezervasyon ile giriş sağlanmakta. Gündüz gece devamlı dj eşliğinde partiler verilmekte… Genellikle Kerimcan Durmaz her hafta sahne almaktadır.

Kafepi Beach Club-cesme
Kafepi Beach Club 
Bize göre Aya Yorgi plajlarının arasında en kalitelisi ve en eğlencelisi. Gün boyunca ünlü djler ve sanatçılar ile her dakikası dolu dolu geçen zamanlar…Kafepi Beach Club  Giriş ücreti 60 TL . İçeride ise yeme içme maalesef çok pahalı… Deniz konusunda yorum bile yapmaya gerek yok. İnanılmaz temiz ve pırıl pırıl… Eğlencenin tadına varmak istiyorsanız kesinlikle Kafepi Beach Club sizin tek adresiniz olmalı… Giriş Fiyatına şezlong ve şemsiye dahildir.

Babylon Aya Yorgi-Beach-Club-Cesme
Babylon Aya Yorgi Beach Club 
Ağaçlar arasında huzurlu ve eğlenceli bir plaj keyfi yaşamak için doğru adres Babylon Aya Yorgi Beach Club tam size göre… Babylon Aya Yorgi Beach Club Giriş fiyatı kişi başı 60 TL’dir. Şezlong Şemsiye Pofidikler ücretsiz…


cesme-ilica-plaji
Çeşme Ilıca Plaji Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Çeşmenin en sakin denizi ılıca plajların dadır.Deniz olarak biraz sığdır. neredeyse 100 mt ilerlersiniz fakat su hala beliniz dedir. Küçük bir koy şeklindedir.2 km den uzun bir sahili vardır. Halk plajıdır. Ücretsiz olarak giriş yapılabilir. Şemsiye ve şezlong isterseniz 40 TL den kiralamaktadır. Tertemiz bir kumsalı pırıl pırıl bir denizi vardır. Su sıcaklığı diğer çeşme kıyılarına göre daha sıcaktır.

cesme-ilica-plaji2
Çeşme -Ilıca Plajında Hava Her Zaman Sıcak Ama Deniz Dalgalı Fakat Pırıl Pırıl…

cesme-plajlari-ilica
Ilıca Plajı Temmuz Ayında Tabi ki Çok Kalabalık…


Copacabana Beach Club-Cesme
Copacabana Beach Club Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Copacabana Beach Club Doğa Güzellikler ve Muhteşem bir deniz bir arada. Çeşmenin muhteşem denizi ve manzara ile birlikte sakin bir tatil keyfi yaşayacaksınız…Copacabana Beach Club  Giriş ücreti olarak ta çeşmenin en uygun giriş ücretine sahip 40 TL giriş ücreti ile şezlong ve şemsiye alabilmektesiniz.


cesme-altinkum-plaji
Altınkum Plajı Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Çeşme yarımadasının güney kısmında bulunmaktadır. 3.5 km civarında bir sahip şeridi bulunmakta. Altınkum adını kumların sarı ve pırıl pırıl olmasından almaktadır. Su diğer bölgelere göre biraz daha soğuktur. Fakat koy olmadığı için daha temizdir. Çeşme merkeze 10 km kadar mesafededir…Altınkum plajının halk kısmı ücretsizdir. Yine aynı şekilde şezlong ve Şemsiye için 40 TL civarında ödeme yapmanız gerekir. Otopark konusunda sıkıntılıdır.

Fun Beach Club-Cesme
Fun Beach Club 
Altınkum plajında yer alan dansçı kızların hiç eksik olmadığı eğlencenin günün her saati yaşandığı bir Beach. Fun Beach Club Giriş ücreti 60 TL ve içeride fiyatlar pahalı. Fakat verdiğiniz paraya değmekte. Gün boyu hiç sıkılmadan bol bol dans edebileceğiniz dansçı kızların showları ile unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Fly-Inn Beach Club-Cesme
Fly-Inn Beach Club 
çeşme sahillerinin en eğlenceli ve en büyük beach clublarından biridir Fly-Inn Beach Club Muhteşem localara sahiptir. Genellikle ünlüler ve kalburüstü bir gençliğe hitap eder. Kesinlikle ailecek gidilebilecek bir mekan değildir. Fly-Inn Beach Club Giriş ücreti 50 TL dir. İçerideki barlar ve cafeler son derece kaliteli ve pahalıdır.


cesme-pırlanta-plaji
Pırlanta Plaji Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

En güzel sörf aktivitelerinin yapılacağı ve denize girilebilecek en güzel yer diyebiliriz. Genellikle sörfçülerin tercih ettiği bir mekandır. Rüzgarı ve Dalgası hiç eksik olmaz. Windsurf ve Kitesurf aktiviteleri için kesinlikle tercih edilmelidir. Giriş ücreti 50 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Pırlanta ismini ise kumların parlaklığından almaktadır.


dalyan-plaji
Dalyan Plajı Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Çeşmenin kuzeybatı bölümünde yer almaktadır. Merkeze 4 km civarında bir uzaklığı vardır. Değişik balıkların tadına bakmak isteyenler için birebirdir. Halk Plajı bölümü mevcuttur ve ücretsizdir. Üzerinde bir kaç Beach Club bulunmaktadır. Bunların giriş ücretleri de 40-50 TL arasında değişmektedir.


cesme-cark-plaji
Çeşme Çark Plajı Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Çeşmenin sörf için en uygun plajlarından ikincisi. Suyun derinliği neredeyse 300 mtre civarına kadar 1 metreyi geçmemekte. Sörfçüler bu sayede düştükleri gibi hemen kalkabilmekte. Yüzmeyi düşünenler için pek tavsiye edilecek bir plaj değildir. Genellikle Sörfçüler bulunmaktadır. Giriş ücret 50 TL dir.

Kocakarı Plajı-Cesme
Kocakarı Plajı Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Çeşmenin en eski ve en sakin plajlarından biridir. Halk Plajıdır. Giriş ücreti yoktur. Yanınızda gelirken Şemsiye ve Şezlong getirmeyi unutmayınız. Çevresinde tek işletme var oda rekabet olmadığı için son derece vasat. Fakat çeşme denizinin keyfini sakin bir ortamda çıkarmak istiyorsanız tam size göre bir plajdır. Genellikle yaşlı kesim ve aileler gelmektedir.


 

Dilaila-Beach-Cesme
Dilaila Beach Giriş Ücreti ve Ayrıntılar…

Genellikle Beach partilerin mekanıdır. Denize girmek yerine eğlenmeye gelen 17- 22 yaş arası gençlerin ortak mekanıdır. Giriş ücreti 50 TL dir. Eğlenceli saatler geçirmek için kesinlikle kaliteli bir mekandır. Fiyatlar diğer plajlara göre çok makuldür.

Çok uygun fiyatlara reklam vermek için Lütfen haber@korkmazhaber.com adresinden bize ulaşın.

24.10.1987 İstanbul Doğumlu.
Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Mezunu
Evli ve 3 Çocuk Babası / Uzmanlık Alanı : Gündem ve Siyaset

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
23 ADET YORUM YAPILDI
Selin17 Haziran 2016 / 09:15 Cevapla

Çeşme plajları gerçekten süper ve çok eğlenceli bayılıyorum bu plajlara … Tüm yaz burada olmak istiyorum …. Herkesi beklerim … Ayrıca tavsiye ılıca plajı dır.

[…] Çeşme Beach Club 2017 Giriş Ücretlerini ve Tanıtımlarını Merak Ediyorsanız Tıklayın&#823… […]

Talip kcn16 Haziran 2017 / 04:29 Cevapla

Her sey iyi hoş da damsız giris oluyor mu peki ?

    Ekrem Yılmaz16 Haziran 2017 / 08:04 Cevapla

    Çeşme Beach clublarının bir çoğunu damsız olarak girebilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı çıkmıyor. Fakat girişlerde tabi ki herkesi almıyorlar. Maalesef girişteki güvenlik önce kılık kıyafeti incelemekte. Yerine göre damsız almıyoruz diyebilmekteler.

Neslihan16 Haziran 2017 / 07:18 Cevapla

Çok sağolun geçen senede sizden takip etmiştim. Çeşme plajları fiyatları konusunda çok düzgün ve ayrıntılı haber yapıyorsunuz. Gitmeden Çeşme beach giriş fiyatlarını bilmek iyi oluyor… Çeşmede görüşürüz temmuzda oradayım bekle beni Çeşme ….

Nese17 Haziran 2017 / 19:52 Cevapla

Çeşme plajlarında damlı damsız istediğimiz gibi girebiliriz. Çeşme Beach club giriş ücretleri listesi için teşekkürler…

Melike Yaş20 Haziran 2017 / 23:31 Cevapla

Çeşme plajları bekle beni geliyorum…. Çeşme plajlarına giriş ücretleri 2017 yılında çok yükselmiş ama yinede tüm yaz çeşmedeyim:) Herkesi beklerim bende

[…] Çeşme Beach Club 2017 Giriş Ücretlerini ve Tanıtımlarını Merak Ediyorsanız Tıklayın&#823… […]

Adnan26 Haziran 2017 / 21:46 Cevapla

Süpersiniz…. Böyle bir hizmet harika tüm çeşme plajlarini gezicem

Sevgi26 Haziran 2017 / 23:27 Cevapla

Harikasınız resmen tüm çeşme deki plajları ve beach clublari listelemissiniz. Çeşme plajları çok harika… Xuma ya beklerim

Yalçın6 Temmuz 2017 / 23:44 Cevapla

Arabamızı park edecek güvenli yerleri de belirtirseniz tadından yenmez;)

yıldız8 Temmuz 2017 / 10:00 Cevapla

Boyalık giriş ücreti ne kadar bilginiz var mı acaba şenzlong ve şemsiye için sadece

    Ekrem Yılmaz8 Temmuz 2017 / 11:43 Cevapla

    Boyalık plajında giriş ücretsizdir. Fakat şezlong ve şemsiye ücreti 20 TL ‘dir.

Merve taşır5 Haziran 2018 / 07:15 Cevapla

Oh ne 2018 çeşme sezonu açılıyor. Eğlence bu senede çeşmede ben haftaya cesmedeyim 3 ay gelmem. Hergun eğlence hergun deniz. Çok seviyorum çeşme plajlarini. Akşam tüm çeşme beach clublarda happy hour eğlenceleri. Kendini genç hisseden herkes bu sene çeşmede olmalı. Çeşme plajlarini giriş ücretleri de neredeyse geçen sene ile aynı. Ayrica Çeşme beach club larin en iyisi tren beach club .

Neslihan Mert5 Haziran 2018 / 09:49 Cevapla

Yaşasın yaz geldi. 2018 yazı çeşme bekle beni okul bitiyorrr geliyorum. Çeşme beach club larin bekleyin beni…. Eğlence müzik deniz kumsal güneş offff çok özlemişim. Çeşme plajları muhteşem ya. İnşallah çok eğleniriz.

Adem soylu10 Haziran 2018 / 18:21 Cevapla

Çeşme ve Alaçatı beach club larina damsız giriliyor. Çeşme beach club larin sabah 10 da açılıyor bazı beach club lar gece 4 civarı kapanmakta.

Buse18 Haziran 2018 / 19:11 Cevapla

Tatil Bodrum’da değil çeşmede yapılır. Her yer eğlence her yer müzik. Deniz harika ortam harika . Beach clublarda biraz pahalı olsa da kaliteli insanlar takılıyor. Buna değer zaten yılda 1 hafta tatil yapıyoruz bunda da gezelim yiyelim içelim. Çeşme plajları na herkesi beklerim.

Nurdan candan6 Temmuz 2018 / 12:21 Cevapla

Çeşme plajlari yine süper bu hafta geliyorum çeşme bekle beni. Çeşme beach club larindan cikmicam . Geçen sene harika bir tatil yapmıştım. Bu senede harika geçer inşallah . Çeşme plajları giriş ücretleri de pahalanmamis gayet iyi

Berkcan yildiz6 Temmuz 2018 / 12:24 Cevapla

Paran varsa karizma varsa kesinlikle çeşme beach leri eğlence müzik kızlar . En iyi ortam çeşme beach club lar da. Yaz denildiğinde ilk adres çeşme. Denizde bu sene harika

Kemal yurdal7 Temmuz 2018 / 13:42 Cevapla

Çeşme plajlari 2018 de pahalanmis. Geçen seneye göre neredeyse %25 fark var. Ve eskisi kadar dolu değil partiler. Çeşme beach club lar bu sene zarar eder bence bir an önce fiyatlarını değiştirmeleri lazım

Hatice Yılmazer13 Temmuz 2018 / 18:36 Cevapla

Gerçekten Çeşme şu ana kadar gittiğim en güzel yerlerden biri olarak kalacak her zaman, ve bu yazdığınız yazı ile gerçekten oralara tekrar gitmiş gibi bir hisse kapıldım. Tabii İstanbul’a taşınmamız ve şehir dışına çıkacak vakit bulamadığımızdan bizde burada bir şekilde servisle sarıyere felan gidiyoruz oralarda şimdilik idare ediyor ama ilk fırsatımda çeşmeye kaçacağım aklıma koydum yazı için teşekkürler devamı gelsin lütfen 🙂

Ayşe yildirim6 Ağustos 2018 / 07:21 Cevapla

Çeşme bekle beni geliyorum. Çeşme beach club lar bekleyin. Bu sene geç kaldım ama 20 gün cesmedeyim. Eğlence başlıyor. Bekar olan herkesi beklerim gelin eğlenelim. Bu arada İstanbul çeşme yolculuk yapacaklar yazarsa iyi olur benide atın çeşmeye

Derya17 Ocak 2019 / 07:30 Cevapla

Yaz gelse de artık çeşme plajlarında beach club larinda eğlenmek. 2019 yazı çok sıcak olacakmış. 2019 çeşme plajlarında bende varım. Geliyorum çeşme yazı bekle beni

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
web counter free