Hayatın İçinden Haberler…

2016 Yaz Makyaj Trendleri Ve Kolay Makyaj Örnekleri

2016 Yaz Makyaj Trendleri nelerdir?,Yazın Tercih Edilmesi Gereken Makyaj Renkleri ve Gündüz Makyajını Gece Makyajına çevirmenin kolay yolu…

2016 Yaz Makyaj Trendleri Ve Kolay Makyaj Örnekleri
1.548
21 Nisan 2016 - 18:44

2016 Yaz makyaj trendleri ve gündüz makyajı örnekleri,2016 yazında gündüz makyajında favori renkler gözler için mercan renkleri,mavi,mavinin tonları,yeşiller ve özellikle fresh  ve canlı bir görünüm için sedefli açık pembe ve beyaz tonları 2016 yazı gündüz makyajında vazgeçilmezler arasında olacaktır.2016 yazın gündüz dudaklarda açık renkli rujlar,parlatıcılar tercih edilecektir.

Özellikle yaz aylarında sıcak ve nem olduğundan dolayı yoğun makyajdan kaçınmalıyız.Göze ve cilde yapılacak gündüz makyajı olabildiğince hafif ve açık tonlarda olmalıdır.2016 yaz gündüz makyajında ön plana çıkması gereken gözler ve ciltteki taze ve canlılıktır.2016 gündüz yaz makyajında allık tercihiniz için bronz allıklar veya sedefli şeftali tonlarında allıklar tercih edebilirsiniz.

2016 Gündüz makyajında ön plana çıkan gözlerin sırrı göz pınarlarına uygulanan beyaz sedefli açık tonlardır.Göz pınarlarına uygulanan bu küçük dokunuş sayesinde yüzünüze daha canlı ve taze bir görünüm kazandırmış olursunuz.2016 kolay makyaj önerilerinden biri de göz pınarlarını aydınlatmaktır.

2016 Gündüz makyajı ruj tercihiniz açık tonlarda olmalıdır.2016 Gündüz makyajında seçilen ruj isteğe bağlı olarak parlak veya mat olabilir ama gündüz kullanılıyorsa muhakkak açık renkler tercih edilmelidir.


2016 yaz gece makyajı ise gündüzün aksine yoğun ve ağır olmamalıdır.2016 Yaz gece makyajında ön plana çıkması gereken göz ve dudaklar için ihtiyacınız olan sadece eye liner ve kırmızı tonlarında herhangi bir rujdur.Kolay gece makyajı ve gündüz makyajını gece makyajına çevirmenin en kolay yolu,eye liner ve koyu renkli tercihen 2016 trend ruj rengi kırmızı tercih edilmelidir.

 

Bilgi ve Reklam Çalışması İçin : korkmazhaber34@gmail.com Adresi ile iletişime Geçebilirsiniz. Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free