enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

24 Haziran 2018 Seçimde YSK Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Zaman Ödenecek?(Başkan Memur Müşahit)

24 Haziran 2018 Erken Seçimde Görevli Paraları Ne zaman Ödenecek? Seçimde Görevli Memur Paraları Ne Zaman Ödenecek? Erken Seçimde Görev alan Personelin Paraları Ne Zaman Yatacak? Seçim Görevlisi Paraları Hangi Tarihte Yatacak? 24 Haziran 2018 Erken Seçim Sandık Görevlisi Ücreti Ne Zaman Ödenecek? Bu Günü Tüm Sorularınızın Cevapları Haberimizde…

19.06.2018
0

24 Haziran 2018 Erken Seçimde görev alacak Sandık Başkanı , Sandık Memuru, Müşahit ve Parti görevlilerinin alacakları seçim görevlisi ücretleri ödeme tarihi açıklandı. Türkiye’nin 4 bir yanında neredeyse 200.000 kişi YSK tarafından sandık başlarında görevlendirildi. Bir çok kişi genellikle öğretmen ve devlet kadrosundan seçilirken Yüksek Seçim Kuruluna bağlı İlçe Seçim Bürolarına başvuran kişiler arasından da Hakimler tarafından seçimde görev alacak kişiler belirlendi. Bu seçimlerde seçimde yer alanlara ödenecek ücretlerde bazı değişiklikler oldu. Önceki seçimlerde görev alan memur sandık başkanı ve parti görevlileri postaneden kendi ismine seçim görevlisi ücreti yatırılmakta idi. Fakat yeni kanun ile birlikte seçimde görev alan personellerin ücreti banka hesaplarına yatırılacak.

Devlet personeli ise kayıtlı olan iban numaralarına seçim görevlisi ücreti yatacak. Ücretler daha öncede açıklandığı gibi ;

24 Haziran 2018 Erken Seçim YSK Sandık Başkanı (Eğitim Almışsa 3 Yevmiye) = 93 TL X 3 = 279 TL Ödeme banka hesabına yatacak. Eğitime Katılmayan Sandık Başkanı 186 TL ödeme alacak.

24 Haziran 2018 Erken Seçim YSK Sandıkta Görevli Memur üye (Eğitim Almışsa 2 Yevmiye) =93 TL X 3 = 186 TL Ödeme banka hesabına yatacak. Eğitime Katılmayan Sandık Başkanı 93 TL ödeme alacak.

24 Haziran 2018 Erken Seçim YSK Sandıkta Görevli Parti üyesi ise 93 TL ücret alacak.

24 Haziran 2018 Seçimde YSK Sandık Görevlisi Ücretleri Ödeme Tarihi

24 Haziran 2018 Erken seçimde görev alacak Sandık Başkanı , Sandık Memuru, Müşahit ve Parti görevlilerinin ücretleri cumhurbaşkanlığı seçimi 2. tura kalmaz ise 23 Temmuz 2018 Pazartesi Tarihinden itibaren hesaplara geçmeye başlayacak.  Fakat Cumhurbaşkanı seçimi 2. Tura kalır  8 Temmuz 2018 seçim yapılırsa ödemeler 6 Ağustos 2018 Pazartesi tarihinden itibaren ödenmeye başlayacak.

 

Yorumlar
 1. Funda Akincan dedi ki:

  2018 sandık başkan ve memur üye ücretleri hakkında verdiğiniz bilgi dogruymus teşekkürler. Sandıkta memur uyeyim ve sandıkta asil üye mesajı aldım bunun yanı asil memur üye ücretinin yedek memur üye ucretinden bir farkı varmıdır yoksa aynı mıdır?

  1. Ekrem Yılmaz dedi ki:

   Merhaba Funda Hanım Asil üye ücreti memur üye ücreti ile aynıdır.

 2. Akif detas dedi ki:

  24 haziran 2018 seçim görevlisi paraları ne zaman yatacak?

 3. Şahabettin Oğur dedi ki:

  Sandik kurulu üyeligim varmi

 4. ece atmaca dedi ki:

  İyi günler 24 haziran seçimlerde siyasi parti ilçe üyeliğim var asıl üye olarak görev yaptım ücretim ne zaman ödenir acaba?

  1. Gamze dedi ki:

   Temmuz 20 den itibaren İban lara yatacakmış 👏🏻😇

 5. Çerkes ömer dedi ki:

  20 temmuz itibarıyle İnan’lara aktarılacak
  İban vermeyenler de ziraat lerden alabilirsiniz
  Gençler✌🏻

 6. nezihe dedi ki:

  Merhaba, sandık görevlileri ziraat bankasından hangi belgelerle parayı alabilecekler acaba

  1. NAMIK BİLDİK dedi ki:

   Kimlikle kardesim.