Hayatın İçinden Haberler…

Akbank Mobil İnternet Ve Pos Sistemleri Çöktü Aktivasyon Hatası Veriyor

Akbank Pos Mobil İnternet ve ATM Cihazları Neden Çalışmıyor? Akbank Hesabı Olanlar Sıkıntılı… Akbank İle İlgili Hiç bir İşlem Yapılamamakta… Akbank İçin Kara Gün 27 Mart Günü Çalışmamakta…

Akbank Mobil İnternet Ve Pos Sistemleri Çöktü Aktivasyon Hatası Veriyor
1.922
27 Mart 2017 - 14:39

27 Mart 2017 12:00 civarlarında akbank sistemleri çalışmamakta. Akbank a Ait ATM Pos Mobil Şube çalışmamakta. Yetkililerden yapılan net bir açıklama olmasa da sistemdeki çökmenin büyük olduğu dile getirilmekte. Tüm teknik ekip çalışmalarını sürdürmekte. Kullanıcılar Akbank mobil şubeye giremediklerini bazılarında ise aktivasyon hatası verdiği söylenmekte. Akbank ana sayfası da açılmamakta…  Akbank genel müdürlüğünden açıklama yapıldığında sizlerle paylaşacağız.

Akbank müşterilerinde ise sıkıntılı bir bekleyiş var. Çünkü hiçbir şekilde ne işlem yapılabilmekte nede herhangi bir hesap bilgisine ulaşılabilmekte. Kredi kartlarının kullanımında ise sıkıntı yok. Akbank mobil şubenin açılış hızı da son derece yavaş. Müşteriler endişeli fakat Akbank gibi büyük bir bankanın rahatlıkla anlık yedekleri vardır. Bu nedenle herhangi bir kayıp olması söz konusu görünmemekte…

akbank-coktu

14:00 itibariyle;


Akbank genel müdürlüğü bir açıklama paylaştı. Açıklama sistemlerinde geçici bir problem olduğu ve kısa sürede düzeleceği belirtildi.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

    saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

    web counter free