Araba Tutması (Yol Tutması Mide Bulanmasını) Önleyen Etkili İlaçlar Kesin Çözüm

Günümüzde yetişkin ve çocuklarda en çok yaşanan sıkıntılardan biridir arabada seyahat sırasında mide bulantısı baş dönmesi. Halk dilinde araç tutması olarak adlandırılır. Bebek, çocuk, yada yetişkin herkeste bu durum zaman zaman görüşebilir. Genellikle kadınlarda çok daha fazla araba tutması görülmekte. Özellikle tatil zamanları bu durum maalesef yolculuklarda çok can sıkmakta. Çok fazla bilinmese de bu sorunu çözmek için bazı ilaçlar var. Bu ilaçlar araç tutmasına kesin çözüm olmakta. Araba tutması için bir çok çözüm sunulmaktadır. Yaşlılar genellikle yola çıkmadan önce kuru fasulye yiyin derler ama bu kesinlikle hiçbir faydası olmayan bir bir yöntemdir. Araç tutması için ilaç kullanımı en basit ve en kesin araç tutma yöntemidir. Ayrıca araba tutmasına karşı bileklik gibi bazı çözümlerde internet üzerinde anlatılmakta fakat maalesef bu yöntemde hiç bir işe yaramamaktadır.

Sizler için reçetesiz satılan çocuklarda ve yetişkinlerde en etkili ve araç tutmasına kesin çözüm olacak ilaçları inceledik.

En İyi Araç Tutması Kesin Çözüm Olan ve Araç Tutmasını Önleyen İlaçlar

1 ) Emedur Tablet

Yetişkinlerde ve genellikle 8 yaş üstü çocuklarda rahatlıkla kullanılabilir. Araç tutmasına kesin çözüm olan ilaçlardan biridir. Etkisi ortalama 12 saat civarında sürmektedir. Tok karna alınır ve herhangi bir yan etkisi yoktur. Baş dönmesini ve mide bulantısını engeller. Araç tutması için en etkili ilaçlardan biridir. Ortalama fiyatı 4 TL civarındadır.

2 Yorumlar

  1. kac tane metpamid tüketilmeli mesela ben yarın Mardin den İstanbula gidecem bir tane mi iceyim metpamid ten iki tane mi etkisi anlatıldığı gibi mi 24 saat mi bir tanesinin etkisi 24 saat mi lütfen cvblayın zor durumdayım

  2. Çok işime yaradı eczaneler kapalıyken ve o ilaç bende zaten varken içiyimmi icmeyeyimmi bilmiyordum bu bilgiler işime çok yaradı??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir