Asiviral Krem Fiyatı 2024, Ne İşe Yarar? Asiviral Krem Kullananlar ve Yorumları

Asiviral Krem Nedir?

Uçuk tedavisinde etkili bir seviyede kullanılan Asiviral krem nedir? Farklı uçuk türlerine çözüm bulmak konusunda iddialı bir krem olan Asiviral krem içeriğinde ne vardır? Özellikle ağız bölgesi ya da çevresinde oluşan uçukların tedavi edilmesinde etkili olan Asiviral kremi 2024 fiyatı ne kadardır?

İnsanlarda farkı etkenlerden kaynaklı olarak ağız ve çevresinde uçuk çeşitleri oluşur. Bazı durumlarda ise bu uçuklar sürekli ve rahatsız edici bir hale gelir. Uçuk çeşitlerinde etkili ilaç yöntemi olarak Asiviral krem oluşturuldu. Asiviral uçuk çeşitlerine göre özel olarak üretilmiş bir krem türüdür. Günümüzde ise pek çok uzman tarafından öneriliyor.

Google üzerinde En Etkili Uçuk Kremi Olarak Kullanılan Asiviral Krem Fiyatı Nedir, Asiviral Krem Ne Kadar, Asiviral Krem Ne İşe Yarar, Asiviral Krem İşe Yarıyor mu, Asiviral Krem Ne İçin Kullanılır, Asiviral Krem Kullananlar ve Yorumları, Asiviral Krem Sgk Karşılıyor mu? Gibi Bir çok soru mevcut. Asiviral Krem ile ilgili tüm detayları sizin için hazırladık.

Asiviral genel olarak her yaş gurubu için kullanıma uygundur. Fakat uçuk çeşitleri çoğunlukla 12 yaş ve üstü kişilerde görülür. Bu yüzden de genel olarak Asiviral kullanımı 12 yaş ve üstü kişilerde görülüyor. Uçuk çeşitlerinin tıbbi literatürde; herpeslabialais adı verilir. Tıbbi alanda Asiviral; herpeslabialis için tercih ediliyor.

asiviral-krem-yorumlari Asiviral Krem Ne İçin Kullanılır?

İnsan yapısında çeşitli cilt sorunları oluşuyor. Her bir cilt sorunu içinde ayrı ilaç çeşitleri geliştiriliyor. Asiviral krem; cilt sorunlarındaki herpeslabialis tedavisinde kullanılır. Özellikle de uçuk çeşitlerinde sıklıkla tercih edilen ilaç çeşitleri arasında yer alır.

Uçuk çeşitleri sürekli olarak tekrar edilen bir cilt rahatsızlığıdır. Enfeksiyon o bölgede bazı dönemlerde kendisini gösterir ve uçuk çıkar. Herpeslabialis; ağız ve çevresindeki uçuk çeşitlerine verilen addır. Uçuk çeşitleri ayrıca göz, beyin ya da genital bölgelerde de çıkabilir. Asviral; sadece ağız ve çevresi için kullanıma uygundur.

Asiviral kullanımı oldukça pratiktir. Bu yüzden de her ortamda kolaylıkla kullanılabilir. Kullanımının pratik olması Asiviral ürününün sürekli tercih edilme nedenleri arasında yer alır.

Asiviral Krem İçeriği Nedir?

İlaç çeşitlerinde içeriklere her zaman dikkat edilmesi gerekiyor. Özelliklede alerjik durumlarla sık karşılaşan kişiler için; ilaç kullanımlarından önce mutlaka ilacın içeriği araştırılması gerekir. Aksi bir durumda iyileşme tedavisi için tercih edilen ürün; sağlığın bozulmasına neden olur. Asiviral kullanımlarında içeriğine dikkat edilmesi gerekir. Asiviral krem içeriğinde etken olarak asiklovir maddesi yer alıyor.

Asiviral ürününde kortizon maddesi yer almamaktadır. Genel içerek olarak da şu maddeler yer alır;

 • Deiyonize su
 • Tween 80
 • Propilen glikol
 • Setostearil alkol
 • Vazelin beyaz
 • Vazelin likit
 • Sodyum lauril sülfat

Yukarıda yer alan maddeler yardımcı içerik maddeleridir. Asiviral ürününde sadece bir tane etken madde bulunuyor. Asiklovir etken maddesi 1 gram Asiviarl üründe 50 mg içeriyor.

Asiviral Kremin Yan Etkileri Nelerdir?

İlaç çeşitlerinin iyileştirme etkisi olduğu kadar; doğru kullanılmadığı zaman sağlığı bozma etkisi de gösterir. İlaç kullanımlarından önce mutlaka kullanma talimatının okunması gereklidir. Ayrıca içerik çeşitlerinin dikkatli okunması gerekiyor. Çünkü alerjik durumlar kişilerde farklı maddelerden kaynaklanır. Bu durumdan dolayı her ilaç kullanımından önce alerjik etkilerin önlenmesi için ilaç içerikleri bilinmelidir. Pek çok ilaç çeşidinin yan etkisi bulunuyor.

Uçuk tedavilerinde sıklıkla tercih edilen Asiviral kremin yan etkileri sürekli olarak görülen bir durum değildir. Asiviral ürünün yan etkileri ise şunlardır;

 • Ciltte hafif kurulukların yaşanması
 • Deride dökülme ya da kızarıklık çeşitlerinin yaşanması
 • Dudak ve çevresinde çatlaklıkların yaşanması
 • Dudakta kaşıntı oluşması
 • Geçici ve hafif ağrıların yaşanması

Günümüzde Asiviral ürünün doktor tavsiye ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Hastaların pek çoğu alerjik ya da yan etki çeşitlerinin kendilerinde ki etkileri far edemiyor. Bu tarz durumlarda ise iyileşme süreci yarıda kalıyor. Tüm bu sorunların önlemek için doktor tavsiyesi olmadan Asiviral krem ürününün kullanımı önerilmez.

asiviral-krem-fiyati

Asiviral Kremin Faydaları Nelerdir?

Asiviral kremi ürün olarak oldukça etkili bir ilaçtır. Krem; uçuk çeşitlerinde karşı saldırı gücünde etksini gösteriyor. Bu yüzden de Asiviral kremin etkisi hem fark ediliyor. Asiviral kremin faydaları olarak şunları sıralayabiliriz;

 • Uçuk çeşitlerinin yayılmasını önler
 • Uçuğun farklı sebepler ile birlikte bulaşmasını önler
 • Sürekli olarak çıkan uçuk virüsünün o an için etkisini yok eder.
 • Uçuk çeşitlerinde yer alan virüsün genel gelişimine engel olur.
 • Genel kullanım bölgesi olan dudak ve çevresindeki uçuk çeşitlerinin yok olmasında etkilidir.
 • Dudak ve çevresindeki uçuk virüslerinin çoğalmasını önlemede etkilidir.

Asiviral krem ürünün faydaları düzenli kullanım sağlandığında fark edilir. Ayrıca sürekli olarak kullanımı gerekebilir. Kremin genel kullanımı uçuğun gelişmiş seviyesine göre değişiyor. Özellikle de uçuk kendisini gösterdikten hemen sonra kullanılması en doğru yöntemdir. Böyle bir durum uçuk kısa sürede yok oluyor.

Uçuk büyüdükten sonra Asiviral krem kullanımı; iyileştirme sürecini uzatır. Ayrıca ağrı gibi yan etkilerin daha sık yaşanmasını sağlar. Uçuk virüsünün gelişimine engel olunarak normal cilt görünümü sağlayabilirsiniz.

Asiviral Krem Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Günümüzde Asiviral krem kullananları günden güne artıyor. Özelliklede gençlerde uçuk çeşitleri daha sık yaşanır. Bu durumdan kaynaklı olarak Asiviral krem kullanıcıları genellikle genç gruptur. Genel olarak Asiviral kullanıcı yorumları ilk defa kullanacaklar için merak ediliyor. Asiviral krem ürünü kullananları genel yorumları ise şu şekildedir;

 • Asiviral krem ile birlikte uçuğun kısa sürede yol olduğu söylenir.
 • Asiviral krem kullanımı sonrası ciltte genel bir yan etkinin sıklıkla yaşanmadığı söylenir.
 • Uçuğun gelişim evresine engel olmada Asiviral kremi oldukça etkili olduğu söylenir.
 • Her zaman için Asiviral kremi kullanıma uygun olduğu söyleniyor.
 • Her yaş grubu için Asviral kreminin kullanıma uygun olduğu söyleniyor
 • Özelliklede düzenli kullanımda hemen etkili olduğu için sürekli tercih edildiği belirtiliyor.

Asiviral Krem nereye, nerelere sürülür?

Uçuk çeşitlerinin vücudun farklı bölgelerinde yer alabiliyor. Bu yüzden de çoğunlukla uçuk çeşitlerinin yer aldığı bölgelere göre ilaç üretiliyor. Fakat farklı bölgeler için kullanıma uygun pek çok uçuk ilacı bulunur. Asiviral krem; çoğunlukla dudak ve çevresi için tercih edilen bir ilaç türüdür. Çünkü dudak ve çevresindeki uçuk çeşitleri için etkisi daha fazladır.

Asiviral ürün olarak genital bölge, göz ve çevresi bölgelerinde de kullanıma uygundur. Bu yüzden de sıklıkla olmasa da genital, göz ve çevresinde Asiviral ürününü kullanan kullanıcılarda bulunuyor. Fakat özelliklede genital bölgede kullanılan ilaç çeşitlerinin vücudun başka bölgelerinde de kullanımı önerilmiyor. Bu durumdan kaynaklı olarak Asiviral en az genital bölge için tercih ediliyor.

asiviral-krem-ise-yariyormu

Asiviral Krem etkisi nedir?

Asiviral kremi günümüzde etkili uçuk ilaç ürünlerindendir. Özellikle de yüz ve dudak çevresindeki uçuk çeşitlerinde oldukça etkisi bulunuyor. Asiviral krem etkisi; uçuk çeşitlerine göre değişim gösteriyor. Uçuğun iyileşme süresi Asiviral’in etkisini yansıtır. Bu yüzden de Asiviral ürünü günümüzde uçuk başlangıçlarında etkisi oldukça yoğun bir şekilde gösterir.

Asiviral ürünlerin etkisi siğil tedavisi sürecinde etkili olmuyor. Bu yüzden de siğil tedavi süreci için uzman başka ilaç çeşitleri önerir. Farklı cilt rahatsızlıkları için etkisi bulunmuyor. Ayrıca sivilce çeşitlerinde Asiviral krem ürününü kullanmak isteyenler çoktur. Fakat Asiviral kremin sivilce çeşitlerinde etkisi bulunmaz. Asiviral krem ürünü sadece uçuk çeşitlerinde etkili olması için üretiliyor.

Asiviral Krem 2024 fiyatı Ne Kadardır?

İlaç çeşitlerine eczanelerden ulaşılıyor. Her ilaç türü için farklı ücret çeşitleri belirleniyor. Belirli aralıklarda da ilaç çeşitlerinin fiyatı artıyor. Asviral krem 2024 fiyatı her bütçe için uygundur. Terra İlaç ve Kimya Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından üretilen Asiviral Krem 2024 fiyatı 134.80 TL ‘dir.

Özellikle de reçete ile satın alınması uzmanlar tarafından öneriliyor. Günümüzde ilaç çeşitlerine bütçelerin ayrılması gerekir. Çünkü günümüzde ilaç çeşitlerinin kullanımı oldukça yaygındır. Asiviral kremin kullanımı da günümüzde oldukça sıktır. Özellikle de uygun fiyatlı olması; Asiviral kremin kullanımını artıyor.

Asiviral kreminin fiyatı kullanım sıklığına göre artış sağlanıyor. Günümüzde ise uçuk çeşitleri sık rastlanan bir durum olduğu için; Asiviral kremine sıklıkla ihtiyaç duyuluyor. Uçuk çeşitlerinden pek çok kişi bir an önce kurtulmak istiyor. Uçuklarda en etkili tedavi yöntemlerinden birisi de Asivira kreminin kullanımıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir