Aşkı Roman Solmaz Kimdir? Nereli Boyu Yaşı Kilosu Nedir?

Tv8 ekranlarının yeni roman dizisi flaş oyuncuları ile yayınlanmaya başladı. Tabi ki herkes Evleneceksen Gel Solmaz Çiros‘un performansını merak ediyor. Kaan güvenilir ile birlikte Cennet Mahallesinin yeni versiyonunda rol alacak .Dizinin neredeyse tüm oyuncuları Evleneceksen Gel Evlilik programında bulunan oyunculardan oluşmaktadır. Solmaz Çiros 2 Ay oyunculuk dersi aldı. TV8 iddaalı dizisi haftanın her günü 19:45 ‘te yayınlanacak. Neredeyse 1 yıldır ekranlarda olan solmaz Çiros Hakkında Tüm ayrıntıları sizin için hazırladık.

Aşk-ı Roman Solmaz Çiros

Solmaz Çiros İzmir’in Çay mahallesinde doğmuştur. Solmaz Çiros Nereli Sorusunun cevabı çoğu kişi inanmasa da İzmir’lidir. Fakat İzmir’in roman mahallesinde yaşamaktadır. Solmaz Çiros ‘un yaşı ise 2017 yılı itibariyle 20′ dir.Solmaz Çiros’un burcu ise yaydır. Solmaz Çiros eğitim durumu ise lisedir. Annesi ve babası ayrı yaşamaktadır . 4 kardeşi vardır. Solmaz Çiros’un boyu 1.73 Cm’dir. Kilosu ise 51 dir. Galatasaray takımını tutmaktadır.

Dobra kişiliği ve her söze cevabı ile sivri dilli biri olarak kendini tanımlamakta. Hayatında önceliği ailesine vermektedir. 20 yaşında evlenip hemen çocuk yapma hayali vardır. Karakter olarak aşkı bulduğunda tamamen sadık biri olacağını belirtiyor. Kendisini çok olgun biri olarak düşünüyor. Yaşıtlarına göre karakterinin 10 yaş büyük olduğunu dile getirmekte. Göbek atmayı oynamayı çok seviyor. Tabi ki kanındaki romanlık çok fazla. Aşk-ı Roman Solmaz Çiros Meslek olarak bir çok işte çalışmış fakat evlilik programına çıkmadan önce düğünlerde dans ettiği bilinmektedir. Ailesinin maddi durumunun orta halli olduğu ve çalışmak zorunda olduğunu belirtmekte.

Solmaz Çiros 17 yaşında 1 sene kadar sözlü kalmış fakat daha sonra ailesinin baskısıyla sözlüsünden ayrılmıştır.

2017 yılı itibariyle ise Aşk-ı Roman dizisinin baş rolünde oynamaktadır.

Solmaz Çiros Gerçek Sosyal Medya Hesapları

Solmaz Ciros Sosyal medyada sadece instagram adresini kullanmaktadır. Diğer tüm hesaplar sahtedir. Takip edecekseniz sadece instagram üzerinden takip edebilirsiniz. İnstagramda 700.000 den fazla takipçisi bulunmaktadır.

 Solmaz Çiros Gerçek İnstagram Adresihttps://www.instagram.com/solmazofficial.24/

Solmaz Çiros Gerçek Facebook Adresi: Kullanmamaktadır. Tüm hesaplar sahtedir.

Solmaz Çiros Gerçek Twitter Adresi : Kullanmamaktadır. Tüm hesaplar sahtedir.

2 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir