enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Burun Estetiği Fiyatları 2022 (Güncel Doktor ve Estetik Merkezi Fiyatları)

Burun Düzelme Fiyatları, Burun Ameliyatı Fiyatları 2022 ,Burun Estetiği Fiyatları Neler? Estetik Merkezleri Burun Operasyonları İçin ne Kadar Fiyat İstiyor? Hastanelerde Burun Estetiği Fiyatları Neler? En Büyük Sıkıntılardan Biri Olan Burun Estetik Fiyatları İle İlgili Tüm Ayrıntılar Haberimizde…

21.11.2021
0

Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile estetik ameliyatlar son derece kolaylaştı. Özellikle burun estetiği ameliyatları son derece basit hale geldi. tamponsuz burun estetik ameliyatları ile birlikte iyileşme süreleri neredeyse 3-7 gün sürmekte. Hatta ameliyattan sonra 2-3 gün içinde işinize bile dönebiliyorsunuz. 2000 ‘li yıllardan önce burun estetik ameliyatları son derece zor ve acılı geçmekte idi. Hele ki tampon olayı çok can sıkıcı bir durumdu fakat günümüzde çok başarılı burun estetik operasyonları yapılmakta.

Günümüzde sadece kadınlar değil Erkeklerinde bir çoğu burun estetiği yaptırmakta. Sadece güzel görünmek değil genetik olarak gelen burun yapısındaki nefes almayı engelleyen et kemik yada bozukluklarda burun estetik ameliyatında düzeltilmekte ve daha kaliteli bir hayat sürdürülmektedir.

Bunu Okumalısın:  Contractubex Krem Fiyatı 2022, Kullanıcı Yorumları ,Ne İşe Yarar?,Yan Etkileri

Burun estetiği denildiğinde tabi ki fiyatlarda çok önemli bir hal almış durumda. Burun estetiği fiyatları aslında tamamen doktorların ününe göre değişmekte. Neredeyse Burun estetiği fiyatları her yıl %25 civarında artık göstermekte. 2021 yılında genel bir burun estetiği fiyatı ortalama 7.500 TL iken 2022 burun estetiği fiyatı 9.500TL civarını bulmaktadır.

Aslında tabi ki her ameliyat yapılacak işlemlere göre değişmektedir. Bazen burunda yapılacak ufak bir revizyon için ortalama 2.500 TL ile 4.000 TL arasında bir ücret alınabilmektedir.

Burundaki kemeri yok etme ameliyatları ortalama olarak 7.250 TL ile 9.5000 TL arasında değişmektedir.

Burunda hem şekil düzeltme hemde nefes ile ilgili problemlerin giderilmesi için yapılacak burun estetik ameliyatı fiyatı ise ortalama 4.000 TL ile 7.000 TL arasında değişmekte.

Bunu Okumalısın:  Yaşlılar İçin En İyi ve En Koruyucu Güneş Kremi Markaları 2022

Burunda şekil bozukluğu yok ise sadece nefes almada sorun çıkaran et alma işlemi yapılacaksa 1.000 TL ile 1.500 TL arasında fiyatlar istenmekte.

Burun küçültme ameliyatı fiyatı 2022 ise ortalama 6.500 ile 11.000 TL arasında değişmektedir.

Tamponsuz burun estetik ameliyatları ise ortalama 7.000 TL ile 9.000 TL arasında yapılmaktadır.

Horlamayı yok eden burun estetik fiyatları ise 4.000 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir.

Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar Ünlü doktorların değil sadece bu işi özel hastanelerde yapan doktorların istediği güncel burun ameliyatı fiyatlarıdır.

Peki burun estetiğinde isim yapmış doktorların genel fiyatları neler birde onları kısaca inceleyelim.

Türkiye’de genellikle ünlülerin burun estetik yaptırdığı ün salmış doktorlar bulunmakta. Bu doktorlar en ufak burun revizyon işleminden ortalama 11.000 TL civarında ücret almaktadır. Burun küçültme işlemleri için ise ortalama 12.000 TL ile 30.000 TL arasında ücretler istemektedir. Burun kemeri yok etme ve güzelleştirme için ise ortalama 12.000 TL ile 25.000 TL arasında fiyatlar istenmekte. Tabi ki tecrübeleri ve başarılı son derece iyi uzman doktorlar fakat iyice araştırılırsa normal doktorlarında son derece başarılı sonuçlar çıkarttığı ortadadır.

Bunu Okumalısın:  Özel ve Sgk'da Lazerli Ben Silme ,Aldırma Fiyatları

Peki estetik merkezlerinde burun estetiği operasyonu fiyatları neler? Estetik merkezleri de maalesef ününe bulunduğu mevkiye göre değişmekte. Bir çok estetik merkezi burun ameliyatı yapmakta fakat burun estetiği için sizlere tavsiyemiz kesinlikle tam teşekküllü hastanelerde yapılması gerekmektedir.

Yorumlar
 1. Nihal badem dedi ki:

  Burun çok önemli ya. Benim burnum kemerli. Artık çok rahatsız oluyorum. Burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum. Arkadaşlar lütfen bana iyi bir burun estetiği uzmanı önerin. Yüzlerce var ama denenmisi her zaman iyidir. Teşekkürler.

  1. Ünal dedi ki:

   Op.Dr. Alparslan YILDIRIM çok iyi biraz burun estetikçisi instagramda çok takipçisi işinin en iyisi size onu önerebilirim

 2. çelik dedi ki:

  nihal buradaki sayfa burun estetiği firması ne önermesi 🙂 yanlış yeremi yazdın yada bilerek mi yazıldı bu yorum anlamadım ki ordaki gsm numaralarını görmüyormusun?

 3. Ibrahim aka dedi ki:

  Burun estetiği için Fiyat bilgisi almak istiyorum

 4. Ayperi dedi ki:

  arkadaşlar burun küçültme ameliyati olmak istiyorum yaśım 15 bence yeterli tanıdığınız bi doktor varsa insta sayfasını verebilirmisiniz?

  1. Tolgahan dedi ki:

   Kardeşim yaşın çok küçük gelişiminin tam ortasındasın 20-25 yaşına gelene kadar olma çünkü o yaşlara kadar gelişim ve vicuttaki değişimlerin devam edecek zaten doktorlarda bu ameliyatı kabul etmyceklerdir

 5. Tamer kutlu dedi ki:

  Ankara’da özel doktor fiyatları çok pahalı.8000 den aşağı isteyen yok .

 6. Ersin Kork dedi ki:

  Burun ameliyatı olmak istiyorum. Burnum yüzüme göre çok büyük duruyor. Fakat burun ameliyatı olmak için yaş sınırı varmı kaç yaşında burun ameliyatı olmak gerekir. Birde 2019 burun ameliyatı fiyatları ne olur malum herşeye zam geldi.

 7. Jale köksal dedi ki:

  İzmir de burun ameliyatı olanlar bana yardımcı olabilirmisiniz . İzmir’de hangi doktor burun ameliyatı konusunda en iyisi

  1. İbrahim yiğit dedi ki:

   İzmirde yasıyorum bence bu işi en iyi yapan Mehmet sucubası
   İnstagramda adı busekilde
   gayet basarılı

 8. Azra dedi ki:

  Merhabalar benim burnum küçük sadece burun kemiğim sola kaymış bir şekilde bunun ücretini öğrenebilirmiyim

 9. FİDİŞ AYDOĞDU dedi ki:

  Bende de kemer burun iyi sonuç ve uygun fiyat alabilirmiyim

 10. Necip Aslan dedi ki:

  Selamunaleykum hocam
  Hangi hastane acaba