Hayatın İçinden Haberler…

Çapa Randevu Hangi Saatte Nasıl Alınır? Çapa Hastanesi Randevu Alma

Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Sisteminden Randevu Alma Yöntemleri… Sadece İstanbul Değil Tüm Türkiye’nin Hizmet Aldığı En Kaliteli Hastanelerden Biridir Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi. Bu Nedenle Randevu Almak Çok Zordur. Sizler İçin Çapa Hastanesinden Randevu Nasıl Alınır? Hangi Saatlerde Yeni Tarih Açılıyor Hangi Saatlerde Ararsanız Kolay Randevu Alabilirsiniz. Hepsini Araştırdık… Özel Haberimizde…

Çapa Randevu Hangi Saatte Nasıl Alınır? Çapa Hastanesi Randevu Alma
117.702
19 Aralık 2016 - 9:10

Türkiye’nin en iyi Fakülte hastanelerinden biridir Çapa. Fakat bu kadar iyi olunca talep arttığı için randevu bulmak neredeyse imkansız hale gelmekte. Çapa randevu sistemi sadece 1 haftalık randevu aldırmaktadır. Bu nedenle boş yer bulmak çok zordur. Türkiye’nin En iyi Profesörlerine sahip bir Fakülte hastanesidir. Sadece İstanbul değil tüm Türkiye’den hastalar gelmektedir. Çapa Fakülte hastanesi Sağlık Bakanlığının Merkezi Randevu Sistemine dahil değildir ve Kendi sistemleri üzerinden randevu vermektedir. Bu nedenle çapa hastanesi randevusu alabilmeniz için size bir kaç yöntem bulduk bunları yaparak istediğiniz saatte randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz.

 

Çapa Randevu Nasıl Alınır?

Çapa Hastanesi Randevu 2 yöntem ile alabilirsiniz. 24 saat hizmet veren telefon numarası (0-212 414-24-24) numarası ile günün her saati arayarak randevu alabilirsiniz. Fakat genellikle meşgul çalabilmektedir. En rahat saatleri ise Gece 23:00 ile 02:00 saatleri ve Gündüz 14:00 ile 15:00 saatleri arasındadır. Kadın Hastalıkları ve Göğüs Hastalıkları  poliklinikleri için gece 00:05 ile 00:30 civarında aramanız gerekmektedir. Bu saatlerde rahatça randevu alabilirsiniz.
capa-randevu-telefonu

İkinci yöntem ise internet üzerinden çapa randevu almaktır. Çapa Randevu Sistemi linkinden giriş yaptığınızda aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.
capa-randevu-alma-saati-nasil-alinir


---Tanıtıcı Reklam---
!!! %100 Saç Çıkaran Sağlık Bakanlığı Onaylı Tek Mavi Serum !!!
orijinalmavisu

Yukarıdaki bilgileri doğru doldurmanız gerekmektedir. Bilgileri doldurduktan sonra Poliklinik Randevusu kısmına tıklayarak Randevu sayfasına giriş yapabilirsiniz.

capa-randevu-ekrani

Ranvu sayfası açıldığında yukarıdaki bir ekran sizi karşılayacak. Yukarıdaki ekranın sol kısmında hangi Branşı seçecekseniz onun üzerine tıklayın. Yan bölümünde poliklinikler bölümü açılacaktır. Bu bölümden hangi alt Branşı istiyorsanız onu seçin. Ve 3. bölüm ise randevu alabileceğiniz tarihleri göstermektedir. Eğer tarih kısmının yanında 0 yazıyorsa o gün için randevu alamazsınız. Fakat yukarıda da görüldüğü gibi cuma günü Saat 09:00 dan sonrası mavi yani boş bu saatlere randevu alabilirsiniz. Yukarıdaki mavi saatlere tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir onay ekranı çıkacaktır ve bu ekrandan Evet butonuna tıkladığınızda randevunuz alınmış olacaktır. Randevu saatiniz den 15 dakika önce poliklinikte olmanız gerekmektedir.

capa-randevu-alma-internetten

En çok tercih edilen Kadın Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları ve Meme Polikliniğidir. Bu nedenle bu 2 bölüm için randevu almak çok zordur. Fakat sizlere söyle bir yol tavsiye etmekteyiz. Bu iki bölüm için Gece 00:05 te sistem yeni gün açmaktadır. Gece bu saatlerde giriş yaparak rahatça randevu alabilirsiniz.

Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi Cumartesi ve Pazar Günleri Randevu vermemekte hasta bakmamaktadır. Sadece Acil bölümü Hafta sonu çalışmaktadır.

Üroloji poliklinikleri ise Pazartesi günleri randevu vermemektedir.

Beyin Cerrahisi bölümü ise sadece telefonla ve mesai günleri sabah 09:00 – 10:00 arası randevu almanız gerekmektedir.

Çapada Bulunan Branşlar:

Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; [email protected] e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free