Direct Hair Implantation(DHI) Doğrudan Saç Ekimi Nedir?

Direct Hair Implantation(DHI) Doğrudan Saç Ekimi Nedir? Nasıl yapılır Faydaları Özellikleri…Direct Hair Implantation(DHI) Doğrudan Saç Ekimi yöntemi ile yapılmış saç ekimleri Resimleri Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları…

Direct Hair Implantation(DHI) Türkçesi Doğrudan Saç Ekimi anlamına gelmektedir. Saç ekiminde en iyi yöntemlerden biridir. Saç ekimlerinde En doğal en güzel sonuçlar Direct Hair Implantation(DHI) yöntemi ile alınmaya başlamıştır.Direct Hair Implantation(DHI) yöntemi uygulayan doktorların özel bir eğitimden ve sertifikasyondan geçmesi gerekmektedir. (DHI) Doğrudan Saç Ekimi yönteminde saçlar tek tek ayrılır ve saç yönüne göre tek tek küçük kesikler açılarak ekilir. Saç ekiminde en doğal görüntüyü bu şekilde sağlanmaktadır. Diğer Saç ekimlerine göre çok daha doğal ve sizinle ömür boyu yaşayacak saçlara sahip olursunuz. Saç ekimi sonrasında meydana gelen saç çıkmaması yada saçların farklı yönlere çıkması gibi sorunları yaşamazsınız.

Direct Hair Implantation(DHI) Doğrudan Saç Ekimi; Normal ekimde saç greftleri %50 canlı iken Direct Hair Implantation(DHI) Doğrudan Saç Ekimi ile %90 canlılık sağlanır.

Dünyada Direct Hair Implantation(DHI) Doğrudan Saç Ekimi Yöntemi Kullanılarak Yapılan Saç Ekimlerinin Öncesi ve Sonrası Resimleri:

Dünyada Direct Hair Implantation(DHI) Doğrudan Saç Ekimi Yöntemi Örnek 
Direct-Hair-Implantation(DHI)-Doğrudan-Sas-Ekimi-oncesi-sonrasi-resimleri2
Dünyada Direct Hair Implantation(DHI) Doğrudan Saç Ekimi Yöntemi Örnek Saç Ekimi
Direct-Hair-Implantation(DHI)-Doğrudan-Sas-Ekimi-oncesi-sonrasi-resimleri


Saç ekimi Konusunda Hazırladığımız Saç Ekim Merkezleri İnceleme Konusunada bakmanızı Tavsiye Ederiz.

Türkiye’deki En iyi Saç Ekim Merkezleri Sıralaması için Tıklayın


Yorumlar
  1. Nazif haktan dedi ki:

    En başarılı saç ekim yöntemi