Hayatın İçinden Haberler…

Fark Yok(SGK Tamamlayıcı)Sağlık Sigortası Fiyatları,Avantajı

Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası SGK’lılar İçin Büyük Avantaj… Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası Fiyatları Avantajlarını Kapsama Alanlarını Sizler için Araştırdık…

Fark Yok(SGK Tamamlayıcı)Sağlık Sigortası Fiyatları,Avantajı
4.057
26 Mayıs 2016 - 15:05

Sigorta şirketleri sonunda SGK yada Bağkuru olanlar için işe yarar bir sigorta hizmeti sunmaya başladılar. Reklamlarda da gördüğümüz duyduğumuz tamamlayıcı sigorta hizmeti SGK yada Bağkura bağlı bireylerin Özel hastanelerdeki muayene ve tedavilerini SGK ve Bağkur’un karşılamadığı miktarı karşılaması anlamına gelmektedir. Neredeyse su an tüm sigorta şirketleri bu sigortayı yapmaktadır.

 

Peki Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası Fiyatları Nedir?

Fark yok poliçeleri Özel sağlık sigortalarından çok daha ucuza gelmekte. Yaptığımız araştırmalarda İstanbul ilinde oturan 4 bireyden oluşan bir ailenin yıllık Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası ücreti 3.000 TL civarına gelmektedir.
İstanbul dışında ise oturan aileler ise daha şanslı çünkü 4 kişilik ailenin Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası yıllık 2100 TL civarıan kadar düşmektedir.


Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası Nasıl Yapılır?

Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortasına başvurmak çok kolay. Öncelikle herhangi bir sigorta şirketi ile irtibata geçiniz. Sizden TC numaranızı isteyecekler. TC numarası üzerinden Fiyatlandırma yapmaktalar. Bu işlemlerden sonra size ortalama 500 TL ile 1200 TL arasında fiyatlar çıkarabilirler.

Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası Neleri Karşılamıyor?

Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası sadece özel hastanelerde ödediğiniz ek ücretleri karşılamakta. SGK nın aldığı 12 ;TL lik ücreti ödemek zorundasınız. Ayrıca 3 TL olan reçete parası da SGK lı bireye aittir. Ayrıca ilaç katılım payı olan %20 lik ödemeyi de Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası karşılamamaktadır. Ayrıca Diş tedavisi, Gebelik, Doğum Masrafları, Göz tedavisi, Gözlüm Cam ve Çerçeve, Ayakta Tedavi Masraflarını karşılamamaktadır.

Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası SGK Anlaşması Olmayan Hastanelerde de Geçiyor mu?

Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası şimdilik SGK anlaşması olmayan hastaneler de geçmemekte. Fakat anlaşmalar tamamlanıyor. Çok kısa bir süre içinde Tüm Özel hastanelerde geçecek.

Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası Yapan Sigorta Şirketleri ve Fiyatları:
Fiyatlar Cinsiyet, Yaş, Genel Hastalıklar ve Oturulan İllere Göre Değişiklikler Gösterebilmektedir. Verilen Fiyatlar Genel Fiyatlardır.
Ak Sigorta Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası Fiyatları : 600 TL ile 1600 TL arasında değişmektedir.
Mapfre Sigorta Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası Fiyatları : 550 TL ile 950 TL arasında değişmektedir.
Axa Sigorta Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası Fiyatları : 750 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.
Garanti Sigorta Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası Fiyatları : 950 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir.
Anadolu Sigorta Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası Fiyatları : 950 TL ile 1800 TL arasında değişmektedir.

Fark Yok (Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası Teminat ve Kapsama Alanı:

Ortalama olarak Fark Yok (SGK Tamamlayıcı) Sağlık Sigortası Teminatları Aşagıdaki gibidir.

Ambulans Hizmetlerinde herhangi bir sınır yoktur.
Ortalama 8 Kere Ayakta Tedavi alınabilir.
Yatarak Tedavi Teminatı : Sınırsız
Yatarak Tedavi Malzeme Bedeli Limiti:30.000 TL
Evde Bakım Giderleri : 30.000TL
Yardımcı Tıbbı Malzeme Gideri : 10.000 TL

Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free