Güldür Güldür Show Bilet Fiyatları 2024 BKM

Güldür Güldür Show Bilet Fiyatları 2024 BKM

Güldür Güldür Show Ali Sunal’ın muhteşem sunumuyla ve oyuncuların harika performansı ile sizleri hayatın sıkıntılarından ve dertlerinden biraz uzaklaştıran muhteşem eğlence programı. TV de yayınlanıyor fakat gidip sahnede bu show’u izlemek ayrı bir güzellik. Aslında bir tiyatro programı fakat muhteşem skeçlere imza atıyorlar. Programın oyuncu kadrosuda birbirinden kaliteli ve tecrübeli oyunculardan oluşuyor.  Bir çok dizi ve filmde rol alan sempatik oyuncu Bilal Koçyiğit (Onur Buldu) artık yılların tiyatrocusu diyebileceğimiz Yeter Kazak  (Doğa Rutkay), Kilolu ama sempatik izleyiciyi jet ve mimikleriyle kahkahaya boğan İbrahim Çekiç (Rüştü Onur Atilla) , Devamlı burnu ile dalga geçilen ve bir çok skeçte başarıyla rol alan Mesut (Uğur Bilgin) ve daha bir çok ünlü ve tecrübeli oyuncudan oluşmakta. 2024 Güldür Güldür kadrosuna bir çok ünlüde katıldı. Özellikle Emre Altuğ en dikkat çeken isimlerden biri oldu.

guldur-guldur-show-giris-ucreti2

Artık haftada 2 gün yayınlanan Güldür Güldür Show Programı artık daha fazla çekilmesi nedeniyle önceki dönemlerde yaşanan bilet problemi de sona ermiş oldu.

bkm-guldur-guldur-show-fiyatlari

Güldür Güldür Show Bilet Fiyatları 2024

Güldür Güldür Show BKM sahnelerinde yayınlanmaktadır. Güldür Güldür Show Giriş ücreti biraz yüksek görünse de verilen ücrete değmektedir. Biletler sadece Biletix online satşta ve BKM gişelerinde yapılmaktadır. Fakat genellikle biletler çok önceden tükenmekte olup gişede bilet kalmamaktadır. Ön taraflardan bilet alabilmek için sahne gününden ortalama 1 hafta önce biletinizi almanız gerekmektedir.

Güldür Güldür Show Tam (Yetişkin) 2024 Giriş Ücreti : 800TL

Güldür Güldür Show Öğrenci 2024 Giriş Ücreti : 1550 TL

Oturma Planı ise ön taraflar genellikle misafir konuklar için ayrılmakta. Fakat BKM çok büyük bir salon olmaması ve çok iyi dizayn edilmiş olması nedeniyle neredeyse her koltuktan rahatça izleyebilirsiniz.

Güldüy Güldüy Show Bilet Fiyatları 2024

Güldüy Güldüy Show  Tam Bilet: 600 TL
Güldüy Güldüy Show Öğrenci Bileti: 1300 TL

Güldüy Güldüy Show için 7 yaş sınırı bulunmaktadır.


 

Güldür Güldür Show Bileti Almak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz

guldur-guldur-show-giris-ucreti

Güldür Güldür Show Oyuncuları ve Gerçek İsimleri:

Aziz Güngör Esen = Ali Sunal

Şevket Mircan = Çağlar Çorumlu

Bilal Koçyiğit = Onur Buldu

İbrahim Çekiç = Rüştü Onur Atilla

Yeter Kazak = Doğa Rutkay

İsmail = Alper Kul

Burcu Yerler = Aylin Kontente

Hüseyin = Erdem Yener

Nezaket = Özge Borak

Fikri Tarhanacı = Aziz Aslan

Sinem = İrem Sak

Dilek = Ayşegül Akdemir

Bahadır = Burak Topaloğlu

Mehtap = Meltem Yılmazkaya

Mustafa = Özgün Aydın

Mesut = Uğur Bilgin

Aysel = Derya Karadaş

Hamza = Kıvanç Baran Arslan

6 Yorumlar

  1. 2 cocugum esim ve ben sizleri cok izlemek isteriz ama biletleriniz dusuk gelirli bir aile icin cok yuksek tabiki sizlerede saygi duyuyorum ama olmuyor maddi yatta sikinti oldumu sosyal lesemiyoruz malesef babaniza allah’tan rahmet dilerim allaha emanet

  2. Şevket niye yok bikac yeni oyuncu girmis onlari hic sevmedim birde biletler cok yuksek gelmek isteriz ama bayagida kalabalikiz gelemiyoruz biletler yuksek duserse gelmek isteriz

  3. Merhabalar ,biz sizi izlemeye gelmeyi cok istiyorz ama bilet fiyatlarınz pahalı yardmcı olurmusunuz lütfen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir