Hayatın İçinden Haberler…

İsimsizler Fatih Kaymakam (Uğur Güneş ) Kimdir?Boyu Kilosu Yaşı

İsimsizler Fatih Kaymakam (Uğur Güneş ) Kimdir? Uğur Güneş Boyu Kilosu Yaşı Nedir? Uğur Güneş’in İnstagram ve Twitter Adresi Nedir?Uğur Güneş Sevgilisi Kimdir? Uğur Güneş Hakkındaki Tüm Detaylar Haberimizde…

İsimsizler Fatih Kaymakam (Uğur Güneş ) Kimdir?Boyu Kilosu Yaşı
12.398
03 Nisan 2017 - 22:58

Kanal D Ekranların yeni fenomen dizisi İsimsizlerin başrol oyuncusu Uğur Güneş ilk bölümden itibaren binlerce kişinin beğenisini kazandı ve google en çok arananlar listesine girmiştir. Uğur Güneş İsimsizler Fatih Kaymakamı… Uğur Güneş aslında ekranların yeni karakterlerinden değil neredeyse 2011 yılından beri bir çok dizi ve film de boy göstermiştir. İsimsizlerin Fatih Kaymakamı Uğur Güneş’in Boyu 181 Cm dir. Uğur Güneşin Kilosu 77 Kg.  Uğur Güneş Yaşı 28 dir. Ankara Üniversitesi mezunudur. Göz Rengi Eladır. Uğur Güneş Nereli sorusunun cevabı Ankara’dır.

ugur-gunes-foto

Son zamanlarda İsimsizler Dizisi ile birlikte bayan hayranları fazlasıyla artmıştır. Uğur Güneş medeni hali ise bekardır. Uğur Güneş’in sevgilisi Selen Seyven’dir. Neredeyse 5 yıldır birliktelikleri devam etmektedir.

ugur-gunes-in-sevgilisi-selen-seyven3
Ugur Güneş’in Sevgilisi Selen Seyven…
ugur-gunes-in-sevgilisi-selen-seyven2Özel hayatında çok mütevazi bir yaşam sürmektedir. Bu güne kadar fotoğraf çekilmek isteyen hiçbir hayranını geri çevirmemiştir. Kişiliği yaşına göre oturmuş bir karakterdir. Oyunculuk konusunda bir çok eğitim almıştır.


---Tanıtıcı Reklam---
!!! %100 Saç Çıkaran Sağlık Bakanlığı Onaylı Tek Mavi Serum !!!
orijinalmavisu

ugur-gunes-foto3

İsimsizler Fatih Kaymakam (Uğur Güneş ) Sosyal Medya Hesapları;

Uğur Güneş Twitter Adresi : https://twitter.com/ugurnes
Uğur Güneş İnstagram Adresi : https://www.instagram.com/ugurgns

ugur-gunes-foto4

Uğur Güneş’in Oynadığı Diziler;

İsimsizler 2017 Yapımı Dizi Fatih Karakteri
Seddülbahir 32 Saat 2015 Yapımı Dizi
Diriliş Ertuğrul 2014 Yapımı Dizi Tuğtekin Karakteri
Urfalıyam Ezelden 2014 Yapımı Çetin Karakteri
Yeniden Başla 2011 Yapımı Eray Karakteri

İsimsizler Fatih Kaymakam (Uğur Güneş ) Foto Galeri;

ugur-gunes-foto9 ugur-gunes-foto8 ugur-gunes-foto67 ugur-gunes-foto5 ugur-gunes-foto2

Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free