Hayatın İçinden Haberler…

Kaş Klonlama(Oto klonlama) ile Dökülen Kaşlara Çözüm!

Dökülen Kaşlar,Saç ve Sakal Kıran Tedavisi Hatta Kelliğe Bile Çözüm Getiren Yöntem…

Kaş Klonlama(Oto klonlama) ile Dökülen Kaşlara Çözüm!
2.843
25 Şubat 2016 - 11:16

Amerikalı uzmanlar tarafından keşfedilen ve ülkemizde de uygulanmaya başlanan bu yeni mucize yöntem oto klonlama yani kaş klonlama yöntemi kaşları  stresten veya çeşitli sebeplerden dolayı dökülmüş olan hastaların yanı sıra kaş küsmesi,kellik,sakal kıran gibi insanın hayatını olumsuz yönde etkileyebilen bu tür rahatsızlıklara çare oluyor.

Cilt altında uyuyan kök hücrelerinin uyarılmasıyla bunların tekrar kaş üreten uyanmış hücrelere çeviren bir tozun kaşa veya uygulanacak bölgeye enjekte edilmesiyle yapılan yöntem  ile harika sonuçlar elde ediliyor.Sadece erkeklere değil bayanlarda da kaş küsmesi durumlarında kullanılan yöntem git gide bayanlarda da yaygınlaşıyor.Ülkemizde de uygulanmaya başlanan Oto klonlama yani kaş klonlama yöntemi ile birkaç günde etkisini göstererek uygulanan bölgede canlılık ve ufak tüylerle kendini gösteriyor.

Erkeklerin en büyük sıkıntısı olan kelliğe oto klonlama ile çözüm getiriliyor.Saçın kök hücrelerine enjekte edilen toz ile uyuyan saç hücreleri tekrar uyandırılarak saç olmayan bölgelerde tekrar saç çıkması mümkün oluyor.Bir çok kişinin kellik sorununa çözüm olacak oto klonlama yöntemi saç ekiminden daha çok tercih edilecek gibi görünüyor.

 


Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free