Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu Nasıl Yapılır?Mülakat Soruları ve Başvuru Sonuçları

  ATV Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu, Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Nasıl Katılırım?Kim Milyoner Olmak İstere Nasıl Başvurulur? Kim Milyoner Olmak İster Mülakat Soruları Neler?Kim Milyoner Olmak İster Formu Nasıl Doldurmalı? Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip , Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları Gibi Tüm Sorularınızın Cevapları Haberimizde…

  Türkiye’nin en uzun süreli ve en çok kazandıran yarışma programlarının başında Kim Milyoner Olmak İster geliyor. Adından da anlaşılacağı gibi size milyoner olma şansı tanıyor. Tabi ki yarışmaya başvuru çok fazla ve her gün yeni yarışmacı adayları listeye ekleniyor. Aslında başvurmak son derece basit. Öncelikle kısaca anlatmak gerekirse ATV nin web sitesinden https://www.atv.com.tr/milyoner/form linkinden tüm bilgilerinizi giriyorsunuz. Daha sonra uygun görülürseniz ATV Yenibosna binasına davet ediliyorsunuz. Burada 25 Soruluk bir testi dolduruyorsunuz. Daha sonra sonuçlara göre sizle tekrar bir mülakat yapılıp yarışma adaylığınız için dönüş yapılmasını bekliyorsunuz. Tüm işleyiş bu şekilde devam ediyor. Sizlere Kim Milyoner Olmak İster Başvuru yolunda nasıl bir yol izleyeceğinizi ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılma konusunda en başarılı nasıl olunur yol gösterelim. Gelelim şimdi tüm ayrıntılara.

  Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu Nasıl Doldurulmalı?

  ATV sitesinden Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu formunu doldurmaya başlayalım. Sizlere bu yarışmaya katılmış biri olarak en doğru şekilde nasıl formlar doldurulur ve büyük ihtimal nasıl mülakata çağrılırsınız bilgi vereceğim.

  Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

  Öncelikle Fotoğraf çok önemli sakın vesikalık resim yüklemeyin. Dakika bir kaybedersiniz. Yükleyeceğiniz resim ilgi çekici resimler olmalıdır. Yüzünüzün net göründüğü bir hayvanat bahçesinde yada ilginç bir hayvanla çekilmiş resimler daha fazla dikkat çekmektedir.

  Daha sonrasında TC Kimlik No , Ad Soyad , Doğum Yılınız, Cinsiyet , Doğduğunuz Şehir ,Yaşadığınız Şehir , Ev İş ve Cep Telefonunuzu doğru bir şekilde girmeniz gerekiyor. En son Mezun olduğunuz okul veya okuduğunuz okul bilgilerini doldurun. Mesleğinizi ve baba mesleğinizi girin. İlginç meslekler daima çok daha fazla dikkat çekmektedir. Konuştuğunuz dillere ingilizce yada farklı bir dil ekleyin . Çok iyi derece olmasa da yazabilirsiniz. Medeni durum , Çocuk bilgisi gibi konuları da girdikten sonra geldik en önemli kısma. Buradaki formu doldurarak Milyonlarca adayın önüne geçmeniz gerekiyor.

  Bundan sonra zor sorular aslında başlıyor. En Beğendiğiniz Üç Kitap ,En Beğendiğiniz Üç Film  soruları ile zorlu sorular başlıyor. En beğendiğiniz üç kitaptan birini kesinlikle çok farklı bir kitap ismi yazın standart ve en çok okunan kitapları yazmamaya özen gösterin. Genelde dünya klasiklerinden bir tane yazın. En Beğendiğiniz Üç Film kısmına ise korku yada gerilim filmleri kesinlikle yazmayın. Dünyaca beğenilmiş Yeşil Yol gibi filmler ekleyebilirsiniz. IMDB sitesinden en çok izlenen ilk 100 film içinden geçebilirsiniz.

  Özel Bir Yeteneğiniz var mı? sorusunun cevabı ise çok önemli sesiniz güzelse yada başka bir yeteneğiniz varsa kesinlikle yazın. Bu yarışma programı olsa da sonuçta öncelik reyting ve o reyting sayesinde bu paralar ödeniyor. Bu nedenle yarışmada yeteneğinizi de sergileyebilirsiniz. Yurt dışında Nereleri Gördünüz?  Bu sorunun cevabı ise kesinlikle sizi bir adım öne çıkarıyor. Bu güne kadar en çok Yurtdışına Seyehat etmiş kişilerin başvurularına öncelik tanınıyor.Daha Önce “Kim Milyoner Olmak İster” Mülakat Görüşmesine Katıldınız mı? bu soruyada kesinlikle doğru cevap vermesiniz çünkü hepsi kaydediliyor. Daha Önce Bir Yarışma Programına katıldınız mı? sorusunada doğru cevap verin. Programda hedeflediğiniz para ödülü ne kadar? Para ödülü hedefinizi kesinlikle yüksek tutun ve öz güveninizi gösterin. Hedeflediğiniz para ödülünü kazanırsanız ne yapacaksınız?  sorusunun cevabı da yaratıcı bir cevap olmalı. Mesela bilinmedik adalardan birine gidip 1 ay yaşıcam yada kuzey kutbuna gidicem gibi değişik cevaplar sizi belkide binlerce kişi elemenizi sağlayacak. Kendinizi nasıl tanımlarsınız? Bu sorunun cevabınada kesinlikle yaratıcı bir cevap yazmanız gerekiyor. Öne çıkan en iyi özelliğinizi yazın. Başarılı ve Yaratıcı olduğunuzu dile getirin. Eğlenceli biri olduğunuzu kısaca buraya belirtmelisiniz.

  Gelelim en dikkat çeken bölüme 1 Milyon TL değerindeki soruyu siz soracak olsanız ne sorardınız? sorusuna. Aslında bunun için herkes Google ‘ı kullanmakta. Fakat kesinlikle yaratıcı bir soru bulmanız gerekiyor. Bunun içinde ansiklopedileri biraz kurcalamak gerekiyor. Genellikle Mısır tarihi soruları dikkat çekmekte. Bu nedenle Mısır tarihi ile ilgili sorulardan yürüyebilirsiniz. Sormuş olduğunuz 1 Milyon TL değerindeki sorunun cevabı bölümüne de sorunuzun doğru cevabını yazmanız gerekmektedir.

  Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonrası Mülakat

  ATV sitesinden Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu formunu doldurdunuz ve beklemeye başladınız. Ve beklenen gün geldi sizi ATV ‘den aradılar. ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmanız için sizi ATV Binasına çağırdılar. ATV Binası Yenibosnada.ATV Binasının açık adresi Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No: 26, Bahçelievler /İstanbul. ATV Yenibosna binasına Metrobüs ile Yenibosna Durağında inip minibüs ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Binaya girdiğinizde sizi büyük bir salona götürüyorlar ve burada 25 ile 40 kişi civarında aday bulunuyor. Size 25 soruluk bir test uygulanıyor ve test sonuçları hemen açıklanıyor. Testte belli bir başarı yüzdesinin üstünde sonuç alırsanız sizi özel bir odada tekrar kısa bir mülakata sokuyorlar. Bu mülakattan sonra maksimum 3 hafta içinde size dönüş yapılıyor.

  Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

  Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu yaptınız peki aranmadan da başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Sonuçlar her salı günü Sabah gazetesinde yayınlanmakta. Ayrıca bazı internet siteleride düzenli olarak bu listeyi yayınlamakta. Genelde başvuru yaptıktan sonra 2 hafta sonra kontrol edebilirsiniz.

  Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

  Başvuru listeleri yukarıda anlattığımız gibi Sabah gazetesinde ve bir kaç internet sitesinde yayınlandığını belirtmiştik. Ayrıca başvuru formunu doldurduktan 2 hafta sonrada telefonunuzu yanınızdan ayırmayınız. Çünkü 2 hafta sonra aramalar genelde başlıyor ve mülakat için davet ediliyorsunuz.

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Çağrılma Süreci

  Tüm mülakatları başarı ile geçtiniz ve sonunda o büyük gün geliyor. Kim milyoner olmak ister yarışmasında artık yarışacak ve hayallerinizi gerçekleştirme şansına sahip oldunuz. Peki şimdi süreç nasıl işleyecek. Öncelikle sizden 3 joker adayınızın isim soy isim meslek ve telefon bilgileri mail ile isteniyor. Genellikle tüm çekimler hafta sonu yapılmakta. Yanınızda çekime giderken 2 kıyafet bulundurmanız isteniyor. Hangi kıyafet kamerada daha iyi çıkarsa onu giymeniz isteniyor. Ayrıca stüdyoya gelecek yakınlarınızın da isimlerini vermeniz gerekiyor.

  Yorumlar
  1. Ali caymaz dedi ki:

   Teşekkürler

  2. Muzaffer taş dedi ki:

   Kim milyoner olmak ister,genel kültür yarışma programını her hafta izliyorum,,ve çok beğeniyorum.

  3. Sinan Gümüş dedi ki:

   Teşekkür ederim

  4. İlker dedi ki:

   Öncelikle en ince ayrıntısına kadar başvuru sürecini anlattığınız için teşekkürler. Kim milyoner olmak ister yarışmasına katılmayı çok istiyorum. Fakat çok başvurmama rağmen bir türlü aranmadım. Birde sizin dediklerinizi yapıcam bakalım.

  5. ERKAN EREZ dedi ki:

   2015 te Kim milyoner Olmak İster yarışmasına başvuru yaptım sonuçu nasıl öğrenebilirim yardımcı olurmusunuz… Teşekkürler…

  6. Hakan Mızrak dedi ki:

   Muazzam bilgiler. Keşke başvuru yapmadan önce kesfetseydim. Şimdi herkes benden daha şanslı…

  7. Can kanat dedi ki:

   Katilmak istiyorum

  8. İSMAİL AYDEMİR dedi ki:

   69 yaşında emekli askerım. şans verılirse kendimi sınamak istıyorum

  9. Tuba daglı dedi ki:

   Selam 12 sene önce basvuru yaptım yeni basvuru yapamıyorum ben bu yarışmayı çok istiyorum fakat bir türlü ulasamiyorum ne yapmam gerekiyor

  10. Ayhan emre dedi ki:

   Bilgi ve hayat bilgimi sinamak biraz yarismak zevki yasamak

  11. Serkan sarı dedi ki:

   Yarışmaya katılmayı eşim ve kendim için çok istiyorum başvuru yaptım ama bi sonuç alamadım lütfen bizide programınıza davet edinrekor kırmak istiyorum bilgine ve kendime çok güveniyorum.

  12. Şükran Ayağ dedi ki:

   Öğretmenim. Ve kesinlikle katılmak istiyorum.

  13. Şükran Ayağ dedi ki:

   Mardin’in bir köyünden okumak için çıkan ilk kız çocuğuyum. Kendimden sonra yüzlerce kız çocuguna örnek oşduğum gibi ekranlar aracılığıyla binlercesine örnek olmak isterim. Doğu’muzun güzel kız çocuklarına umut olmak istiyorum. Hayat mücadelemle örnek olmak istiyorum.

  14. soner karınca dedi ki:

   en buyuk hayalim kim milyoner olmak istere başvurmak

  15. Hasan Elmas dedi ki:

   Içinde bulunmuş olduğun borçlu durumdan ailemi kurtarıp huzurlu bir ortam oluşturmak ve sağlıklı sıhhatli günlere ulaştırmak için yarışmaya katılmak istiyorum.

  16. Nihal güloğlu dedi ki:

   Eşime protez bacak almak için katılmak isterim

  17. Mehmet Ömer yağlıoğlu dedi ki:

   68 yaşındayım önlisans mezunu emekli devlet memuruyum parkinson hastasıyım tedavim devam etmektedir hareketlerimi kontrol altında tutmakta olan beynime pil takılmış durumdadır hayatımın geri kalan kısmında değişik heyecanlar aramaktayım daha önce mülakata çağrıldım fakat yarışmacı olamadım yarışmanıza renk katacağımı umuyorum

   1. Mehmet Ömer yağlıoğlu dedi ki:

    Şu an Emekli. Ormancılık hizmetleri’inde ve Köy Hizmetlerinde görev yaptım

   Optimized with PageSpeed Ninja